1 71 KAŇKOVSKÝ Alois
CZE
ELKOV - AUTHOR 36 3:53:21 40
2 16 PATERSKI Maciej
POL
WIBATECH MERX 33 3:53:21 30
3 11 FRANCZAK Pawel
POL
VOSTER ATS TEAM 28 3:53:21 25
4 112 STOSZ Patryk
POL
CCC DEVELOPMENT TEAM 25 3:53:21 20
5 111 MALECKI Kamil
POL
CCC DEVELOPMENT TEAM 23 3:53:21 15
6 54 BOUBAL Martin
CZE
35 3:53:21 10
7 155 MAYER Yannick
GER
28 3:53:21 5
8 30 DETKO Artur
POL
TEAM HUROM 36 3:53:21 3
9 2 KUKLEWICZ Karol
POL
22 3:53:21 3
10 137 KOCH Christian Maximilian
GER
LKT TEAM BRANDENBURG 23 3:53:21 3
11 32 KACZMAREK Jakub
POL
TEAM HUROM 26 3:53:21
12 127 FIALA Petr
CZE
AC SPARTA PRAHA 24 3:53:21
13 119 WALKOWIAK Kacper
POL
CCC DEVELOPMENT TEAM 19 3:53:21
14 128 KALOJÍROS Tomáš
CZE
AC SPARTA PRAHA 25 3:53:21
15 77 LOVASSY Krisztián
HUN
31 3:53:21
16 56 MÁLIK Róbert
SVK
26 3:53:21
17 91 BÁRTA Tomáš
CZE
20 3:53:21
18 65 KLABOUCH Petr
CZE
20 3:53:21
19 43 HOFER Andreas
AUT
HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 28 3:53:21
20 42 LODERER Timon
GER
HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 28 3:53:21
21 48 PIETRULA Nicolas
CZE
24 3:53:21
22 120 GLADYSH Roman
UKR
24 3:53:21
23 39 OROSZ Gergő
HUN
PANNON CYCLING TEAM 20 3:53:21
24 144 GRUBER Julian
AUT
SPORT.LAND. NIEDERÖSTERREICH SELLE SMP - ST. RICH 22 3:53:21
25 73 NEUMAN Dominik
CZE
ELKOV - AUTHOR 24 3:53:21
26 4 KONIECZNY Mikolaj
POL
20 3:53:21
27 95 TYBOR Patrik
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 32 3:53:21
28 156 FÖRSTER Peter
GER
24 3:53:21
29 148 MATUSIAK Sebastian
POL
22 3:53:21
30 97 BELLAN Juraj
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 23 3:53:21
31 78 SOLYMOSI Márton
HUN
29 3:53:21
32 126 DZHUS Volodymyr
UKR
LVIV CYCLING TEAM 26 3:53:21
33 69 BÁRTA Jan
CZE
ELKOV - AUTHOR 35 3:53:21
34 62 LEHKÝ Roman
CZE
23 3:53:21
35 99 ČANECKY Marek
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 31 3:53:21
36 60 MODLITBA Vojtěch
CZE
23 3:53:21
37 125 SHCHERBAN Vladyslav
UKR
21 3:53:21
38 98 MAHDAR Martin
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 30 3:53:21
39 51 KRAUS Jan
CZE
26 3:53:21
40 40 MÓRICZ Dániel
HUN
PANNON CYCLING TEAM 23 3:53:21
1
2
3
4
1 - 40 of 121 items
41 131 RAJCHART Jan
CZE
AC SPARTA PRAHA 23 3:53:21
42 154 PUSTULA Michal
POL
20 3:53:21
43 41 HRINKOW Dominik
AUT
HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 31 3:53:21
44 64 KOHOUT Martin
CZE
21 3:53:21
45 55 HEBÍK Martin
CZE
37 3:53:21
46 8 JANISZEWSKI Sylwester
POL
VOSTER ATS TEAM 31 3:53:21
47 90 MIKŠANÍK Vladimír
CZE
TUFO – PARDUS PROSTEJOV 19 3:53:21
48 61 PETRUŠ Jiří
CZE
23 3:53:21
49 132 SCHURAN Michal
CZE
AC SPARTA PRAHA 23 3:53:21
50 28 PIASKOWY Emanuel
POL
TEAM HUROM 28 3:53:21
51 96 CULLY Jan Andrej
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 24 3:53:21
52 88 PSZCZOLARSKI Wojciech
POL
TUFO – PARDUS PROSTEJOV 28 3:53:21
53 133 STÖHR Pavel
CZE
AC SPARTA PRAHA 28 3:53:21
54 57 JAKOUBEK Tomáš
CZE
20 3:53:21
55 116 WAWRZYNIAK Karol
POL
CCC DEVELOPMENT TEAM 19 3:53:21
56 27 ZIELINSKI Kamil
POL
TEAM HUROM 31 3:53:21
57 109 BROZYNA Piotr
POL
CCC DEVELOPMENT TEAM 24 3:53:21
58 14 CIESLIK Pawel
POL
WIBATECH MERX 33 3:53:21
59 93 TYRPEKL Karel
CZE
TUFO – PARDUS PROSTEJOV 20 3:53:21
60 46 RAPP Jonas
GER
HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 25 3:53:21
61 49 KOHOUT Michal
CZE
23 3:53:21
62 50 KAŠPAR Jan
CZE
19 3:53:21
63 20 LAJCHA Juraj
SVK
25 3:53:21
64 38 SZATMÁRY András
HUN
PANNON CYCLING TEAM 29 3:53:21
65 139 TAEBLING Paul
GER
LKT TEAM BRANDENBURG 20 3:53:21
66 87 LICHNOVSKÝ Luděk
CZE
TUFO – PARDUS PROSTEJOV 24 3:53:21
67 18 KONWA Piotr
POL
WIBATECH MERX 24 3:53:21
68 113 PALUTA Michal
POL
CCC DEVELOPMENT TEAM 24 3:53:21
69 72 ŠTIBINGR Matěj
CZE
ELKOV - AUTHOR 22 3:53:21
70 31 PAWLAK Tobiasz
POL
TEAM HUROM 24 3:53:21
71 142 MASTALLER Stefan
AUT
SPORT.LAND. NIEDERÖSTERREICH SELLE SMP - ST. RICH 24 3:53:21
72 158 FUNK Timo
GER
21 3:53:21
73 79 ZATHURECZKY Márk
HUN
22 3:53:21
74 135 WERNER Franz
GER
LKT TEAM BRANDENBURG 19 3:53:21
75 26 KUREK Adrian
POL
TEAM HUROM 31 3:53:21
76 17 STEPNIAK Grzegorz
POL
WIBATECH MERX 30 3:53:21
77 160 KASPERA Christoph
GER
24 3:53:21
78 12 PLUCINSKI Leszek
POL
VOSTER ATS TEAM 29 3:53:21
79 13 WARCHOL Bartosz
POL
WIBATECH MERX 27 3:53:21
80 7 GRABIS Mateusz
POL
VOSTER ATS TEAM 25 3:53:46
1
2
3
4
41 - 80 of 121 items
81 70 ZAHÁLKA Matěj
CZE
ELKOV - AUTHOR 26 3:53:46
82 74 OTRUBA Jakub
CZE
ELKOV - AUTHOR 21 3:53:52
83 10 STACHOWIAK Adam
POL
VOSTER ATS TEAM 30 3:53:52
84 15 RUTKIEWICZ Marek
POL
WIBATECH MERX 38 3:54:18
85 151 HONKISZ Adrian
POL
31 3:54:25
86 134 BANUSCH Richard
GER
LKT TEAM BRANDENBURG 21 3:55:23
87 130 RYBA Jan
CZE
AC SPARTA PRAHA 24 3:58:14
88 100 CHREN Martin
SVK
DUKLA BANSKA BYSTRICA 20 3:58:14
89 141 UMHALLER Thomas
AUT
SPORT.LAND. NIEDERÖSTERREICH SELLE SMP - ST. RICH 24 3:58:14
90 138 RUDYS Paul
GER
LKT TEAM BRANDENBURG 21 4:00:28
91 159 BÖKE Dominic
GER
29 4:00:28
92 9 PARMA Krzysztof
POL
VOSTER ATS TEAM 32 4:02:26
93 37 SZABO Miklos
SVK
PANNON CYCLING TEAM 21 4:02:26
1 KLEMENTOWSKI Kornel
POL
19 DNF
3 JATCZAK Artur
POL
21 DNF
5 STRUZYNSKI Mateusz
POL
19 DNF
6 POLTORAK Kacper
POL
19 DNF
19 KUŠNÍR Filip
SVK
20 DNF
21 GERÁT Ján
SVK
20 DNF
22 VOJT Dávid
SVK
19 DNF
34 PELIKÁN János Zsombor
HUN
PANNON CYCLING TEAM 24 DNF
36 DINA Márton
HUN
PANNON CYCLING TEAM 23 DNF
44 GRAF Andreas
AUT
HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 34 DNF
45 RECKENDORFER Lukas
AUT
HRINKOW ADVARICS CYCLEANG 22 DNF
47 KOSTIHA Antonín
CZE
19 DNF
58 POKORNÝ Jiří
CZE
22 DNF
63 ANDRLE David
CZE
19 DNF
75 KISS Gergely
HUN
38 DNF
76 SZARKA Gergely
HUN
21 DNF
80 PÁPAI Ádám
HUN
24 DNF
81 ZEMAN Alex
SVK
21 DNF
82 KAŠKO Dávid
SVK
22 DNF
83 HLOŽA Michal
SVK
22 DNF
85 COMA Richard
SVK
19 DNF
89 RUGOVAC Denis
CZE
TUFO – PARDUS PROSTEJOV 26 DNF
122 HRYNIV Vitaliy
UKR
24 DNF
123 POKOIOVYI Nazar
UKR
19 DNF
124 LUCHYN Maksym
UKR
20 DNF
146 VIEHBERGER Lukas
AUT
SPORT.LAND. NIEDERÖSTERREICH SELLE SMP - ST. RICH 19 DNF
149 MANK Jozef
POL
20 DNS