Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender December 2007
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 December
Aids Bicycle Challenge
NE
Wedstrijd
UGA
Aigle
24 heures de Aigle
Wedstrijd
SUI
Belmopan - Belize City
Alpheus Williams Classic
NE
Criterium
BIZ
Carlisle, Cyclocross
C2
Wedstrijd
USA
Carlisle, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
USA
Lotenhulle, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Lotenhulle, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Lotenhulle, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Portland, Cyclocross
# 1
C1
Wedstrijd
USA
Portland, Cyclocross (V)
# 1
C1
Wedstrijd
USA
Portland, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
USA
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, Elite, België
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, Junioren, België
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, U23, België
Regionaal kampioenschap
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, Cat. B
Sint-Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, Junioren
Sint-Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, Nieuwelingen
Sint-Jozef 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Sydney, 1 km
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, 500 m (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Keirin
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Ploegenachtervolging
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Ploegsprint (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Puntenkoers (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Scratch
CDM
Wereldbeker
AUS
4e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
2e etappe Tour of Bright
NE
Individuele tijdrit
AUS
1e etappe Tour of Bright
NE
Etappe
AUS
2e etappe Tour of Bright (V)
NE
Individuele tijdrit
AUS
1e etappe Tour of Bright (V)
NE
Etappe
AUS
4e etappe Tour of Guyana
Ministry of Culture Youth and Sport 5 Stage Race
NE
Etappe
GUY
Veldhoven, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Veldhoven, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
5e etappe Vuelta al Valle
NE
Etappe
ARG
02 December
Almagro
Memorial Manuel Sanroma
NE
Criterium
ESP
Brisbane (a)
South Bank GP
NE
Criterium
AUS
Brisbane (V)
South Bank GP
NE
Criterium
AUS
Ecowas cycling challenge Liberia
NE
Wedstrijd
LBR
Fusagasuga
Aguinaldo Fusagasugueño Cundinamarqués
NE
Criterium
COL
Igorre, Cyclocross
Ziklo Kross
CDM
Wereldbeker
ESP
Igorre, Cyclocross (V)
Ziklo Kross
NE
Wedstrijd
ESP
Igorre, Cyclocross, Junioren
Ziklo Kross
NE
Wedstrijd
ESP
Igorre, Cyclocross, Junioren (V)
Ziklo Kross
NE
Wedstrijd
ESP
Lansac, Cyclocross (e)
NE
Wedstrijd
FRA
Leudelange, Cyclocross
Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims
C2
Wedstrijd
LUX
Leudelange, Cyclocross (V)
Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims
NE
Wedstrijd
LUX
Leudelange, Cyclocross, Junioren
Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims
NE
Wedstrijd
LUX
Leudelange, Cyclocross, Nieuwelingen
Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims
NE
Wedstrijd
LUX
Marles-les-Mines, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Media Agua
Doble Media Agua
NE
Wedstrijd
ARG
Moergestel, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Moergestel, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Moergestel, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Moergestel, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Oostende, Mountainbike
Oostende Beach Race
NE
Wedstrijd
BEL
Oradour-sur-Vayres, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Petržalka, Cyclocross
Bratislava # 1
NE
Wedstrijd
SVK
Petržalka, Cyclocross (V)
Bratislava # 1
NE
Wedstrijd
SVK
Petržalka, Cyclocross, Junioren
Bratislava # 1
NE
Wedstrijd
SVK
Petržalka, Cyclocross, Nieuwelingen
Bratislava # 1
NE
Wedstrijd
SVK
Petržalka, Cyclocross, U23
Bratislava
NE
Wedstrijd
SVK
Portland, Cyclocross
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Portland, Cyclocross (V)
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Portland, Cyclocross, Junioren
# 2
NE
Wedstrijd
USA
Reston, Cyclocross
Capital Cross Classic
C2
Wedstrijd
USA
Reston, Cyclocross (V)
Capital Cross Classic
C2
Wedstrijd
USA
Scheveningen, Mountainbike
Beach Challenge
NE
Wedstrijd
NED
Scheveningen, Mountainbike (V)
Beach Challenge
NE
Wedstrijd
NED
Sion, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SUI
Sion, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Soligo, Cyclocross
Farra di Soligo
NE
Wedstrijd
ITA
Stellenbosch
Die Burger Fietstoer
NE
Wedstrijd
RSA
Sydney, Keirin (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Ploegenachtervolging (V)
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Ploegkoers
CDM
Wereldbeker
AUS
Sydney, Sprint
CDM
Wereldbeker
AUS
Tongerlo, Cyclocross, Junioren
Bree
NE
Wedstrijd
BEL
Tongerlo, Cyclocross, Nieuwelingen
Bree
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
3e etappe Tour of Bright
NE
Klimwedstrijd
AUS
3e etappe Tour of Bright (V)
NE
Etappe
AUS
5e etappe Tour of Guyana
Ministry of Culture Youth and Sport 5 Stage Race
NE
Etappe
GUY
Virasoro
Doble Las Marías
NE
Wedstrijd
ARG
6e etappe deel a Vuelta al Valle
NE
Individuele tijdrit
ARG
6e etappe deel b Vuelta al Valle
NE
Etappe
ARG
03 December
6e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
04 December
7e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
05 December
South-East Asian Games, Baan, Achtervolging
CJ
Regionaal kampioenschap
8e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
06 December
Asteasu, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Asteasu, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
ESP
9e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
1e etappe Vuelta de Chile Laboral
NE
Etappe
CHI
07 December
Beijing, Achtervolging
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Achtervolging (V)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Ploegsprint
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Puntenkoers
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Scratch (V)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Sprint (V)
CDM
Wereldbeker
CHN
Hell of the Marianas
NE
Criterium
USA
10e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
2e etappe Vuelta de Chile Laboral
NE
Etappe
CHI
08 December
Beijing, 1 km
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, 500 m (V)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Keirin (a)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Ploegenachtervolging
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Ploegsprint (V)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Puntenkoers (V)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Scratch
CDM
Wereldbeker
CHN
1e etappe Brindabella
Brindabella Challenge
NE
Criterium
AUS
1e etappe Doble San Francisco-Miramar
NE
Etappe
ARG
Lucinico, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ITA
Milano, Cyclocross (V)
GP Mamma e Papa' Guerciotti
CDM
Wereldbeker
ITA
Milano, Cyclocross, Junioren
GP Mamma e Papa' Guerciotti
CDM
Wereldbeker
ITA
Milano, Cyclocross, U23
GP Mamma e Papa' Guerciotti
CDM
Wereldbeker
ITA
Nieuwkuijk, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Nieuwkuijk, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Nieuwkuijk, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Nieuwkuijk, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Pieve a Presciano, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ITA
Rhode Island, Cyclocross (u)
C2
Wedstrijd
USA
Seynod, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
South Kingstown, Cyclocross
W.E. Stedman Co. Grand Prix
C2
Wedstrijd
USA
South Kingstown, Cyclocross (V)
W.E. Stedman Co. Grand Prix
C2
Wedstrijd
USA
South Kingstown, Cyclocross, Junioren
W.E. Stedman Co. Grand Prix
NE
Wedstrijd
USA
11e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
Varsenare, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Varsenare, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Varsenare, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel a Vuelta de Chile Laboral
NE
Individuele tijdrit
CHI
3e etappe deel b Vuelta de Chile Laboral
NE
Etappe
CHI
09 December
Beijing, Keirin (V) (a)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Ploegenachtervolging (V)
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Ploegkoers
CDM
Wereldbeker
CHN
Beijing, Sprint
CDM
Wereldbeker
CHN
Borgosesia, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ITA
Bradford, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GBR
Bradford, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Brindabella
Brindabella Challenge
NE
Etappe
AUS
Caonado, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ITA
Castelnuovo di Garfagnana, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ITA
Ceska Lipa, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Ceska Lipa, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Ceska Lipa, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Ceska Lipa, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Copa da Republica de Ciclismo, Elite/U23
NE
Wedstrijd
BRA
Corralejo, Criterium
Dunas de Corralejo
NE
Criterium
ESP
2e etappe Doble San Francisco-Miramar
NE
Etappe
ARG
Eerde, Cyclocross
Veghel
C1
Superprestige
NED
Eerde, Cyclocross (V)
Veghel
C1
Wedstrijd
NED
Eerde, Cyclocross, Junioren
Veghel
CJ
Superprestige
NED
Eerde, Cyclocross, Nieuwelingen
Veghel
NE
Wedstrijd
NED
Eerde, Cyclocross, U23
Veghel
CU
Superprestige
NED
Elkridge, Cyclocross
NE
Wedstrijd
USA
Elkridge, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
USA
Frankfurt am Main, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GER
Frankfurt am Main, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
GER
Frankfurt am Main, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
GER
Gravelines, Cyclocross
# 2
NE
Wedstrijd
FRA
Morbegno, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ITA
Morbegno, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Sablé-sur-Sarthe, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
San Mateo, Cyclocross (a)
Coyote Point Cyclocross
NE
Wedstrijd
USA
South-East Asian Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Surfers Paradise
NE
Criterium
AUS
Surfers Paradise (V)
NE
Criterium
AUS
12e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
Vossenhol, Cyclocross, Cat. B
Maldegem
NE
Wedstrijd
BEL
Vossenhol, Cyclocross, Junioren
Maldegem
NE
Wedstrijd
BEL
Vossenhol, Cyclocross, Nieuwelingen
Maldegem
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Vuelta de Chile Laboral
NE
Etappe
CHI
Warwick, Cyclocross
NBX GP of Cross # 1
C2
Wedstrijd
USA
Warwick, Cyclocross (V)
NBX GP of Cross # 1
C2
Wedstrijd
USA
Warwick, Cyclocross, Junioren
NBX GP of Cross # 1
NE
Wedstrijd
USA
Wetzikon, Cyclocross
C1
Wedstrijd
SUI
Wetzikon, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
11 December
1e etappe Vuelta a Guanajuato
NE
Etappe
MEX
12 December
2e etappe Vuelta a Guanajuato
NE
Etappe
MEX
13 December
South-East Asian Games, Op de weg, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
3e etappe Vuelta a Guanajuato
NE
Etappe
MEX
14 December
Gladstone
Rice Mountain Classic
NE
Wedstrijd
NZL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
1e etappe Tour de Guinée
NE
Etappe
GIN
Proloog Vuelta a Costa Rica
2.2
Proloog
CRC
4e etappe Vuelta a Guanajuato
NE
Etappe
MEX
15 December
Amersfoort, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Amersfoort, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Amersfoort, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Amersfoort, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Essen, Cyclocross
GP Rouwmoer
C2
Wedstrijd
BEL
Essen, Cyclocross, Junioren
GP Rouwmoer
NE
Wedstrijd
BEL
Essen, Cyclocross, Nieuwelingen
GP Rouwmoer 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
GP von Beta, Cyclocross (c)
NE
Wedstrijd
GER
Kolín, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CZE
Lichtervelde, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Tsjechië
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Tsjechië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
2e etappe Tour de Guinée
NE
Etappe
GIN
1e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
5e etappe Vuelta a Guanajuato
NE
Etappe
MEX
16 December
Boxtel, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Boxtel, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Boxtel, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Boxtel, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Brasília
100 KM de Brasilia
NE
Wedstrijd
BRA
Copa de ciclismo de Moçambique
NE
Wedstrijd
MOZ
Corniola, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ITA
Cronulla (V)
NE
Criterium
AUS
Cronulla, Criterium
NE
Criterium
AUS
Faè, Cyclocross
Faè di Oderzo
C2
Wedstrijd
ITA
Faè, Cyclocross (V)
Faè di Oderzo
C2
Wedstrijd
ITA
Faè, Cyclocross, Junioren
Faè di Oderzo
CJ
Wedstrijd
ITA
Heusden-Zolder, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Heusden-Zolder, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Heusden-Zolder, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Jaén
NE
Puntenkoers
ESP
Jaén, Criterium
Criterium Manuel Beltran
NE
Criterium
ESP
Le Cap d'Agde, Cyclocross
C2
Wedstrijd
FRA
Le Cap d'Agde, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
FRA
Le Cap d'Agde, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Peru
CN
Nationaal kampioenschap
PER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Uruguay
CN
Nationaal kampioenschap
URU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Peru
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PER
Overijse, Cyclocross
Vlaamse Druivencross
C1
Wedstrijd
BEL
Overijse, Cyclocross (V)
Vlaamse Druivencross
Wedstrijd
BEL
Overijse, Cyclocross, Junioren
Vlaamse Druivencross
NE
Wedstrijd
BEL
Overijse, Cyclocross, Nieuwelingen
Vlaamse Druivencross
NE
Wedstrijd
BEL
Rennaz, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Rennaz, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
3e etappe Tour de Guinée
NE
Etappe
GIN
1e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
Uitbergen, Cyclocross, Cat. B
Berlare
NE
Wedstrijd
BEL
Uitbergen, Cyclocross, Junioren
Berlare
NE
Wedstrijd
BEL
Uitbergen, Cyclocross, Nieuwelingen
Berlare
NE
Wedstrijd
BEL
Uitbergen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Berlare
NE
Wedstrijd
BEL
Valencia, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Valencia, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
Zuidlaren, Zesdaagse
Zesdaagse van het Noorden
6D
Zesdaagse
NED
17 December
2e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
3e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Individuele tijdrit
CRC
18 December
4e etappe Tour de Guinée
NE
Etappe
GIN
3e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
4e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
19 December
5e etappe Tour de Guinée
NE
Etappe
GIN
4e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
5e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
20 December
Juegos Nacionales Venezuela, Op de weg, Ind. tijdrit, Venezuela
NE
Regionaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
6e etappe Tour de Guinée
NE
Etappe
GIN
5e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
6e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
21 December
Antwerpen, Cyclocross
Scheldecross
C2
Wedstrijd
BEL
Antwerpen, Cyclocross (V)
Scheldecross
C2
Wedstrijd
BEL
Juegos Nacionales Venezuela, Op de weg, Elite, Venezuela
NE
Regionaal kampioenschap
VEN
6e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
7e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
22 December
Huijbergen, Cyclocross
C1
Wedstrijd
NED
Huijbergen, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
NED
Huijbergen, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
NED
Laarne, Cyclocross, Cat. B (a)
Ereprijs Albert Van Damme
NE
Wedstrijd
BEL
Laarne, Cyclocross, Junioren
Ereprijs Albert Van Damme
NE
Wedstrijd
BEL
Laarne, Cyclocross, Nieuwelingen
Ereprijs Albert Van Damme
NE
Wedstrijd
BEL
Podborany, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CZE
Solares, Cyclocross (f)
NE
Wedstrijd
ESP
Sydney (b)
Bike Bug 500
NE
Criterium
AUS
8e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
23 December
Balegem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Balegem, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Balegem, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Elorrio, Cyclocross
Elorrioko Ziklokrosa Basqueland
NE
Wedstrijd
ESP
Meilen, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SUI
Meilen, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SUI
Modena, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nommay, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
FRA
Nommay, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
FRA
Nommay, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
FRA
Ouagadougou (b)
GP Ouagadougou
NE
Criterium
BUR
1e etappe Tour of South China Sea
2.2
Etappe
HKG
9e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
Zeddam, Cyclocross
GP Montferland
C1
Wedstrijd
NED
Zeddam, Cyclocross (V)
GP Montferland
C1
Wedstrijd
NED
Zeddam, Cyclocross, Junioren
GP Montferland
CJ
Wedstrijd
NED
Zeddam, Cyclocross, Nieuwelingen
GP Montferland
NE
Wedstrijd
NED
24 December
Launceston (b)
Gunns Mitre 10 Cycling Classic
NE
Wedstrijd
AUS
Lurago d'Erba, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Tour of South China Sea
2.2
Etappe
HKG
25 December
Champion of the Hills
NE
Wedstrijd
PAK
3e etappe Tour of South China Sea
2.2
Etappe
HKG
10e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
26 December
Bassano del Grappa, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ITA
Beernem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Beernem, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Beernem, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Dagmersellen, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SUI
Dagmersellen, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SUI
Differdange, Cyclocross
Font-de-Gras
C2
Wedstrijd
LUX
Hofstade, Cyclocross
Kersttrofee
CDM
Wereldbeker
BEL
Hofstade, Cyclocross (V)
Kersttrofee
CDM
Wereldbeker
BEL
Hofstade, Cyclocross, Junioren
Kersttrofee
CDM
Wereldbeker
BEL
Hofstade, Cyclocross, U23
Kersttrofee
CDM
Wereldbeker
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Reusel, Cyclocross
Kerstveldrit om d'n Ouwe Brandtoren
NE
Wedstrijd
NED
Reusel, Cyclocross (V)
Kerstveldrit om d'n Ouwe Brandtoren
NE
Wedstrijd
NED
Reusel, Cyclocross, Junioren
Kerstveldrit om d'n Ouwe Brandtoren
NE
Wedstrijd
NED
Reusel, Cyclocross, Nieuwelingen
Kerstveldrit om d'n Ouwe Brandtoren
NE
Wedstrijd
NED
4e etappe Tour of South China Sea
2.2
Etappe
HKG
11e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
27 December
Proloog Giro del Sol San Juan
NE
Individuele tijdrit
ARG
Mount Maunganui (V)
NE
Criterium
NZL
Mount Maunganui, Criterium
NE
Criterium
NZL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Torhout, Cyclocross
Torhout-Wijnendale
C2
Wedstrijd
BEL
Torhout, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Torhout, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Torhout, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour of South China Sea
2.2
Etappe
HKG
2e etappe Vuelta a Bramón
NE
Etappe
VEN
12e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
28 December
1e etappe Giro del Sol San Juan
NE
Etappe
ARG
Loenhout, Cyclocross
Azencross
C1
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross (V)
Azencross
C1
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross, Junioren
Azencross
CJ
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross, Nieuwelingen
Azencross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross, U23
Azencross
CU
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Ras na Turcai
NE
Wedstrijd
IRL
6e etappe Tour of South China Sea
2.2
Etappe
HKG
3e etappe Vuelta a Bramón
NE
Etappe
VEN
13e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
29 December
Cadrezzate, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ITA
Eymoutiers, Cyclocross
Wedstrijd
FRA
2e etappe Giro del Sol San Juan
NE
Etappe
ARG
Itsasondo, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
Middelkerke, Cyclocross
Noordzeecross
C2
Wedstrijd
BEL
Middelkerke, Cyclocross (V)
Noordzeecross
NE
Wedstrijd
BEL
Middelkerke, Cyclocross, Junioren
Noordzeecross
NE
Wedstrijd
BEL
Middelkerke, Cyclocross, Junioren (V)
Noordzeecross
NE
Wedstrijd
BEL
Middelkerke, Cyclocross, Nieuwelingen
Noordzeecross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, U23, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
San Stino di Livenza, Cyclocross
Ottava Presa di San Stino di Livenza
NE
Wedstrijd
ITA
7e etappe Tour of South China Sea
2.2
Etappe
HKG
30 December
Bermeo, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
Camors, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
FRA
Campeonato de ruta Honduras
NE
Wedstrijd
HON
Canobbio, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Diegem, Cyclocross
C1
Superprestige
BEL
Diegem, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Diegem, Cyclocross, Junioren
CJ
Superprestige
BEL
Diegem, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Diegem, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Diegem, Cyclocross, U23
CU
Superprestige
BEL
Flamanville, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
FRA
3e etappe Giro del Sol San Juan
NE
Etappe
ARG
Grand Prix du Ministère de la Jeunesse
NE
Wedstrijd
HTI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Sprint, U23, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Schmerikon, Cyclocross
C1
Wedstrijd
SUI
Schmerikon, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
8e etappe Tour of South China Sea
2.2
Etappe
HKG
Vallecito
Doble Difunta Corréa
NE
Wedstrijd
ARG
Vechta, Cyclocross
NE
Wedstrijd
GER
Vorden, Cyclocross
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
Vorden, Cyclocross (V)
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
Vorden, Cyclocross, Junioren
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
Vorden, Cyclocross, Nieuwelingen
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
31 December
Burnie (V)
NE
Criterium
AUS
Burnie, Criterium
NE
Criterium
AUS
Jin Mao Climb
NE
Klimwedstrijd
CHN
Terezin, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
Zürich, Elite/U23
UIV Cup Zürich
Driedaagse
SUI
Wielerevenement?
Plaats hier je gratis advertentie