Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Zoekresultaat Wedstrijden
Found 4239 records. Showing 100 records per page.
Wedstrijden
Baku, Chrono (Azerbeidzjan)
Baku City Cup
Baku, Chrono (V) (Azerbeidzjan)
Heydar Aliyev Anniversary
Baku, Criterium (Azerbeidzjan)
Baku, Mountainbike (Azerbeidzjan)
Baku European Games Test Event
Baku, Mountainbike (V) (Azerbeidzjan)
Baku European Games Test Event
Bakwena Classic (Zuid-Afrika)
Balâtre, Amateurs (België)
Balaguer (Spanje)
Balan, Cyclocross (Frankrijk)
Balan, Cyclocross (V) (Frankrijk)
Balassagyarmat (Hongarije)
Cserhát Tour
Balaton Bike Fest (Hongarije)
Balbriggan (Ierland)
Ben McKenna Memorial
Balbriggan (Ierland)
Harry Reynolds Memorial
Balbriggan, Cyclocross (Ierland)
Irish Cyclo Cross League - Balbriggan
Balcarce, Mountainbike (Argentinië)
Balcarce, Mountainbike (a) (Argentinië)
Balcarce, Mountainbike (b) (Argentinië)
Balcarce, Mountainbike (V) (Argentinië)
Balcarce, Mountainbike (V) (a) (Argentinië)
Balcarce, Mountainbike (V) (b) (Argentinië)
Balcarce, Mountainbike-Marathon (Argentinië)
Balcarce, Mountainbike-Marathon (V) (Argentinië)
Balcarce, Mountainbike, Junioren (Argentinië)
Balcarce, Mountainbike, Junioren (V) (Argentinië)
Balcombe, Chrono (Groot-Brittannië)
Central Sussex Hilly Time Trial
Baldersby (Groot-Brittannië)
Batley C.C. 25 Time Trial
Baldersby (Groot-Brittannië)
Jean Longbottom Memorial 10 Time Trial
Baldersby (V) (Groot-Brittannië)
Jean Longbottom Memorial 10 Time Trial
Balderton, Criterium (Groot-Brittannië)
Balderton Expo 72, Elite, Criterium
Baldock (Groot-Brittannië)
Baldock Carnival Kermesse
Baldock (Groot-Brittannië)
Norland Combine 50 Time Trial
Baldwin City (Verenigde Staten)
Balegem (België)
Balegem (V) (België)
Balegem, Amateurs (België)
Balegem
Balegem, Cyclocross, Cat. B (België)
Balegem, Cyclocross, Elite/U23 (V) (België)
Balegem, Cyclocross, Junioren (België)
Balegem, Cyclocross, Junioren (V) (België)
Balegem, Cyclocross, Nieuwelingen (België)
2° jaars
Balegem, Cyclocross, Nieuwelingen (a) (België)
1° jaars
Balegem, Cyclocross, Nieuwelingen (V) (België)
Balegem, Cyclocross, U23 (België)
Balegem, Nieuwelingen (België)
Balen (België)
Balen-Neet (V) (België)
Balen-Neet, Amateurs (België)
Balen-Neet
Balen-Neet, Nieuwelingen (België)
Balen, Amateurs (België)
Balen, Cyclocross, Cat. B (België)
Balen, Nieuwelingen (België)
Balgerhoeke (België)
Balgerhoeke (V) (België)
Balham (Groot-Brittannië)
Veterans - Balham C.C. 25 Time Trial
Balham, Cyclocross (Groot-Brittannië)
Balham C.C. Cyclo Cross
Balkan Bike Cup, Downhill (Bulgarije)
Balkan Bike Cup, Mountainbike (Bulgarije)
Balkan Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs
Balkan Championships, Mountainbike, XC, Elite
Balkan Championships, Mountainbike, XC, Junioren
Balkan Championships, Mountainbike, XC, Nieuwelingen
Balkan Championships, Mountainbike, XC, U23
Balkan Championships, Mountainbike, XCE, Elite (V)
Balkan Championships, Op de weg, Elite
Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen
Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
Balkan Championships, Op de weg, Junioren
Balkan Championships, Op de weg, Nieuwelingen
Balkan Championships, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
Balkan Championships, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren
Balkan Championships, Op de weg, U23
Ballarat (Australië)
Herald Sun Classic, Herald Sun Tour Preface
Ballarat, Cyclocross (Australië)
# 1
Ballarat, Cyclocross (a) (Australië)
# 2
Ballarat, Cyclocross (V) (Australië)
# 1
Ballarat, Cyclocross (V) (a) (Australië)
# 2
Ballarat, Cyclocross, Junioren (Australië)
# 1
Ballarat, Cyclocross, Junioren (a) (Australië)
# 2
Ballarat, Cyclocross, Junioren (V) (Australië)
# 1
Ballarat, Cyclocross, Junioren (V) (a) (Australië)
# 2
Ballarat, Cyclocross, Nieuwelingen (Australië)
# 1
Ballarat, Cyclocross, Nieuwelingen (a) (Australië)
# 2
Ballarat, Cyclocross, Nieuwelingen (V) (Australië)
# 1
Ballarat, Cyclocross, Nieuwelingen (V) (a) (Australië)
# 2
Ballerup, Elite/U23 (V) (Denemarken)
Ballerup Super Arena Dame-omnium
Ballerup, Koppelkoers, Elite/U23 (Denemarken)
Ballerup
Ballerup, Omnium (Denemarken)
GP Ballerup
Ballerup, Ploegkoers (Denemarken)
GP Ballerup 100 km Madison
Ballerup, Puntenkoers (Denemarken)
Ballerup, Puntenkoers (V) (Denemarken)
GP Ballerup
Ballerup, Scratch (V) (Denemarken)
GP Ballerup
Ballerup, Sprint (Denemarken)
GP Ballerup
Ballerup, U23 (Denemarken)
GP Ballerup 100 km Madison
Ballidon (Groot-Brittannië)
Ballincollig (Ierland)
Ballincollig Road Race
Ballinderry (Groot-Brittannië)
Maryland Wheelers 25 Time Trial
Ballinderry (Groot-Brittannië)
N.C.A. Ulster Council Road Race
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
Wielrennen in je woonplaats
Plaats alle info die je hebt