Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
International Presidency Turkey Tour 2013
Turkije
Datum :
28-04-2013
8e etappe
121 km
Weg - Etappe
Start
Istanbul (Istanbul), Turkije
Aankomst
Istanbul (Istanbul), Turkije
Hoofdindex International Presidency Turkey Tour
Index 2013
Uitslag
Audio/Video
Nieuwsoverzicht
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Audio/Video
Tour of Turkey 2013 Stage 8
Uitslag
1
Marcel Kittel
GER
in 02h 43m 45s
2
Andrea Guardini
ITA
op
3
Andrew Fenn
GBR
op
4
Aidis Kruopis
LTU
op
5
Stefan Van Dijk
NED
op
6
Moreno Hofland
NED
op
7
Francesco Lasca
ITA
op
8
Maximiliano Ariel Richeze Araquistain
ARG
op
9
Andrea Palini
ITA
op
10
André Greipel
GER
op
Details
1 Marcel KITTEL Team Argos-Shimano 2:43:45
2 Andrea GUARDINI Astana Pro Team 0:00:00
3 Andrew FENN Omega Pharma-QuickStep 0:00:00
4 Aidis KRUOPIS Orica GreenEDGE 0:00:00
5 Stefan VAN DIJK Accent Jobs - Wanty 0:00:00
6 Moreno HOFLAND Blanco Pro Cycling Team 0:00:00
7 Francesco LASCA Caja Rural - Seguros RGA 0:00:00
8 Maximiliano RICHEZE ARIEL Lampre-Merida 0:00:00
9 Andrea PALINI Lampre-Merida 0:00:00
10 André GREIPEL Lotto-Belisol Team 0:00:00
11 Roger KLUGE Team NetApp-Endura 0:00:00
12 kevin PEETERS Crelan - Euphony 0:00:00
13 Sacha MODOLO Bardiani Valvole-CSF Inox 0:00:00
14 Andrea PERON Team Novo Nordisk 0:00:00
15 Roy JANS Accent Jobs - Wanty 0:00:00
16 Martijn VERSCHOOR Team Novo Nordisk 0:00:00
17 Marco COLEDAN Bardiani Valvole-CSF Inox 0:00:00
18 Jonathan CANTWELL Team Saxo -Tinkoff 0:00:00
19 Joeri STALLAERT Crelan - Euphony 0:00:00
20 Francesco CHICCHI Vini Fantini-Selle Italia 0:00:00
21 Grzegorz STEPNIAK CCC Polsat Polkowice 0:00:00
22 Andrea PASQUALON Bardiani Valvole-CSF Inox 0:00:00
23 Jacob KEOUGH Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:00:00
24 Baptiste PLANCKAERT Crelan - Euphony 0:00:00
25 Gert STEEGMANS Omega Pharma-QuickStep 0:00:00
26 Daniel SUMMERHILL Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:00:00
27 Marco HALLER Katusha Team 0:00:00
28 Christian DELLE STELLE Bardiani Valvole-CSF Inox 0:00:00
29 Andreas STAUFF MTN Qhubeka 0:00:00
30 Scott THWAITES Team NetApp-Endura 0:00:00
31 Jaroslaw MARYCZ CCC Polsat Polkowice 0:00:00
32 Serguei GRETCHYN Torku Sekerspor 0:00:00
33 Rafael ANDRIATO Vini Fantini-Selle Italia 0:00:00
34 Takashi MIYAZAWA Team Saxo -Tinkoff 0:00:00
35 Edwin Alcibiades AVILA VANEGAS Colombia 0:00:00
36 Yuri METLUSHENKO Torku Sekerspor 0:00:00
37 Kevin DE MESMAEKER Team Novo Nordisk 0:00:00
38 Leigh HOWARD Orica GreenEDGE 0:00:00
39 Ruslan TLEUBAYEV Astana Pro Team 0:00:00
40 Daniel SCHORN Team NetApp-Endura 0:00:00
41 Alexei TSATEVICH Katusha Team 0:00:00
42 Alexander PORSEV Katusha Team 0:00:00
43 Stéphane POULHIES Cofidis, Solutions Crédits 0:00:00
44 Bryan COQUARD Team Europcar 0:00:00
45 Jacopo GUARNIERI Astana Pro Team 0:00:00
46 Joonas HENTTALA Team Novo Nordisk 0:00:00
47 Thomas RAEYMAEKERS Team Novo Nordisk 0:00:00
48 Benjamin VERRAES Accent Jobs - Wanty 0:00:00
49 Mustafa SAYAR Torku Sekerspor 0:00:00
50 David DE LA FUENTE RASILLA Torku Sekerspor 0:00:00
51 Darwin ATAPUMA Colombia 0:00:00
52 José Joao PIMANTA COSTA MENDES Team NetApp-Endura 0:00:00
53 Gerald CIOLEK MTN Qhubeka 0:00:00
54 Maxime MEDEREL Sojasun 0:00:00
55 Timofey KRITSKIY Katusha Team 0:00:00
56 Iljo KEISSE Omega Pharma-QuickStep 0:00:00
57 Mauro FINETTO Vini Fantini-Selle Italia 0:00:00
58 Koen DE KORT Team Argos-Shimano 0:00:00
59 Marc DE MAAR Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:00:00
60 Natnael BERHANE Team Europcar 0:00:00
61 Erick ROWSELL Team NetApp-Endura 0:00:00
62 Giovanni BERNAUDEAU Team Europcar 0:00:00
63 Sébastien CHAVANEL Team Europcar 0:00:00
64 Tony HUREL Team Europcar 0:00:00
65 Vicente REYNES MIMO Lotto-Belisol Team 0:00:00
66 Ignatas KONOVALOVAS MTN Qhubeka 0:00:00
67 Geoffroy LEQUATRE Bretagne Séché Environnement 0:00:00
68 Danail ANDONOV PETROV Caja Rural - Seguros RGA 0:00:00
69 John MURPHY Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:00:00
70 Kevin SEELDRAYERS Astana Pro Team 0:00:00
71 Mirac KAL Torku Sekerspor 0:00:00
72 Tomas VAITKUS Orica GreenEDGE 0:00:00
73 Gaël MALACARNE Bretagne Séché Environnement 0:00:00
74 Graeme BROWN Blanco Pro Cycling Team 0:00:00
75 Robinson Eduardo CHALAPUD Colombia 0:00:00
76 Jos VAN EMDEN Blanco Pro Cycling Team 0:00:00
77 Bert DE BACKER Team Argos-Shimano 0:00:00
78 Jurgen VAN GOOLEN Accent Jobs - Wanty 0:00:00
79 Luca MAZZANTI Vini Fantini-Selle Italia 0:00:00
80 Rudy MOLARD Cofidis, Solutions Crédits 0:00:00
81 Kristian SBARAGLI MTN Qhubeka 0:00:00
82 Miguel UBETO APONTE Lampre-Merida 0:00:00
83 Armindo FONSECA Bretagne Séché Environnement 0:00:00
84 Adam HANSEN Lotto-Belisol Team 0:00:00
85 Brice FEILLU Sojasun 0:00:00
86 Frantisek RABON Omega Pharma-QuickStep 0:00:00
87 Nazim BAKIRCI Torku Sekerspor 0:00:00
88 Angelo PAGANI Bardiani Valvole-CSF Inox 0:00:00
89 James VAN LANDSCHOOT Accent Jobs - Wanty 0:00:00
90 Adrian KUREK CCC Polsat Polkowice 0:00:00
91 Florian GUILLOU Bretagne Séché Environnement 0:00:00
92 Bjorn THURAU Team Europcar 0:00:00
93 Andrey MIZOUROV Torku Sekerspor 0:00:00
94 Yoann BAGOT Cofidis, Solutions Crédits 0:00:00
95 Serge PAUWELS Omega Pharma-QuickStep 0:00:00
96 Dennis VAN NIEKERK MTN Qhubeka 0:00:00
97 Evan HUFFMAN Astana Pro Team 0:00:00
98 Sébastien DURET Bretagne Séché Environnement 0:00:00
99 Fabio CALABRIA Team Novo Nordisk 0:00:00
100 Nicolas EDET Cofidis, Solutions Crédits 0:00:00
101 Nico SIJMENS Cofidis, Solutions Crédits 0:00:00
102 Andrey KASHECHKIN Astana Pro Team 0:00:00
103 Bruno PIRES Team Saxo -Tinkoff 0:00:00
104 Tomasz KIENDYS CCC Polsat Polkowice 0:00:00
105 Pier Paolo DE NEGRI Vini Fantini-Selle Italia 0:00:00
106 Julio Alexis CAMACHO BERNAL Colombia 0:00:00
107 Roberto DE PATRE Vini Fantini-Selle Italia 0:00:00
108 Jonathan BREYNE Crelan - Euphony 0:00:00
109 Sander CORDEEL Lotto-Belisol Team 0:00:00
110 Wilson Alexender MARENETES TORRES Colombia 0:00:00
111 David LOZANO RIBA Team Novo Nordisk 0:00:00
112 Arman KAMYSHEV Astana Pro Team 0:00:00
113 Javier MEGIAS LEAL Team Novo Nordisk 0:00:00
114 Guillaume LEVARLET Cofidis, Solutions Crédits 0:00:00
115 Anthony DELAPLACE Sojasun 0:00:00
116 Fabricio FERRARI Caja Rural - Seguros RGA 0:00:00
117 Warren BARGUIL Team Argos-Shimano 0:00:00
118 Marko KUMP Team Saxo -Tinkoff 0:00:00
119 Yannick TALABARDON Sojasun 0:00:00
120 Benoit JARRIER Bretagne Séché Environnement 0:00:00
121 Gert DOCKX Lotto-Belisol Team 0:00:00
122 Junya SANO Vini Fantini-Selle Italia 0:00:00
123 Gert JOEAAR Cofidis, Solutions Crédits 0:00:00
124 Filippo POZZATO Lampre-Merida 0:00:00
125 Pawel CHARUCKI CCC Polsat Polkowice 0:00:00
126 Francisco Javier MORENO ALLUE Caja Rural - Seguros RGA 0:00:00
127 Koen BARBE Crelan - Euphony 0:00:00
128 Rémi PAURIOL Sojasun 0:00:00
129 Nikias ARNDT Team Argos-Shimano 0:00:00
130 Luca WACKERMANN Lampre-Merida 0:00:00
131 Nikolay MIHAYLOV CCC Polsat Polkowice 0:00:00
132 Davide VIGANO Lampre-Merida 0:00:00
133 Andreas SCHILLINGER Team NetApp-Endura 0:00:00
134 Piotr GAWRONSKI CCC Polsat Polkowice 0:00:00
135 Frédéric AMORISON Crelan - Euphony 0:00:00
136 Timothy DUGGAN Team Saxo -Tinkoff 0:00:00
137 Rory SUTHERLAND Team Saxo -Tinkoff 0:00:00
138 Viacheslav KUZNETSOV Katusha Team 0:00:00
139 Markus EICHLER Team NetApp-Endura 0:00:00
140 Blaz JARC Team NetApp-Endura 0:00:00
141 Jay MCCARTHY Team Saxo -Tinkoff 0:00:00
142 Renaud DION Bretagne Séché Environnement 0:00:00
143 Matteo TRENTIN Omega Pharma-QuickStep 0:00:00
144 Andrea DI CORRADO Bardiani Valvole-CSF Inox 0:00:00
145 Grégory HABEAUX Accent Jobs - Wanty 0:00:00
146 Christopher JUUL JENSEN Team Saxo -Tinkoff 0:00:00
147 Martin WESEMANN MTN Qhubeka 0:00:00
148 Albert TIMMER Team Argos-Shimano 0:00:00
149 Cheng JI Team Argos-Shimano 0:00:00
150 Aldo Ino ILESIC Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:01:01
151 Elia FAVILLI Lampre-Merida 0:00:00
152 Cameron MEYER Orica GreenEDGE 0:00:00
153 Ahmet ORKEN Torku Sekerspor 0:00:00
154 Jean-Marc MARINO Sojasun 0:00:00
155 Jonathan HIVERT Sojasun 0:00:00
156 Sonny COLBRELLI Bardiani Valvole-CSF Inox 0:00:00
157 Filippo FORTIN Bardiani Valvole-CSF Inox 0:00:00
158 Rick FLENS Blanco Pro Cycling Team 0:01:27
159 Christopher JONES Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:00:00
160 Jacobus VENTER MTN Qhubeka 0:00:00
161 Bradley POTGIETER MTN Qhubeka 0:01:33
162 Davide FRATTINI Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:00:00
163 Robert WAGNER Blanco Pro Cycling Team 0:00:00
164 Nikolas MAES Omega Pharma-QuickStep 0:00:00
165 Massimo GRAZIATO Lampre-Merida 0:00:00
166 Michael HEPBURN Orica GreenEDGE 0:03:26
167 Frederique ROBERT Lotto-Belisol Team 0:00:00
168 Juan Sebastian ARANGO Colombia 0:00:00
169 Mikhail IGNATYEV Katusha Team 0:04:11
170 Allan DAVIS Orica GreenEDGE 0:04:11
171 Damien GAUDIN Team Europcar 0:04:11
172 Jetse BOL Blanco Pro Cycling Team 0:04:35
173 Thomas DAMUSEAU Team Argos-Shimano 0:04:35
174 Juan Pablo VALENCIA GONZALES Colombia 0:00:00
175 Duber Armando QUINTERO ARTUNDUAGA Colombia 0:00:00
Maxim BELKOV Katusha Team Non Partant
Sluiten
Nieuwsoverzicht
28-04-2013 Kittel pakt 3e palm, Sayar eindzege in Turkije
Meespelen in de fotokwis
Helemaal gratis
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close