Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Paris - Tours, U23 2011
Frankrijk
Datum :
09-10-2011
178,5 km
Weg - Wedstrijd
Start
Bonneval (Rhone-Alpes), Frankrijk
Aankomst
, Frankrijk
Hoofdindex Paris - Tours, U23
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Fabien Schmidt
FRA
in 04h 08m 40s
2
Gijs Van Hoecke
BEL
op 30s
3
Angelo Tulik
FRA
op
4
Christophe Prémont
BEL
op 43s
5
Jasper Bovenhuis
NED
op 45s
6
Wesley Kreder
NED
op
7
Jimmy Raibaud
FRA
op
8
Warren Barguil
FRA
op
9
Boris Zimine
FRA
op
10
Erwan Téguel
FRA
op
Details
Standing Rider Rider number bib Team Time Gaps
1. SCHMIDT Fabien 245 TEAM U NANTES ATLANTIQUE 4h 08' 40"
2. VAN HOECKE Gys 211 OMEGA PHARMA - LOTTO - DAVO 4h 09' 10" + 00' 30"
3. TULIK ANGÉLO 25 VENDEE U PAYS DE LA LOIRE 4h 09' 10" + 00' 30"
4. PREMONT Christophe 261 TEAM WALLONIE ESPOIRS 4h 09' 23" + 00' 43"
5. BOVENHUIS Jasper 221 RABOBANK CONTINENTAL TEAM 4h 09' 25" + 00' 45"
6. KREDER Wesley 223 RABOBANK CONTINENTAL TEAM 4h 09' 25" + 00' 45"
7. RAIBAUD Jimmy 151 CR4C ROANNE 4h 09' 25" + 00' 45"
8. BARGUIL WARREN 81 COMITE DE BRETAGNE 4h 09' 25" + 00' 45"
9. ZIMINE BORIS 41 CC ETUPES LE DOUBS PAYS DE MONTBELIARD 4h 09' 25" + 00' 45"
10. TEGUEL ERWAN 246 TEAM U NANTES ATLANTIQUE 4h 09' 25" + 00' 45"
11. DE SOUZA CHRISTOPHER 301 VC ROUEN 76 4h 09' 25" + 00' 45"
12. GRATIOT Alexandre 3 CC NOGENT SUR OISE 4h 09' 25" + 00' 45"
13. CHEURIER Clément 62 CHAMBERY CYCLISME FORMATION 4h 09' 25" + 00' 45"
14. THOME Kévin 206 LOTTO BODYSOL P.C.W. 4h 09' 25" + 00' 45"
15. RENAULT MAXIME 235 SOJASUN ESPOIR AC NOYAL CHATILLON 4h 09' 25" + 00' 45"
16. BARDET Romain 61 CHAMBERY CYCLISME FORMATION 4h 09' 25" + 00' 45"
17. TE STROET Rens 295 UCI CONTINENETAL CYCLINGTEAM JO PIELS 4h 09' 25" + 00' 45"
18. LOUYEST EDOUARD 234 SOJASUN ESPOIR AC NOYAL CHATILLON 4h 09' 30" + 00' 50"
19. HAMELINK Jasper 291 UCI CONTINENETAL CYCLINGTEAM JO PIELS 4h 09' 32" + 00' 52"
20. OLIVIER Daan 224 RABOBANK CONTINENTAL TEAM 4h 09' 54" + 01' 14"
21. VAN DRIESSCHE Kjell 13 EFC QUICK STEP CYCLING TEAM 4h 10' 35" + 01' 55"
22. VAN BAARLE Dylan 225 RABOBANK CONTINENTAL TEAM 4h 10' 45" + 02' 05"
23. DEMARE Arnaud 1 CC NOGENT SUR OISE 4h 10' 45" + 02' 05"
24. COQUARD Bryan 21 VENDEE U PAYS DE LA LOIRE 4h 10' 45" + 02' 05"
25. TORTELIER Etienne 236 SOJASUN ESPOIR AC NOYAL CHATILLON 4h 10' 45" + 02' 05"
26. WIPPERT WOUTER 216 OMEGA PHARMA - LOTTO - DAVO 4h 10' 45" + 02' 05"
27. CARDIS Romain 322 VERANDA RIDEAU SARTHE 4h 10' 45" + 02' 05"
28. BONNET Guillaume 251 TEAM VULCO - VC VAULX EN VELIN 4h 10' 45" + 02' 05"
29. LIETAER ELIOT 11 EFC QUICK STEP CYCLING TEAM 4h 10' 45" + 02' 05"
30. THOMINET CAMILLE 51 CC VILLENEUVE ST GERMAIN SOISSONS AISNE 4h 10' 45" + 02' 05"
31. TEYCHENNE Mathieu 65 CHAMBERY CYCLISME FORMATION 4h 10' 45" + 02' 05"
32. CORMIER ALBAIN 2 CC NOGENT SUR OISE 4h 10' 55" + 02' 15"
33. PINEL Maxime 76 COMITE DE BOURGOGNE ESPOIR 4h 11' 08" + 02' 28"
34. BRIARD Etienne 241 TEAM U NANTES ATLANTIQUE 4h 11' 08" + 02' 28"
35. LE MONTAGNER MAXIME 324 VERANDA RIDEAU SARTHE 4h 11' 10" + 02' 30"
36. DANIEL MAXIME 231 SOJASUN ESPOIR AC NOYAL CHATILLON 4h 11' 10" + 02' 30"
37. VAN COPPERNOLLE Cesco 195 JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT 4h 11' 10" + 02' 30"
38. GOUJON ADRIEN 183 GUIDON CHALETTOIS 4h 11' 10" + 02' 30"
39. VAN DER LIJKE Nick 226 RABOBANK CONTINENTAL TEAM 4h 11' 10" + 02' 30"
40. VERMOTE ALPHONSE 15 EFC QUICK STEP CYCLING TEAM 4h 11' 10" + 02' 30"
41. JARRY ALEXIS 93 COMITE DE LA VIENNE 4h 11' 10" + 02' 30"
42. LE ROSCOUET Benjamin 75 COMITE DE BOURGOGNE ESPOIR 4h 11' 10" + 02' 30"
43. MAFFEIS Dany 134 COMITE ILE DE FRANCE CYCLISTE 4h 11' 10" + 02' 30"
44. BALANNEC Christophe 82 COMITE DE BRETAGNE 4h 11' 10" + 02' 30"
45. RAID Risto 55 CC VILLENEUVE ST GERMAIN SOISSONS AISNE 4h 11' 10" + 02' 30"
46. DUVAL JULIEN 101 COMITE DE NORMANDIE 4h 11' 10" + 02' 30"
47. SPRENGERS Thomas 214 OMEGA PHARMA - LOTTO - DAVO 4h 11' 10" + 02' 30"
48. TAILLEFER FLORIAN 306 VC ROUEN 76 4h 11' 10" + 02' 30"
49. HOUEIX Romain 284 UNION CYCLISTE CHOLET 49 4h 11' 10" + 02' 30"
50. ROGER Maxime 6 CC NOGENT SUR OISE 4h 11' 10" + 02' 30"
51. EVRARD Laurent 204 LOTTO BODYSOL P.C.W. 4h 11' 10" + 02' 30"
52. VAN HEUVERSWIJN Quentin 265 TEAM WALLONIE ESPOIRS 4h 11' 10" + 02' 30"
53. SIMON Johnny 144 COTES D ARMOR CYCLISME 4h 11' 10" + 02' 30"
54. GARBET NICOLAS 54 CC VILLENEUVE ST GERMAIN SOISSONS AISNE 4h 11' 10" + 02' 30"
55. ANCIAUX MAXIME 202 LOTTO BODYSOL P.C.W. 4h 11' 10" + 02' 30"
56. NALDJIAN QUENTIN 185 GUIDON CHALETTOIS 4h 11' 10" + 02' 30"
57. BARJON Lucas 152 CR4C ROANNE 4h 11' 10" + 02' 30"
58. VERWAEST Kevin 196 JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT 4h 11' 10" + 02' 30"
59. CHABOCHE Tristan 112 COMITE D EURE ET LOIR 4h 11' 10" + 02' 30"
60. DOMANICO BAPTISTE 164 CREUSOT CYCLISME 4h 11' 10" + 02' 30"
61. HASPOT Anthony 283 UNION CYCLISTE CHOLET 49 4h 11' 10" + 02' 30"
62. BERNARD Julien 72 COMITE DE BOURGOGNE ESPOIR 4h 11' 10" + 02' 30"
63. DUGUENET STEPHANE 182 GUIDON CHALETTOIS 4h 11' 10" + 02' 30"
64. MASSE Stevan 84 COMITE DE BRETAGNE 4h 11' 10" + 02' 30"
65. REYNVOET Niels 213 OMEGA PHARMA - LOTTO - DAVO 4h 11' 10" + 02' 30"
66. COUANON Mickael 312 VELO SPORT HYEROIS 4h 11' 10" + 02' 30"
67. BARILLOT GUILLAUME 162 CREUSOT CYCLISME 4h 11' 10" + 02' 30"
68. MORICE Julien 23 VENDEE U PAYS DE LA LOIRE 4h 11' 10" + 02' 30"
69. HOFLAND Moreno 222 RABOBANK CONTINENTAL TEAM 4h 11' 10" + 02' 30"
70. POUTSMA Stefan 294 UCI CONTINENETAL CYCLINGTEAM JO PIELS 4h 11' 10" + 02' 30"
71. WELTER Thomas 66 CHAMBERY CYCLISME FORMATION 4h 11' 10" + 02' 30"
72. TEUNS Dylan 194 JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT 4h 11' 10" + 02' 30"
73. DEMOITIE Antoine 203 LOTTO BODYSOL P.C.W. 4h 11' 10" + 02' 30"
74. PACHER Quentin 176 ENTENTE SUD GASGOGNE 4h 11' 10" + 02' 30"
75. STEELS Stijn 191 JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT 4h 11' 10" + 02' 30"
76. VAN HOECKE Justin 266 TEAM WALLONIE ESPOIRS 4h 11' 10" + 02' 30"
77. GUYOT Romain 22 VENDEE U PAYS DE LA LOIRE 4h 11' 10" + 02' 30"
78. LAPALUS Aurélien 64 CHAMBERY CYCLISME FORMATION 4h 11' 10" + 02' 30"
79. GARCIA VALENTIN 272 TOP 16 CYCLISME 4h 11' 10" + 02' 30"
80. LAFITTE Rémi 173 ENTENTE SUD GASGOGNE 4h 11' 10" + 02' 30"
81. JÉGOU JULIEN 33 BREST IROISE CYCLISME 4h 11' 10" + 02' 30"
82. TALLONNEAU Gwenaël 186 GUIDON CHALETTOIS 4h 11' 10" + 02' 30"
83. LANDREAU ROMAIN 94 COMITE DE LA VIENNE 4h 11' 10" + 02' 30"
84. SALLES Florian 111 COMITE D EURE ET LOIR 4h 11' 10" + 02' 30"
85. RIGOULAY Johann 325 VERANDA RIDEAU SARTHE 4h 11' 10" + 02' 30"
86. BUHLER ANTHONY 43 CC ETUPES LE DOUBS PAYS DE MONTBELIARD 4h 11' 10" + 02' 30"
87. ISERABLE MICHAEL 184 GUIDON CHALETTOIS 4h 11' 10" + 02' 30"
88. TEVENEZ Geoffrey 24 VENDEE U PAYS DE LA LOIRE 4h 11' 10" + 02' 30"
89. KEO Emmanuel 233 SOJASUN ESPOIR AC NOYAL CHATILLON 4h 11' 10" + 02' 30"
90. BOUVRY Dieter 12 EFC QUICK STEP CYCLING TEAM 4h 11' 10" + 02' 30"
91. SANLAVILLE Pierre-Yves 256 TEAM VULCO - VC VAULX EN VELIN 4h 11' 10" + 02' 30"
92. BOTREL Yann 141 COTES D ARMOR CYCLISME 4h 11' 10" + 02' 30"
93. CLOAREC MATHIEU 242 TEAM U NANTES ATLANTIQUE 4h 11' 10" + 02' 30"
94. BLANCHON Luc 132 COMITE ILE DE FRANCE CYCLISTE 4h 11' 10" + 02' 30"
95. WELLENS Tim 215 OMEGA PHARMA - LOTTO - DAVO 4h 11' 10" + 02' 30"
96. ROMEDER Alexis 154 CR4C ROANNE 4h 11' 10" + 02' 30"
97. WALLAYS Jens 16 EFC QUICK STEP CYCLING TEAM 4h 11' 10" + 02' 30"
98. RANGEE Frédéric 305 VC ROUEN 76 4h 11' 10" + 02' 30"
99. BISCEGLIA ANTHONY 163 CREUSOT CYCLISME 4h 11' 10" + 02' 30"
100. MOULIN AURELIEN 95 COMITE DE LA VIENNE 4h 11' 10" + 02' 30"
101. MAURELET FLAVIEN 4 CC NOGENT SUR OISE 4h 11' 10" + 02' 30"
102. DAVID KEVIN 123 COMITE D INDRE ET LOIRE 4h 11' 10" + 02' 30"
103. PAILLOT YOANN 275 TOP 16 CYCLISME 4h 11' 10" + 02' 30"
104. LAMMERTINK Maurits 293 UCI CONTINENETAL CYCLINGTEAM JO PIELS 4h 11' 10" + 02' 30"
105. GMELICH Jarno 292 UCI CONTINENETAL CYCLINGTEAM JO PIELS 4h 11' 10" + 02' 30"
106. BROEDERS Garrit 192 JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT 4h 11' 10" + 02' 30"
107. GERBAUD GUILLAUME 273 TOP 16 CYCLISME 4h 11' 10" + 02' 30"
108. PIRY Christopher 136 COMITE ILE DE FRANCE CYCLISTE 4h 11' 10" + 02' 30"
109. PERON Korantin 85 COMITE DE BRETAGNE 4h 11' 10" + 02' 30"
110. JANSSENS Jimmy 212 OMEGA PHARMA - LOTTO - DAVO 4h 11' 10" + 02' 30"
111. MERCIER Alexandre 253 TEAM VULCO - VC VAULX EN VELIN 4h 11' 10" + 02' 30"
112. LEBLOND ALLIAUME 131 COMITE ILE DE FRANCE CYCLISTE 4h 11' 21" + 02' 41"
113. LEPLA Jeroen 193 JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT 4h 11' 21" + 02' 41"
114. LE FUSTEC DAMIEN 271 TOP 16 CYCLISME 4h 11' 27" + 02' 47"
115. MALLEGOL FLORENT 31 BREST IROISE CYCLISME 4h 11' 27" + 02' 47"
116. KRAINER Taruia 83 COMITE DE BRETAGNE 4h 11' 34" + 02' 54"
117. LEPRUNNENNEC David 104 COMITE DE NORMANDIE 4h 12' 05" + 03' 25"
118. HUGENTOBLER Grégory 63 CHAMBERY CYCLISME FORMATION 4h 12' 08" + 03' 28"
119. COMBAUD Romain 133 COMITE ILE DE FRANCE CYCLISTE 4h 12' 16" + 03' 36"
120. COLAS Vincent 232 SOJASUN ESPOIR AC NOYAL CHATILLON 4h 12' 24" + 03' 44"
121. BALLION Julien 172 ENTENTE SUD GASGOGNE 4h 13' 35" + 04' 55"
122. JANS Roy 263 TEAM WALLONIE ESPOIRS 4h 13' 48" + 05' 08"
123. GERARD HOPHRA 262 TEAM WALLONIE ESPOIRS 4h 13' 48" + 05' 08"
124. HENAFF VINCENT 243 TEAM U NANTES ATLANTIQUE 4h 13' 48" + 05' 08"
125. HUCHE THIBAULT 304 VC ROUEN 76 4h 13' 48" + 05' 08"
126. GOUPIT THOMAS 124 COMITE D INDRE ET LOIRE 4h 14' 04" + 05' 24"
127. SOARES Anthony 155 CR4C ROANNE 4h 14' 04" + 05' 24"
128. DERNIES TOM 201 LOTTO BODYSOL P.C.W. 4h 16' 31" + 07' 51"
129. CARESMEL Alexis 52 CC VILLENEUVE ST GERMAIN SOISSONS AISNE 4h 16' 31" + 07' 51"
Sluiten
Wielerevenement?
Plaats hier je gratis advertentie
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close