Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Roy Eefting
Voornaam: Roy
Achternaam: Eefting
Nationaliteit: Nederland
Geslacht:
Leeftijd: 34 jaar
Geboortedatum: 04-09-1989
Geboorteplaats:
Harderwijk (Gelderland), Nederland
Voornaam: Roy
Achternaam: Eefting
Nationaliteit: Nederland
Geslacht:
Leeftijd: 34 jaar
Geboortedatum: 04-09-1989
Geboorteplaats:
Harderwijk (Gelderland), Nederland
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Professional 2012-2013 + 2018-
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2007
2007
2e in Eindklassement 't Hoogeland Tweedaagse,
('t Hoogeland, Junioren)
, 't Hoogeland (Zuid-Holland), Nederland
2007
3e in Omloop der Vlaamse Gewesten,
(Wuustwezel, Junioren)
, Wuustwezel (Antwerpen), België
2007
1
e in 1e etappe West-Brabantse Pijl, Junioren, Nederland
2007
3e in 2e etappe West-Brabantse Pijl, Junioren, Nederland
2008
2008
1
e in Westfriese Dorpenomloop, Theo Koomen Plaquette,
(Wervershoof)
, Wervershoof (Noord-Holland), Nederland
2008
1
e in 2e etappe Kalas Cup/Norgescup,
(Norsk Sykle Festival)
, Sogndal (Rogaland), Noorwegen
2009
2009
2e in Ronde van Groningen, Groningen (Groningen), Nederland
2009
1
e in Grote Omloop van de Veenkolonien,
(Veendam)
, Veendam (Groningen), Nederland
2010
2010
4e in Grote Omloop van de Veenkolonien,
(Veendam)
, Veendam (Groningen), Nederland
2010
1
e in Dorpenomloop door Drenthe,
(Assen)
, Assen (Drenthe), Nederland
2010
2e in Parel van de Veluwe,
(Harderwijk)
, Harderwijk (Gelderland), Nederland
2011
2011
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nederland, Nederland
2011
2e in Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, U23, Sangalhos (Aveiro), Portugal
2011
4e in Kleve, Kleve (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2011
5e in Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland, Apeldoorn (Gelderland), Nederland
2012
2012
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nederland, Nederland
2012
4e in Ronde van Zuid-Holland,
(Den Haag)
, Den Haag (Zuid-Holland), Nederland
2012
5e in 1e etappe An Post Ras,
(Ras Tailteann)
, Kilkenny (Kilkenny), Ierland
2012
3e in 3e etappe An Post Ras,
(Ras Tailteann)
, Westport (Mayo), Ierland
2012
5e in 7e etappe An Post Ras,
(Ras Tailteann)
, Cootehill (Cavan), Ierland
2012
4e in 8e etappe An Post Ras,
(Ras Tailteann)
, Skerries (Dublin), Ierland
2012
5e in Monster, Monster (Zuid-Holland), Nederland
2012
3e in Glasgow, Scratch, Glasgow (Glasgow City), Groot-Brittannië
2013
2013
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nederland, Nederland
2013
5e in Destination Thy,
(Thy (a))
, Thy (Nordjylland), Denemarken
2013
2e in Westfalen Preis,
(Dortmund (o))
, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2013
3e in 1e etappe An Post Ras,
(Ras Tailteann)
, Longford (Longford), Ierland
2013
3e in Dublin, Scratch, Dublin (Dublin), Ierland
2013
70e in Ronde van Midden Brabant,
(Dongen (a))
, Dongen (Noord-Brabant), Nederland
2013
3e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Apeldoorn (Gelderland), Nederland
2013
4e in Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland, Nederland
2013
4e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland, Nederland
2013
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nederland, Apeldoorn (Gelderland), Nederland
2014
2014
5e in Ronde van Haarlemmerliede en Spaarnwoude,
(Haarlemmerliede)
, Haarlemmerliede (Noord-Holland), Nederland
2014
1
e in Omloop Van De Houtse Linies,
(Den Hout)
, Den Hout (Noord-Brabant), Nederland
2014
3e in Waarschoot (b), Waarschoot (Oost-Vlaanderen), België
2014
4e in Omloop van de Braakman,
(Philippine)
, Philippine (Zeeland), Nederland
2014
2e in Standdaarbuiten, Standdaarbuiten (Noord-Brabant), Nederland
2014
5e in Parel van de Veluwe,
(Harderwijk)
, Harderwijk (Gelderland), Nederland
2014
46e in Ronde van Midden Brabant,
(Dongen (a))
, Dongen (Noord-Brabant), Nederland
2014
9e in Ronde van Midden-Nederland,
(Utrecht (a))
, Utrecht (Utrecht), Nederland
2014
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nederland, Nederland
2015
2015
3e in Dublin Track Cycling International,
(Dublin, Achtervolging)
, Dublin (Dublin), Ierland
2015
1
e in Kleve, Kleve (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2015
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland, Nederland
2016
2016
2e in Grote Omloop van de Veenkolonien,
(Veendam)
, Veendam (Groningen), Nederland
2016
1
e in Wim Hendriks Trofee,
(Koewacht)
, Koewacht (Zeeland), Nederland
2016
4e in Criterium van de Ijzer,
(Hooglede, Elite/U23)
, Hooglede (West-Vlaanderen), België
2016
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nederland, Nederland
2017
2017
1
e in Meer-Hoogstraten,
(Meer)
, Meer (Antwerpen), België
2017
1
e in Rund um Merken,
(Merken)
, Merken (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2017
9e in PWZ Zuidenveld Tour,
(Amsterdam (c))
, Amsterdam (Noord-Holland), Nederland
2017
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nederland, Nederland
2017
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland, Nederland
2017
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nederland, Nederland
2018
2018
7e in 1e etappe Tour de Taiwan, Taipei (T'ai-pei), Taiwan
2018
4e in Steinfürter Abendrennen,
(Steinfurt (a))
, Steinfurt (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2018
4e in 3e etappe Tour of Xingtai, China
2018
3e in 3e etappe Tour de Poyang Lake, Jingdezhen (Jiangxi), China
2018
2e in 6e etappe Tour de Poyang Lake, Nanchang (Jiangxi), China
2018
1
e in 7e etappe Tour de Poyang Lake, Fuzhou (Jiangxi), China
2018
2e in 1e etappe Tour of Quanzhou Bay, China
2018
1
e in 3e etappe Tour of Quanzhou Bay, China
2018
6e in 3e etappe Tour of Fuzhou, Lianjiang (Fujian), China
2018
4e in 5e etappe Tour of Fuzhou, Yongtai (Fujian), China
2018
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nederland, Nederland
2018
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nederland, Nederland
2019
2019
2e in Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Onbekend
2019
6e in 5e etappe Tour of Qinghai Lake, Chaka (Qinghai), China
2019
9e in 10e etappe Tour of Qinghai Lake, Wuwei (Jiangsu), China
2019
1
e in 11e etappe Tour of Qinghai Lake, Tengger Els (Nei Mongol), China
2019
1
e in 12e etappe Tour of Qinghai Lake, Zhongwei (Jiangsu), China
2019
2e in 13e etappe Tour of Qinghai Lake, Yinchuan (Ningxia), China
2019
1
e in 3e etappe Tour of Xingtai, Xingtai (Hebei), China
2019
2e in 1e etappe Tour of China I, China
2019
3e in 4e etappe Tour of China I, Zhijiang (Hubei), China
2019
9e in 5e etappe Tour of China I, Nanxiang (Jiangsu), China
2019
6e in 6e etappe Tour of China I, Jiuyi (Hunan), China
2019
2e in Eindklassement Tour of China I, China
2019
6e in Proloog Tour of Taihu Lake, Wuxi (Jiangsu), China
2019
4e in 3e etappe Tour of Taihu Lake, Changxing (Jiangsu), China
2019
1
e in deel 3 Wereldbeker, Baan, Scratch, Elite, Hongkong
2019
2e in deel 4 Wereldbeker, Baan, Scratch, Elite, Cambridge (Northland), Nieuw-Zeeland
2019
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nederland, Apeldoorn (Gelderland), Nederland
2019
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Nederland, Nederland
2019
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland, Alkmaar (Noord-Holland), Nederland
2019
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nederland, Alkmaar (Noord-Holland), Nederland
2020
2020
7e in 1e etappe Herald Sun - Tour of Victoria, Shepparton (Victoria), Australië
2020
3e in Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Berlin (Berlin), Duitsland
2021
2021
4e in Proloog Five rings of Moscow, Rusland
2021
1
e in Omloop der Kempen,
(Veldhoven)
, Nederland
2021
2e in Citynacht von Gelsenkirchen,
(Gelsenkirchen, Criterium)
, Duitsland
2021
9e in PWZ Zuidenveld Tour,
(Amsterdam (c))
, Nederland
2022
2022
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nederland, Alkmaar (Noord-Holland), Nederland
2022
3e in Steinfürter Abendrennen,
(Steinfurt (a))
, Duitsland
2022
3e in Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, München (Bayern), Duitsland
2022
1
e in Ronde van Delfzijl,
(Delfzijl)
, Nederland
2022
3e in Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Saint-Quentin-en-Yvelines (Ile-de-France), Frankrijk
2023
2023
2e in Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Grenchen (Solothurn), Zwitserland
2023
1
e in 1e etappe Tour de Taiwan, Taipei (T'ai-pei), Taiwan
2023
9e in 5e etappe Tour de Taiwan, Taiwan
2023
1
e in GP Buchholz,
(Buchholz)
, Duitsland
2023
3e in 1e etappe Tour of Estonia, Tartu (Tartumaa), Estland
2023
3e in 3e etappe Baltic Chain Tour, Panevezys (Panevezio Apskritis), Litouwen
Ploegen
2011
Metec (Nederland)
2012
Koga - Ubbink - AXA - PGM (Nederland)
2013
Koga - Vlasman - PGM (Nederland)
2014
Belkin - De Jonge Renner (Nederland)
2015
Baby-Dump (Nederland)
2016
LottoNL - Jumbo - WV De Jonge Renner (Nederland)
2017
Vlasman (Nederland)
2018
Memil - CCN (Finland)
2019
Memil - CCN (Zweden)
2020
Sapura (Maleisië)
2020
Van Uitert - WV De Jonge Renner (Nederland)
2021
Ferei - CCN (Belarus)
2022
Allinq (Nederland)
2023
Maloja Pushbikers (Duitsland)
Fotoalbum Roy Eefting
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2011
Foto: © Koga - Ubbink - AXA - PGM
2012
Foto: Courtesy Willem Dingemanse
2013
Foto: © Baby Dump Cycling Team
2015
Foto: © Baby Dump CT
2015
Foto: © Memil - CCN
2019
Foto: © Sapura
2020
Foto: © Allinq
2022
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close