Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
La Gacilly 2022
Route Bretonne
Frankrijk
Datum :
27-02-2022
154,2 km
Weg - Wedstrijd
Start
Aankomst
42e edition
Hoofdindex La Gacilly
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Johan Le Bon
FRA
in 03h 34m 48.00s
2
Lucas Boniface
FRA
op 00.00s
3
Nolann Mahoudo
FRA
op 00.00s
4
Jean-Louis Le Ny
FRA
op 00.00s
5
Matthieu Jeannès
FRA
op 00.00s
Details
1. LE BON Johan DINAN SPORT CYCLING 1ère les 154 km en 3h34'48'' (moy. 43,01 km/h)
2. BONIFACE Lucas VENDEE U PAYS DE LA LOIRE 1ère '
3. MAHOUDO Nolann VC PAYS DE LOUDEAC 1ère '
4. LE NY Jean Louis WB-FYBOLIA MORBIHAN 1ère '
5. JEANNES Matthieu COTES D'ARMOR CYCLISME 1ère '
6. JAMOT Julien VC ROUEN 76 1ère '
7. GACHIGNARD Thomas SOJASUN ESPOIR ACNC '
8. LARMET Ilan VC PAYS DE LOUDEAC 1ère '
9. ROLLAND Brieuc VENDEE U PAYS DE LA LOIRE 1ère '
10. BAGUELIN Jocelyn WB-FYBOLIA MORBIHAN 1ère '
11. JOUANJAN Lilian SOJASUN ESPOIR ACNC 1ère '
12. JAMIN Leo Paul SOJASUN ESPOIR ACNC 1ère '
13. COTARD Theo COTES D'ARMOR CYCLISME 1ère '
14. CAM Maxime DINAN SPORT CYCLING 1ère '
15. GUICHARD Mickaël WB-FYBOLIA MORBIHAN 1ère '
16. PASTUREL Maxime SOJASUN ESPOIR ACNC 1ère '
17. LAGNET Gari SOJASUN ESPOIR ACNC 1ère '
18. POIRIER Clement SOJASUN ESPOIR ACNC 1ère '
19. POISSON Damien DINAN SPORT CYCLING 1ère '
20. BOULAIS Jules SOJASUN ESPOIR ACNC 1ère '
21. RENAULT Maxime TEAM BRICQUEBEC COTENTIN 1ère '
22. BENNETT Stéfan WB-FYBOLIA MORBIHAN 1ère '
23. TANGUY Hugo BRETAGNE SUD CYCLISME 1ère '
24. THIERRY Pierre WB-FYBOLIA MORBIHAN 2e '
25. LECAMUS LAMBERT Florentin VC ROUEN 76 1ère '
26. LE PENNEC Guerand VC PAYS DE LOUDEAC 1ère '
27. JOLLY Maxime WB-FYBOLIA MORBIHAN 1ère '
28. RIO Maxime COTES D'ARMOR CYCLISME 1ère '
29. ROME Axel SOJASUN ESPOIR ACNC 1ère '
30. RUAULT Nathan WB-FYBOLIA MORBIHAN 1ère '
31. LAVENANT Thibault SOJASUN ESPOIR ACNC 1ère '
32. MORICE Ludovic BRETAGNE SUD CYCLISME 1ère '
33. OOSTHUIZEN Jason VC ROUEN 76 1ère '
34. MILLET Hugo SOJASUN ESPOIR ACNC 1ère '
35. BOURGOYNE Lucas WB-FYBOLIA MORBIHAN 1ère '
36. VERSCHUREN Killian VC PAYS DE LOUDEAC 1ère '
37. BRISARD Alexandre VELO SPORT VALLETAIS 2e '
38. STEVANT Malo VC PAYS DE LOUDEAC 1ère '
39. DAVID Nicolas BRETAGNE SUD CYCLISME 1ère '
40. RALLE Anthony DINAN SPORT CYCLING 1ère '
41. LE PAGE Samuel DINAN SPORT CYCLING 1ère '
42. VEISTROFFER Baptiste VC PAYS DE LOUDEAC 1ère '
43. LAURANS Théo WB-FYBOLIA MORBIHAN 1ère '
44. JACQUEMIN Théo VC ROUEN 76 2e '
45. BRIAND Killian COTES D'ARMOR CYCLISME 1ère '
46. LE GALUDEC Louis LA CRÊPE DE BROCÉLIANDE-BLC 1ère '
47. GUERN Ilan LA CRÊPE DE BROCÉLIANDE-BLC 1ère '
48. LE CAM Brendan BOURG EN BRESSE AIN CYCLISME 1ère '
49. CHAN TSIN Romain USSA PAVILLY BARENTIN 1ère '
50. SIMON Yohann USSA PAVILLY BARENTIN 1ère '
51. MALLE Nicolas TEAM BRICQUEBEC COTENTIN 1ère '
52. BERNARD Viannay VELO SPORT VALLETAIS 1ère '
53. ROULAND Louis BOURG EN BRESSE AIN CYCLISME 1ère '
54. BRENTERCH Erwan BRETAGNE SUD CYCLISME 1ère '
55. FERNANDEZ Ewen BRETAGNE SUD CYCLISME 1ère '
Lire la suite : https://www.directvelo.com/actualite/94611/route-bretonne-classement
Sluiten
Meehelpen aan deze website?
Stuur ons een berichtje
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close