1 Igor Kranjec (Slo) Perutina Ptuj 22.05.34
2 Anatoliy Varvaruk (Ukr) Julni Bug 0.27
3 Seweryn Kohut (Pol) Amore & Vita 0.44
4 Amr Elnady (Egy) Egypt National Team 0.47
5 Vladimir Sidorenkov (Rus) Moscow 1.44
6 Tomas Gronqvist (Swe) Amore & Vita 3.17
7 Rajko Petek (Slo) Perutina Ptuj 3.18
8 Kjell Carlstrom Fin) Tuul OLMO 3.40
9 Juha Paajanen (Fin) Tuul OLMO 3.52
10 Dmitri Gorbatchev (Rus) Moscow 3.55
11 Mohamed Abd Elfattah (Egy) Egypt National Team 4.08
12 Mitja Mahoric (Slo) Perutina Ptuj 4.21
13 Volodymyr Rybin (Ukr) Julni Bug 5.19
14 Mikos Rnjakovic (Yug) Yugoslavia A National Team 8.05
15 Markku Ainsalu (Est) Tuul OLMO 11.19
16 Mahmoud Abaas (Egy) Egypt National Team 12.02
17 Andrus Aug (Est) Tuul OLMO 12.20
18 Mikhail Timochine (Rus) Moscow 12.31
19 Miika Keurulainen (Fin) Tuul OLMO 16.31
20 Valeri Fedorov (Rus) Moscow 19.28
21 Dimitar Dimitrov (Bul) Bulgarian National Team 20.17
22 Oskari Kargu (Est) Tuul OLMO 22.42
23 Miran Kelner (Slo) Perutina Ptuj 23.42
24 Richard Nudl (Aut) RC Union Korneuburg Mixed 28.32
25 Goran Simic (Yug) Yugoslavia A National Team 32.18
26 Hesham Abdelbaki (Egy) Egypt National Team 35.51
27 Radoslav Rogina (Cro) Perutina Ptuj 36.11
28 Svetoslav Tchanliev (Bul) Bulgarian National Team 44.42
29 Ommar Hassanin (Syr) Syrian National Team 44.44
30 Jan Sipeky (Svk) Slovakia National Team 45.05
31 Fak Fonovic (Cro) Kamen Cremcaffe Mixed 45.10
32 Andrei Minachkine (Rus) Moscow 46.06
33 Sergeiy Kryukov (Ukr) Julni Bug 52.02
34 Artur Krzeszowiec (Pol) Amore & Vita 53.37
35 Cerri Roberto (Ita) Amore & Vita 55.20
36 Mohamed Kholafy (Egy) Egypt National Team 55.35
37 Sadam Al Sa'lo (Syr) Syrian National Team 55.53
38 Michal Laris (Svk) Slovakia National Team 56.52
39 Harry Lodge (Gbr) Amore & Vita 1.00.20
40 Andriy Jatsenko (Ukr) Julni Bug 1.00.25
41 Richard Rettegi (Aut) RC Union Korneuburg Mixed 1.03.20
42 Mico Brkovic (Yug) Yugoslavia A National Team 1.06.33
43 Ferdinand Bruckner (Aut) RC Union Korneuburg Mixed 1.09.54
44 Christian Pomer (Aut) RC Union Korneuburg Mixed 1.10.15
45 Atanas Kostov (Bul) RC Union Korneuburg Mixed 1.10.19
46 Hassan Khanshikhoni (Syr) Syrian National Team 1.10.46
47 Gueorgui Koev (Bul) Bulgarian National Team 1.10.54
48 Viktor Laza (Yug) Yugoslavia B National Team 1.11.45
49 Tomas Kolesar (Svk) Slovakia National Team 1.13.46
50 Dmitri Galkine (Rus) Moscow 1.16.24
51 Radovan Husar (Svk) Slovakia National Team 1.18.15
52 Goran Santini (Cro) Kamen Cremcaffe Mixed 1.19.38
53 Andreas Legler (Aut) RC Union Korneuburg Mixed 1.19.55
54 Yuriy Deychuk (Ukr) Julni Bug 1.20.56
55 Marjan Kelner (Slo) Perutina Ptuj 1.33.11
56 Aleksandar Milenkovic (Yug) Yugoslavia A National Team 1.36.18
57 Ghanem Badwe (Syr) Syrian National Team 1.36.31
58 Ammer Khoder (Syr) Syrian National Team 1.37.07
59 Dusko Beara (Yug) Yugoslavia B National Team 1.44.10
60 Marko Nikicijevic (Yug) Yugoslavia B National Team 1.44.43
61 Vladimir Koev (Bul) Bulgarian National Team 1.45.54
62 Aleksandar Plecas (Yug) Yugoslavia B National Team 1.50.44
63 Mohamad Khouder (Syr) Syrian National Team 1.54.33 Sluiten