Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V) 2016
Argentinië
Datum :
16-04-2016
45 km
Weg - Nationaal kampioenschap
Start
Catamarca (Catamarca), Argentinië
Aankomst
Catamarca (Catamarca), Argentinië
Hoofdindex Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Maria Carla Álvarez
ARG
in 01h 07m 21.00s
2
Dolores Rodríguez Rey
ARG
op 00.00s
3
Graciela Elena Zarate
ARG
op 00.00s
4
Talia Ayelen Aguirre
ARG
op 07.00s
5
Julia Sánchez Parma
ARG
op 00.00s
Details
----------------------------------------------------------------------------------------
CAMPEONA 19 ARG19840917 ALVAREZ,Maria Carla ELITE SANJUANINA 01:07:21
SUBCAMPEONA 6 ARG19800525 RODRIGUEZ REY,Dolore ELITE DEL SUD mt.
TERCERA 27 ARG19790330 ZARATE,Graciela Elen ELITE ANCPYR mt.
4 32 ARG19910217 AGUIRRE,Talia ELITE CHACO 7
5 1 ARG19901214 SANCHEZ PARMA,Julia ELITE CHUBUT 7
6 3 ARG19860726 DELGADO,Mariela Anal ELITE ACCOS 7
7 31 ARG19791117 PINTOS,Valeria ELITE METROPOLITANA 7
8 26 ARG19940102 BUENA,Lurdes Belen ELITE SANTIAGUEÑA 7
9 29 ARG19940311 GUTIERREZ,Romina ELITE SUREÑA-SAN RAFAEL 7
10 13 ARG19850807 PILZ,Estefania Sibia ELITE METROPOLITANA 7
11 20 ARG19900602 CASTRO,Tania ELITE SANJUANINA 7
12 9 ARG19780708 SAENZ,Silvana ELITE JUNINENSE 7
13 10 ARG19831102 RUIZ,Anabel ELITE JUNINENSE 7
14 8 ARG19930904 PEREYRA,Anahi ELITE CORDOBESA 7
15 34 ARG19751126 ELOLA,Mariela ELITE ACRU 7
16 35 ARG19980506 YAPURA,Anabel Maria F-JUN SALTEÑA 7
17 12 ARG19880521 PALACIOS,Yanina Lore ELITE MENDOCINA 7
18 22 ARG19921127 GUTIERREZ,Ines ELITE SANJUANINA 7
19 25 ARG19881028 ACUÑA,Paula ELITE SANTAFECINA 7
20 15 ARG19801202 PREZIOSO,Maria Aleja ELITE PUEBLO DE LA PAZ 7
21 11 ARG19740813 MULLER,Valeria Teres ELITE LITORAL SANTAFESINO 24
22 4 ARG19850722 LEIVA,Veronica ELITE CATAMARQUEÑA 7:29
23 17 ARG19770725 DIAZ,Silvana Del Car ELITE RIOJANA 7:29
24 7 ARG19810408 VIGNOLO,Maria Cecili ELITE CORDOBESA 7:29
25 14 ARG19960303 BARROSO,Micaela Bele ELITE METROPOLITANA 7:29
26 30 ARG19910601 BURGOIS,Paola Soleda ELITE PUEBLO DE LA PAZ 7:29
Corredores clasificados : 26
CORREDORAS NO FINALIZADAS
-----------------------------------------------------------------------------------------
2 KUYUK , Aldana Satia ELITE ARG19691113 ACCOS
16 FADIGA , Maria Mecedes ELITE ARG19871218 REG LA PLATA
23 MERCAU , Erminda ELITE ARG19830106 SANLUISEÑA
24 GONZALEZ , Dayana ELITE ARG19950807 SANLUISEÑA
28 GREVE , Cristina ELITE ARG19870720 CORRENTINA
33 DIAZ , Laura ELITE ARG19900206 CHACO
Sluiten
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close