Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Duitsland 2006
Duitsland
Datum :
07-01-2006
Cross - Nationaal Kampioenschap
Start
Aankomst
Hamburg (Hamburg), Duitsland
Hoofdindex Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Duitsland
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Thorsten Struch
GER
in
2
Felix Gniot
GER
op
3
Karl Schoknecht
GER
op
Details
1 Thorsten Struch (RSV Stuttgart-Vaihingen 1901) 53.14
2 Felix Gniot (BRC Zugvogel 1901) 0.05
3 Karl Schoknecht (RC Kleinmachnow) 0.12
4 Philipp Walsleben (RC Kleinmachnow) 0.33
5 Paul Voß (Frankfurter RC '90) 1.03
6 Finn Heitmann (Stevens Racing Team) 1.16
7 Christoph Pfingsten (Berliner TSC) 1.46
8 Sascha Wagner (RFC Freilauf Roßbach) 2.07
9 Thomas Asbrede (RSG Lohne-Vechta) 2.26
10 Konrad-Michael Opitz (Svg. Zehlendorfer Eichhörnchen) 2.54
11 David Bertram (RSV 1907 SLS.-Fraulautern) 3.00
12 Tim Ulbrich (RSC Turbine Erfurt) 3.53
13 Florian Schröder (Stevens Racing Team) 3.59
14 Raoul Rothe (Harvestehuder RV v. 1909) 4.02
15 Benjamin Hill (SV Kirchzarten/ Stevens Racing Team) 4.03
16 Sascha Schneider (VC Waldshut-Tiengen) 4.39
1 lap behind
17 Tobias Schleifring (RC Kleinmachnow) 47.55
18 Andreas Ciensky (Schöneberger RV Iduna) 48.27
19 Christoph Sauerbier (VC Waldshut-Tiengen) 49.11
20 Wolfgang Francke (RC Endspurt Herford) 49.13
21 Jörn Breckwoldt (Harvestehuder RV v. 1909) 49.21
22 Christopher Maletz (SFV Weißenfels) 49.58
23 Mathias Wiele (RV Berlin 1888) 50.00
24 Malte Beversdorff (RC Endspurt Herford) 50.01
25 Henrik Albinus (RC Endspurt Herford) 50.04
26 Robert Sydlik (RSV Bochum) 50.33
27 Tobias Sydlik (RSV Bochum) 51.07
28 Daniel Sontowski (RST Dassow) 52.48
Sluiten
Heb je vragen of wil je praten over wielrennen?
Daarvoor is er ons forum
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close