Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Brumath, Cyclocross (V) 2022
Frankrijk
Datum :
09-10-2022
Cross - Wedstrijd
Start
Brumath (Alsace), Frankrijk
Aankomst
Brumath (Alsace), Frankrijk
Hoofdindex Brumath, Cyclocross (V)
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Leonie Bentveld
NED
in 47m 29.00s
2
Marie Schreiber
LUX
op 05.00s
3
Amandine Fouquenet
FRA
op 58.00s
Details
1
Leonie
BENTVELD
PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
18 NED 47:29 40.00
2
Marie
SCHREIBER
TORMANS CYCLO CROSS TEAM
19 LUX 47:34 30.00
3
Amandine
FOUQUENET
21 FRA 48:27 20.00
4
Lauriane
DURAFFOURG
AS BIKE RACING
20 FRA 48:32 15.00
5
Francesca
BARONI
PISSEI - GROEP T.O.M
23 ITA 48:59 10.00
6
Kiona
CRABBÉ
CRELAN - FRISTADS
21 BEL 49:16 8.00
7
Fleur
MOORS
17 BEL 49:20 6.00
8
Perrine
CLAUZEL
AS BIKE RACING
28 FRA 49:27 4.00
9
Karen
VERHESTRAETEN
31 BEL 49:44 2.00
10
Fauve
BASTIAENSSEN
PISSEI - GROEP T.O.M
25 BEL 49:58 1.00
11
Xaydee
VAN SINAEY
17 BEL 50:29
12
Jacqueline
SCHNEEBELI
21 SUI 50:38
13
Amandine
MULLER
16 FRA 50:38
14
Isabelle
KLEIN
39 LUX 51:14
15
Pem
HOEFMANS
18 NED 52:00
16
Tessa
ZWAENEPOEL
PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES - DOLTCINI CT
21 BEL 52:28
17
Lore
SAS
17 BEL 52:41
18
Fabienne
KIPFMÜLLER
19 SUI 52:51
19
Alexandra
VALADE
17 FRA 53:02
20
Adèle
HURTELOUP
18 FRA 53:16
21
Electa
GALLEZOT
PODIOCOM CX
18 FRA 53:34
22
Cyriane
MULLER
TEAM CX TPM
34 FRA 53:38
23
Maurane
GARBELLOTTO
TEAM FIMA - RDV BIKESHOP ALIAN
24 FRA 53:52
24
Sterre
HENDRICKX
17 BEL 54:17
25
Romane
REYNIER
17 FRA 54:42
26
Sunny-Angelina
GESCHWENDER
20 GER 55:09
27
Maïté
BARTHELS
21 LUX 55:24
28
Natasa
MILOSEVIC
19 FRA 55:52
29
Margaux
WEITMANN
17 FRA 55:53
30
Camille
GIRAUD
17 FRA 55:54
31
Alexane
DURAFFOURG
TEAM MOTRIO SAFIR GANOVA
18 FRA 55:55
32
Coralie
REHM
21 FRA 55:56
33
Amelie
KIPFMÜLLER
16 SUI 55:57
34
Noémie
RICHARDOT
16 FRA 55:59
35
Claire
HOFFBECK
41 FRA 56:01
36
Stéphanie
VAXILLAIRE
43 FRA 56:03
37
Anaïs
SCHMITT
20 FRA 56:05
38
Capucine
MOLIN REMY
17 FRA 56:07
39
Sophie
DE MUYNCK
23 FRA 56:09
40
Océane
DEMANGE
19 FRA 56:11
Flavie
KIRSCH
16 FRA DNF
Aniek
VAN ALPHEN
777
23 NED DNS
Layla
BARTHELS
18 LUX DNS
Evelyne
TREPTE
40 SUI DNS
Lise
KLAES
17 FRA DNS
Sluiten
Waar staan de monumenten voor de coureurs
Wij hebben ze al gevonden.
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close