Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Loenhout, Cyclocross, Junioren 2023
Azencross
België
Datum :
29-12-2023
15 km
Cross - Wedstrijd
Start
Loenhout (Antwerpen), België
Aankomst
Loenhout (Antwerpen), België
Hoofdindex Loenhout, Cyclocross, Junioren
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Senn Bossaerts
BEL
in 44m 42.00s
2
Ieben Jacobs
BEL
op 02.00s
3
Noah Shelton
USA
op 10.00s
Details
1
BOSSAERTS Senn AA DRINK YOUNG LIONS
BEL20060709 JUNIOR
44´42"
2
JACOBS Ieben WAC TEAM VZW
BEL20061107 JUNIOR
44´44" +0´02"
3
SHELTON Noah Bear CX
USA19000101 JUNIOR MEN
44´52" +0´10"
4
RISHØJ Hugo Tscherning Cycling Academy
DEN20060514 JUNIOR MEN
44´58" +0´16"
5
AMEY Oscar EVO DEVO CYCLING
GBR20071228 JUNIOR MEN
45´00" +0´18"
6
HOFER Valentin NATIONAL TEAM AUSTRIA
AUT20070205 JUNIOR MEN
45´01" +0´19"
7
MURPHY Conor Team Caldwell Cycles
IRL20070107 YOUTH MEN - U17
45´28" +0´46"
8
ROUINSARD Felix US VERN CYCLISME
FRA20061029 JUNIOR
45´35" +0´53"
9
ROMAIN Emilien ROUSSY BIKE CLUB
FRA20060729 JUNIOR
45´55" +1´13"
10
EKMAN Vilmer FALU CYKELKLUBB
SWE20070716 U17M
45´56" +1´14"
11
BOSIO Tommaso Team ASD
ITA20061202 JUNIOR MEN
46´01" +1´19"
12
MEILLER Nathan MJC BUHL
FRA20061201 HOMMES JUNIORS
46´06" +1´24"
13
MCDONALD Innes EDINBURGH ROAD CLUB
GBR20071025 U17M
46´12" +1´30"
14
BOUTELOUP Alexis TEAM AVESNOIS
FRA20070117 JUNIOR MEN
46´23" +1´41"
15
LARKIN Mak TRAINSHARP DEVELOPMENT TEAM
GBR20070619 JUNIOR
46´33" +1´51"
16
DRUMMOND Ryan EuroCrossAcademy
USA20061003 JUNIOR
46´48" +2´06"
17
KNAEPEN Yoram ACROG-TORMANS
BEL20071019 U17M
46´48" +2´06"
18
HAVEL Matěj LAWI Junior team
CZE19000101 JUNIOR MEN
46´48" +2´06"
19
COPPOLA Ben FOUR4TH
GBR20061201 JUNIOR
46´54" +2´12"
20
DE LONGHI Lorenzo Team Zanolini Q36.5 Sùdtirol
ITA19000101 JUNIOR MEN
47´00" +2´18"
21
AMEY Alfie EVO DEVO CYCLING
GBR20060423 JUNIOR MEN
47´05" +2´23"
22
QUINT Antoine DE PEDDELAARS
NED20060206 U17M
47´07" +2´25"
23
GIBSON Luke 4T+ Cyclopark
GBR20061227 JUNIOR MEN
47´10" +2´28"
24
DIXON Freddie HOPE FACTORY RACING
GBR20070623 U17M
47´11" +2´29"
25
MAES Brent TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM
BEL20060604 JUNIOR
47´18" +2´36"
26
DERKSEN Jente AR & TV De Adelaar
NED20060211 JUNIOR
47´22" +2´40"
27
DEPRAETERE Gust CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20070808 U17M
47´26" +2´44"
28
JACOBS Lennes WAC TEAM VZW
BEL20071215 U17M
47´27" +2´45"
29
CACAULT Matteï Pedale st florent niot
FRA20071217 JUNIOR MEN
47´28" +2´46"
30
STRAIT Zane EuroCrossAcademy
USA20060217 JUNIOR
47´31" +2´49"
31
CORDER Spencer Rotor Race Team
GBR20060208 JUNIOR MEN
47´35" +2´53"
32
ENGELE Felix Team Zanolini Q36.5 Sùdtirol
ITA19000101 JUNIOR MEN
47´40" +2´58"
33
GAMBORG Jonas Posselt Aarhus MTB
DEN20060211 JUNIOR MEN
47´41" +2´59"
34
DECKERS Toon WAC TEAM VZW
BEL20061209 JUNIOR
47´43" +3´01"
35
JACKSON Seth ACROG-TORMANS
GBR20070908 JUNIOR HEREN
47´57" +3´15"
36
DE BAENE Thor GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
BEL20060629 JUNIOR
48´01" +3´19"
37
VORSTER Ruan WEST LOTHIAN CLARION CC
GBR20060304 JUNIOR MEN
48´30" +3´48"
38
VROLIX Yarne SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20060126 JUNIOR
48´34" +3´52"
39
HART Alex MID SHROPSHIRE WHEELERS
GBR20070603 U17M
48´53" +4´11"
40
WABEL Sven BertContainers Doltcini
SUI20060219 JUNIOR MEN
48´57" +4´15"
41
BRANDT Lukas KELLY BENEFIT STRATEGIES DEVO
USA20060811 JUNIOR MEN
49´02" +4´20"
42
MEEUSEN Lennert WAC TEAM VZW
BEL20070713 U17M
49´05" +4´23"
43
BRAMATI Marco ASD TEAM BRAMATI
ITA20060824 U12M
49´09" +4´27"
44
HENRY Cameron Inspired Cycling
IRL19000101 JUNIOR MEN
49´12" +4´30"
45
BELL James Matthew KIRKLEES CYCLING ACADEMY
GBR20070110 JUNIOR HEREN
49´17" +4´35"
46
KREBBERS Cas WV SCHIJNDEL
NED20070529 U17M
49´33" +4´51"
47
WESTOVER Finn EuroCrossAcademy
USA20060121 JUNIOR
49´39" +4´57"
48
OZMENT Luke EuroCrossAcademy
USA20071112 U17M
49´41" +4´59"
49
PASCO Luc VS Quimperois
FRA20060302 JUNIOR MEN
49´43" +5´01"
50
LELONG Kobe CYCLISME ILLZACH.
BEL20061024 U17M
49´50" +5´08"
51
VAN DER MOLEN Rik WV OTTO EBBENS
NED20061118 JUNIOR
49´55" +5´13"
52
JACOBS Josse WAC TEAM VZW
BEL20071025 U17M
50´00" +5´18"
53
BERNHARD Jack EuroCrossAcademy
USA20070602 JUNIOR MEN
50´01" +5´19"
54
PAPI Lennox LG BERTRANGE
LUX20070903 JUNIOR HEREN
50´28" +5´46"
55
OREEL Miel CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD
BEL20070809 U17M
50´59" +6´17"
56
TAJIMA Ayato SNEI
JPN20070517 YOUTH MEN - U17
51´25" +6´43"
57
AASTRUP Vilmar SVEALAND CYCLING TEAM
SWE20070711 U17M
51´42" +7´00"
58
OLDHAM Declan EVO DEVO CYCLING
GBR20070806 JUNIOR MEN
51´56" +7´14"
59
VLAEMINCK Jasper CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20071101 U17M
52´14" +7´32"
60
BUDD Sam CTW RACING
GBR20070318 JUNIOR HEREN
52´35" +7´53"
61
APERS Mathis VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20070207 U17M
54´49" +10´07"
62
GRAY Murray Rotor race team
GBR20060919 JUNIOR MEN
2 r
63
GABRIELS Jitse TEAM KEMPEN CYCLING VZW
BEL20070707 U17M
2 r
64
SMETS Warre SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20070401 U17M
2 r
DNF
MELLISH Mackenzie trainsharp
GBR20061206 JUNIOR MEN
DNF
DNF
HURT Joel Darren DCC
GBR20060424 JUNIOR
DNF
DNF
CAUTAERTS Bengt SMART CYCLING MOTO 6
BEL20060711 JUNIOR
DNF
Sluiten
Weet je veel over fietsmerken?
Hier is nog veel aan te vullen...
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close