Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Loenhout, Cyclocross, Junioren 2018
Azencross
België
Datum :
28-12-2018
18,36 km
Cross - Wedstrijd
Start
Loenhout (Antwerpen), België
Aankomst
Loenhout (Antwerpen), België
Hoofdindex Loenhout, Cyclocross, Junioren
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Ryan Cortjens
BEL
in 43m 32.00s
2
Ben Samuel Tulett
GBR
op 00.00s
3
Lewis Askey
GBR
op 00.00s
Details
1
CORTJENS Ryan
IKO-BEOBANK
BEL20010108
JUNIOR
43´32"
2
TULETT Ben
BEELINE BICYCLES RT
GBR20010826
JUNIOR
43´32"
3
ASKEY Lewis
ZANNATA RIDE COVENTRY X GEAR
GBR20010504
JUNIOR
43´32"
4
LINDNER Tom
STEVENS RACING TEAM
GER20010829
JUNIOR
43´33"
+0´01"
5
VERBURG Luke
LARES-DOLTCINI CT
NED20010512
JUNIOR
44´29"
+0´57"
6
VANDESOMPEL Cedric
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20010604
JUNIOR
44´33"
+1´01"
7
INGUANZO MACHO Gonzalo
DELIKIA-GINESTAR
ESP20010322
JUNIOR
45´00"
+1´28"
8
UHLIG Henri
RSC KELHEIM E.V.
GER20010801
JUNIOR
45´00"
+1´28"
9
PESCARMONA Luca
MERIDA ITALIA TEAM
ITA20011017
JUNIOR
45´00"
+1´28"
10
DE LAET Tomas
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20010721
JUNIOR
45´00"
+1´28"
11
BIRCHILL Harry
MED DEVON CC
GBR20010101
JUNIOR
45´07"
+1´35"
12
DRAFFAN Oliver
DERWENTSIDE CC
GBR20010618
JUNIOR
45´40"
+2´08"
13
DEL GROSSO Bodi
WV METEOOR ASSEN-RODEN
NED20010314
JUNIOR
45´47"
+2´15"
14
VERSTRYNGE Emiel
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL20020204
U17M
45´48"
+2´16"
15
VAN HOFTEN Levi
JVR DE BATAUWERS
NED20021107
U17M
45´54"
+2´22"
16
VAN DIJCK Jonas
WAC TEAM
BEL20020820
U17M
46´00"
+2´28"
17
CAS Stijn
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010904
JUNIOR
46´06"
+2´34"
18
COREMANS Dante
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20020320
U17M
46´09"
+2´37"
19
WILLEMS Robbe
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20011029
JUNIOR
46´09"
+2´37"
20
VAN DE PUTTE Victor
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20020520
U17M
46´16"
+2´44"
21
GELEIJN Owen
WTC DE AMSTEL
NED20010114
JUNIOR
46´17"
+2´45"
22
MACLEAN Ryan
JUVENTUS CC
CAN20010124
JUNIOR
46´19"
+2´47"
23
DE HEIJ Joppe
WILLEBRORD WIL VOORUIT / APB CX DEVELOPM
NED20020129
U17M
46´31"
+2´59"
24
MEEUSEN Ruben
WAC TEAM
BEL20021211
U17M
46´32"
+3´00"
25
MYSKO Paul
HARDWOOD NEXT WAVE CYCLING TEAM
CAN20010408
JUNIOR
46´36"
+3´04"
26
NOYENS Jarne
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
BEL20011016
JUNIOR
46´52"
+3´20"
27
DE RIJCK Nando
IKO-BEOBANK
BEL20020201
U17M
46´56"
+3´24"
28
DELNOIJE Remon
TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG
NED20010713
JUNIOR
46´56"
+3´24"
29
VAN DER VLEUTEN Lukas
CYCLING VLIJTINGEN
NED20020628
U17M
47´03"
+3´31"
30
NILSSON Elias
CYKLOTEKET RACING TEAM
SWE20010317
JUNIOR
47´14"
+3´42"
31
CLACY Barney
HARGROVES-RIDLEY-MONTEZUMA´S
GBR20010818
JUNIOR
47´31"
+3´59"
32
TER LAAK Stef
AXA VALLEIRENNERS
NED20010627
JUNIOR
47´55"
+4´23"
33
VAN KEMPEN Jules
TRI-CYCLISTS BRC
USA20020727
U17M
48´07"
+4´35"
34
SØLVHØJ Oliver Vedersø
MTB 7130+
DEN20020420
JUNIOR
48´26"
+4´54"
35
MACLEOD Euan
PEDELON.UK.CO
GBR20020729
U17M
48´28"
+4´56"
36
VAN DEN HURK Noud
JVR DE BATAUWERS
NED20020925
U17M
48´32"
+5´00"
37
GLOESENER Jacques
VV TOOLTIME PREIZERDAUL
LUX20010601
JUNIOR
48´37"
+5´05"
38
JANSSEN Wout
WAC TEAM
BEL20020129
U17M
48´48"
+5´16"
39
SLUYDTS Toon
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL20020109
U17M
49´11"
+5´39"
40
JORISSEN Senne
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20020110
U17M
49´15"
+5´43"
41
HUIJBREGTS Niels
WILLEBRORD WIL VOORUIT
NED20021017
U17M
49´18"
+5´46"
42
VAN IZERLOO Beau
DRC DE MOL DORDRECHT NEDERLAND
NED20021210
U17M
49´18"
+5´46"
43
MORTSELL RORFORS Lukas
CYKLOTEKET RACING SWEDEN
SWE20011025
JUNIOR
49´33"
+6´01"
44
STORMS Miel
WCL-BERGKLIMMERS
NED20021001
U17M
49´42"
+6´10"
45
VAN DER LEE Jardi
WESTLAND WIL VOORUIT
NED20010806
JUNIOR
49´57"
+6´25"
46
DHOOGE Romeo
DMC- CYCLING TEAM VZW
BEL20020822
U17M
50´24"
+6´52"
47
BISHOP Sam
CHARLOTTEVILLE CC
GBR20020711
JUNIOR
50´44"
+7´12"
48
VAN MEER Erben
RSC DE ZUIDWESTHOEK
NED20010913
JUNIOR
51´12"
+7´40"
49
LEMBRECHTS Ruben
HERMANS CYCLING TEAM
BEL20020703
U17M
1 r
50
FREEMAN Sam
HARGROVES MONTEZUMAS SOLENT PIRATES
GBR20020929
JUNIOR
1 r
51
THACKRAY William
PAUL MILNES / BRADFORD OLYMPIC RT
GBR20011204
JUNIOR
1 r
52
WALSHAW Harry
SHIBDEN CYCLING CLUB
GBR20010720
JUNIOR
1 r
53
THOMPSON Will
SHIBDEN CC
GBR20020807
JUNIOR
1 r
54
VAN GORCUM Siem
TEAM BRABANT 2000
NED20010531
JUNIOR
1 r
55
GELEIJN Tristan
WTC DE AMSTEL
NED20020615
JUNIOR
2 r
56
VAN DER VOORT Tim
WESTLAND WIL VOORUIT
NED20020806
JUNIOR
3 r
57
VANDAEL Ward
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20010511
JUNIOR
4 r
Sluiten
Waar staan de monumenten voor de coureurs
Wij hebben ze al gevonden.
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close