Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Roger Hammond
Voornaam:
Roger
Achternaam:
Hammond
Nationaliteit
Groot-Brittannië
Geslacht:
Leeftijd:
50 jaar
Geboortedatum:
30-01-1974
Geboorteplaats:
Harlington (Bedfordshire), Groot-Brittannië
Voornaam: Roger
Achternaam: Hammond
Nationaliteit: Groot-Brittannië
Geslacht:
Leeftijd: 50 jaar
Geboortedatum: 30-01-1974
Geboorteplaats:
Harlington (Bedfordshire), Groot-Brittannië
Ploegleiders en VIPs
Ploegen
Uitslagen
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Ploegen
2012
IG - Sigma Sport
GBR
Ploegleider
2013
Madison Genesis
GBR
Ploegleider
2014
Madison - Genesis
GBR
Ploegleider
2015
Madison Genesis
GBR
Ploegleider
2016
Team Dimension Data
RSA
Assistent Ploegleider
2017
Dimension Data
RSA
Ploegleider
2018
Dimension Data
RSA
Ploegleider
2020
Bahrain - McLaren
BRN
Assistent Ploegleider
2023
Ineos - Grenadier
GBR
Ploegleider
Misschien ook interessant:
Zeges per ploeg/jaar
2012 IG - Sigma Sport
29-01-2012
Windhoek (h)
:
Dan Craven
29-01-2012
Windhoek (h)
:
Dan Craven
00-02-2012
Hertford, Chrono
:
Wouter Sybrandy
00-02-2012
Hertford, Chrono
:
Wouter Sybrandy
05-02-2012
Dordabis
:
Dan Craven
05-02-2012
Dordabis
:
Dan Craven
25-03-2012
Carlow
:
Peter Hawkins
25-03-2012
Carlow
:
Peter Hawkins
04-04-2012
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Steven Burke
04-04-2012
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Steven Burke
07-04-2012
2e etappe Tour of the North
:
Peter Hawkins
07-04-2012
2e etappe Tour of the North
:
Peter Hawkins
16-06-2012
Nutts Corner
:
Peter Hawkins
16-06-2012
Nutts Corner
:
Peter Hawkins
22-07-2012
4e etappe Portaferry
:
Peter Hawkins
22-07-2012
4e etappe Portaferry
:
Peter Hawkins
03-08-2012
Nationaal record, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Groot-Brittannië
:
Steven Burke
03-08-2012
Nationaal record, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Groot-Brittannië
:
Steven Burke
03-08-2012
Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Steven Burke
03-08-2012
Olympische Spelen, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Steven Burke
25-08-2012
Ulster Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
:
Peter Hawkins
25-08-2012
Ulster Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
:
Peter Hawkins
20-10-2012
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Groot-Brittannië
:
Steven Burke
20-10-2012
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Groot-Brittannië
:
Steven Burke
2013 Madison Genesis
30-06-2013
Stamfordham
:
Dean Downing
30-06-2013
Stamfordham
:
Dean Downing
24-07-2013
Sheffield
:
Dean Downing
24-07-2013
Sheffield
:
Dean Downing
18-10-2013
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Andrew Tennant
18-10-2013
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Andrew Tennant
01-11-2013
Manchester, Ploegenachtervolging
:
Andrew Tennant
01-11-2013
Manchester, Ploegenachtervolging
:
Andrew Tennant
2014 Madison - Genesis
19-01-2014
Guadalajara, Ploegkoers
:
Tom Scully
19-01-2014
Guadalajara, Ploegkoers
:
Tom Scully
12-04-2014
1e etappe Tour of the Reservoir
:
Alex Peters
12-04-2014
1e etappe Tour of the Reservoir
:
Alex Peters
13-04-2014
Eindklassement Tour of the Reservoir
:
Alex Peters
13-04-2014
Eindklassement Tour of the Reservoir
:
Alex Peters
24-05-2014
7e etappe Ras Tailteann
:
Liam Holohan
24-05-2014
7e etappe Ras Tailteann
:
Liam Holohan
05-06-2014
London (ai)
:
Tobyn Horton
05-06-2014
London (ai)
:
Tobyn Horton
10-06-2014
Woking, Criterium
:
Thomas Stewart
10-06-2014
Woking, Criterium
:
Thomas Stewart
13-06-2014
Saint Helier, Criterium
:
Thomas Stewart
13-06-2014
Saint Helier, Criterium
:
Thomas Stewart
26-06-2014
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Groot-Brittannië
:
Scott Davies
26-06-2014
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Groot-Brittannië
:
Scott Davies
11-07-2014
Fenioux, Omnium
:
Tom Scully
11-07-2014
Fenioux, Omnium
:
Tom Scully
18-07-2014
Beverley, Criterium
:
Mike Northey
18-07-2014
Beverley, Criterium
:
Mike Northey
26-07-2014
Commonwealth Games, Baan, Puntenkoers
:
Tom Scully
26-07-2014
Commonwealth Games, Baan, Puntenkoers
:
Tom Scully
04-09-2014
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Ierland
:
Peter Hawkins
04-09-2014
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Ierland
:
Peter Hawkins
26-09-2014
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië
:
Andrew Tennant
26-09-2014
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië
:
Andrew Tennant
16-10-2014
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Andrew Tennant
16-10-2014
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Andrew Tennant
18-10-2014
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
:
Andrew Tennant
18-10-2014
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
:
Andrew Tennant
05-12-2014
London, Ploegenachtervolging
:
Andrew Tennant
05-12-2014
London, Ploegenachtervolging
:
Andrew Tennant
2015 Madison Genesis
11-04-2015
1e etappe Tour of the Reservoir
:
Erick Rowsell
11-04-2015
1e etappe Tour of the Reservoir
:
Erick Rowsell
12-04-2015
Stamullin (a)
:
Martyn Irvine
12-04-2015
Stamullin (a)
:
Martyn Irvine
12-04-2015
Eindklassement Tour of the Reservoir
:
Erick Rowsell
12-04-2015
Eindklassement Tour of the Reservoir
:
Erick Rowsell
10-05-2015
Bray
:
Martyn Irvine
10-05-2015
Bray
:
Martyn Irvine
14-05-2015
Ryde
:
Tom Scully
14-05-2015
Ryde
:
Tom Scully
15-07-2015
Sheffield
:
Tom Scully
15-07-2015
Sheffield
:
Tom Scully
16-08-2015
Leicester
:
Matt Cronshaw
16-08-2015
Leicester
:
Matt Cronshaw
20-08-2015
Mere
:
Mark McNally
20-08-2015
Mere
:
Mark McNally
30-08-2015
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Ierland
:
Martyn Irvine
30-08-2015
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Ierland
:
Martyn Irvine
06-09-2015
Stokenchurch
:
Tristan Robbins
06-09-2015
Stokenchurch
:
Tristan Robbins
23-10-2015
London, Zesdaagse, U23
:
Tristan Robbins
23-10-2015
London, Zesdaagse, U23
:
Tristan Robbins
13-11-2015
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Nieuw-Zeeland
:
Mike Northey
13-11-2015
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Nieuw-Zeeland
:
Mike Northey
2016 Team Dimension Data
08-02-2016
1e etappe Tour of Qatar
:
Mark Cavendish
08-02-2016
1e etappe Tour of Qatar
:
Mark Cavendish
10-02-2016
3e etappe Tour of Qatar
:
Edvald Boasson Hagen
10-02-2016
3e etappe Tour of Qatar
:
Edvald Boasson Hagen
12-02-2016
Eindklassement Tour of Qatar
:
Mark Cavendish
12-02-2016
Eindklassement Tour of Qatar
:
Mark Cavendish
14-02-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
:
Jaco Venter
14-02-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
:
Jaco Venter
17-02-2016
2e etappe Tour of Oman
:
Edvald Boasson Hagen
17-02-2016
2e etappe Tour of Oman
:
Edvald Boasson Hagen
20-02-2016
5e etappe Tour of Oman
:
Edvald Boasson Hagen
20-02-2016
5e etappe Tour of Oman
:
Edvald Boasson Hagen
22-02-2016
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
:
Mekseb Debesay
22-02-2016
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
:
Mekseb Debesay
02-03-2016
Eindklassement Tour de Langkawi
:
Reinardt Janse Van Rensburg
02-03-2016
Eindklassement Tour de Langkawi
:
Reinardt Janse Van Rensburg
06-03-2016
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
:
Mark Cavendish
06-03-2016
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
:
Mark Cavendish
12-03-2016
4e etappe Tirreno - Adriatico
:
Stephen Cummings
12-03-2016
4e etappe Tirreno - Adriatico
:
Stephen Cummings
06-04-2016
3e etappe Vuelta al País Vasco
:
Stephen Cummings
06-04-2016
3e etappe Vuelta al País Vasco
:
Stephen Cummings
20-04-2016
2e etappe Kroz Hrvatsku
:
Mark Cavendish
20-04-2016
2e etappe Kroz Hrvatsku
:
Mark Cavendish
21-05-2016
4e etappe Tour of Norway
:
Edvald Boasson Hagen
21-05-2016
4e etappe Tour of Norway
:
Edvald Boasson Hagen
22-05-2016
8e etappe Tour of California
:
Mark Cavendish
22-05-2016
8e etappe Tour of California
:
Mark Cavendish
22-05-2016
5e etappe Tour of Norway
:
Edvald Boasson Hagen
22-05-2016
5e etappe Tour of Norway
:
Edvald Boasson Hagen
09-06-2016
4e etappe Critérium du Dauphiné
:
Edvald Boasson Hagen
09-06-2016
4e etappe Critérium du Dauphiné
:
Edvald Boasson Hagen
12-06-2016
7e etappe Critérium du Dauphiné
:
Stephen Cummings
12-06-2016
7e etappe Critérium du Dauphiné
:
Stephen Cummings
12-06-2016
Puntenklassement Critérium du Dauphiné
:
Edvald Boasson Hagen
12-06-2016
Puntenklassement Critérium du Dauphiné
:
Edvald Boasson Hagen
12-06-2016
Bergklassement Critérium du Dauphiné
:
Daniel Teklehaimanot
12-06-2016
Bergklassement Critérium du Dauphiné
:
Daniel Teklehaimanot
15-06-2016
Oberhausen, Keirin
:
Theo Bos
15-06-2016
Oberhausen, Keirin
:
Theo Bos
23-06-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
:
Kanstantsin Sivtsov
23-06-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
:
Kanstantsin Sivtsov
23-06-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
:
Edvald Boasson Hagen
23-06-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
:
Edvald Boasson Hagen
24-06-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Eritrea
:
Daniel Teklehaimanot
24-06-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Eritrea
:
Daniel Teklehaimanot
25-06-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rwanda
:
Adrien Niyonshuti
25-06-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rwanda
:
Adrien Niyonshuti
26-06-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus
:
Kanstantsin Sivtsov
26-06-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus
:
Kanstantsin Sivtsov
26-06-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Eritrea
:
Daniel Teklehaimanot
26-06-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Eritrea
:
Daniel Teklehaimanot
26-06-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
:
Edvald Boasson Hagen
26-06-2016
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
:
Edvald Boasson Hagen
02-07-2016
1e etappe Tour de France
:
Mark Cavendish
02-07-2016
1e etappe Tour de France
:
Mark Cavendish
04-07-2016
3e etappe Tour de France
:
Mark Cavendish
04-07-2016
3e etappe Tour de France
:
Mark Cavendish
07-07-2016
6e etappe Tour de France
:
Mark Cavendish
07-07-2016
6e etappe Tour de France
:
Mark Cavendish
08-07-2016
7e etappe Tour de France
:
Stephen Cummings
08-07-2016
7e etappe Tour de France
:
Stephen Cummings
16-07-2016
14e etappe Tour de France
:
Mark Cavendish
16-07-2016
14e etappe Tour de France
:
Mark Cavendish
05-08-2016
4e etappe Vuelta a Burgos
:
Nathan Haas
05-08-2016
4e etappe Vuelta a Burgos
:
Nathan Haas
11-09-2016
Eindklassement Tour of Britain
:
Stephen Cummings
11-09-2016
Eindklassement Tour of Britain
:
Stephen Cummings
11-09-2016
Bergklassement Vuelta a España
:
Omar Fraile
11-09-2016
Bergklassement Vuelta a España
:
Omar Fraile
25-09-2016
7e etappe Benelux Tour
:
Edvald Boasson Hagen
25-09-2016
7e etappe Benelux Tour
:
Edvald Boasson Hagen
21-10-2016
2e etappe Abu Dhabi Tour
:
Mark Cavendish
21-10-2016
2e etappe Abu Dhabi Tour
:
Mark Cavendish
23-10-2016
4e etappe Abu Dhabi Tour
:
Mark Cavendish
23-10-2016
4e etappe Abu Dhabi Tour
:
Mark Cavendish
23-10-2016
UCI Asia Tour
:
Mark Cavendish
23-10-2016
UCI Asia Tour
:
Mark Cavendish
18-11-2016
5e etappe Tour de Rwanda
:
Metkel Eyob
18-11-2016
5e etappe Tour de Rwanda
:
Metkel Eyob
20-11-2016
Gent, Zesdaagse
:
Mark Cavendish
20-11-2016
Gent, Zesdaagse
:
Mark Cavendish
29-12-2016
2e etappe Tour de Chlef (a)
:
Youcef Reguigui
29-12-2016
2e etappe Tour de Chlef (a)
:
Youcef Reguigui
30-12-2016
Eindklassement Tour de Chlef (a)
:
Youcef Reguigui
30-12-2016
Eindklassement Tour de Chlef (a)
:
Youcef Reguigui
2017 Dimension Data
12-02-2017
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
:
Reinardt Janse Van Rensburg
12-02-2017
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
:
Reinardt Janse Van Rensburg
23-02-2017
1e etappe Abu Dhabi Tour
:
Mark Cavendish
23-02-2017
1e etappe Abu Dhabi Tour
:
Mark Cavendish
25-02-2017
4e etappe Tour de Langkawi
:
Mekseb Debesay
25-02-2017
4e etappe Tour de Langkawi
:
Mekseb Debesay
26-02-2017
Puntenklassement Abu Dhabi Tour
:
Mark Cavendish
26-02-2017
Puntenklassement Abu Dhabi Tour
:
Mark Cavendish
26-02-2017
5e etappe Tour de Langkawi
:
Ryan Gibbons
26-02-2017
5e etappe Tour de Langkawi
:
Ryan Gibbons
01-03-2017
Eindklassement Tour de Langkawi
:
Ryan Gibbons
01-03-2017
Eindklassement Tour de Langkawi
:
Ryan Gibbons
22-04-2017
Eindklassement Tour de Blida National
:
Youcef Reguigui
22-04-2017
Eindklassement Tour de Blida National
:
Youcef Reguigui
30-04-2017
3e etappe Tour de Yorkshire
:
Serge Pauwels
30-04-2017
3e etappe Tour de Yorkshire
:
Serge Pauwels
30-04-2017
Eindklassement Tour de Yorkshire
:
Serge Pauwels
30-04-2017
Eindklassement Tour de Yorkshire
:
Serge Pauwels
17-05-2017
11e etappe Giro d'Italia
:
Omar Fraile
17-05-2017
11e etappe Giro d'Italia
:
Omar Fraile
17-05-2017
1e etappe Tour of Norway
:
Edvald Boasson Hagen
17-05-2017
1e etappe Tour of Norway
:
Edvald Boasson Hagen
21-05-2017
5e etappe Tour of Norway
:
Edvald Boasson Hagen
21-05-2017
5e etappe Tour of Norway
:
Edvald Boasson Hagen
21-05-2017
Eindklassement Tour of Norway
:
Edvald Boasson Hagen
21-05-2017
Eindklassement Tour of Norway
:
Edvald Boasson Hagen
26-05-2017
3e etappe Tour des Fjords
:
Edvald Boasson Hagen
26-05-2017
3e etappe Tour des Fjords
:
Edvald Boasson Hagen
27-05-2017
4e etappe Tour des Fjords
:
Edvald Boasson Hagen
27-05-2017
4e etappe Tour des Fjords
:
Edvald Boasson Hagen
28-05-2017
5e etappe Tour des Fjords
:
Edvald Boasson Hagen
28-05-2017
5e etappe Tour des Fjords
:
Edvald Boasson Hagen
28-05-2017
Eindklassement Tour des Fjords
:
Edvald Boasson Hagen
28-05-2017
Eindklassement Tour des Fjords
:
Edvald Boasson Hagen
22-06-2017
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
:
Stephen Cummings
22-06-2017
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
:
Stephen Cummings
22-06-2017
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
:
Edvald Boasson Hagen
22-06-2017
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
:
Edvald Boasson Hagen
23-06-2017
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Eritrea
:
Mekseb Debesay
23-06-2017
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Eritrea
:
Mekseb Debesay
24-06-2017
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rwanda
:
Adrien Niyonshuti
24-06-2017
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rwanda
:
Adrien Niyonshuti
25-06-2017
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
:
Stephen Cummings
25-06-2017
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
:
Stephen Cummings
07-07-2017
5e etappe Österreich-Rundfahrt
:
Ben O'Connor
07-07-2017
5e etappe Österreich-Rundfahrt
:
Ben O'Connor
21-07-2017
19e etappe Tour de France
:
Edvald Boasson Hagen
21-07-2017
19e etappe Tour de France
:
Edvald Boasson Hagen
26-07-2017
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije
:
Youcef Reguigui
26-07-2017
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije
:
Youcef Reguigui
10-09-2017
8e etappe Tour of Britain
:
Edvald Boasson Hagen
10-09-2017
8e etappe Tour of Britain
:
Edvald Boasson Hagen
26-09-2017
1e etappe Giro della Toscana
:
Stephen Cummings
26-09-2017
1e etappe Giro della Toscana
:
Stephen Cummings
04-11-2017
Saitama, Criterium
:
Mark Cavendish
04-11-2017
Saitama, Criterium
:
Mark Cavendish
2018 Dimension Data
21-01-2018
Bergklassement Tour Down Under
:
Nickolas Dlamini
21-01-2018
Bergklassement Tour Down Under
:
Nickolas Dlamini
08-02-2018
3e etappe Dubai Tour
:
Mark Cavendish
08-02-2018
3e etappe Dubai Tour
:
Mark Cavendish
14-02-2018
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
:
Amanuel Ghebreigzabhier
14-02-2018
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
:
Mekseb Debesay
14-02-2018
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
:
Mekseb Debesay
14-02-2018
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
:
Amanuel Ghebreigzabhier
15-02-2018
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Mekseb Debesay
15-02-2018
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Mekseb Debesay
18-02-2018
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Elite
:
Amanuel Ghebreigzabhier
18-02-2018
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Elite
:
Amanuel Ghebreigzabhier
18-04-2018
3e etappe Giro del Trentino
:
Ben O'Connor
18-04-2018
3e etappe Giro del Trentino
:
Ben O'Connor
17-05-2018
2e etappe Tour of Norway
:
Edvald Boasson Hagen
17-05-2018
2e etappe Tour of Norway
:
Edvald Boasson Hagen
21-06-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
:
Edvald Boasson Hagen
21-06-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
:
Edvald Boasson Hagen
24-06-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Eritrea
:
Merhawi Kudus
24-06-2018
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Eritrea
:
Merhawi Kudus
28-08-2018
4e etappe Vuelta a España
:
Ben King
28-08-2018
4e etappe Vuelta a España
:
Ben King
02-09-2018
9e etappe Vuelta a España
:
Ben King
02-09-2018
9e etappe Vuelta a España
:
Ben King
2020 Bahrain - McLaren
06-02-2020
3e etappe Tour of Saudi-Arabia
:
Phil Bauhaus
06-02-2020
3e etappe Tour of Saudi-Arabia
:
Phil Bauhaus
08-02-2020
5e etappe Tour of Saudi-Arabia
:
Phil Bauhaus
08-02-2020
5e etappe Tour of Saudi-Arabia
:
Phil Bauhaus
08-02-2020
Eindklassement Tour of Saudi-Arabia
:
Phil Bauhaus
08-02-2020
Eindklassement Tour of Saudi-Arabia
:
Phil Bauhaus
23-02-2020
5e etappe Vuelta a Andalucia
:
Dylan Teuns
23-02-2020
5e etappe Vuelta a Andalucia
:
Dylan Teuns
10-03-2020
3e etappe Paris - Nice
:
Iván García
10-03-2020
3e etappe Paris - Nice
:
Iván García
02-08-2020
Getxo
:
Damiano Caruso
02-08-2020
Getxo
:
Damiano Caruso
02-08-2020
2e etappe Route du Sud
:
Sonny Colbrelli
02-08-2020
2e etappe Route du Sud
:
Sonny Colbrelli
21-08-2020
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
:
Peio Bilbao
21-08-2020
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
:
Peio Bilbao
20-10-2020
16e etappe Giro d'Italia
:
Jan Tratnik
20-10-2020
16e etappe Giro d'Italia
:
Jan Tratnik
2023 Ineos - Grenadier
08-01-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
:
Lucas Plapp
08-01-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
:
Lucas Plapp
04-02-2023
4e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Tao Geoghegan Hart
04-02-2023
4e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
:
Tao Geoghegan Hart
11-02-2023
Vuelta a Murcia
:
Ben Turner
11-02-2023
Vuelta a Murcia
:
Ben Turner
12-02-2023
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Filippo Ganna
12-02-2023
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
:
Filippo Ganna
18-02-2023
4e etappe Volta ao Algarve
:
Tom Pidcock
18-02-2023
4e etappe Volta ao Algarve
:
Tom Pidcock
19-02-2023
Eindklassement Volta ao Algarve
:
Daniel Martínez
19-02-2023
Eindklassement Volta ao Algarve
:
Daniel Martínez
19-02-2023
5e etappe Vuelta a Andalucia
:
Omar Fraile
19-02-2023
5e etappe Vuelta a Andalucia
:
Omar Fraile
04-03-2023
San Geminiano - Siena
:
Tom Pidcock
04-03-2023
San Geminiano - Siena
:
Tom Pidcock
06-03-2023
1e etappe Tirreno - Adriatico
:
Filippo Ganna
06-03-2023
1e etappe Tirreno - Adriatico
:
Filippo Ganna
12-03-2023
Nové Město na Moravě, Mountainbike
:
Tom Pidcock
12-03-2023
Nové Město na Moravě, Mountainbike
:
Tom Pidcock
03-04-2023
1e etappe Vuelta al País Vasco
:
Ethan Hayter
03-04-2023
1e etappe Vuelta al País Vasco
:
Ethan Hayter
17-04-2023
1e etappe Giro del Trentino
:
Tao Geoghegan Hart
17-04-2023
1e etappe Giro del Trentino
:
Tao Geoghegan Hart
18-04-2023
2e etappe Giro del Trentino
:
Tao Geoghegan Hart
18-04-2023
2e etappe Giro del Trentino
:
Tao Geoghegan Hart
21-04-2023
Eindklassement Giro del Trentino
:
Tao Geoghegan Hart
21-04-2023
Eindklassement Giro del Trentino
:
Tao Geoghegan Hart
27-04-2023
2e etappe Tour de Romandie
:
Ethan Hayter
27-04-2023
2e etappe Tour de Romandie
:
Ethan Hayter
30-04-2023
Puntenklassement Tour de Romandie
:
Ethan Hayter
30-04-2023
Puntenklassement Tour de Romandie
:
Ethan Hayter
13-05-2023
Nové Město na Moravě, Mountainbike
:
Tom Pidcock
13-05-2023
Nové Město na Moravě, Mountainbike
:
Tom Pidcock
26-05-2023
Proloog 1e etappe Tour of Norway
:
Ben Tulett
26-05-2023
Proloog 1e etappe Tour of Norway
:
Ben Tulett
29-05-2023
Eindklassement Tour of Norway
:
Ben Tulett
29-05-2023
Eindklassement Tour of Norway
:
Ben Tulett
21-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
:
Josh Tarling
21-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
:
Josh Tarling
21-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
:
Michal Kwiatkowski
21-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
:
Michal Kwiatkowski
21-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Polen
:
Michal Kwiatkowski
21-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Polen
:
Michal Kwiatkowski
22-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
:
Filippo Ganna
22-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
:
Filippo Ganna
23-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
:
Jonathan Castroviejo
23-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
:
Jonathan Castroviejo
23-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Canada
:
Michael Leonard
23-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Canada
:
Michael Leonard
29-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
:
Elia Viviani
29-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië
:
Elia Viviani
29-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Italië
:
Elia Viviani
29-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Italië
:
Elia Viviani
29-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië
:
Elia Viviani
29-06-2023
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië
:
Elia Viviani
03-07-2023
2e etappe Österreich-Rundfahrt
:
Jhonnatan Narvaez
03-07-2023
2e etappe Österreich-Rundfahrt
:
Jhonnatan Narvaez
04-07-2023
3e etappe Österreich-Rundfahrt
:
Jhonnatan Narvaez
04-07-2023
3e etappe Österreich-Rundfahrt
:
Jhonnatan Narvaez
06-07-2023
5e etappe Österreich-Rundfahrt
:
Jhonnatan Narvaez
06-07-2023
5e etappe Österreich-Rundfahrt
:
Jhonnatan Narvaez
06-07-2023
Eindklassement Österreich-Rundfahrt
:
Jhonnatan Narvaez
06-07-2023
Eindklassement Österreich-Rundfahrt
:
Jhonnatan Narvaez
14-07-2023
13e etappe Tour de France
:
Michal Kwiatkowski
14-07-2023
13e etappe Tour de France
:
Michal Kwiatkowski
15-07-2023
14e etappe Tour de France
:
Carlos Rodriguez
15-07-2023
14e etappe Tour de France
:
Carlos Rodriguez
16-07-2023
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23
:
Josh Tarling
16-07-2023
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23
:
Josh Tarling
22-07-2023
1e etappe Tour de la Région Wallonne
:
Filippo Ganna
22-07-2023
1e etappe Tour de la Région Wallonne
:
Filippo Ganna
25-07-2023
4e etappe Tour de la Région Wallonne
:
Filippo Ganna
25-07-2023
4e etappe Tour de la Région Wallonne
:
Filippo Ganna
26-07-2023
Eindklassement Tour de la Région Wallonne
:
Filippo Ganna
26-07-2023
Eindklassement Tour de la Région Wallonne
:
Filippo Ganna
09-08-2023
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
:
Filippo Ganna
09-08-2023
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
:
Filippo Ganna
10-08-2023
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
:
Pauline Ferrand-Prévot
10-08-2023
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
:
Pauline Ferrand-Prévot
12-08-2023
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
:
Tom Pidcock
12-08-2023
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
:
Tom Pidcock
12-08-2023
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
:
Pauline Ferrand-Prévot
12-08-2023
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
:
Pauline Ferrand-Prévot
24-08-2023
2e etappe Benelux Tour
:
Josh Tarling
24-08-2023
2e etappe Benelux Tour
:
Josh Tarling
05-09-2023
10e etappe Vuelta a España
:
Filippo Ganna
05-09-2023
10e etappe Vuelta a España
:
Filippo Ganna
10-09-2023
8e etappe Tour of Britain
:
Carlos Rodriguez
10-09-2023
8e etappe Tour of Britain
:
Carlos Rodriguez
13-09-2023
Giro della Toscana
:
Pavel Sivakov
13-09-2023
Giro della Toscana
:
Pavel Sivakov
20-09-2023
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Josh Tarling
20-09-2023
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
:
Josh Tarling
26-09-2023
1e etappe Kroz Hrvatsku
:
Elia Viviani
26-09-2023
1e etappe Kroz Hrvatsku
:
Elia Viviani
07-10-2023
Mont Sainte-Anne, Mountainbike
:
Tom Pidcock
07-10-2023
Mont Sainte-Anne, Mountainbike
:
Tom Pidcock
12-10-2023
1e etappe Tour of Guangxi
:
Elia Viviani
12-10-2023
1e etappe Tour of Guangxi
:
Elia Viviani
15-10-2023
Chrono des Herbiers
:
Josh Tarling
15-10-2023
Chrono des Herbiers
:
Josh Tarling
29-10-2023
Pan American Games, Op de weg
:
Jhonnatan Narvaez
29-10-2023
Pan American Games, Op de weg
:
Jhonnatan Narvaez
02-12-2023
2e etappe Tour of Bright
:
Lucas Plapp
02-12-2023
2e etappe Tour of Bright
:
Lucas Plapp
03-12-2023
3e etappe Tour of Bright
:
Lucas Plapp
03-12-2023
3e etappe Tour of Bright
:
Lucas Plapp
03-12-2023
Eindklassement Tour of Bright
:
Lucas Plapp
03-12-2023
Eindklassement Tour of Bright
:
Lucas Plapp
17-12-2023
Namur, Cyclocross
:
Tom Pidcock
17-12-2023
Namur, Cyclocross
:
Tom Pidcock
26-12-2023
Norg, Cyclocross
:
Thymen Arensman
26-12-2023
Norg, Cyclocross
:
Thymen Arensman
Fotoalbum
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2014
Foto: © Bahrain - McLaren
2020
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close