1
73
LAZAREWICZ Marek
POL19940128
Lenkijos nacionalinė rinktinė
00:03:48.25
2
61
NEILANDS Krists
LAT19940818
Latvijos nacionalinė rinktinė
00:03:48.98
3
2
NOMMELA Aksel
EST19941022
Estija, CFC Sportclub
00:03:51.18
4
45
PETRUSEVIČIUS Mantas
LTU19940609
DSK "El - Eko Sport"
00:03:51.29
5
1
NISU Oskar
EST19940811
Estija, CFC Sportclub
00:03:51.82
6-7
33
ŠEMETOV Michailas
LTU19940721
DSK "Gediminas Gruodis"
00:03:53.59
6-7
34
BAIKŠTYS Žygimantas
LTU19951006
DSK "Gediminas Gruodis"
00:03:53.59
8
47
ŪSAS Titas
LTU19940807
DSK "El - Eko Sport"
00:03:55.67
9
80
GĄSIOROWSKI Mariusz
POL19960604
Lenkijos ALKS "STAL" Grudziądz
00:03:56.39
10
66
BREMANIS Kristaps
LAT1995
Latvijos nacionalinė rinktinė
00:03:56.50
11
31
MICKEVIČIUS Matas
LTU19950313
DSK "Gediminas Gruodis"
00:03:56.68
12
76
KORCZYNSKI Borys
POL19951216
Lenkijos nacionalinė rinktinė
00:03:56.69
13
23
KOZACHENKO Sergiy
UKR19940518
Ukrainos nacionalinė rinktinė
00:03:56.92
14
26
ZVIRBULIS Pauls
LAT19941018
Latvija, RRS Riga
00:03:57.04
15
44
KUNCEVIČIUS Šarūnas
LTU19940503
DSK "El - Eko Sport"
00:03:57.20
16
43
VIDEIKA Airidas
LTU19940612
DSK "El - Eko Sport"
00:03:57.25
17
75
KLASINSKI Lukasz
POL19940322
Lenkijos nacionalinė rinktinė
00:03:57.32
18
32
TALAČKA Lukas
LTU19940517
DSK "Gediminas Gruodis"
00:03:57.67
19
77
MADRAK Pawel
POL19950101
Lenkijos nacionalinė rinktinė
00:03:57.73
20
51
RINKEVIČIUS Tauras
LTU19940606
Velomanija - Niskama
00:03:59.20
21
3
KALF Steven
EST19950417
Estija, CFC Sportclub
00:04:00.12
22
40
KAREIVA Emilis
LTU19960514
Klaipėdos SC
00:04:00.24
23
82
WASILEWSKI Michal
POL19960406
Lenkijos ALKS "STAL" Grudziądz
00:04:00.29
24
78
MADRAK Tomasz
POL19950101
Lenkijos nacionalinė rinktinė
00:04:00.46
25
22
ZUBENKO Mykyta
UKR19950330
Ukrainos nacionalinė rinktinė
00:04:00.81
26
10
HILTUNEN Ilpo
FIN19940926
Suomijos nacionalinė rinktinė
00:04:02.01
27
15
BIKINAS Dominykas
LTU19940928
Panevėžio jungtinė komanda
00:04:02.08
28
83
SAS Blazej
POL19960612
Lenkijos ALKS "STAL" Grudziądz
00:04:02.13
29
18
BALČIŪNAS Ovidijus
LTU1994
Panevėžio jungtinė komanda
00:04:02.44
30
68
RIABUSHENKO Aliaksandr
BLR19951012
Minskas, Baltarusija
00:04:02.80
31
74
KUBIAK Patryk
POL19940717
Lenkijos nacionalinė rinktinė
00:04:03.05
32
46
DEGUTIS Rimvydas
LTU19950211
DSK "El - Eko Sport"
00:04:03.21
33
64
ENDELIS Toms
LAT19940401
Latvijos nacionalinė rinktinė
00:04:03.96
34
50
GUDAUSKAS Mantas
LTU19951121
Velomanija - Niskama
00:04:04.37
35
62
KRŪMINŠ Kristaps
LAT19940503
Latvijos nacionalinė rinktinė
00:04:04.39
36-37
70
SHNYRKO Alexei
BLR19940512
Minskas, Baltarusija
00:04:05.24
36-37
71
DUBOVSKI Vladislav
BLR19940426
Minskas, Baltarusija
00:04:05.24
38
35
RAČIŪNAS Mykolas
LTU19950504
DSK "Gediminas Gruodis"
00:04:05.29
39
55
NIDODIROV Maksim
BLR19950427
Baltarusija
00:04:05.40
40
48
VYŠNIAUSKAS Julius
LTU19940918
DSK "El - Eko Sport"
00:04:05.58
41
7
PUTTONEN Max
FIN19940328
Suomijos nacionalinė rinktinė
00:04:05.59
42
25
IVANOVS Maksims
LAT19950509
Latvija, RRS Riga
00:04:05.94
43
28
BEITANS Krišjanis
LAT19941211
Latvija, RRS Riga
00:04:06.51
44
29
PUNDURS Gatis
LAT19940729
Latvija, RRS Riga
00:04:06.77
45
13
PELAITIS Arnas
LTU19941130
Panevėžio jungtinė komanda
00:04:07.43
46
8
LUOSTARINEN Henrik
FIN19950608
Suomijos nacionalinė rinktinė
00:04:07.56
47
36
POPOV Vladislav
LTU19950227
DSK "Gediminas Gruodis"
00:04:07.93
48
27
RIEKSTINŠ Janis
LAT19950826
Latvija, RRS Riga
00:04:08.19
49
14
LENDEL Vasilijus
LTU19950405
Panevėžio jungtinė komanda
00:04:08.72
50
17
BORKERTAS Karolis
LTU19950228
Panevėžio jungtinė komanda
00:04:08.74
51
30
SMIRNOVS Andrejs
LAT19940519
Latvija, RRS Riga
00:04:08.84
LIETUVOS DVIRAČIŲ SPORTO FEDERACIJA
LITHUANIAN CYCLING FEDERATION
Laikas
KLAIPĖDOS MIESTO DVIRAČIŲ SPORTO FEDERACIJA
Prologas
LITHUANIAN JUNIOR CHAMPIONSHIPS
LENKTYNĖS "AUKSINĖS KOPOS"
LIETUVOS JAUNIŲ DAUGIADIENIŲ LENKTYNIŲ ČEMPIONATAS
INTERNATIONAL JUNIOR CYCLE MULTI-STAGE TOUR OF KLAIPĖDA CITY "GOLDEN DUNES"
CYCLING FEDERATION OF KLAIPĖDA CITY
2012.05.24
TARPTAUTINĖS KLAIPĖDOS MIESTO JAUNIŲ DAUGIADIENĖS DVIRAČIŲ SPORTO
Individualios lenktynės laikui / Individual race for time
Vieta
Pavardė, Vardas
UCI kodas
Komanda
Dal.
Nr.
Laikas
Vieta
Pavardė, Vardas
UCI kodas
Komanda
52
4
VAIDEM Josten
EST19940823
Estija, CFC Sportclub
00:04:09.15
53
58
AKHRAMENKA Yauheni
BLR19950630
Baltarusija
00:04:09.36
54
59
YANACHKIN Uladzislau
BLR19950219
Baltarusija
00:04:09.48
55
67
PIATROVICH Anton
BLR19940724
Minskas, Baltarusija
00:04:09.73
56
69
SHUMOV Nikolai
BLR19940216
Minskas, Baltarusija
00:04:10.08
57
41
ŽYLĖ Liudvikas
LTU19951112
Klaipėdos SC
00:04:10.33
58
20
PARFENYUK Taras
UKR19940406
Ukrainos nacionalinė rinktinė
00:04:10.89
59
53
DUMČIUS Matas
LTU19940920
Velomanija - Niskama
00:04:12.27
60
19
BUDYAK Anatoliy
UKR19950929
Ukrainos nacionalinė rinktinė
00:04:12.41
61
60
TSISHCHANKA Hardzei
BLR19950816
Baltarusija
00:04:12.90
62
49
RUMŠAS Rolandas
LTU19950227
Velomanija - Niskama
00:04:13.47
63
65
PODANS Andrejs
LAT19950123
Latvijos nacionalinė rinktinė
00:04:13.50
64
21
BROVARNYK Pavlo
UKR19950712
Ukrainos nacionalinė rinktinė
00:04:13.79
65
63
SARKANS Raivis
LAT19950206
Latvijos nacionalinė rinktinė
00:04:14.65
66
5
KALM Keijo
EST19950301
Estija, CFC Sportclub
00:04:14.77
67
9
KANERVA Hiski
FIN19940903
Suomijos nacionalinė rinktinė
00:04:15.29
68
16
MACULEVIČIUS Evaldas
LTU19940226
Panevėžio jungtinė komanda
00:04:15.68
69
39
JONUŠAS Vaidas
LTU19950908
Klaipėdos SC
00:04:18.09
70
37
TURSKIS Ričardas
LTU19941014
Klaipėdos SC
00:04:18.32
71
57
BUDZILOVICH Ilya
BLR19950829
Baltarusija
00:04:19.04
72
79
JAGIELSKI Daniel
POL19960711
Lenkijos ALKS "STAL" Grudziądz
00:04:19.39
73
84
PYLAK Lukasz
POL19940911
Lenkijos ALKS "STAL" Grudziądz
00:04:19.96
74
93
GLABINSKI Bogusz
POL19960606
Jungtinė komanda
00:04:19.99
75
85
COVALCIUC Andrei
MDA19950301
Moldavijos nacionalinė
00:04:21.83
76
42
RAUBA Kristijonas
LTU19961201
Klaipėdos SC
00:04:21.86
77
88
CROITOR Vadim
MDA19940313
Moldavijos nacionalinė
00:04:26.90
78
81
ZIELINSKI Marceli
POL19960713
Lenkijos ALKS "STAL" Grudziądz
00:04:28.00
79
92
VAITOŠKA Dovydas
LTU19951120
Jungtinė komanda
00:04:29.31
80
87
CIUDIN Vladimir
MDA19950615
Moldavijos nacionalinė
00:04:29.65
81
54
NOREIKA Marius
LTU19940727
Velomanija - Niskama
00:04:30.13
82
52
VALINČIUS Nedas
LTU19960312
Velomanija - Niskama
00:04:30.77
83
38
KUZMINSKAS Mantas
LTU19951207
Klaipėdos SC
00:04:32.03
84
56
RADZKOV Pavel
BLR19950909
Baltarusija
00:04:33.00
85
94
GRIGELEVIČIUS Hubertas
LTU19960324
Jungtinė komanda
00:04:38.51
86
90
BEREZUTCHI Evghenii
MDA19951204
Moldavijos nacionalinė
00:04:41.50
87
86
HALCA Constantin
MDA19950608
Moldavijos nacionalinė
00:04:41.93
88
89
LISNIC Eugen
MDA19950817
Moldavijos nacionalinė
00:04:42.53
89
95
MICHINAS Aidas
LTU19951120
Jungtinė komanda
00:04:47.06
90
72
GOROHOVIK Vladzimir
BLR19950121
Minskas, Baltarusija
00:05:13.00
91
91
RAGAUSKAS Audrius
LTU19941029
Jungtinė komanda
00:05:31.70
Pastabos:
1. I etape dalyvių numerius fotofinišui tvirtinti dešinėje pusėje.
During the I stage the numbers of the cyclists must be fixed on the right side for the photofinish. Sluiten