Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Ostrava, Cyclocross, Junioren 2019
# 1
Tsjechië
Datum :
02-11-2019
Cross - Wedstrijd
Start
Ostrava (Moravskoslezsky Kraj), Tsjechië
Aankomst
Ostrava (Moravskoslezsky Kraj), Tsjechië
Hoofdindex Ostrava, Cyclocross, Junioren
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Jan Zatloukal
CZE
in 39m 24.00s
2
Pavel Jindřich
CZE
op 12.00s
3
Pavel Bittner
CZE
op 27.00s
Details
1 1 10047258380 ZATLOUKAL Jan NUTREND SPECIALIZED RACING Junioři CZE 0:39:24
2 5 10046370125 JINDŘICH Pavel TJ STADION LOUNY Junioři CZE 0:39:36
3 2 10046718517 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ Junioři CZE 0:39:51
4 3 10047224937 STRÁNSKÝ Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM Junioři CZE 0:40:26
5 7 10056004346 SPORYSCH Daniel EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN Junioři CZE 0:40:33
6 6 10047763689 DOLEŽAL Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM Junioři CZE 0:41:04
7 8 10047376905 VYKYDAL Jaroslav TJ AŠ ML.BOLESLAV Junioři CZE 0:41:12
8 10 10058779253 MUSIALIK Jakub MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy Junioři POL 0:41:14
9 9 10047784406 TLAMKA Tomáš NUTREND SPECIALIZED RACING Junioři CZE 0:41:50
10 12 10047443084 VEVERKA Václav KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s. Junioři CZE 0:42:05
11 14 10084713013 KUBÍK Adam CYCLING ACADEMY TÁBOR Junioři CZE 0:42:18
12 15 10047248377 ČERVÍČEK David DUKLA PRAHA Junioři CZE 0:42:30
13 11 10081493825 JEŘÁBEK Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM Junioři CZE 0:42:43
14 19 10055481556 HAVRLANT Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ Junioři CZE 0:42:59
15 21 10058774203 CHOJNACKI Kacper MGLKS Olimpijczyk Szczekociny Junioři POL 0:43:15
16 98 10047455111 RAČAN David ČEZ Cyklo Team Tábor Junioři CZE 0:44:05
17 24 10053755259 DZIAMBOR Karol TEOBIKE RACING TEAM EVANLITE Junioři POL 0:45:00
18 18 10092711166 OSWALD Jan KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s. Junioři CZE 0:45:12
19 100 10046031130 LÁVEČKA Matúš CK Karpaty Junioři SVK 0:45:30
20 23 10046067203 MELIŠ Erik CK EPIC Dohňany Junioři SVK 0:46:06
21 20 10085678464 ŠIGUT David ACK Stará Ves nad Ondřejnicí Junioři CZE - 1 kolo
22 16 10047448744 ČÍŽEK Vojtěch TJ STADION LOUNY Junioři CZE - 1 kolo
23 17 10047289201 ŠKUREK Kryštof LOKO CAMPAGNOLO KRNOV Junioři CZE - 1 kolo
24 25 10085771525 MUSIALIK Tobiasz MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy Junioři POL - 1 kolo
DNF 13 10049236271 ŁUKÓW Antoni MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy Junioři POL
DNF 22 10002585537 SYRKO Adam ACK Stará Ves nad Ondřejnicí Junioři CZE
Sluiten
Wie is familie van wie?
Hier is het antwoord
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close