Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Hoeleden (V) 2007
België
Datum :
16-08-2007
96 km
Weg - Criterium
Start
Hoeleden (Brabant), België
Aankomst
Hoeleden (Brabant), België
Hoofdindex Hoeleden (V)
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Emma Carolina Johansson
SWE
in 02h 33m 20s
2
Tanja Schmidt-Hennes
GER
op 05s
3
Sylvia Debboudt
BEL
op 01m 50s
Details
1. JOHANSSON Emma karolina Vlaanderen Capri Sonne T-Interim 02:33:20
2. HENNES TANJA BIRGLA :05
3. DEBBOUDT Sylvia KEUKENS REDANT CYCLING TEAM 1:50
4. WERNER Laure Vlaanderen Capri Sonne T-Interim
5. HENRION Ludivine DSB CYCLING 1:55
6. CURTIS KATIE MTBXC SPORT
7. BRAS Martine Lotto-Belisol Ladiesteam
8. STERCKX Kathleen AA DRINK Cycling Team
9. GELDHOF Ilse KSV DEERLIJK GAVERZICHT
10. HUYGHE Melissa BIANCHI - DUVEL - CATA BIKES
11. DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
12. NOBUS Anja WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE
13. DEVESTELE ADELINE
14. DE KEYSER An KSV DEERLIJK GAVERZICHT
15. VERCAMER Elien WIELERSPORTVERENING ARTEVELDE VZW - GENT
16. THYS Patricia BENELUX TEAM
17. GLASMACHER LCAUDIA RIG SAAR SAARBRUCKEN
18. HAATZ GINA RRC GUNTHER KOLN LONGERICH
19. GOOR Sofie Vlaanderen Capri Sonne T-Interim
20. STICKER Lindsey BIANCHI - DUVEL - CATA BIKES
21. ALAERTS Inge WSC HAND IN HAND BAAL
22. MEUR DOROTHEE BLANCK GILLET
23. ROGERS MYRIAM CARNEGIE CAULFIELD
24. VAN DEN BERGH An ATLETIEK HULSHOUT ARB SPORT VZW
25. ROSYIDA DAHLINA PENGDA ISSI JATIM
26. VLOEMANS Sarah DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
27. PEREZ Sophie INDIVIDUEEL
28. KONINKX Lieve 2MEGA - SAECO HEIST O/D BERG
29. COENE Veronique WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE
30. WILLEMS Gertie WIELERPROMOTIECLUB JEUGDTEAM
31. VAN DE PONTSEELE Ilse BENELUX TEAM
32. CLEEMPUT Irina WK NOORD WEST BRABANT
33. REZKOVA Eva SK C KERNYKLOSPORT
34. ROWSELL JOANNA GLOBAL RACING
35. DE SCHEPPER Cindy AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV
36. SELS Loes Vlaanderen Capri Sonne T-Interim
37. DEJONGH Ilke 2MEGA - SAECO HEIST O/D BERG
Sluiten
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close