Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Hittnau, Cyclocross, Junioren 2019
Zwitserland
Datum :
17-11-2019
12,75 km
Cross - Wedstrijd
Start
Hittnau (Zürich), Zwitserland
Aankomst
Hittnau (Zürich), Zwitserland
Hoofdindex Hittnau, Cyclocross, Junioren
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Romain Grégoire
FRA
in 42m 40.00s
2
Lars Sommer
SUI
op 49.00s
3
Dario Lillo
SUI
op 55.00s
Details
1. 183 GRÉGOIRE Romain (FRA) 2003 Velesmes-Essarts Amicale Cycliste Bisontine 5 0:42:40 - 100
2. 152 SOMMER Lars 2002 Andwil KA BOOM - RMC Gossau 5 0:43:29 +0:49,5 80
3. 176 LILLO Dario 2002 Eschenbach Tower Sports-VC Eschenbach 5 0:43:35 +0:54,9 70
4. 179 GROSLAMBERT Martin (FRA) 2002 Ornans Vélo Club Ornans 5 0:43:54 +1:14,8 65
5. 154 MÜLLER Timo 2002 Mettmenstetten IG Radquer Mettmenstetten 5 0:44:24 +1:44,8 60
6. 181 LABROSSE Jordan (FRA) 2002 Cours Cours la ville cyclisme 5 0:45:10 +2:29,9 58
7. 153 AEBERSOLD Nils 2003 Steffisburg ROLAND QUALITÉ & TRADITION DEP 5 0:46:25 +3:45,6 56
8. 178 BURNET Pierrick (FRA) 2003 Lugrin VTT Pays de Gavot 5 0:46:56 +4:16,0 54
9. 180 GAUTHERAT Pierre (FRA) 2003 Dole Vélo Club Dolois 5 0:48:07 +5:27,7 52
10. 182 HALTER Jean-Luc 2002 Herisau KA BOOM - RMC Gossau 5 0:48:45 +6:04,9 50
11. 155 BETL Andrin 2002 Arnegg KA BOOM-RMC Gossau 5 0:49:31 +6:51,5 48
12. 160 GAFNER Thierry 2003 Wald Zh VC Eschenbach 5 0:50:00 +7:20,4 46
13. 161 KÜTTEL Nik 2003 Attinghausen IG Radsport Uri/ VMC Silenen 5 0:50:37 +7:57,3 44
14. 186 GOEPFERT Hugo (FRA) 2002 Andolsheim VC Sainte Croix en Plaine 5 0:52:17 +9:37,8 42
15. 162 DE MEURICHY Jérôme 2002 8166 Niederweningen VC Steinmaur 5 0:52:19 +9:39,3 40
16. 159 SCHIESS Xeno 2002 Meierskappel IG Radquer Mettmenstetten 5 0:52:52 +10:12,5 38
17. 173 SCHLEWITZ Guillaume (FRA) 2002 Turckheim ENTENTE CYCLISTE COLMAR 5 0:53:30 +10:50,0 36
18. 163 CERATO Gabriele 2002 Perly sprinter Club Lignon 5 0:54:08 +11:28,2 34
19. 158 HASLER Jari 2003 Zollikerberg VC Maur 4 0:41:22 -1 LAP 32
20. 164 FISCHER Timo (AUT) 2003 Feldkirch RV Dornbirn/ BSK Graf MTB Team 4 0:45:13 -1 LAP 30
21. 172 ROTH Joshua 2002 Langendorf 4 0:46:14 -1 LAP 28
22. 174 GRAB Nico 2003 Thal MTB Team Bsk Graf/ RV Altenrhe 4 0:46:19 -1 LAP 26
23. 187 TAPPEINER Pascal 2003 Züberwangen Rmv Uzwil 4 0:46:25 -1 LAP 24
24. 185 EGLI Remo 2002 Algetshausen KA-BOOM RMC GOSSAU 4 0:47:26 -1 LAP 22
25. 168 RUSSENBERGER Wanja 2003 Merishausen RV Merishausen 4 0:48:26 -1 LAP 20
26. 165 BOLLIGER Sascha 2002 Winterthur VC Schwalbe Brüttisellen 4 0:50:13 -1 LAP 18
DNF 184 RAEMY Bastian 2002 Payerne Racing Team Vélo Club Payerne 2 DNF DNF
DNF 170 GARNIER Léo 2002 Grandson Team Prof Raiffeisen /CCL 1 DNF DNF
DNF 157 ARNOLD Adrian 2002 Niederweningen Vc Steinmaur 0 DNF DNF
Sluiten
Weet je veel over fietsmerken?
Hier is nog veel aan te vullen...
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close