Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kortenaken (b) 2021
Kortenaken-Stok
België
Datum :
01-07-2021
113 km
Weg - Wedstrijd
Start
Aankomst
GP Buttiens
Hoofdindex Kortenaken (b)
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Fabio Porco
BEL
in 02h 32m 00.00s
2
Stef Rogier
BEL
op 00.00s
3
Michiel Crijns
BEL
op 00.00s
4
Michiel Offermans
BEL
op 00.00s
5
Nils Heyns
BEL
op 00.00s
Details
1
PORCO Fabio Individueel
BEL19861117 MASM
2H32´00"
2
ROGIER Stef DAVO UNITED CYCLING TEAM
BEL19960114 ELITE2
2H32´00"
3
CRIJNS Michiel SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20000301 U23
2H32´00"
4
OFFERMANS Michiel STAGECO CYCLING TEAM
BEL19980214 ELITE2
2H32´00"
5
HEYNS Nils WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19910126 ELITE2
2H32´00"
6
VAN NUFFELEN Glen ASFRA RACING TEAM
BEL19970215 ELITE2
2H32´00"
7
VAN DYCK Jarne CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20011116 U23
2H32´00"
8
BERO Sean CD ACADEMY ASBL
BEL19980724 ELITE2
2H32´05" +0´05"
9
WOUTERS Rutger TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19910810 ELITE2
2H32´05" +0´05"
10
TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT - JOSAN
BEL19960617 ELITE2
2H32´05" +0´05"
11
COLEMAN Zak ACROG - TORMANS BALEN BC
GBR19990115 U23
2H32´05" +0´05"
12
GERITS Vince STAGECO CYCLING TEAM
BEL19970926 ELITE2
2H32´05" +0´05"
13
TUSCANO Alessandro MYSENLAN-BABOCO-CYCLINVEST CT
BEL20000108 U23
2H32´05" +0´05"
14
DEVOS Han URBANO CYCLING TEAM
BEL19970901 ELITE2
2H32´05" +0´05"
15
SNYERS Jari Individueel
BEL19970504 ELITE2
2H32´05" +0´05"
16
LEHAEN Dries STAGECO CYCLING TEAM
BEL19950916 ELITE2
2H32´05" +0´05"
17
VANDERVORST Fabian YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19980804 ELITE2
2H32´05" +0´05"
18
BLEYENBERG Jado DCR CYCLING TEAM
BEL20020208 U23
2H32´05" +0´05"
19
DE PAUW Len URBANO CYCLING TEAM
BEL20000516 U23
2H32´05" +0´05"
20
GODART Bo DAVO UNITED CYCLING TEAM
BEL19980831 ELITE2
2H32´05" +0´05"
21
ANDRIEU Maxim MYSENLAN-BABOCO-CYCLINVEST CT
BEL19970417 ELITE2
2H32´05" +0´05"
22
CLÉ Brent STAGECO CYCLING TEAM
BEL19951023 ELITE2
2H32´05" +0´05"
23
BOELS Senne VP CONSULTING-PRORACE CYCLING TEAM
BEL20020319 U23
2H32´05" +0´05"
24
DOLLEZ Eric HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL19810203 ELITE2
2H32´05" +0´05"
25
DEJONGHE Len VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN
BEL20001013 U23.C
2H32´05" +0´05"
26
DECKERS Angel DAVO UNITED CYCLING TEAM
BEL20020925 U23
2H32´05" +0´05"
27
DE LAET Tomas ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20010721 U23
2H32´05" +0´05"
28
ULENS Thijs TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19920806 ELITE2
2H32´05" +0´05"
29
VAN DE PERRE Dimitri VAN EYCK SPORT - JOSAN
BEL19901210 ELITE2
2H32´05" +0´05"
30
VERHAEGEN Lennie STAGECO CYCLING TEAM
BEL20011216 U23
2H32´05" +0´05"
31
VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19900830 ELITE2
2H32´05" +0´05"
32
VERHEYDEN Joris TEL & CO MTB TEAM
BEL19801026 MASM
2H32´05" +0´05"
33
VAN ROY Stijn TEAM SIKTIVITY
BEL19890810 EL319+
2H32´05" +0´05"
34
VAN LAER Ward ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL19951014 ELITE2
2H32´05" +0´05"
35
BZDENGA Vinny SPORT EN MOEDIG GENK
BEL19950922 ELITE2
2H32´05" +0´05"
36
VAN ROOSBROECK Jan STAGECO CYCLING TEAM
BEL20010515 U23
2H32´05" +0´05"
37
VAN ROY Tristan STAGECO CYCLING TEAM
BEL20020130 U23
2H32´05" +0´05"
38
HAEX Joris ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20000624 U23
2H32´05" +0´05"
39
MARIËN Daan BALOISE TREK LIONS
BEL19990129 U23.C
2H32´05" +0´05"
40
HEYMANS Jonas TEAM SIKTIVITY
BEL19860829 EL319+
2H32´05" +0´05"
41
VOGELS Aaron VP CONSULTING-PRORACE CYCLING TEAM
BEL20020610 U23
2H32´05" +0´05"
42
VERMEIR Jochem Individueel
BEL19850714 EL319+
2H32´05" +0´05"
43
DE LOORE Dylan Individueel
BEL19920330 EL319+
2H32´05" +0´05"
44
BON Thijs VP CONSULTING-PRORACE CYCLING TEAM
NED19950423 ELITE2
2H32´05" +0´05"
45
BORGERS Gilles YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19981010 ELITE2
2H32´05" +0´05"
46
HUYBS Ward BALOISE TREK LIONS
BEL20021121 U23.C
2H32´05" +0´05"
47
DE RAEDT Arne YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20020719 U23
2H32´05" +0´05"
48
CLYNEN Rhune UCT RIDE CYCLING TEAM
BEL20021014 U23
2H32´05" +0´05"
49
VERJANS Frank EC WALSHOUTEM
BEL19740916 MASM
2H32´05" +0´05"
50
WUYTS Mathijs TARTELETTO - ISOREX CX-TEAM
BEL19980730 ELITE2
2H32´05" +0´05"
51
WAUTERS Bram DAVO UNITED CYCLING TEAM
BEL20000108 U23
2H32´05" +0´05"
52
MERTENS Neel SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL19990202 U23
2H32´05" +0´05"
53
PAULUS Aaron YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19980908 ELITE2
2H32´05" +0´05"
54
PHILIPS Jonas URBANO CYCLING TEAM
BEL19920526 ELITE2
2H32´05" +0´05"
55
Bloemen Tristan TEAM SIKTIVITY
BEL19941223 EL319+
2H32´05" +0´05"
56
DUBOIS Foeke ASFRA RACING TEAM
BEL19921109 ELITE2
2H32´05" +0´05"
57
VERCAMMEN Jeroen WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19920821 ELITE2
2H32´05" +0´05"
58
STEENACKERS Luka VAN EYCK SPORT - JOSAN
BEL20021021 U23
2H32´05" +0´05"
59
OOMS Josse WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20020122 U23
2H32´05" +0´05"
60
CUMPS Ruben TEAM SIKTIVITY
BEL19930106 ELITE2
2H32´05" +0´05"
61
VAN ROY Simon TEAM SIKTIVITY
BEL19860729 EL319+
2H32´05" +0´05"
62
GOOSEN Wouter VP CONSULTING-PRORACE CYCLING TEAM
BEL19860310 ELITE2
2H32´05" +0´05"
63
SCHMELCHER Nick EC WALSHOUTEM
BEL19900703 EL319+
2H32´05" +0´05"
64
TIMMERS Lars STAGECO CYCLING TEAM
NED19990629 U23
2H32´05" +0´05"
65
NOELS Sven TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19890928 ELITE2
2H32´05" +0´05"
66
SERNEELS Dieter K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
BEL19980710 ELITE2
2H32´05" +0´05"
67
JANSSENS Nico TEAM SIKTIVITY
BEL19870728 EL319+
2H32´05" +0´05"
68
SOENEN Tomac VP CONSULTING-PRORACE CYCLING TEAM
BEL20001106 U23
2H32´05" +0´05"
69
DEPRÉ Jeroen VP CONSULTING-PRORACE CYCLING TEAM
BEL20011022 U23
2H32´05" +0´05"
70
DEMOT Thibaud Individueel
BEL19910913 EL319+
2H32´05" +0´05"
71
JACOBS Robin HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL19961016 ELITE2
2H32´05" +0´05"
72
DE CAERLÉ Gino YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19930423 ELITE2
2H32´05" +0´05"
73
DECOSTER Gert-Jan MAES CT GLABBEEK
BEL19940202 EL319+
2H32´05" +0´05"
74
VAN GANSEN Sam HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL19890514 ELITE2
2H32´05" +0´05"
75
SNIJDERS Wiebe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20020723 U23
2H32´05" +0´05"
76
ROMBOUTS Bram WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19941015 ELITE2
2H32´05" +0´05"
77
HOEYBERGHS Daan ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL19940918 ELITE2
2H32´05" +0´05"
78
VAN DER SANDEN Mathias SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT
BEL19901116 ELITE2
2H32´05" +0´05"
79
BELLEN Wesley TEAM SIKTIVITY
BEL19800124 MASM
2H32´05" +0´05"
80
STEVENS Daan ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20020510 U23
2H32´05" +0´05"
81
Vertonghen Maxim TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19940402 ELITE2
2H32´05" +0´05"
82
Van Bellingen Gerrit VAN EYCK SPORT - JOSAN
BEL20001203 U23
2H32´05" +0´05"
83
SCHOEVAERS Ward STAGECO CYCLING TEAM
BEL19970829 ELITE2
2H32´05" +0´05"
84
MERTENS Tom VP CONSULTING-PRORACE CYCLING TEAM
BEL19931013 ELITE2
2H32´05" +0´05"
85
LEAERTS Joeri Individueel
BEL19791231 MASM
2H32´05" +0´05"
86
CORNELIS Jonas VP CONSULTING-PRORACE CYCLING TEAM
BEL19940729 ELITE2
2H32´05" +0´05"
87
WESTELINCK Jesper TEAM ANARTO - SVK
NED20000126 U23
2H32´05" +0´05"
88
PORCO Carlo Individueel
BEL19820703 MASM
2H32´05" +0´05"
89
VERMEIRE Matthias Individueel
BEL19911011 ELITE2
2H32´05" +0´05"
90
JANSE Stef YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010420 U23
2H32´05" +0´05"
91
DE GROEF Felix URBANO CYCLING TEAM
BEL19930816 ELITE2
2H32´05" +0´05"
92
LOENDERS Glenn VP CONSULTING-PRORACE CYCLING TEAM
BEL19970309 ELITE2
2H32´05" +0´05"
93
GYSEMANS Tibo K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
BEL19960325 ELITE2
2H32´05" +0´05"
94
Verbestel Robin URBANO CYCLING TEAM
BEL19950826 ELITE2
2H32´05" +0´05"
DNF
TEIRLINCK Tino INDIVIDUEEL
BEL19760720 MASM
DNF
DNF
VANDORMAEL Tom Individueel
BEL19930310 EL319+
DNF
DNF
DE BATIST Lewis 3P-VAKANTIE EN VASTGOED AAN ZEE
BEL20021027 U23
DNF
DNF
WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20000607 U23
DNF
DNF
VERSTREPEN Arno WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19981027 ELITE2
DNF
DNF
HELMINEN Matti VP CONSULTING-PRORACE CYCLING TEAM
FIN19750814 ELITE2
DNF
DNF
MATHEVE Ben SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20020415 U23
DNF
DNF
VAN DEN EYNDE Vince HUBO - TITAN CARGO CT
BEL20000210 U23
DNF
DNF
HENNEAU Martijn TEAM SIKTIVITY
BEL19921130 EL319+
DNF
DNF
KEMERLINCKX Kristof UNLIMITED CYCLING TEAM BELGIUM
BEL19870724 EL319+
DNF
DNF
NIJS Thibaut VP CONSULTING-PRORACE CYCLING TEAM
BEL19990213 U23
DNF
DNF
HUYBS Lennert UCT RIDE CYCLING TEAM
BEL20021121 U23
DNF
DNF
LAGROU Stan URBANO CYCLING TEAM
BEL20020205 U23
DNF
DNF
VERLINDEN Diego HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL20021112 U23
DNF
DNF
LEFEVER Lars Individueel
BEL20000410 U23
DNF
DNF
TIMMERMANS Ward WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19950926 ELITE2
DNF
DNF
DE WEERDT Nick HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL19930518 ELITE2
DNF
DNF
GEYSEGOMS Tom STAGECO CYCLING TEAM
BEL20000530 U23
DNF
DNF
BROGNIET Pierre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
BEL19930223 ELITE2
DNF
DNF
FAUCAN Axel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
BEL20020711 U23
DNF
DNF
DELAHAYE Aurélien CYCLING TEAM BEST FRIENDS
BEL19920715 ELITE2
DNF
DNF
DE MEYER Jarne HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL19990914 U23
DNF
DNF
VANHERCK Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19990915 U23
DNF
DNF
PERMENTIER Emano MYSENLAN-BABOCO-CYCLINVEST CT
BEL20010823 U23
DNF
DNF
MARX Bram SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20021009 U23
DNF
DNF
JACOBS Yorben VP CONSULTING-PRORACE CYCLING TEAM
BEL20020306 U23
DNF
DNF
VAN LAER Pieter DAVO UNITED CYCLING TEAM
BEL20020630 U23
DNF
DNF
ANDRIEU Thierry Individueel
BEL19670925 EL319+
DNF
DNF
VINCENT Johan CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20000212 U23
DNF
DNF
CEULEMANS Ward YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20020102 U23
DNF
DNF
VAN KORVEN Jens HET SNELLE WIEL
NED20020617 U23
DNF
Sluiten
Wielrennen in je woonplaats
Plaats alle info die je hebt
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close