Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 2007
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 augustus
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Nieuwelingen, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Nieuwelingen, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, U23, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
01 augustus
1e etappe Blue Cross Cycle
NE
Etappe
ZIM
Camors
Ronde des Korrigans
Criterium
FRA
3e etappe Cepa Tour
Tour of Hong Kong Shangai
2.2
Etappe
HKG
Chaam (V)
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Chaam, Amateurs
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Chaam, Criterium
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Hannover, Criterium
Nacht von Hannover
Criterium
GER
Kraków
Zloty Pierscien Krakowa
NE
Criterium
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slovenië
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Algerije
CN
Nationaal kampioenschap
ALG
Neuss, Criterium
NE
Criterium
GER
Peer, Criterium
NE
Criterium
BEL
2e etappe Scandinavian Week
NE
Criterium
SWE
1e etappe Tour Alsace
2.2
Etappe
FRA
5e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
1e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
2e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
1e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
3e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
2e etappe Vuelta a Puebla
NE
Etappe
MEX
1e etappe Vuelta Ciclista a Leon
2.2
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta Pamplona, Junioren
NE
Etappe
ESP
Wels, Criterium
Welser Sparkassen Innenstadt-Kriterium
NE
Criterium
AUT
Zillebeke
Zillebeke - Westouter - Zillebeke IC 1 - Hill 60 Koers
NE
Wedstrijd
BEL
02 augustus
2e etappe Blue Cross Cycle
NE
Etappe
ZIM
Canosa di Puglia
Coppa San Sabino
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Cepa Tour
Tour of Hong Kong Shangai
2.2
Etappe
HKG
Chico (V)
Criterium
USA
Dijon, Criterium
Criterium
FRA
Herentals, Criterium
NE
Criterium
BEL
Linden, Amateurs
Linden
NE
Wedstrijd
BEL
Lorsch
Criterium
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Algerije
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALG
Pan American Games, Baan, Ploegsprint
JR
Regionaal kampioenschap
Pulheim
NE
Criterium
GER
3e etappe Scandinavian Week
NE
Criterium
SWE
1e etappe Tønsberg (V)
Tønsberg 4-dagers, Kalas Cup/Norgescup
Klimtijdrit
NOR
2e etappe Tour Alsace
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
3e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
4e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
1e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
1e etappe Volta a Portugal, Junioren
NE
Etappe
POR
4e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
3e etappe Vuelta a Puebla
NE
Etappe
MEX
2e etappe Vuelta Ciclista a Leon
2.2
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta Pamplona, Junioren
NE
Etappe
ESP
1e etappe Vysočina
NE
Etappe
CZE
Wateringen
Profronde van Wateringen. Wateringse Wielerdag, Profronde Westland
Criterium
NED
03 augustus
3e etappe Blue Cross Cycle
NE
Etappe
ZIM
5e etappe Cepa Tour
Tour of Hong Kong Shangai
2.2
Etappe
HKG
1e etappe Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
NE
Etappe
ITA
Heerlen
Profronde van Heerlen
NE
Criterium
NED
Heist-op-den-Berg, Dernycriterium
NE
Dernyrace
BEL
1e etappe Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1
Etappe
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije
CN
Nationaal kampioenschap
ALG
Rhede
City Night Rhede
Criterium
GER
Szolnok
GP Betonexpressz 2000
1.2
Wedstrijd
HUN
2e etappe Tønsberg (V)
Tønsberg 4-dagers, Kalas Cup/Norgescup
Wedstrijd
NOR
3e etappe Tour Alsace
2.2
Etappe
FRA
Proloog Tour de la Guadeloupe
2.2
Proloog
GUA
3e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
5e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
2e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
2e etappe Volta a Portugal, Junioren
NE
Etappe
POR
5e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
1e etappe Vuelta a Trujillo de Peru
NE
Individuele tijdrit
PER
3e etappe Vuelta Ciclista a Leon
2.2
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta Pamplona, Junioren
NE
Etappe
ESP
2e etappe Vysočina
NE
Etappe
CZE
Wien (e)
Wiesbauer Rathauskriterium
NE
Criterium
AUT
Wien (V)
Wiener Radfest
NE
Criterium
AUT
04 augustus
Bivigliano
Trofeo Petroli Firenze, Memorial Corrado Pelatti
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Blue Cross Cycle
NE
Etappe
ZIM
Bochum, Dernycriterium
Sparkassen Giro Bochum Wochenende Tag 1
NE
Dernyrace
GER
Burgh-Haamstede, Amateurs
Wielerronde Burgh-Haamstede
NE
Criterium
NED
Charlotte, Criterium
Charlotte Presbytarian Hospital Invitational Criterium, Charlotte - Belmont Omnium
NE
Criterium
USA
Charlotte, Criterium (V)
Bank of America Invitational
NE
Criterium
USA
3e etappe Clasica Camarasa
NE
Individuele tijdrit
CRC
Concord, Criterium
NE
Criterium
USA
Donostia/San Sebastián
Clasica San Sebastian / Donostiako Klasikoa
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
ESP
Erfurt
Rund um die Hainleite
1.1
Criterium
GER
Erondegem (V)
Erondegemse Pijl, GP Geert Gillis
NE
Wedstrijd
BEL
Folignano
GP Folignano
1.2
Criterium
ITA
Gandra, Nieuwelingen
Circuito de Gandra
NE
Criterium
POR
2e etappe Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
NE
Etappe
ITA
Gmünd
NE
Criterium
AUT
GP P-Nivo
1.2
Wedstrijd
HUN
Hekelgem, Elite/U23
Bleregem
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel b Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1
Etappe
BEL
2e etappe deel a Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1
Ploegentijdrit
BEL
1e etappe Melaka
Melaka Chief Minister Cup
2.2
Etappe
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mongolië
CN
Nationaal kampioenschap
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mongolië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mongolië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Rund um die Schafshöhe
NE
Criterium
GER
Santa Maria
NE
Criterium
USA
Scandinavian Open Road
1.2
Wedstrijd
4e etappe Scandinavian Week
NE
Wedstrijd
SWE
Sparkassen Giro, Criterium (V)
NE
Criterium
GER
Steenwijk (V)
NE
Criterium
NED
Steenwijk, Criterium
Spektakel van Steenwijk
NE
Criterium
NED
3e etappe Tønsberg (V)
Tønsberg 4-dagers, Kalas Cup/Norgescup
Wedstrijd
NOR
4e etappe Tour Alsace
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
1e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
4e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
5e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Individuele tijdrit
DEN
6e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
7e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
3e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
Unna
Unnaer Sparkassen Cup
NE
Criterium
GER
Proloog Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.HC
Proloog
POR
3e etappe Volta a Portugal, Junioren
NE
Etappe
POR
6e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
1e etappe Vuelta a Toledo
Trofeo Bahamontes
NE
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Trujillo de Peru
NE
Etappe
PER
4e etappe Vuelta Ciclista a Leon
2.2
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta Pamplona, Junioren
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vysočina
NE
Etappe
CZE
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wolvertem, Criterium
Criterium
BEL
Zanè - Monte Cengio
NE
Wedstrijd
ITA
05 augustus
Aalborg (a)
Individuele tijdrit
DEN
Arcade
G.P. Ciclistico Arcade, Trofeo Pavan S.P.A.
NE
Criterium
ITA
Avranches - Saint-Martin-de-Landelles
La Poly Normande
1.1
Wedstrijd
FRA
Bełchatów
Wyscig o Wielka Nagrode Bełchatówa
NE
Criterium
POL
Bochum
Sparkassen Giro Bochum
1.1
Wedstrijd
GER
Bochum (V)
Sparkassen Giro Bochum
1.1
Wedstrijd
GER
Bowness
Tour de Bowness Hill Climb
NE
Klimwedstrijd
CAN
Bowness, Criterium
Tour de Bowness Criterium
NE
Criterium
CAN
Casacalenda
Giro Ciclistico del Cigno
1.2
Criterium
ITA
4e etappe Clasica Camarasa
NE
Etappe
CRC
Diessenhofen (V)
Auffahrtskriterium Diessenhofen
Criterium
SUI
Durango
Subida Urkiola
1.1
Klimwedstrijd
ESP
Gansingen
GP Oberes Fricktal
NE
Wedstrijd
SUI
Geel, Elite/U23 (a)
Geel-Elsum
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
NE
Etappe
ITA
Hanes
Hanes Park Classic
NE
Criterium
USA
Hanes (V)
Hanes Park Classic
NE
Criterium
USA
Kocaeli, Mountainbike (V)
Kartepe XCO Cup
C2
Wedstrijd
TUR
Kocaeli, Mountainbike, Elite/U23
Kartepe XCO Cup
C2
Wedstrijd
TUR
3e etappe Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1
Etappe
BEL
Listowel
Gene Moriarty Cup
NE
Criterium
IRL
Londerzeel, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Luxembourg, Criterium
Gala Tour de France
Criterium
LUX
Mastromarco
Trofeo Dover Danilo Bonfanti, Trofeo Nesti e Nelli
NE
Criterium
ITA
2e etappe Melaka
Melaka Chief Minister Cup
2.2
Etappe
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Olten (V)
Rund um den Born
Criterium
SUI
Pontedecimo
Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen
1.1
Wedstrijd
ITA
Rezzato
Trofeo Amici del Ciclismo
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Tønsberg (V)
Tønsberg 4-dagers, Kalas Cup/Norgescup
Individuele tijdrit
NOR
5e etappe Tour Alsace
2.2
Etappe
FRA
2e etappe deel b Tour de la Guadeloupe
2.2
Individuele tijdrit
GUA
2e etappe deel a Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
2e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
6e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
8e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
Usquert (V)
NE
Criterium
NED
Vårgårda (V)
Open de Suede Vargarda
CDM/F
Wereldbeker
SWE
1e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.HC
Etappe
POR
4e etappe Volta a Portugal, Junioren
NE
Etappe
POR
7e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
6e etappe Vuelta a Puebla
NE
Etappe
MEX
2e etappe Vuelta a Toledo
Trofeo Bahamontes
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Trujillo de Peru
NE
Etappe
PER
5e etappe Vuelta Ciclista a Leon
2.2
Etappe
ESP
5e etappe Vysočina
NE
Etappe
CZE
4e etappe Vysočina
NE
Individuele tijdrit
CZE
Wegberg
NE
Criterium
GER
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Zingem (V)
Criterium
BEL
Zwenkau
Zwenkau-Böhlen
NE
Criterium
GER
06 augustus
Bischofhofen, Criterium
NE
Criterium
AUT
Campo dos Goytacazes
Prova São Salvador
NE
Criterium
BRA
Charlottenlund
NE
Criterium
DEN
4e etappe Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
NE
Etappe
ITA
Lommel, Criterium
Criterium
BEL
Monein
NE
Criterium
FRA
New Hampshire
Central New Hampshire Road Race
NE
Criterium
USA
Roosendaal
Draai van de Kaai
Criterium
NED
Roosendaal (V)
NE
Criterium
NED
Silveira, Nieuwelingen
Circuito da Silveira
NE
Criterium
POR
3e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
3e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
1e etappe Tour de Rwanda
NE
Etappe
RWA
Proloog Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos
2.2
Proloog
FRA
2e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.HC
Etappe
POR
8e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
3e etappe Vuelta a Toledo
Trofeo Bahamontes
NE
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
07 augustus
Castillon-la-Bataille, Criterium
NE
Criterium
FRA
5e etappe Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
NE
Etappe
ITA
Lamporecchio
Trofeo Comune di Lamporecchio
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, China
CN
Nationaal Kampioenschap
CHN
San Luigi
GP San Luigi, Medaglione dei Campionissimi
NE
Criterium
ITA
Santo Stefano Lodigiano
Grand Prix Agostano
NE
Wedstrijd
ITA
Surhuisterveen
Profronde van Surhuisterveen
NE
Criterium
NED
Surhuisterveen (V)
NE
Criterium
NED
4e etappe Tour de la Guadeloupe
NE
Etappe
GUA
4e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
2e etappe Tour de Rwanda
NE
Etappe
RWA
1e etappe Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.HC
Etappe
POR
9e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
08 augustus
Allerød
Nordsjællands Grand Prix
Criterium
DEN
Allerød (V)
Nordsjællands Grand Prix
Criterium
DEN
Antwerpen, Dernycriterium
NE
Dernyrace
BEL
Boortmeerbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Maastricht
Profronde van Maastricht, Ridder-Ronde, Bavaria-Ronde,RSM WealerRonde
NE
Criterium
NED
Maastricht, Omnium (V)
NE
Criterium
NED
Marcolès, Criterium
Criterium
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, IJsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISL
1e etappe Paris - Corrèze
2.1
Etappe
FRA
5e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
5e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
3e etappe Tour de Rwanda
NE
Etappe
RWA
2e etappe Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Milad du Nour
2.2
Etappe
IRI
4e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.HC
Etappe
POR
10e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
09 augustus
Briga
Trofeo Sportivi di Briga
NE
Wedstrijd
ITA
Camaiore
GP Città di Camaiore
1.1
Wedstrijd
ITA
4e etappe Copa Iberica
NE
Etappe
ESP
Kortrijk, Criterium
GP Stad Kortrijk
NE
Criterium
BEL
Linz
NE
Criterium
AUT
Oostvoorne (V)
NE
Criterium
NED
Oostvoorne, Criterium
Profronde van Oostvoorne
NE
Criterium
NED
2e etappe Paris - Corrèze
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Ronde van Antwerpen, Junioren
NE
Etappe
BEL
1e etappe Ronde van de Provincie Antwerpen
NE
Proloog
BEL
Proloog Ronde van de Provincie Antwerpen
NE
Proloog
BEL
6e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
4e etappe Tour de Rwanda
NE
Etappe
RWA
3e etappe Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Milad du Nour
2.2
Etappe
IRI
Proloog Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
NE
Proloog
ROM
5e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.HC
Etappe
POR
11e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
10 augustus
Bad Ischl
NE
Criterium
AUT
1e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.WT/WT/PT
Etappe
GER
deel a Elewijt, Amateurs (a)
Elewijt - Dernys
NE
Derny
BEL
deel b Elewijt, Amateurs (a)
Elewijt - Dernys
NE
Derny
BEL
Herning, Criterium (a)
NE
Criterium
DEN
Maarheeze
Mijl van Mares
NE
Criterium
NED
Maarheeze (V)
Mijl van Mares
NE
Criterium
NED
2e etappe Ronde van Antwerpen, Junioren
NE
Etappe
BEL
2e etappe deel b Ronde van de Provincie Antwerpen
NE
Ploegentijdrit
BEL
2e etappe deel a Ronde van de Provincie Antwerpen
NE
Etappe
BEL
7e etappe Tour de la Guadeloupe
NE
Etappe
GUA
5e etappe Tour de Rwanda
NE
Etappe
RWA
3e etappe Tour of Milad du Nour
2.2
Etappe
IRI
1e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
NE
Etappe
ROM
12e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
11 augustus
Altdorf
NE
Criterium
SUI
1e etappe Ballinrobe
Ballinrobe Stage Race
NE
Etappe
IRL
Burseryd (V)
Södra Hestra Sparbanks GP
Criterium
SWE
2e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.WT/WT/PT
Ploegentijdrit
GER
Dun-le-Palestel, Criterium
NE
Criterium
FRA
Giro del Lazio
1.HC
Wedstrijd
ITA
Jedlicze - Zdroj
Puchar Uzdrowisk Karpackich
1.2
Wedstrijd
POL
Kemzeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Lørenskog Bula Petit Prix (V)
Kalas Cup/Norgescup
Individuele tijdrit
NOR
Lørenskog Bula Petit Prix (V)
Kalas Cup/Norgescup
Criterium
NOR
Lardosa, Junioren
Grande Prémio de Ciclismo da Lardosa
NE
Criterium
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Hongarije
NE
Wedstrijd
HUN
Pugliola
Coppa Contessa Carnevale, Memorial Fausto Coppi
NE
Wedstrijd
ITA
Rendufe, Nieuwelingen
Prémio de Ciclismo de Rendufe
NE
Criterium
POR
3e etappe Ronde van Antwerpen, Junioren
NE
Etappe
BEL
3e etappe Ronde van de Provincie Antwerpen
NE
Etappe
BEL
Proloog Route de France Féminine (V)
2.2
Proloog
FRA
Thorsager
Criterium
DEN
Tikøb
Post Cup, CK Kronborg
NE
Criterium
DEN
Torre de Dona Chama, Nieuwelingen
Circuito de Torre de Dona Chama
NE
Criterium
POR
8e etappe deel a Tour de la Guadeloupe
NE
Etappe
GUA
8e etappe deel b Tour de la Guadeloupe
NE
Individuele tijdrit
GUA
Proloog Tour of Elk Grove
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Tour of Elk Grove
NE
Etappe
USA
4e etappe Tour of Milad du Nour
2.2
Etappe
IRI
2e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
NE
Etappe
ROM
Tracy
Patterson Pass
NE
Criterium
USA
6e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.HC
Etappe
POR
13e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
12 augustus
Atina
Trofeo Internazionale Bastianelli
1.2
Wedstrijd
ITA
2e etappe Ballinrobe
Ballinrobe Stage Race
NE
Individuele tijdrit
IRL
Bellheim
Grosser Silber-Pils Erdinger Preiss
NE
Criterium
GER
Burseryd
Västboloppet
Wedstrijd
SWE
Burseryd (V) (a)
Västboloppet
Criterium
SWE
Clitheroe (a)
Tour of Pendle
NE
Criterium
GBR
3e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.WT/WT/PT
Etappe
GER
deel b Elewijt, Amateurs (a)
Elewijt - Dernys
NE
Derny
BEL
deel a Elewijt, Amateurs (a)
Elewijt - Dernys
NE
Derny
BEL
deel d Elewijt, Amateurs (a)
Elewijt - Dernys
NE
Derny
BEL
Ellwang
Rund um das Fuchseck
NE
Criterium
GER
Hasle - Rüegsau
NE
Criterium
SUI
Independence Day Classic
NE
Criterium
PAK
Kleve
NE
Criterium
GER
Lørenskog Bula Petit Prix (V)
Kalas Cup/Norgescup
Wedstrijd
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Odense
Fyen Rundt
NE
Wedstrijd
DEN
Pescara
Trofeo Matteotti
1.1
Wedstrijd
ITA
Puivelde (V)
Criterium
BEL
Rakke, Mountainbike
Rakke Rattamaraton
NE
Wedstrijd
EST
4e etappe Ronde van Antwerpen, Junioren
NE
Etappe
BEL
4e etappe Ronde van de Provincie Antwerpen
NE
Etappe
BEL
1e etappe Route de France Féminine (V)
2.2
Etappe
FRA
Sucha Beskidzka
Memorial Henryka Lasaka
1.1
Wedstrijd
POL
2e etappe Tour de Commewijne
Guiana Seafoods Race
NE
Individuele tijdrit
SUR
1e etappe Tour de Commewijne
Guiana Seafoods Race
NE
Etappe
SUR
1e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.1
Etappe
FRA
9e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
6e etappe Tour de Rwanda
Etappe
RWA
2e etappe Tour of Elk Grove
NE
Etappe
USA
5e etappe Tour of Milad du Nour
2.2
Etappe
IRI
3e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
NE
Criterium
ROM
Valkenburg aan de Geul (V)
Holland Hills Classic, Valkenburg Hills Classic
1.2
Wedstrijd
NED
7e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.HC
Etappe
POR
14e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Individuele tijdrit
COL
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Zevenbergen, Omnium
Profronde van Zevenbergen / Wielerweekend Moerdijk
Criterium
NED
Zunzgen (V)
GP Oberbaselbiet
Criterium
SUI
13 augustus
Proloog Asvö Radjugendtour, Nieuwelingen
Proloog
AUT
Beverwijk
NE
Criterium
NED
Chamical
Vuelta a Chamical
NE
Criterium
ARG
4e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.WT/WT/PT
Etappe
GER
Felino
GP Città di Felino
1.2
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Korea
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Korea
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KOR
2e etappe Route de France Féminine (V)
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Commewijne
Guiana Seafoods Race
NE
Etappe
SUR
2e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.1
Etappe
FRA
7e etappe Tour de Rwanda
NE
Etappe
RWA
6e etappe Tour of Milad du Nour
2.2
Etappe
IRI
8e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.HC
Etappe
POR
Wilrijk, Dernycriterium
NE
Dernyrace
BEL
14 augustus
1e etappe Asvö Radjugendtour, Nieuwelingen
Etappe
AUT
Brasschaat (V) (a)
Brasschaat/Maria-ter-Heide 1000 euro Race, Memorial Marc Van Beek
Wedstrijd
BEL
5e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.WT/WT/PT
Etappe
GER
Emmen
Gouden Pijl
NE
Criterium
NED
Emmen (V)
NE
Criterium
NED
Heusden
Heusden Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
Maria-ter-Heide (V)
Criterium
BEL
1e etappe Mekong Delta Cycling Cup
NE
Etappe
VIE
Milazzo (a)
Coppa Città di Milazzo, Circuito di San Pietro di Milazzo
NE
Criterium
ITA
Montpinchon
GP de Saint-Laurent
NE
Wedstrijd
FRA
3e etappe Route de France Féminine (V)
2.2
Etappe
FRA
Silvano
Circuito Silvanese
NE
Criterium
ITA
3e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.1
Etappe
FRA
8e etappe Tour de Rwanda
NE
Etappe
RWA
7e etappe Tour of Milad du Nour
2.2
Etappe
IRI
9e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.HC
Etappe
POR
1e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
15 augustus
Aldeia da Piedade, Nieuwelingen
Prémio Ciclismo Juvenil da Aldeia da Piedade
NE
Criterium
POR
2e etappe Asvö Radjugendtour, Nieuwelingen
Etappe
AUT
Dachau, Criterium
NE
Criterium
GER
6e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.WT/WT/PT
Etappe
GER
Firenze - Viareggio
Firenze - Mare - Firenze - Lido di Camaiore
NE
Wedstrijd
ITA
Jeux des Iles de l'Océan Indien, Op de weg, Ind. tijdrit
Indian Ocean Island Games, Road, Ind. Time Trial
NE
Individuele tijdrit
2e etappe Mekong Delta Cycling Cup
NE
Etappe
VIE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Quillan
Critérium cycliste international de Quillan
NE
Criterium
FRA
2e etappe Ronde des Vallées, Junioren
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Ronde des Vallées, Junioren
2.1
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe deel b Route de France Féminine (V)
2.1
Etappe
FRA
4e etappe deel a Route de France Féminine (V)
2.2
Etappe
FRA
Santa Marta de Portuzêlo, Nieuwelingen
Circuito de Santa Marta de Portuzêlo
NE
Criterium
POR
Szydlowiec
Puchar Ministra Obrony Narodowej - Puchar Mon
1.2
Wedstrijd
POL
Tielt-Winge, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.1
Etappe
FRA
9e etappe Tour de Rwanda
NE
Etappe
RWA
Vittorio Veneto (a)
Circuito dell'Assunta
NE
Criterium
ITA
10e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.HC
Individuele tijdrit
POR
2e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
Zwolle (a)
Profronde van Zwolle, Peperbus Profspektakel
NE
Criterium
NED
16 augustus
3e etappe Asvö Radjugendtour, Nieuwelingen
Etappe
AUT
Burlada
NE
Criterium
ESP
7e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.WT/WT/PT
Etappe
GER
Fermo
GP Capodarco
1.2
Criterium
ITA
Hoeleden (V)
Criterium
BEL
3e etappe Mekong Delta Cycling Cup
NE
Etappe
VIE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
5e etappe Route de France Féminine (V)
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de l'Est International
NE
Proloog
CIV
1e etappe Trøndelag GP
Skoda GP
NE
Etappe
NOR
3e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
17 augustus
4e etappe Asvö Radjugendtour, Nieuwelingen
Etappe
AUT
1e etappe Australian Cycling Grand Prix
NE
Individuele tijdrit
AUS
1e etappe Australian Cycling Grand Prix (V)
NE
Individuele tijdrit
AUS
8e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
GER
1e etappe Hana Tour, Elite/U23
NE
Etappe
CZE
4e etappe Mekong Delta Cycling Cup
NE
Etappe
VIE
Montappone
Gara Ciclistica Montappone, Tr. Marini Silvano Cappelli Sp.
1.2
Wedstrijd
ITA
Proloog Return to Truong Son Race
NE
Proloog
VIE
6e etappe Route de France Féminine (V)
2.2
Etappe
FRA
1e etappe deel a Söderhamns 3-dagars
Svenska Landsvägscupen
Individuele tijdrit
SWE
1e etappe deel a Söderhamns 3-dagars (V)
Individuele tijdrit
SWE
1e etappe Surrey League Stage Race
NE
Etappe
GBR
2e etappe Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
2e etappe Trøndelag GP
Skoda GP
NE
Etappe
NOR
4e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Individuele tijdrit
ESP
1e etappe Vuelta a Zamora
NE
Ploegentijdrit
ESP
18 augustus
1e etappe Aarhus (b)
2 dage ved Aarhus
NE
Criterium
DEN
Proloog Aarhus (b)
2 dage ved Aarhus
NE
Proloog
DEN
Proloog Aarhus (V)
2 dage ved Aarhus
Wedstrijd
DEN
1e etappe Aarhus (V)
2 dage ved Aarhus
Criterium
DEN
2e etappe Australian Cycling Grand Prix
NE
Criterium
AUS
2e etappe Australian Cycling Grand Prix (V)
NE
Criterium
AUS
1e etappe Beijing
Test Event Beijing 2008
2.2
Wedstrijd
CHN
Bern (c)
Bern-West
NE
Criterium
SUI
Bern (V) (d)
Bern-West
Criterium
SUI
Casalnoceto
Circuito Casalnoceto
NE
Wedstrijd
ITA
Castelfidardo
Trofeo Città di Castelfidardo, GP Cibes
NE
Wedstrijd
ITA
De Klinge (V)
Criterium
BEL
9e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.WT/WT/PT
Etappe
GER
2e etappe Hana Tour, Elite/U23
NE
Etappe
CZE
Jeux des Iles de l'Océan Indien, Op de weg, Elite
Indian Ocean Island Games, Road, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
1e etappe Jewel in the wilderness Stage Race
Ontario Provincial Championships
NE
Klimtijdrit
CAN
Lennik
NE
Wedstrijd
BEL
Lierop
Meeùs Race Lierop
NE
Wedstrijd
NED
5e etappe Mekong Delta Cycling Cup
NE
Etappe
VIE
Mortágua
Grande Premio de Mortágua
NE
Wedstrijd
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Noorwegen
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Osterweddingen
WE
Criterium
GER
Pijnacker
Profronde van Pijnacker
NE
Criterium
NED
Pijnacker (V)
Profronde van Pijnacker
NE
Criterium
NED
7e etappe Route de France Féminine (V)
2.2
Etappe
FRA
1e etappe deel b Söderhamns 3-dagars
Svenska Landsvägscupen
Wedstrijd
SWE
1e etappe deel b Söderhamns 3-dagars (V)
Wedstrijd
SWE
Schaffen, U23
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Surrey League Stage Race
NE
Etappe
GBR
3e etappe Tour de l'Est International
NE
Individuele tijdrit
CIV
1e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
Võru
Võru Rattaralli
NE
Wedstrijd
EST
5e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Zamora
NE
Etappe
ESP
Windsor
Tour of the Hilltowns
NE
Wedstrijd
USA
Yolo
Dunnigan Hills
NE
Criterium
USA
19 augustus
2e etappe Aarhus (b)
2 dage ved Aarhus
NE
Wedstrijd
DEN
2e etappe Aarhus (V)
2 dage ved Aarhus
NE
Wedstrijd
DEN
3e etappe Australian Cycling Grand Prix
NE
Etappe
AUS
3e etappe Australian Cycling Grand Prix (V)
NE
Wedstrijd
AUS
2e etappe Beijing
Test Event Beijing 2008
NE
Individuele tijdrit
CHN
1e etappe Boekel (V)
NE
Criterium
NED
2e etappe Boekel (V)
NE
Individuele tijdrit
NED
Ceglie Messapico
Coppa Messapica
NE
Wedstrijd
ITA
Conegliano
Trofeo Città di Conegliano
NE
Criterium
ITA
Elgg, Criterium (V)
NE
Criterium
SUI
Empfingen
Rund um Empfingen
NE
Criterium
GER
Etten-Leur, Criterium
Profronde van Etten-Leur
NE
Criterium
NED
Gavardo (a)
Trofeo Gavardo Tecmor
NE
Wedstrijd
ITA
GP des Vins du Brulhois
Classique Didier Rous
NE
Criterium
FRA
Haasdonk (V)
Criterium
BEL
Hamburg
Cyclassics Hamburg, HEW Cyclassics - Vattenfall, BemerCyclassics
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
GER
3e etappe Hana Tour, Elite/U23
NE
Etappe
CZE
Heerhugowaard
Criterium
NED
Ivanic-Grad
Memorijal Stjepan Grgac
NE
Criterium
CRO
2e etappe Jewel in the wilderness Stage Race
Ontario Provincial Championships
NE
Etappe
CAN
Llodio (b)
Laudio Saria
NE
Wedstrijd
ESP
Malveira, Junioren
Grande Prémio Túlio Pereira
NE
Criterium
POR
Massa (a)
Memorial Pigoni Coli
NE
Criterium
ITA
6e etappe Mekong Delta Cycling Cup
NE
Etappe
VIE
Memorial Riesco (V)
NE
Criterium
ESP
Montréal (b)
Classique Montréal-Québec Louis Garneau
NE
Wedstrijd
CAN
Næstved
Naestved
NE
Criterium
DEN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Finland
CN
Nationaal Kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nispen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Oberwart
Burgenland Rundfahrt
NE
Wedstrijd
AUT
Puchar Prezydenta Miasta Ruda Slaska, Criterium, Elite/U23
NE
Criterium
POL
Rheinbach
NE
Criterium
GER
2e etappe Söderhamns 3-dagars
Svenska Landsvägscupen
Wedstrijd
SWE
2e etappe Söderhamns 3-dagars (V)
Wedstrijd
SWE
Siteki
Siteki Cycling Challenge
NE
Criterium
SWZ
3e etappe deel a Surrey League Stage Race
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe deel b Surrey League Stage Race
NE
Etappe
GBR
Tallinn (c)
Tallinna Rattaralli
NE
Wedstrijd
EST
4e etappe Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
2e etappe deel b Tour de la Guyane Française
NE
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe deel a Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
3e etappe Trøndelag GP
Skoda GP
NE
Etappe
NOR
Trofeo Paolin Fornero
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Vuelta a Zamora
NE
Etappe
ESP
Wuustwezel, Junioren
Omloop der Vlaamse Gewesten
1.1
Wedstrijd
BEL
20 augustus
's Gravenwezel, Dernycriterium
NE
Dernyrace
BEL
Alcobaça
Circuito de São Bernardo
NE
Criterium
POR
Erpe-Mere, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe K.A.P. Doğu Karadeniz Kupasý
NE
Etappe
TUR
7e etappe Mekong Delta Cycling Cup
NE
Etappe
VIE
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, U23, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Salgótarján
Tarján Kupa
NE
Wedstrijd
HUN
4e etappe Surrey League Stage Race
NE
Etappe
GBR
5e etappe Tour de l'Est International
NE
Ploegentijdrit
CIV
3e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
4e etappe Vuelta a Zamora
NE
Etappe
ESP
21 augustus
1e etappe Albstadt (V)
2.2
Individuele tijdrit
GER
Castel d'Ario
Memorial Vincenzo Mantovani
NE
Wedstrijd
ITA
GP Chianti Colline d'Elsa
NE
Wedstrijd
ITA
Guazzora, Elite/U23
Circuito Guazzorese
NE
Wedstrijd
ITA
Harris & Harris Midweek Points Race
NE
Wedstrijd
CAN
2e etappe K.A.P. Doğu Karadeniz Kupasý
NE
Criterium
TUR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
5e etappe Surrey League Stage Race
NE
Etappe
GBR
6e etappe Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
4e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
Tre Valli Varesine
Ronde van de Drie Valleien
1.HC
Wedstrijd
ITA
5e etappe Vuelta a Zamora
NE
Etappe
ESP
Wervik (a)
Omloop van de Grensstreek IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Zottegem
Dr Tistaertprijs, GP Stad Zottegem, Egmont Race
1.1
Wedstrijd
BEL
22 augustus
Adinkerke (V)
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe Albstadt (V)
2.2
Etappe
GER
Proloog Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Proloog
Proloog GP Guillaume Tell
2.Ncup
Proloog
SUI
3e etappe K.A.P. Doğu Karadeniz Kupasý
NE
Etappe
TUR
Lissone
Coppa Agostoni
1.1
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Overijse
Druivenkoers
1.1
Wedstrijd
BEL
1e etappe Regio Tour International
2.1
Etappe
GER
5e etappe Return to Truong Son Race
NE
Etappe
VIE
7e etappe Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
5e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Ireland
2.1
Etappe
IRL
Proloog Vuelta de la Juventud Guatemala
NE
Proloog
GUA
1e etappe Vuelta Sierra Norte, Junioren
NE
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind, tijdrit, Masters, 50-54 (V)
CN
Wereldkampioenschap tijdrijden
23 augustus
Aarschot, Criterium (V)
Knoet Criterium
Criterium
BEL
3e etappe Albstadt (V)
2.2
Etappe
GER
1e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
Bevagna
Medaglia d'Oro Pietro Palmieri, Trofeo Città di Bevagna
NE
Criterium
ITA
1e etappe GP Guillaume Tell
2.Ncup
Etappe
SUI
Legnano
Coppa Bernocchi
1.1
Wedstrijd
ITA
Mere
GP Lucien Van Impe Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
2e etappe Regio Tour International
2.1
Etappe
GER
8e etappe deel A Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
8e etappe deel B Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
6e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Ireland
2.1
Etappe
IRL
Vieux Condé
NE
Criterium
FRA
1e etappe Vuelta a Palencia
NE
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta de la Juventud Guatemala
NE
Etappe
GUA
2e etappe Vuelta Sierra Norte, Junioren
NE
Etappe
ESP
24 augustus
2e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
Betzdorf
Betzdorf City Night
NE
Criterium
GER
1e etappe Copa Cero de Oro
NE
Etappe
DOM
Delbrück
NE
Criterium
GER
1e etappe GP Barbot
NE
Etappe
POR
2e etappe GP Guillaume Tell
2.Ncup
Etappe
SUI
1e etappe Hotter 'N Hell Hundred
Wichita Falls Stage Race
NE
Etappe
USA
1e etappe Münsterland Tour, Junioren
2.1
Etappe
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
1e etappe Po Stajerski, Junioren
2.1
Etappe
SLO
3e etappe Regio Tour International
2.1
Etappe
GER
Proloog Szlakiem walk mjr. Hubala
2.2
Individuele tijdrit
POL
1e etappe Szlakiem walk mjr. Hubala
2.2
Etappe
POL
9e etappe Tour de l'Est International
NE
Individuele tijdrit
CIV
7e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Ireland
2.1
Etappe
IRL
Vigo
GP Área Metropolitana de Vigo
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Vuelta a Palencia
NE
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta de la Juventud Guatemala
NE
Etappe
GUA
3e etappe Vuelta Sierra Norte, Junioren
NE
Etappe
ESP
1e etappe West-Brabantse Pijl, Junioren
NE
Etappe
NED
Zierikzee, Amateurs
Criterium
NED
25 augustus
Arabisch Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit
NE
Regionaal kampioenschap
3e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
Bilbao (V)
Premio Ayto. Sopela - Metro Bilbao
NE
Wedstrijd
ESP
Campo de Criptana
Premio Hnos Pintor
NE
Criterium
ESP
2e etappe Copa Cero de Oro
NE
Etappe
DOM
Gijzenzele, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe GP Barbot
NE
Etappe
POR
3e etappe GP Guillaume Tell
2.Ncup
Etappe
SUI
Hansweert, Amateurs
Criterium
NED
2e etappe Hotter 'N Hell Hundred
Wichita Falls Stage Race
NE
Criterium
USA
König Pilsener - BSR Night
NE
Criterium
GER
3e etappe Münsterland Tour, Junioren
2.1
Etappe
GER
2e etappe Münsterland Tour, Junioren
2.1
Individuele tijdrit
GER
Malè - Fondo
Trofeo Melinda
1.1
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
New York City (b)
GP Mengoni
NE
Criterium
USA
Nijverdal
Caraco Omloop, Amicon-Van Keulen Omloop
NE
Criterium
NED
Paderborn
NE
Criterium
GER
Pau
Criterium
FRA
2e etappe Po Stajerski, Junioren
2.1
Etappe
SLO
Pribram
GP Mesta Pribram
NE
Criterium
CZE
4e etappe Regio Tour International
2.1
Individuele tijdrit
GER
2e etappe River Gorge Omnium
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe River Gorge Omnium
NE
Etappe
USA
Sankt Johann in Tirol
NE
Criterium
AUT
Sint-Katelijne-Waver (V)
GP Sara Peeters
Criterium
BEL
Sorø (V)
Vittoria Cup/VDO Lady Cup
Criterium
DEN
Sun City
Lost City Classic - Cycle for Cansa
NE
Criterium
RSA
2e etappe Szlakiem walk mjr. Hubala
2.2
Etappe
POL
10e etappe Tour de l'Est International
NE
Criterium
CIV
8e etappe deel A Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
8e etappe deel B Tour de la Guyane Française
NE
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe Tour of Ireland
2.1
Etappe
IRL
1e etappe Trophée d'Or Féminin (V)
2.2
Etappe
FRA
Turcifal, Junioren
Troféu da Feira do Mato
NE
Criterium
POR
Turcifal, Nieuwelingen
Troféu da Feira do Mato
NE
Criterium
POR
Vigo (a)
GP Cidade de Vigo
NE
Criterium
ESP
Vigonza
Trofeo Industria Commercio Artigianato di Vigonza
NE
Criterium
ITA
Vitolini
NE
Criterium
ITA
1e etappe Vuelta a la Laguna
NE
Etappe
MEX
3e etappe Vuelta a Palencia
NE
Individuele tijdrit
ESP
3e etappe Vuelta de la Juventud Guatemala
NE
Etappe
GUA
4e etappe Vuelta Sierra Norte, Junioren
NE
Etappe
ESP
Waidhofen an der Ybbs
NE
Criterium
AUT
2e etappe West-Brabantse Pijl, Junioren
NE
Individuele tijdrit
NED
3e etappe West-Brabantse Pijl, Junioren
NE
Etappe
NED
26 augustus
Alfafar, Junioren
Circuito Ciclista de Alfafar
NE
Criterium
POR
Auckland
Auckland 1000/TelstraClear Challenge
NE
Wedstrijd
NZL
Baião, Nieuwelingen
Prémio Munícipio de Baião
NE
Criterium
POR
4e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
Binghamton, Criterium
Chris Thater Memorial Criterium
NE
Criterium
USA
Bragado
Revancha de la Doble Bragado
NE
Wedstrijd
ARG
Campo de Criptana, Nieuwelingen
Premio Hnas Pintor
NE
Wedstrijd
ESP
Châteauroux
Classic de l'Indre
1.1
Wedstrijd
FRA
Cheung Pak Shan
NE
Criterium
CHN
Chur - Arosa
NE
Klimwedstrijd
SUI
3e etappe Copa Cero de Oro
NE
Etappe
DOM
4e etappe GP Guillaume Tell
2.Ncup
Etappe
SUI
Guadarrama
Clasica a los Puertos
1.1
Wedstrijd
ESP
Haaltert, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Hohenstein-Ernstthal
Rund um den Sachsenring
1.2
Wedstrijd
GER
Hove, U23
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe International Paths of Victory Tour
2.2
Etappe
TUR
Kláštor pod Znievom
NE
Wedstrijd
SVK
Langdorp, Mountainbike, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Langdorp, Mountainbike, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Langdorp, Mountainbike, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Langdorp, Mountainbike, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Lint, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Münsterland Tour, Junioren
2.1
Etappe
GER
Modena (c)
Trofeo Mp Filtri
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederlandse Antillen
CN
Nationaal Kampioenschap
ANT
Pessano con Bornago (a)
NE
Criterium
ITA
3e etappe Po Stajerski, Junioren
2.1
Etappe
SLO
Podenzano
G.P. Sportivi di Podenzano - Trofeo A. Biondi
NE
Criterium
ITA
Ponton
NE
Criterium
ITA
Ponton (a)
Memorial Guido Zamperoli
NE
Wedstrijd
ITA
5e etappe Regio Tour International
2.1
Etappe
GER
3e etappe River Gorge Omnium
NE
Criterium
USA
Sankt Johann in Tirol (V)
NE
Wedstrijd
AUT
Santa Cruz (b)
University Road Race
NE
Criterium
USA
Santa Cruz (V)
University Road Race
NE
Criterium
USA
Sorø
NE
Criterium
DEN
3e etappe Szlakiem walk mjr. Hubala
NE
Etappe
POL
9e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Ireland
2.1
Etappe
IRL
1e etappe Tour of the Murray River
NE
Criterium
AUS
2e etappe Tour of the Murray River
NE
Etappe
AUS
2e etappe Trophée d'Or Féminin (V)
Etappe
FRA
Utrecht (a)
Ronde van Midden-Nederland
NE
Wedstrijd
NED
Vertova, Junioren
Trofeo Emilio Paganessi
1.1
Wedstrijd
ITA
Vlaamse/Antwerpse Havenpijl
2 Districtenpijl Ekeren - Deurne
1.2
Wedstrijd
BEL
3e etappe Vuelta a la Laguna
NE
Etappe
MEX
2e etappe Vuelta a la Laguna
NE
Etappe
MEX
4e etappe Vuelta a Palencia
NE
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta de la Juventud Guatemala
NE
Etappe
GUA
Würselen
Würselener City-Renntag
NE
Criterium
GER
4e etappe West-Brabantse Pijl, Junioren
NE
Etappe
NED
27 augustus
5e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
Beuvry-la-Forêt
1.2
Wedstrijd
FRA
Binghamton, Criterium (V)
Chris Thater Memorial Criterium
NE
Criterium
USA
Comines (V)
Criterium
BEL
2e etappe International Paths of Victory Tour
NE
Etappe
TUR
Moita
Circuito da Moita - Oeste
NE
Criterium
POR
Mutterstadt
Mutterstadter Kerwe
NE
Criterium
GER
Nossa Senhora da Ajuda, Nieuwelingen
Prémio Nossa Senhora D´Ajuda
NE
Criterium
POR
Putte, Amateurs
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
Suzuka
Shimano Road Race - Suzuka
NE
Wedstrijd
JPN
4e etappe Tour of the Murray River
NE
Etappe
AUS
3e etappe Tour of the Murray River
NE
Criterium
AUS
3e etappe Trophée d'Or Féminin (V)
2.2
Derny
FRA
4e etappe Trophée d'Or Féminin (V)
2.2
Etappe
FRA
5e etappe Vuelta a Palencia
NE
Etappe
ESP
1e etappe deel b Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
1e etappe deel a Vuelta a Venezuela
2.2
Individuele tijdrit
VEN
28 augustus
6e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
Castelfranco di Sopra
Coppa Comune Castelfranco di Sopra
NE
Wedstrijd
ITA
Castelnuovo Scrivia
Circuito Castelnovese
NE
Wedstrijd
ITA
Cesa
Circuito di Cesa, Trofeo S. Lucia
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Giro della Valle d'Aosta
2.2
Etappe
ITA
Grasshopper, Chrono
Grasshopper Crossing Time Trial
NE
Individuele tijdrit
USA
3e etappe International Paths of Victory Tour
NE
Etappe
TUR
Nafarros
Circuito de Nafarros
NE
Wedstrijd
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Oosterzele (V)
Criterium
BEL
Sommacampagna
Medaglia d'Oro Fiera di Sommacampagna
NE
Criterium
ITA
1e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
5e etappe Tour of the Murray River
NE
Criterium
AUS
5e etappe Trophée d'Or Féminin (V)
2.2
Etappe
FRA
6e etappe Vuelta a Palencia
NE
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Venezuela
NE
Etappe
VEN
29 augustus
Arona
GP Nobili Rubinetterie/Coppa Papà Carlo
1.1
Wedstrijd
ITA
7e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
Cerreto Guidi
G.P. Comune di Cerreto Guidi
NE
Wedstrijd
ITA
Geraardsbergen
Stadsprijs Geraardsbergen - Muur Classic
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Giro della Valle d'Aosta
2.2
Etappe
ITA
4e etappe International Paths of Victory Tour
2.2
Etappe
TUR
1e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.2
Etappe
SVK
Oudenburg (a)
Memorial Danny Jonckheere Oudenburg IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Putte, Amateurs
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
6e etappe Tour of the Murray River
NE
Criterium
AUS
7e etappe Tour of the Murray River
NE
Etappe
AUS
Proloog Trittico del Veneto, Junioren
NE
Proloog
ITA
6e etappe Trophée d'Or Féminin (V)
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Vuelta a Tenerife
NE
Ploegentijdrit
ESP
3e etappe Vuelta a Venezuela
NE
Etappe
VEN
30 augustus
Carnago
GP Industria Artigianato e Commercio Carnaghese
1.1
Wedstrijd
ITA
5e etappe Copa Cero de Oro
NE
Etappe
DOM
3e etappe Giro della Valle d'Aosta
2.2
Etappe
ITA
5e etappe International Paths of Victory Tour
2.2
Etappe
TUR
Kortemark
Kortemark Individueel - GP Gemeente Kortemark
NE
Wedstrijd
BEL
Loudun (V)
Classic Féminine Vienne Poitou-Charentes, Picto-Charentaise
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.2
Etappe
SVK
3e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Tour du Sénégal
2.1
Etappe
SEN
8e etappe Tour of the Murray River
NE
Etappe
AUS
1e etappe Trittico del Veneto, Junioren
NE
Etappe
ITA
2e etappe Vuelta a Tenerife
NE
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
1e etappe Vuelta al Lago Uru Uru
NE
Individuele tijdrit
BOL
31 augustus
Almelo, Criterium
Profronde van Almelo, Nacht van Almelo
NE
Criterium
NED
Caudéran, Criterium
Bordeaux
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Gateway Cup
NE
Etappe
USA
4e etappe Giro della Valle d'Aosta
2.2
Etappe
ITA
1e etappe GP Rüebliland, Junioren
Ruebliland
2.HC
Etappe
SUI
1e etappe Green Mountain Stagerace
NE
Klimtijdrit
USA
1e etappe Green Mountain Stagerace (V)
NE
Etappe
USA
1e etappe Independence Day Classic, Elite/U23
NE
Etappe
TRD
Malveira
Circuito da Malveira
NE
Criterium
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
3e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.2
Etappe
SVK
Overijse, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ravensburg
Eurobike Altstadtkriterium
NE
Criterium
GER
5e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Tour du Sénégal
2.2
Etappe
SEN
10e etappe Tour of the Murray River
NE
Etappe
AUS
9e etappe Tour of the Murray River
NE
Criterium
AUS
2e etappe Trittico del Veneto, Junioren
NE
Etappe
ITA
3e etappe Vuelta a Tenerife
NE
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
2e etappe Vuelta al Lago Uru Uru
NE
Etappe
BOL
Waar staan de monumenten voor de coureurs
Wij hebben ze al gevonden.