Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
's Gravenwezel 2019
België
Datum :
18-08-2019
112 km
Weg - Wedstrijd
Start
's Gravenwezel (Antwerpen), België
Aankomst
's Gravenwezel (Antwerpen), België
Hoofdindex 's Gravenwezel
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Jeff Peelaers
BEL
in 02h 36m 12.00s
2
Robin Mertens
BEL
op 25.00s
3
Pieter Jacobs
BEL
op 00.00s
4
Timo De Jong
NED
op 00.00s
5
Ward Van Laer
BEL
op 00.00s
Details
1
PEELAERS Jeff
HUBO - TITAN CARGO CT
BEL19920930
ELITE
2H36´12"
2
MERTENS Robin
HUBO - TITAN CARGO CT
BEL19911108
ELITE
2H36´37"
+0´25"
3
JACOBS Pieter
HUBO - TITAN CARGO CT
BEL19860606
ELITE
2H36´37"
+0´25"
4
DE JONG Timo
VOLKER WESSELS MERCKX CYCLING TEAM
NED19990328
U23
2H36´37"
+0´25"
5
VAN LAER Ward
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19951014
ELITE
2H36´37"
+0´25"
6
VAN OPSTAL Thomas
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL19950420
ELITE
2H36´40"
+0´28"
7
COHNEN Stefan
TEAM STARBIKEWEAR
NED19821204
ELITE
2H36´43"
+0´31"
8
WIELANDT Sven
DCR CYCLING TEAM
BEL19861025
ELITE
2H36´50"
+0´38"
9
JACOBS Robin
INDIVIDUEEL
BEL19961016
ELITE
2H37´47"
+1´35"
10
BOMBOI Davide
HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL20000327
U23
2H37´52"
+1´40"
11
COPPENS Carrera
DCR CYCLING TEAM
BEL19891016
ELITE
2H37´52"
+1´40"
12
MUSKENS Sam
WILLEBRORD WIL VOORUIT
NED19960626
ELITE
2H37´52"
+1´40"
13
PAGNAER Arthur
DAVO UNITED CYCLING TEAM
BEL19950425
ELITE
2H37´52"
+1´40"
14
VAN ENDE Wouter
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL19980304
U23
2H37´52"
+1´40"
15
VAN NOTEN Anthony
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
BEL19960115
ELITE
2H37´52"
+1´40"
16
Kets Anthony
WAOD
BEL19880414
WAOD
2H37´52"
+1´40"
17
AKKERMANS Lars
WV DE JONGE RENNER
NED19971207
U23
2H37´52"
+1´40"
18
GOOSEN Wouter
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19860310
ELITE
2H37´52"
+1´40"
19
GYS Jens
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19890326
ELITE
2H37´52"
+1´40"
20
VAN GENECHTEN Steff
STAGECO CYCLING TEAM
BEL19941228
ELITE
2H37´52"
+1´40"
21
SMETS Gert
IKO-BEOBANK
BEL19970926
U23
2H37´52"
+1´40"
22
BRESSELEERS Jonas
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL19990917
U23
2H37´52"
+1´40"
23
DE SWART Gijs
WV BREDA
NED19991110
U23
2H37´52"
+1´40"
24
DE MEYER Jarne
STAGECO CYCLING TEAM
BEL19990914
U23
2H37´52"
+1´40"
25
DE MEYER Senne
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
BEL19960529
ELITE
2H37´52"
+1´40"
26
SCHIETECATTE Mathias
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19950914
ELITE
2H37´52"
+1´40"
27
TEULINGS Teun
WV SCHIJNDEL
NED19980417
U23
2H37´52"
+1´40"
28
BROSENS Jense
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19950927
ELITE
2H37´52"
+1´40"
29
GOOLAERTS Stijn
HUBO - TITAN CARGO CT
BEL19970403
U23
2H37´52"
+1´40"
30
VAN DER ZWET Bram
WV WEST FRISIA
NED19970829
U23
2H37´52"
+1´40"
31
COPPELMANS Wessel
TWC HET SNELLE WIEL
NED19991203
U23
2H37´52"
+1´40"
32
REIJTENBAGH Tony
GRC JAN VAN ARCKEL
NED19961210
ELITE
2H37´52"
+1´40"
DNF
DRUYTS Gerry
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL19910130
ELITE
DNF
CLOOTS Kilian
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19991214
U23
DNF
VAN BUN Dries
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL19990629
U23
DNF
FUCHS Thimo
HUBO - TITAN CARGO CT
BEL19990111
U23
DNF
VANGORP Sam
HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL19980603
U23
DNF
DANIELS Toon
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19980925
U23
DNF
VAN DEN BROEK Frank
AW GROEP - SWABO CYCLINGTEAM
NED20001228
U23
DNF
HEIJN Jorick
AW-GROEP SWABO CYCLINGTEAM
NED19930616
ELITE
DNF
VANHEES Brent
WSC HAND IN HAND BAAL
BEL20000105
U23
DNF
VAN ESCH Youri
WV SCHIJNDEL
NED20001113
U23
DNF
VAN ESCH Jarno
WV SCHIJNDEL
NED19990105
U23
DNF
MUELLER Taj
NCCH PB MGCC
AUS20001228
U23
DNF
OUDERMANS Ben
INDIVIDUEEL
BEL19890728
ELITE
DNF
VAN NYEN Hans
HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL19901203
ELITE
DNF
VERSTEVEN Stijn
HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL19940201
ELITE
DNF
DE RYCK Roy
WILLEBRORD WIL VOORUIT
BEL19940516
ELITE
DNF
MEYVIS Jef
WTC O.A.
BEL20000702
U23
DNF
VAN HERCK Glen
JONGE RAKKERS VOLLEZELE
BEL19960220
ELITE
DNF
CORREA Justin
NCCH
CAN20000422
U23
DNF
SENDERS Sverre
TWC DE KEMPEN
NED20000926
U23
DNF
LEHAEN Dries
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL19950916
ELITE
DNF
HEREMANS Aron
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19990223
U23
DNF
HAEST Tom
INDIVIDUEEL
BEL19761011
MASTM
DNF
PEETERS Sander
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20001106
U23
DNF
MCMILLEN Jordan
INDIVIDUEEL
BEL19950626
ELITE
DNF
COOLS Alexander
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL19940413
EL.CZC
Sluiten
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close