Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Zingem, Cyclocross, Elite/U23 (V) 2021
België
Datum :
14-11-2021
Cross - Wedstrijd
Start
Zingem (Oost-Vlaanderen), België
Aankomst
Zingem (Oost-Vlaanderen), België
Hoofdindex Zingem, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Famke Van Waterschoot
NED
in 41m 33.00s
2
Shana Maes
BEL
op 55.00s
3
Lara Defour
BEL
op 01m 28.00s
Details
1
VAN WATERSCHOOT Famke Individueel
NED20010126 DE
41´33"
2
MAES Shana TORMANS-CIRCUS CYCLO CROSS TEAM
BEL19950202 DE
42´29" +0´55"
3
DEFOUR Lara MULTUM ACCOUNTANTS LADIES CYCLING TEAM
BEL19971112 DE.UCI
43´02" +1´28"
4
DE BRUYNE Meg PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES-DOLTCINI CYCLING TEAM
BEL19960923 DE
43´32" +1´58"
5
VAN WUNSEL Lise BIKE-ADVICE CYCLING TEAM
BEL20001231 DE
43´50" +2´16"
6
SCHOKKAERT Febe TARTELETTO - ISOREX CX-TEAM
BEL19991205 DE
44´36" +3´02"
7
VERMEIREN Tinne BNS TECHNICS - GROUP T.O.M.
BEL19950519 DE
45´36" +4´02"
8
VAN DEN EEDE Chloë PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES-DOLTCINI CYCLING TEAM
BEL20040128 DJ
46´03" +4´29"
9
DE ROECK Naomi KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
BEL19901023 DE
46´23" +4´49"
10
VAN DER VEKEN Jana PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES-DOLTCINI CYCLING TEAM
BEL20050922 U17V
47´27" +5´53"
11
Polfliet Alana KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20040521 DJ
47´33" +5´59"
12
DE SCHEPPER Lore AA DRINK YOUNG LIONS
BEL20051112 U17V
47´33" +5´59"
13
BOUCHEZ Severine INDEPENDANT
BEL19000101
48´34" +7´00"
14
GRAUX Zélie TEAM OFF ROAD COLNAGO
BEL20040215 DJ
49´08" +7´34"
15
COPPENS Nette AA DRINK YOUNG LIONS
BEL20041220 DJ
49´20" +7´47"
16
GEOGHEGAN Michelle Velorevolution-WPCycles
IRL19820621 DE
49´39" +8´05"
17
HUS Evelien ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20050920 U17V
49´53" +8´19"
18
MARIEN An-Sofie AA DRINK YOUNG LIONS
BEL20041024 DJ
50´03" +8´29"
19
BLANCHAERT Jo Individueel
BEL19700328 DE
50´32" +8´58"
20
DE CUYPER Emily Individueel
BEL20000605 DE
1 r
21
VAN STAEYEN Yana ELBOKA CYCLING TEAM
BEL19980702 DE
1 r
22
VAN LAER Amber MAES CT GLABBEEK
BEL20030725 DJ
1 r
DNF
FRANCOIS Lucie TEAM OFF ROAD COLNAGO
BEL20050525 U17V
DNF
DNF
KUIJPERS Anoek VAN ASSCHE-VELOLOFT CT
NED20020325 U23 WOMEN
DNF
Sluiten
Wielrennen in je woonplaats
Plaats alle info die je hebt
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close