1 46 GROß Felix
GER
GERMANY 22 0h 02'48" 7
2 105 BANASZEK Adrian
POL
MAZOWSZE SERCE POLSKI 27 0h 02'49" 3
3 6 KELEMEN Petr
CZE
CCC DEVELOPMENT TEAM 20 0h 02'50" 1
4 1 ANIOLKOWSKI Stanislaw
POL
CCC DEVELOPMENT TEAM 23 0h 02'50"
5 104 PAWLAK Tobiasz
POL
MAZOWSZE SERCE POLSKI 25 0h 02'51"
6 3 KRAWCZYK Szymon
POL
CCC DEVELOPMENT TEAM 22 0h 02'52"
7 4 TRACZ Szymon
POL
CCC DEVELOPMENT TEAM 22 0h 02'52"
8 33 KUKRLE Michael
CZE
ELKOV - KASPER 26 0h 02'52"
9 73 BENIUŠIS Justas
LTU
23 0h 02'52"
10 102 KUREK Adrian
POL
MAZOWSZE SERCE POLSKI 32 0h 02'52"
11 2 PAPIERSKI Damian
POL
CCC DEVELOPMENT TEAM 20 0h 02'52"
12 34 OTRUBA Jakub
CZE
ELKOV - KASPER 22 0h 02'53"
13 196 SYKALA Wojciech
POL
VOSTER ATS TEAM 26 0h 02'53"
14 201 BOGUSLAWSKI Marceli
POL
WIBATECH MERX 23 0h 02'53"
15 243 FORTIN Filippo
ITA
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 31 0h 02'53"
16 5 WALKOWIAK Kacper
POL
CCC DEVELOPMENT TEAM 20 0h 02'53"
17 93 HEIDEMANN Miguel
GER
LEOPARD PRO CYCLING 22 0h 02'54"
18 94 HEIDERSCHEID Colin
LUX
LEOPARD PRO CYCLING 22 0h 02'54"
19 106 BANASZEK Norbert
POL
MAZOWSZE SERCE POLSKI 23 0h 02'54"
20 172 PROKOPYSZYN Filip
POL
20 0h 02'54"
21 132 ÄRM Rait
EST
TARTU2024 BALTICCHAINCYCLING.COM 20 0h 02'54"
22 92 HALLER Patrick
GER
LEOPARD PRO CYCLING 23 0h 02'54"
23 44 ROHDE Leon
GER
GERMANY 25 0h 02'54"
24 103 BANASZEK Alan
POL
MAZOWSZE SERCE POLSKI 23 0h 02'55"
25 131 PAJUR Markus
EST
TARTU2024 BALTICCHAINCYCLING.COM 20 0h 02'55"
26 35 SCHLEGEL Michal
CZE
ELKOV - KASPER 25 0h 02'55"
27 133 ANSONS Kristers
LAT
TARTU2024 BALTICCHAINCYCLING.COM 21 0h 02'55"
28 146 FOLTÁN Adam
SVK
TOPFOREX LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 20 0h 02'55"
29 223 GRZENKOWICZ Nikodem
POL
20 0h 02'55"
30 36 NEUMAN Dominik
CZE
ELKOV - KASPER 25 0h 02'55"
31 64 PLAMONDON Robin
CAN
ISRAEL CYCLING ACADEMY 20 0h 02'56"
32 63 PERRY Benjamin
CAN
ISRAEL CYCLING ACADEMY 26 0h 02'56"
33 134 MIRZOJEV Artjom
EST
TARTU2024 BALTICCHAINCYCLING.COM 19 0h 02'56"
34 71 BAGDONAS Gediminas
LTU
35 0h 02'56"
35 202 PATERSKI Maciej
POL
WIBATECH MERX 34 0h 02'56"
36 136 KARPENKO Gleb
EST
TARTU2024 BALTICCHAINCYCLING.COM 19 0h 02'56"
37 135 JUNTUNEN Antti Jussi
FIN
TARTU2024 BALTICCHAINCYCLING.COM 21 0h 02'56"
38 65 TUREK Daniel
CZE
ISRAEL CYCLING ACADEMY 27 0h 02'56"
39 111 STANISZEWSKI Daniel
POL
23 0h 02'57"
40 45 FRAHM Jasper
GER
GERMANY 24 0h 02'57"
1
2
3
4
1 - 40 of 140 items
41 101 BERNAS Pawel
POL
MAZOWSZE SERCE POLSKI 30 0h 02'57"
42 194 STACHOWIAK Adam
POL
VOSTER ATS TEAM 31 0h 02'57"
43 191 JANISZEWSKI Sylwester
POL
VOSTER ATS TEAM 32 0h 02'57"
44 31 BÁRTA Jan
CZE
ELKOV - KASPER 36 0h 02'58"
45 32 KAŇKOVSKÝ Alois
CZE
ELKOV - KASPER 37 0h 02'58"
46 175 POTASZNIK Szymon
POL
19 0h 02'58"
47 24 CULLY Jan Andrej
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 25 0h 02'58"
48 56 ZAMBELLI Samuele
ITA
ISEO SERRATURE - RIME - CARNOVALI 22 0h 02'58"
49 203 RUDYK Bartosz
POL
WIBATECH MERX 22 0h 02'58"
50 41 BEYER Maximilian
GER
GERMANY 27 0h 02'59"
51 11 KUS Adam
POL
21 0h 02'59"
52 76 JANUŠKEVICIUS Mantas
LTU
21 0h 02'59"
53 206 PSZCZOLARSKI Wojciech
POL
WIBATECH MERX 29 0h 02'59"
54 96 MAAS Jan
NED
LEOPARD PRO CYCLING 24 0h 02'59"
55 193 MURIAS Jakub
POL
VOSTER ATS TEAM 22 0h 02'59"
56 74 KMIELIAUSKAS Rokas
LTU
20 0h 02'59"
57 195 FRANCZAK Pawel
POL
VOSTER ATS TEAM 29 0h 02'59"
58 62 OVETT Freddy
AUS
ISRAEL CYCLING ACADEMY 26 0h 02'59"
59 15 MIERZYNSKI Piotr
POL
20 0h 03'00"
60 26 ROVDER Pavol
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 19 0h 03'00"
61 143 HABERMANN Richard
CZE
TOPFOREX LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 21 0h 03'00"
62 52 BERTONE Filippo
ITA
ISEO SERRATURE - RIME - CARNOVALI 23 0h 03'00"
63 221 SOSZKA Jakub
POL
19 0h 03'00"
64 22 ČANECKY Marek
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 32 0h 03'01"
65 245 KRIZEK Matthias
AUT
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 32 0h 03'01"
66 23 KUBIŠ Lukáš
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 20 0h 03'01"
67 12 GIERACKI Patryk
POL
21 0h 03'01"
68 171 KOSTANSKI Mateusz
POL
21 0h 03'02"
69 54 FURLAN Matteo
ITA
ISEO SERRATURE - RIME - CARNOVALI 22 0h 03'02"
70 145 GAJDULA Marek
SVK
TOPFOREX LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 19 0h 03'02"
71 124 OROS Samuel
SVK
SLOVAKIA 22 0h 03'02"
72 112 PROC Bartlomiej
POL
21 0h 03'02"
73 116 KLOC Dawid
POL
22 0h 03'02"
74 152 BÁRTA Tomáš
CZE
TUFO - PARDUS PROSTEJOV 21 0h 03'02"
75 205 SLAWEK Damian
POL
WIBATECH MERX 23 0h 03'02"
76 83 BIERNACKI Filip
POL
19 0h 03'03"
77 16 ZAREBSKI Marcin
POL
20 0h 03'03"
78 155 STOČEK Bruno
CZE
TUFO - PARDUS PROSTEJOV 19 0h 03'03"
79 95 LEYDER Misch
LUX
LEOPARD PRO CYCLING 21 0h 03'03"
80 236 ZWIEHOFF Ben
GER
26 0h 03'03"
1
2
3
4
41 - 80 of 140 items
81 91 REKITA Szymon
POL
LEOPARD PRO CYCLING 26 0h 03'04"
82 21 TYBOR Patrik
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 33 0h 03'04"
83 61 MILES Carson
CAN
ISRAEL CYCLING ACADEMY 20 0h 03'04"
84 42 REINHARDT Theo
GER
GERMANY 30 0h 03'05"
85 75 MASIULIS Denas
LTU
21 0h 03'05"
86 125 BANIAR Matúš
SVK
SLOVAKIA 19 0h 03'05"
87 43 MALCHAREK Moritz
GER
GERMANY 23 0h 03'05"
88 173 BYSTRZYCKI Wojciech
POL
21 0h 03'06"
89 241 BAJC Andi
SLO
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 32 0h 03'06"
90 186 WENGLORZ Michal
POL
20 0h 03'06"
91 204 SZOSTKA Pawel
POL
WIBATECH MERX 22 0h 03'06"
92 174 LAMASZEWSKI Jan
POL
21 0h 03'06"
93 151 TYRPEKL Karel
CZE
TUFO - PARDUS PROSTEJOV 21 0h 03'06"
94 142 BLAŠKO Matej
SVK
TOPFOREX LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 20 0h 03'06"
95 153 ŘEHA Filip
CZE
TUFO - PARDUS PROSTEJOV 19 0h 03'07"
96 225 CENIUCH Wojciech
POL
21 0h 03'07"
97 123 LÍŠKA Andrej
SVK
SLOVAKIA 20 0h 03'07"
98 166 NOCEN Adam
POL
21 0h 03'07"
99 55 REGALLI Luca
ITA
ISEO SERRATURE - RIME - CARNOVALI 21 0h 03'07"
100 244 GROŠELJ Žiga
SLO
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 27 0h 03'07"
101 53 TAROLLA Matteo
ITA
ISEO SERRATURE - RIME - CARNOVALI 19 0h 03'08"
102 141 PETRUŠ Jiří
CZE
TOPFOREX LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 24 0h 03'08"
103 25 CHREN Martin
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 21 0h 03'08"
104 51 DOMIN Krzysztof
POL
ISEO SERRATURE - RIME - CARNOVALI 20 0h 03'08"
105 226 NOCEN Maciej
POL
19 0h 03'08"
106 216 SÖLKNER Stefan
AUT
24 0h 03'09"
107 161 MIGAS Dawid
POL
21 0h 03'09"
108 211 KOSTIHA Antonín
CZE
20 0h 03'09"
109 66 DAVIDZON Lahav
ISR
ISRAEL CYCLING ACADEMY 20 0h 03'09"
110 246 UMHALLER Thomas
AUT
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 25 0h 03'09"
111 156 BABOR Daniel
CZE
TUFO - PARDUS PROSTEJOV 21 0h 03'09"
112 126 COMA Richard
SVK
SLOVAKIA 20 0h 03'09"
113 84 RUTKOWSKI Jakub
POL
19 0h 03'09"
114 121 KRAMARČÍK Pavol
SVK
SLOVAKIA 19 0h 03'10"
115 176 WISNIEWSKI Dawid
POL
19 0h 03'10"
116 113 SCIBIOR Jakub
POL
20 0h 03'10"
117 183 KRAWCZYK Adrian
POL
19 0h 03'10"
118 242 BOSCH Manuel
AUT
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 31 0h 03'10"
119 85 TEKLINSKI Adrian
POL
31 0h 03'10"
120 164 MANK Jozef
POL
21 0h 03'11"
1
2
3
4
81 - 120 of 140 items
121 231 FRANZ Marcel
GER
24 0h 03'11"
122 122 NAGY Simon
SVK
SLOVAKIA 19 0h 03'12"
123 181 MANOWSKI Mateusz
POL
21 0h 03'12"
124 184 KRUPA Adrian
POL
23 0h 03'12"
125 224 MODLINSKI Marcel
POL
20 0h 03'13"
126 182 RAJTAK Mateusz
POL
20 0h 03'13"
127 185 FIJAK Jan
POL
20 0h 03'13"
128 192 PARMA Krzysztof
POL
VOSTER ATS TEAM 33 0h 03'13"
129 215 LANG Philipp
AUT
28 0h 03'14"
130 86 DROBEK Hubert
POL
19 0h 03'14"
131 165 DABSKI Patryk
POL
19 0h 03'14"
132 212 HOPFGARTNER Paul
AUT
30 0h 03'14"
133 115 BALA Tomasz
POL
37 0h 03'14"
134 13 SEDZIK Dawid
POL
19 0h 03'15"
135 163 BURCZAK Dawid
POL
21 0h 03'15"
136 232 SCHUBERT Patrick
GER
36 0h 03'16"
137 114 KIRAGA Radoslaw
POL
19 0h 03'17"
138 222 KRUKOWSKI Jan
POL
21 0h 03'19"
139 213 OCHSENHOFER Peter
AUT
33 0h 03'19"
140 14 MICHALSKI Lukasz
POL
20 0h 11'09"
1
2
3
4
121 - 140 of 140 items
gen
1 46 GROß Felix
GER
GERMANY 22 0h 02' 48'' 1
2 6 KELEMEN Petr
CZE
CCC DEVELOPMENT TEAM 20 0h 02' 49''
3 105 BANASZEK Adrian
POL
MAZOWSZE SERCE POLSKI 27 0h 02' 49''
4 1 ANIOLKOWSKI Stanislaw
POL
CCC DEVELOPMENT TEAM 23 0h 02' 50''
5 135 JUNTUNEN Antti Jussi
FIN
TARTU2024 BALTICCHAINCYCLING.COM 21 0h 02' 50''
6 104 PAWLAK Tobiasz
POL
MAZOWSZE SERCE POLSKI 25 0h 02' 51''
7 3 KRAWCZYK Szymon
POL
CCC DEVELOPMENT TEAM 22 0h 02' 52''
8 4 TRACZ Szymon
POL
CCC DEVELOPMENT TEAM 22 0h 02' 52''
9 33 KUKRLE Michael
CZE
ELKOV - KASPER 26 0h 02' 52''
10 73 BENIUŠIS Justas
LTU
23 0h 02' 52''
11 102 KUREK Adrian
POL
MAZOWSZE SERCE POLSKI 32 0h 02' 52''
12 2 PAPIERSKI Damian
POL
CCC DEVELOPMENT TEAM 20 0h 02' 52''
13 34 OTRUBA Jakub
CZE
ELKOV - KASPER 22 0h 02' 53''
14 196 SYKALA Wojciech
POL
VOSTER ATS TEAM 26 0h 02' 53''
15 201 BOGUSLAWSKI Marceli
POL
WIBATECH MERX 23 0h 02' 53''
16 243 FORTIN Filippo
ITA
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 31 0h 02' 53''
17 132 ÄRM Rait
EST
TARTU2024 BALTICCHAINCYCLING.COM 20 0h 02' 53''
18 5 WALKOWIAK Kacper
POL
CCC DEVELOPMENT TEAM 20 0h 02' 53''
19 93 HEIDEMANN Miguel
GER
LEOPARD PRO CYCLING 22 0h 02' 54''
20 94 HEIDERSCHEID Colin
LUX
LEOPARD PRO CYCLING 22 0h 02' 54''
21 106 BANASZEK Norbert
POL
MAZOWSZE SERCE POLSKI 23 0h 02' 54''
22 172 PROKOPYSZYN Filip
POL
20 0h 02' 54''
23 92 HALLER Patrick
GER
LEOPARD PRO CYCLING 23 0h 02' 54''
24 44 ROHDE Leon
GER
GERMANY 25 0h 02' 54''
25 11 KUS Adam
POL
21 0h 02' 55''
26 103 BANASZEK Alan
POL
MAZOWSZE SERCE POLSKI 23 0h 02' 55''
27 131 PAJUR Markus
EST
TARTU2024 BALTICCHAINCYCLING.COM 20 0h 02' 55''
28 35 SCHLEGEL Michal
CZE
ELKOV - KASPER 25 0h 02' 55''
29 133 ANSONS Kristers
LAT
TARTU2024 BALTICCHAINCYCLING.COM 21 0h 02' 55''
30 146 FOLTÁN Adam
SVK
TOPFOREX LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 20 0h 02' 55''
31 223 GRZENKOWICZ Nikodem
POL
20 0h 02' 55''
32 36 NEUMAN Dominik
CZE
ELKOV - KASPER 25 0h 02' 55''
33 64 PLAMONDON Robin
CAN
ISRAEL CYCLING ACADEMY 20 0h 02' 56''
34 63 PERRY Benjamin
CAN
ISRAEL CYCLING ACADEMY 26 0h 02' 56''
35 134 MIRZOJEV Artjom
EST
TARTU2024 BALTICCHAINCYCLING.COM 19 0h 02' 56''
36 71 BAGDONAS Gediminas
LTU
35 0h 02' 56''
37 202 PATERSKI Maciej
POL
WIBATECH MERX 34 0h 02' 56''
38 136 KARPENKO Gleb
EST
TARTU2024 BALTICCHAINCYCLING.COM 19 0h 02' 56''
39 65 TUREK Daniel
CZE
ISRAEL CYCLING ACADEMY 27 0h 02' 56''
40 111 STANISZEWSKI Daniel
POL
23 0h 02' 57''