Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Gabriël Jaime Mesa Upegui
Voornaam:
Gabriël Jaime
Achternaam:
Mesa Upegui
Nationaliteit
Colombia
Geslacht:
Geboortedatum:
00-00-0000
Geboorteplaats:
Voornaam: Gabriël Jaime
Achternaam: Mesa Upegui
Nationaliteit: Colombia
Geslacht:
Geboortedatum: 00-00-0000
Geboorteplaats:
Ploegleiders en VIPs
Ploegen
Uitslagen
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Ploegen
2010
UNE - EPM
COL
Manager
2011
EPM - UNE
COL
Assistent Ploegleider
2015
EPM - Tigo - UNE
COL
Assistent Ploegleider
2017
EPM - Tigo Une
COL
Assistent Ploegleider
2018
EPM
COL
Ploegleider
Misschien ook interessant:
Zeges per ploeg/jaar
2010 UNE - EPM
10-02-2010
2e etappe Vuelta a Cuba
:
Jaime Castañeda
10-02-2010
2e etappe Vuelta a Cuba
:
Jaime Castañeda
26-02-2010
3e etappe Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
:
Jaime Castañeda
26-02-2010
3e etappe Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
:
Jaime Castañeda
06-03-2010
3e etappe Vuelta al Valle del Cauca
:
Mauricio Ortega
06-03-2010
3e etappe Vuelta al Valle del Cauca
:
Mauricio Ortega
07-03-2010
Eindklassement Vuelta al Valle del Cauca
:
Mauricio Ortega
07-03-2010
Eindklassement Vuelta al Valle del Cauca
:
Mauricio Ortega
14-04-2010
1e etappe Volta Ciclistica Internacional de Gravatai
:
Julián David Muñoz
14-04-2010
1e etappe Volta Ciclistica Internacional de Gravatai
:
Julián David Muñoz
15-04-2010
1e etappe Clásica de Fusagasugá
:
Mauricio Ortega
15-04-2010
1e etappe Clásica de Fusagasugá
:
Mauricio Ortega
15-04-2010
2e etappe Volta Ciclistica Internacional de Gravatai
:
Juan Pablo Suárez
15-04-2010
2e etappe Volta Ciclistica Internacional de Gravatai
:
Juan Pablo Suárez
17-04-2010
Eindklassement Clásica de Fusagasugá
:
Mauricio Ortega
17-04-2010
Eindklassement Clásica de Fusagasugá
:
Mauricio Ortega
17-04-2010
3e etappe Clásica de Fusagasugá
:
Mauricio Ortega
17-04-2010
3e etappe Clásica de Fusagasugá
:
Mauricio Ortega
18-04-2010
Eindklassement Volta Ciclistica Internacional de Gravatai
:
Jaime Castañeda
18-04-2010
Eindklassement Volta Ciclistica Internacional de Gravatai
:
Jaime Castañeda
22-04-2010
2e etappe Tour de Santa Catarina
:
Stiber Ortiz
22-04-2010
2e etappe Tour de Santa Catarina
:
Stiber Ortiz
25-04-2010
5e etappe Tour de Santa Catarina
:
Giovanny Baez
25-04-2010
5e etappe Tour de Santa Catarina
:
Giovanny Baez
25-04-2010
Eindklassement Tour de Santa Catarina
:
Stiber Ortiz
25-04-2010
Eindklassement Tour de Santa Catarina
:
Stiber Ortiz
03-05-2010
1e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
:
Óscar Rivera
03-05-2010
1e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
:
Edward Beltrán
03-05-2010
1e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
:
Robigzon Oyola
03-05-2010
1e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
:
Heiner Parra
03-05-2010
1e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
:
Edward Beltrán
03-05-2010
1e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
:
Heiner Parra
03-05-2010
1e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
:
Óscar Rivera
03-05-2010
1e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
:
Robigzon Oyola
06-05-2010
4e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
:
Edward Beltrán
06-05-2010
4e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
:
Edward Beltrán
07-05-2010
5e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
:
Robigzon Oyola
07-05-2010
5e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
:
Robigzon Oyola
14-05-2010
Pan American Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Juan Pablo Suárez
14-05-2010
Pan American Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Juan Pablo Suárez
19-05-2010
1e etappe Clásica Carmen de Viboral
:
Mauricio Ortega
19-05-2010
1e etappe Clásica Carmen de Viboral
:
Mauricio Ortega
20-05-2010
2e etappe Clásica Carmen de Viboral
:
Mauricio Ortega
20-05-2010
2e etappe Clásica Carmen de Viboral
:
Mauricio Ortega
22-05-2010
Eindklassement Clásica Carmen de Viboral
:
Mauricio Ortega
22-05-2010
Eindklassement Clásica Carmen de Viboral
:
Mauricio Ortega
15-07-2010
2e etappe Clásica Ciudad de Girardot
:
Rafael Infantino
15-07-2010
2e etappe Clásica Ciudad de Girardot
:
Rafael Infantino
02-08-2010
2e etappe Vuelta a Colombia
:
Jaime Castañeda
02-08-2010
2e etappe Vuelta a Colombia
:
Jaime Castañeda
14-08-2010
13e etappe Vuelta a Colombia
:
Javier González
14-08-2010
13e etappe Vuelta a Colombia
:
Javier González
28-08-2010
3e etappe Vuelta a Santander
:
Stiber Ortiz
28-08-2010
3e etappe Vuelta a Santander
:
Stiber Ortiz
02-09-2010
1e etappe Vuelta Gobernacion Norte de Santander
:
Juan Pablo Suárez
02-09-2010
1e etappe Vuelta Gobernacion Norte de Santander
:
Juan Pablo Suárez
04-09-2010
3e etappe Vuelta Gobernacion Norte de Santander
:
Juan Pablo Suárez
04-09-2010
3e etappe Vuelta Gobernacion Norte de Santander
:
Juan Pablo Suárez
05-09-2010
Trepadores a Santa Helena
:
Mauricio Ortega
05-09-2010
Trepadores a Santa Helena
:
Mauricio Ortega
05-09-2010
Eindklassement Vuelta Gobernacion Norte de Santander
:
Juan Pablo Suárez
05-09-2010
Eindklassement Vuelta Gobernacion Norte de Santander
:
Juan Pablo Suárez
10-09-2010
3e etappe Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
:
Jaime Castañeda
10-09-2010
3e etappe Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
:
Jaime Castañeda
12-09-2010
5e etappe Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
:
Jaime Castañeda
12-09-2010
5e etappe Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
:
Jaime Castañeda
08-10-2010
9e etappe Clásico RCN
:
Juan Pablo Suárez
08-10-2010
9e etappe Clásico RCN
:
Juan Pablo Suárez
09-10-2010
Proloog 1e etappe Clásica Inder Envigado-Ideal
:
Jaime Castañeda
09-10-2010
Proloog 1e etappe Clásica Inder Envigado-Ideal
:
Jaime Castañeda
10-10-2010
2e etappe Clásica Inder Envigado-Ideal
:
Jorge Martínez
10-10-2010
2e etappe Clásica Inder Envigado-Ideal
:
Jorge Martínez
11-10-2010
Eindklassement Clásica Inder Envigado-Ideal
:
Mauricio Ortega
11-10-2010
Eindklassement Clásica Inder Envigado-Ideal
:
Mauricio Ortega
11-10-2010
3e etappe Clásica Inder Envigado-Ideal
:
Mauricio Ortega
11-10-2010
3e etappe Clásica Inder Envigado-Ideal
:
Mauricio Ortega
21-10-2010
2e etappe Vuelta a Guatemala
:
Juan Pablo Suárez
21-10-2010
2e etappe Vuelta a Guatemala
:
Juan Pablo Suárez
22-10-2010
3e etappe Vuelta a Guatemala
:
Juan Pablo Suárez
22-10-2010
3e etappe Vuelta a Guatemala
:
Juan Pablo Suárez
26-10-2010
7e etappe Vuelta a Guatemala
:
Giovanny Baez
26-10-2010
7e etappe Vuelta a Guatemala
:
Giovanny Baez
28-10-2010
9e etappe Vuelta a Guatemala
:
Giovanny Baez
28-10-2010
9e etappe Vuelta a Guatemala
:
Giovanny Baez
31-10-2010
Eindklassement Vuelta a Guatemala
:
Giovanny Baez
31-10-2010
Eindklassement Vuelta a Guatemala
:
Giovanny Baez
02-11-2010
1e etappe Clásica Marinilla
:
Jorge Martínez
02-11-2010
1e etappe Clásica Marinilla
:
Jorge Martínez
03-11-2010
2e etappe Clásica Marinilla
:
Óscar Pachón
03-11-2010
2e etappe Clásica Marinilla
:
Óscar Pachón
04-11-2010
Eindklassement Clásica Marinilla
:
Jorge Martínez
04-11-2010
Eindklassement Clásica Marinilla
:
Jorge Martínez
04-11-2010
3e etappe Clásica Marinilla
:
Rafael Infantino
04-11-2010
3e etappe Clásica Marinilla
:
Rafael Infantino
07-11-2010
2e etappe Clasico El Colombiano
:
Stiber Ortiz
07-11-2010
2e etappe Clasico El Colombiano
:
Stiber Ortiz
18-11-2010
Proloog 1e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Jorge Martínez
18-11-2010
Proloog 1e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Jorge Martínez
19-11-2010
2e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Fernando Piamonte
19-11-2010
2e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Fernando Piamonte
21-11-2010
4e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Jaime Castañeda
21-11-2010
4e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Jaime Castañeda
23-11-2010
6e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Hernán Dario Muñoz
23-11-2010
6e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Jorge Martínez
23-11-2010
6e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Hernán Dario Muñoz
23-11-2010
6e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Jorge Martínez
25-11-2010
8e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Stiber Ortiz
25-11-2010
8e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Stiber Ortiz
27-11-2010
10e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Stiber Ortiz
27-11-2010
10e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Stiber Ortiz
28-11-2010
11e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Jaime Castañeda
28-11-2010
11e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Jaime Castañeda
28-11-2010
Eindklassement Vuelta a Chiriquí
:
Fernando Piamonte
28-11-2010
Eindklassement Vuelta a Chiriquí
:
Fernando Piamonte
2011 EPM - UNE
10-02-2011
Apertura Temporada Federación de Antioquia
:
Jaime Castañeda
10-02-2011
Apertura Temporada Federación de Antioquia
:
Jaime Castañeda
25-02-2011
1e etappe Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
:
Walter Pedraza
25-02-2011
1e etappe Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
:
Walter Pedraza
25-02-2011
6e etappe deel a Vuelta a la Independencia Nacional
:
Rafael Infantino
25-02-2011
6e etappe deel a Vuelta a la Independencia Nacional
:
Rafael Infantino
26-02-2011
7e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
:
Jaime Castañeda
26-02-2011
7e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
:
Jaime Castañeda
27-02-2011
Eindklassement Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
:
Walter Pedraza
27-02-2011
Eindklassement Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
:
Walter Pedraza
27-02-2011
8e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
:
Jaime Castañeda
27-02-2011
8e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
:
Jaime Castañeda
05-03-2011
3e etappe Vuelta al Valle del Cauca
:
Fernando Piamonte
05-03-2011
3e etappe Vuelta al Valle del Cauca
:
Fernando Piamonte
06-03-2011
Eindklassement Vuelta al Valle del Cauca
:
Mauricio Ortega
06-03-2011
Eindklassement Vuelta al Valle del Cauca
:
Mauricio Ortega
23-03-2011
1e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
:
Juan Pablo Suárez
23-03-2011
1e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
:
Juan Pablo Suárez
25-03-2011
Eindklassement Clásica Ciudad de Anapoima
:
Juan Pablo Suárez
25-03-2011
Eindklassement Clásica Ciudad de Anapoima
:
Juan Pablo Suárez
03-04-2011
4e etappe GP Internacional de Café
:
Juan Pablo Suárez
03-04-2011
4e etappe GP Internacional de Café
:
Juan Pablo Suárez
04-04-2011
1e etappe Clasica International de Tulcan
:
Stiber Ortiz
04-04-2011
1e etappe Clasica International de Tulcan
:
Stiber Ortiz
07-04-2011
4e etappe Clasica International de Tulcan
:
Edward Beltrán
07-04-2011
4e etappe Clasica International de Tulcan
:
Edward Beltrán
10-04-2011
7e etappe Clasica International de Tulcan
:
Javier González
10-04-2011
7e etappe Clasica International de Tulcan
:
Javier González
08-05-2011
3e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
:
Giovanny Baez
08-05-2011
3e etappe Vuelta a la Comunidad de Madrid
:
Giovanny Baez
13-06-2011
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Walter Pedraza
13-06-2011
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Walter Pedraza
12-07-2011
1e etappe Clásica Ciudad de Girardot
:
Stiber Ortiz
12-07-2011
1e etappe Clásica Ciudad de Girardot
:
Stiber Ortiz
13-07-2011
2e etappe Clásica Ciudad de Girardot
:
Giovanny Baez
13-07-2011
2e etappe Clásica Ciudad de Girardot
:
Giovanny Baez
16-07-2011
Eindklassement Clásica Ciudad de Girardot
:
Stiber Ortiz
16-07-2011
Eindklassement Clásica Ciudad de Girardot
:
Stiber Ortiz
20-07-2011
1e etappe Clásica Carmen de Viboral
:
Giovanny Baez
20-07-2011
1e etappe Clásica Carmen de Viboral
:
Giovanny Baez
21-07-2011
2e etappe Clásica Carmen de Viboral
:
Jaime Castañeda
21-07-2011
2e etappe Clásica Carmen de Viboral
:
Jaime Castañeda
22-07-2011
3e etappe Clásica Carmen de Viboral
:
Rafael Infantino
22-07-2011
3e etappe Clásica Carmen de Viboral
:
Rafael Infantino
23-07-2011
Eindklassement Clásica Carmen de Viboral
:
Giovanny Baez
23-07-2011
Eindklassement Clásica Carmen de Viboral
:
Giovanny Baez
27-07-2011
1e etappe Clásica Marinilla
:
Edwin Carvajal
27-07-2011
1e etappe Clásica Marinilla
:
Edwin Carvajal
28-07-2011
2e etappe Clásica Marinilla
:
Stiber Ortiz
28-07-2011
2e etappe Clásica Marinilla
:
Stiber Ortiz
29-07-2011
Eindklassement Clásica Marinilla
:
Stiber Ortiz
29-07-2011
Eindklassement Clásica Marinilla
:
Stiber Ortiz
29-07-2011
3e etappe Tour do Rio
:
Juan Pablo Suárez
29-07-2011
3e etappe Tour do Rio
:
Juan Pablo Suárez
31-07-2011
Eindklassement Tour do Rio
:
Juan Pablo Suárez
31-07-2011
Eindklassement Tour do Rio
:
Juan Pablo Suárez
15-08-2011
Eindklassement Clásica Club Deportivo Boyacá
:
Giovanny Baez
15-08-2011
Eindklassement Clásica Club Deportivo Boyacá
:
Giovanny Baez
15-08-2011
3e etappe Clásica Club Deportivo Boyacá
:
Giovanny Baez
15-08-2011
3e etappe Clásica Club Deportivo Boyacá
:
Giovanny Baez
04-09-2011
Trepadores a Santa Helena
:
Mauricio Ortega
04-09-2011
Trepadores a Santa Helena
:
Mauricio Ortega
01-10-2011
1e etappe Clásico RCN
:
Javier Gómez
01-10-2011
1e etappe Clásico RCN
:
Javier Gómez
06-10-2011
6e etappe Clásico RCN
:
Mauricio Ortega
06-10-2011
6e etappe Clásico RCN
:
Mauricio Ortega
07-10-2011
7e etappe Clásico RCN
:
Rafael Infantino
07-10-2011
7e etappe Clásico RCN
:
Rafael Infantino
08-10-2011
8e etappe Clásico RCN
:
Rafael Infantino
08-10-2011
8e etappe Clásico RCN
:
Rafael Infantino
09-10-2011
Eindklassement Clásico RCN
:
Rafael Infantino
09-10-2011
Eindklassement Clásico RCN
:
Rafael Infantino
09-10-2011
Bergklassement Clásico RCN
:
Rafael Infantino
09-10-2011
Bergklassement Clásico RCN
:
Rafael Infantino
09-10-2011
9e etappe Clásico RCN
:
Rafael Infantino
09-10-2011
9e etappe Clásico RCN
:
Rafael Infantino
06-11-2011
2e etappe Clasico El Colombiano
:
Stiber Ortiz
06-11-2011
2e etappe Clasico El Colombiano
:
Stiber Ortiz
06-11-2011
Eindklassement Clasico El Colombiano
:
Stiber Ortiz
06-11-2011
Eindklassement Clasico El Colombiano
:
Stiber Ortiz
19-11-2011
2e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Stiber Ortiz
19-11-2011
2e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Stiber Ortiz
22-11-2011
5e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Jaime Castañeda
22-11-2011
5e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Jaime Castañeda
23-11-2011
6e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Edwin Carvajal
23-11-2011
6e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Edwin Carvajal
25-11-2011
8e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Stiber Ortiz
25-11-2011
8e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Stiber Ortiz
2015 EPM - Tigo - UNE
05-01-2015
Manizales
:
Weimar Roldán
05-01-2015
Manizales
:
Weimar Roldán
11-02-2015
1e etappe Clásica Heroes de la Patria
:
Jaime Castañeda
11-02-2015
1e etappe Clásica Heroes de la Patria
:
Jaime Castañeda
23-02-2015
2e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
:
Jaime Castañeda
23-02-2015
2e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
:
Jaime Castañeda
26-02-2015
Proloog Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
:
Juan Pablo Rendón
26-02-2015
Proloog Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
:
Juan Pablo Rendón
27-02-2015
2e etappe Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
:
Óscar Sevilla
27-02-2015
2e etappe Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
:
Óscar Sevilla
27-02-2015
6e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
:
Jaime Castañeda
27-02-2015
6e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
:
Jaime Castañeda
01-03-2015
Eindklassement Vuelta a la Independencia Nacional
:
Robigzon Oyola
01-03-2015
Eindklassement Vuelta a la Independencia Nacional
:
Robigzon Oyola
04-03-2015
1e etappe Vuelta al Valle del Cauca
:
Kévin Rios
04-03-2015
1e etappe Vuelta al Valle del Cauca
:
Kévin Rios
06-03-2015
3e etappe Vuelta al Valle del Cauca
:
Óscar Sevilla
06-03-2015
3e etappe Vuelta al Valle del Cauca
:
Óscar Sevilla
08-03-2015
Eindklassement Vuelta al Valle del Cauca
:
Óscar Sevilla
08-03-2015
Eindklassement Vuelta al Valle del Cauca
:
Óscar Sevilla
25-03-2015
1e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
:
Jefferson Rueda
25-03-2015
1e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
:
Jefferson Rueda
26-03-2015
2e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
:
Óscar Sevilla
26-03-2015
2e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
:
Óscar Sevilla
27-03-2015
Eindklassement Clásica Ciudad de Anapoima
:
Óscar Sevilla
27-03-2015
Eindklassement Clásica Ciudad de Anapoima
:
Óscar Sevilla
08-04-2015
2e etappe Clásica Carmen de Viboral
:
Jader Betancur
08-04-2015
2e etappe Clásica Carmen de Viboral
:
Jader Betancur
10-04-2015
4e etappe Clásica Carmen de Viboral
:
Juan Pablo Rendón
10-04-2015
4e etappe Clásica Carmen de Viboral
:
Juan Pablo Rendón
15-04-2015
2e etappe Vuelta Gran Santander
:
Jader Betancur
15-04-2015
2e etappe Vuelta Gran Santander
:
Jader Betancur
18-04-2015
Eindklassement Vuelta Gran Santander
:
Juan Pablo Suárez
18-04-2015
Eindklassement Vuelta Gran Santander
:
Juan Pablo Suárez
26-04-2015
7e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
:
Marco Suesca
26-04-2015
7e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
:
Marco Suesca
26-05-2015
1e etappe Vuelta a Antioquia
:
Óscar Sevilla
26-05-2015
1e etappe Vuelta a Antioquia
:
Óscar Sevilla
30-05-2015
Eindklassement Vuelta a Antioquia
:
Óscar Sevilla
30-05-2015
Eindklassement Vuelta a Antioquia
:
Óscar Sevilla
09-06-2015
1e etappe Vuelta al Tolima
:
Juan Pablo Rendón
09-06-2015
1e etappe Vuelta al Tolima
:
Juan Pablo Rendón
13-06-2015
5e etappe Vuelta al Tolima
:
Weimar Roldán
13-06-2015
5e etappe Vuelta al Tolima
:
Weimar Roldán
08-07-2015
1e etappe Clásica Ciudad de Girardot
:
Kévin Rios
08-07-2015
1e etappe Clásica Ciudad de Girardot
:
Kévin Rios
09-07-2015
2e etappe Clásica Ciudad de Girardot
:
Jader Betancur
09-07-2015
2e etappe Clásica Ciudad de Girardot
:
Jader Betancur
10-07-2015
3e etappe Clásica Ciudad de Girardot
:
Jader Betancur
10-07-2015
3e etappe Clásica Ciudad de Girardot
:
Jader Betancur
11-07-2015
4e etappe Clásica Ciudad de Girardot
:
Jader Betancur
11-07-2015
4e etappe Clásica Ciudad de Girardot
:
Jader Betancur
12-07-2015
5e etappe Clásica Ciudad de Girardot
:
Jefferson Rueda
12-07-2015
5e etappe Clásica Ciudad de Girardot
:
Jefferson Rueda
12-07-2015
Eindklassement Clásica Ciudad de Girardot
:
Jader Betancur
12-07-2015
Eindklassement Clásica Ciudad de Girardot
:
Jader Betancur
16-07-2015
2e etappe Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
:
Óscar Sevilla
16-07-2015
2e etappe Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
:
Óscar Sevilla
19-07-2015
5e etappe Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
:
Jaime Castañeda
19-07-2015
5e etappe Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
:
Jaime Castañeda
25-07-2015
4e etappe Vuelta a Santander
:
Marco Suesca
25-07-2015
4e etappe Vuelta a Santander
:
Marco Suesca
02-08-2015
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Rafael Infantino
02-08-2015
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Jaime Castañeda
02-08-2015
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Weimar Roldán
02-08-2015
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Óscar Sevilla
02-08-2015
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Edwin Carvajal
02-08-2015
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Óscar Sevilla
02-08-2015
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Juan Pablo Rendón
02-08-2015
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Stiber Ortiz
02-08-2015
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Juan Pablo Rendón
02-08-2015
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Jaime Castañeda
02-08-2015
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Stiber Ortiz
02-08-2015
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Jader Betancur
02-08-2015
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Jader Betancur
02-08-2015
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Weimar Roldán
02-08-2015
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Rafael Infantino
02-08-2015
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Juan Pablo Suárez
02-08-2015
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Juan Pablo Suárez
02-08-2015
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Edwin Carvajal
02-08-2015
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Robigzon Oyola
02-08-2015
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Robigzon Oyola
09-08-2015
8e etappe Vuelta a Colombia
:
Rafael Infantino
09-08-2015
8e etappe Vuelta a Colombia
:
Rafael Infantino
11-08-2015
9e etappe Vuelta a Colombia
:
Óscar Sevilla
11-08-2015
9e etappe Vuelta a Colombia
:
Óscar Sevilla
13-08-2015
11e etappe Vuelta a Colombia
:
Juan Pablo Suárez
13-08-2015
11e etappe Vuelta a Colombia
:
Juan Pablo Suárez
15-08-2015
Eindklassement Vuelta a Colombia
:
Óscar Sevilla
15-08-2015
Eindklassement Vuelta a Colombia
:
Óscar Sevilla
15-08-2015
13e etappe Vuelta a Colombia
:
Óscar Sevilla
15-08-2015
13e etappe Vuelta a Colombia
:
Óscar Sevilla
26-08-2015
1e etappe Tour do Rio
:
Óscar Sevilla
26-08-2015
1e etappe Tour do Rio
:
Óscar Sevilla
28-08-2015
3e etappe Tour do Rio
:
Weimar Roldán
28-08-2015
3e etappe Tour do Rio
:
Weimar Roldán
02-09-2015
1e etappe Clásica Marinilla
:
Edwin Carvajal
02-09-2015
1e etappe Clásica Marinilla
:
Edwin Carvajal
03-09-2015
3e etappe Clásica Marinilla
:
Stiber Ortiz
03-09-2015
3e etappe Clásica Marinilla
:
Stiber Ortiz
25-09-2015
1e etappe Clásico RCN
:
Weimar Roldán
25-09-2015
1e etappe Clásico RCN
:
Weimar Roldán
01-10-2015
7e etappe Clásico RCN
:
Stiber Ortiz
01-10-2015
7e etappe Clásico RCN
:
Stiber Ortiz
20-10-2015
1e etappe Tour de Panamá
:
Roberto González
20-10-2015
1e etappe Tour de Panamá
:
Roberto González
22-10-2015
3e etappe Tour de Panamá
:
Roberto González
22-10-2015
3e etappe Tour de Panamá
:
Roberto González
25-10-2015
Eindklassement Tour de Panamá
:
Roberto González
25-10-2015
Eindklassement Tour de Panamá
:
Roberto González
03-11-2015
Tocancipá
:
Óscar Sevilla
03-11-2015
Tocancipá
:
Óscar Sevilla
07-11-2015
1e etappe Clasico El Colombiano
:
Jaime Castañeda
07-11-2015
1e etappe Clasico El Colombiano
:
Jaime Castañeda
08-11-2015
2e etappe Clasico El Colombiano
:
Robigzon Oyola
08-11-2015
2e etappe Clasico El Colombiano
:
Robigzon Oyola
08-11-2015
Eindklassement Clasico El Colombiano
:
Robigzon Oyola
08-11-2015
Eindklassement Clasico El Colombiano
:
Robigzon Oyola
13-11-2015
1e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Óscar Álvarez
13-11-2015
1e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Mateo García
13-11-2015
1e etappe Vuelta a Chiriquí
:
John Anderson Rodríguez
13-11-2015
1e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Stiber Ortiz
13-11-2015
1e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Óscar Sevilla
13-11-2015
1e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Óscar Sevilla
13-11-2015
1e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Stiber Ortiz
13-11-2015
1e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Mateo García
13-11-2015
1e etappe Vuelta a Chiriquí
:
John Anderson Rodríguez
13-11-2015
1e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Kévin Rios
13-11-2015
1e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Óscar Álvarez
13-11-2015
1e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Kévin Rios
15-11-2015
3e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Óscar Sevilla
15-11-2015
3e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Óscar Sevilla
21-11-2015
9e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Óscar Sevilla
21-11-2015
9e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Óscar Sevilla
22-11-2015
Eindklassement Vuelta a Chiriquí
:
Óscar Sevilla
22-11-2015
Eindklassement Vuelta a Chiriquí
:
Óscar Sevilla
2017 EPM - Tigo Une
19-02-2017
4e etappe Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
:
Jairo Salas
19-02-2017
4e etappe Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
:
Jairo Salas
24-02-2017
1e etappe Cómbita
:
José Díaz
24-02-2017
1e etappe Cómbita
:
José Díaz
01-04-2017
4e etappe Vuelta al Valle del Cauca
:
Jordan Parra
01-04-2017
4e etappe Vuelta al Valle del Cauca
:
Jordan Parra
06-04-2017
2e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
:
Edward Díaz
06-04-2017
2e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
:
Edward Díaz
26-05-2017
Eindklassement Clásica Marinilla
:
Fabio Duarte
26-05-2017
Eindklassement Clásica Marinilla
:
Fabio Duarte
15-06-2017
3e etappe Clásica Carmen de Viboral
:
Jairo Salas
15-06-2017
3e etappe Clásica Carmen de Viboral
:
Jairo Salas
16-06-2017
4e etappe Clásica Carmen de Viboral
:
Diego Ochoa
16-06-2017
4e etappe Clásica Carmen de Viboral
:
Diego Ochoa
21-06-2017
1e etappe Vuelta a Boyacà
:
Diego Ochoa
21-06-2017
1e etappe Vuelta a Boyacà
:
Diego Ochoa
23-06-2017
3e etappe Vuelta a Boyacà
:
Diego Ochoa
23-06-2017
3e etappe Vuelta a Boyacà
:
Diego Ochoa
12-07-2017
Proloog 1e etappe Clásica Ciudad de Girardot
:
Fabio Duarte
12-07-2017
Proloog 1e etappe Clásica Ciudad de Girardot
:
Fabio Duarte
15-07-2017
4e etappe Clásica Ciudad de Girardot
:
Fabio Duarte
15-07-2017
4e etappe Clásica Ciudad de Girardot
:
Fabio Duarte
16-07-2017
Eindklassement Clásica Ciudad de Girardot
:
Fabio Duarte
16-07-2017
Eindklassement Clásica Ciudad de Girardot
:
Fabio Duarte
01-08-2017
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Diego Ochoa
01-08-2017
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Edward Díaz
01-08-2017
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Fredy Montaña
01-08-2017
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Nicolas Castro
01-08-2017
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Fabio Duarte
01-08-2017
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Fredy Montaña
01-08-2017
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Diego Ochoa
01-08-2017
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Nicolas Castro
01-08-2017
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Juan Pablo Suárez
01-08-2017
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Edward Díaz
01-08-2017
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Juan Pablo Suárez
01-08-2017
1e etappe Vuelta a Colombia
:
Fabio Duarte
04-08-2017
4e etappe Vuelta a Colombia
:
Juan Pablo Suárez
04-08-2017
4e etappe Vuelta a Colombia
:
Juan Pablo Suárez
17-08-2017
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Colombia
:
Diego Ochoa
17-08-2017
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Colombia
:
Diego Ochoa
17-08-2017
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Colombia
:
Jordan Parra
17-08-2017
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Colombia
:
Jordan Parra
26-08-2017
4e etappe Clásica Ciudad de Soacha
:
Jordan Parra
26-08-2017
4e etappe Clásica Ciudad de Soacha
:
Jordan Parra
02-09-2017
2e etappe Clásica Club Deportivo Boyacá
:
Brayan Sánchez
02-09-2017
2e etappe Clásica Club Deportivo Boyacá
:
Brayan Sánchez
14-09-2017
4e etappe Vuelta a Antioquia
:
Jordan Parra
14-09-2017
4e etappe Vuelta a Antioquia
:
Jordan Parra
22-09-2017
1e etappe Clásico RCN
:
Jairo Salas
22-09-2017
1e etappe Clásico RCN
:
Jairo Salas
01-10-2017
Eindklassement Clásico RCN
:
Juan Pablo Suárez
01-10-2017
Eindklassement Clásico RCN
:
Juan Pablo Suárez
29-10-2017
Eindklassement Clasico El Colombiano
:
Juan Pablo Suárez
29-10-2017
Eindklassement Clasico El Colombiano
:
Juan Pablo Suárez
18-11-2017
Juegos Bolivarianos, Op de weg, Elite
:
Juan Pablo Suárez
18-11-2017
Juegos Bolivarianos, Op de weg, Elite
:
Juan Pablo Suárez
19-11-2017
1e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Jairo Salas
19-11-2017
1e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Jairo Salas
21-11-2017
Juegos Bolivarianos, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Brayan Sánchez
21-11-2017
Juegos Bolivarianos, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Brayan Sánchez
22-11-2017
4e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Jairo Salas
22-11-2017
4e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Jairo Salas
27-11-2017
9e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Jairo Salas
27-11-2017
9e etappe Vuelta a Chiriquí
:
Jairo Salas
2018 EPM
26-01-2018
3e etappe Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
:
Rodrigo Contreras
26-01-2018
3e etappe Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
:
Rodrigo Contreras
23-02-2018
Proloog 1e etappe Cómbita
:
Rodrigo Contreras
23-02-2018
Proloog 1e etappe Cómbita
:
Rodrigo Contreras
01-03-2018
3e etappe Vuelta al Valle del Cauca
:
Rodrigo Contreras
01-03-2018
3e etappe Vuelta al Valle del Cauca
:
Rodrigo Contreras
03-03-2018
Eindklassement Vuelta al Valle del Cauca
:
Rodrigo Contreras
03-03-2018
Eindklassement Vuelta al Valle del Cauca
:
Rodrigo Contreras
21-03-2018
1e etappe Vuelta al Tolima
:
Rodrigo Contreras
21-03-2018
1e etappe Vuelta al Tolima
:
Rodrigo Contreras
22-03-2018
2e etappe Vuelta al Tolima
:
Fredy Montaña
22-03-2018
2e etappe Vuelta al Tolima
:
Fredy Montaña
23-03-2018
3e etappe Vuelta al Tolima
:
Juan Pablo Suárez
23-03-2018
3e etappe Vuelta al Tolima
:
Juan Pablo Suárez
24-03-2018
4e etappe Vuelta al Tolima
:
Alexander Gil
24-03-2018
4e etappe Vuelta al Tolima
:
Alexander Gil
25-03-2018
Eindklassement Vuelta al Tolima
:
Rodrigo Contreras
25-03-2018
Eindklassement Vuelta al Tolima
:
Rodrigo Contreras
06-04-2018
3e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
:
Fredy Montaña
06-04-2018
3e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
:
Fredy Montaña
06-04-2018
Eindklassement Clásica Ciudad de Anapoima
:
Fredy Montaña
06-04-2018
Eindklassement Clásica Ciudad de Anapoima
:
Fredy Montaña
16-05-2018
3e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
:
Daniel Muñoz
16-05-2018
3e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
:
Daniel Muñoz
27-05-2018
South American Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Rodrigo Contreras
27-05-2018
South American Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Rodrigo Contreras
23-06-2018
2e etappe Clásica Club Deportivo Boyacá
:
Diego Ochoa
23-06-2018
2e etappe Clásica Club Deportivo Boyacá
:
Diego Ochoa
03-07-2018
1e etappe Clásica Carmen de Viboral
:
Rodrigo Contreras
03-07-2018
1e etappe Clásica Carmen de Viboral
:
Rodrigo Contreras
06-07-2018
4e etappe Clásica Carmen de Viboral
:
Diego Ochoa
06-07-2018
4e etappe Clásica Carmen de Viboral
:
Diego Ochoa
20-07-2018
Central American and Caribbean Sports Games, Op de weg, Ind. tijdrit
:
Rodrigo Contreras
20-07-2018
Central American and Caribbean Sports Games, Op de weg, Ind. tijdrit
:
Rodrigo Contreras
05-08-2018
Proloog Vuelta a Colombia
:
Rodrigo Contreras
05-08-2018
Proloog Vuelta a Colombia
:
Rodrigo Contreras
07-08-2018
2e etappe Vuelta a Colombia
:
Diego Ochoa
07-08-2018
2e etappe Vuelta a Colombia
:
Diego Ochoa
10-08-2018
5e etappe Vuelta a Colombia
:
Juan Pablo Suárez
10-08-2018
5e etappe Vuelta a Colombia
:
Juan Pablo Suárez
12-08-2018
7e etappe Vuelta a Colombia
:
Rodrigo Contreras
12-08-2018
7e etappe Vuelta a Colombia
:
Rodrigo Contreras
15-08-2018
9e etappe Vuelta a Colombia
:
Fredy Montaña
15-08-2018
9e etappe Vuelta a Colombia
:
Fredy Montaña
29-08-2018
1e etappe Clásica Marinilla
:
Diego Ochoa
29-08-2018
1e etappe Clásica Marinilla
:
Diego Ochoa
31-08-2018
Eindklassement Clásica Marinilla
:
Diego Ochoa
31-08-2018
Eindklassement Clásica Marinilla
:
Diego Ochoa
05-09-2018
2e etappe Vuelta a Boyacà
:
Diego Ochoa
05-09-2018
2e etappe Vuelta a Boyacà
:
Diego Ochoa
28-09-2018
8e etappe Clásico RCN
:
Edward Beltrán
28-09-2018
8e etappe Clásico RCN
:
Edward Beltrán
30-09-2018
10e etappe Clásico RCN
:
Jairo Salas
30-09-2018
10e etappe Clásico RCN
:
Jairo Salas
Fotoalbum
Foto: Courtesy Willem Dingemanse
2015
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close