Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Tour de Bretagne 2011
Frankrijk
Datum :
30-04-2011
6e etappe
155 km
Weg - Etappe
Start
Morlaix (Bretagne), Frankrijk
Aankomst
Plaintel (Bretagne), Frankrijk
Website
http://www.tourdebretagne.fr/index.php
Hoofdindex Tour de Bretagne
Index 2011
Uitslag
Audio/Video
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Audio/Video
Tour de Bretagne 2011 Etape 6
Uitslag
1
Anthony Vignès
FRA
in 03h 39m 04s
2
Andrei Solomennikov
RUS
op
3
Morgan Kneisky
FRA
op
4
César Bihel
FRA
op
5
Julien Simon
FRA
op
Details
1 Anthony Vignes (Fra) Brest Iroise Cyclisme 2000 3:39:04
2 Andrey Solomennikov (Rus) Itera - Katusha
3 Morgan Kneisky (Fra) Roubaix Lille Metropole
4 César Bihel (Fra) Selection de Bretagne
5 Julien Simon (Fra) Saur - Sojasun
6 Jonas Vangenechten (Bel) Wallonie Bruxelles - Credit Agricole
7 Alexandre Aulas (Fra) Equipe Cycliste de L'Armee de Terre 0:00:05
8 Guillaume Faucon (Fra) Big Mat - Auber 93
9 Kenneth Bultynck (Bel) EFC Quick Step Cycling Team
10 Gilles Devillers (Bel) Wallonie Bruxelles - Credit Agricole
11 Olivier Pardini (Bel) Wallonie Bruxelles - Credit Agricole
12 Christer Rake (Nor) Joker Merida
13 Pavel Kochetkov (Rus) Itera - Katusha
14 Mikkel Mortensen (Den) Denmark
15 Romain Hardy (Fra) Bretagne - Schuller
16 Rene Mandri (Est) Endura Racing
17 Anthony Delaplace (Fra) Saur - Sojasun 0:00:09
18 Matthieu Boulo (Fra) Roubaix Lille Metropole
19 Maxime Mederel (Fra) Big Mat - Auber 93
20 Yann Guyot (Fra) Equipe Cycliste de L'Armee de Terre
21 Peter Kusztor (Hun) Atlas Personal
22 Josef Benetseder (Aut) Team Vorarlberg
23 Jetse Bol (Ned) Rabobank Continental Team
24 Moreno Hofland (Ned) Rabobank Continental Team
25 Evaldas Siskevicius (Ltu) Velo-Club La Pomme Marseille
26 Mathieu Halleguen (Fra) Bretagne - Schuller
27 Brian Bulgac (Ned) Omega Pharma Lotto Davo
28 Niels Reynvoet (Bel) Omega Pharma Lotto Davo
29 Stian Remme (Nor) Joker Merida
30 Sébastien Harbonnier (Fra) Equipe Cycliste de L'Armee de Terre
31 Gaël Malacarne (Fra) Bretagne - Schuller
32 Jarno Van Guyse (Bel) EFC Quick Step Cycling Team
33 Pirmin Lang (Swi) Atlas Personal
34 Yohan Cauquil (Fra) Velo-Club La Pomme Marseille
35 Eric Berthou (Fra) Bretagne - Schuller
36 Niki Byrgesen (Den) Denmark
37 Florian Le Corre (Fra) Roubaix Lille Metropole
38 Sam Spokes (Aus) EFC Quick Step Cycling Team
39 Mark Christian (GBr) Great Britain
40 Alexander Candelario (USA) Kelly Benefit Strategies - OptumHealth
41 Jimmy Janssens (Bel) Omega Pharma Lotto Davo
42 Henning Bommel (Ger) LKT Team Brandenburg
43 Robert Partridge (GBr) Endura Racing
44 Andrew Fenn (GBr) Great Britain
45 Simon Gouedard (Fra) Selection de Bretagne 0:00:23
46 Ludovic Bret (Fra) Team U Nantes Atlantique
47 Alphonse Vermote (Bel) EFC Quick Step Cycling Team
48 Gwenael Simon (Fra) Selection de Bretagne
49 Vegard Stake Laengen (Nor) Joker Merida
50 Paul Poux (Fra) Saur - Sojasun 0:00:29
51 Dominik Hrinkow (Aut) Team Vorarlberg 0:00:32
52 Sébastien Duret (Fra) Bretagne - Schuller
53 Fabien Sidaner (Fra) Brest Iroise Cyclisme 2000
54 Kevin Lalouette (Fra) Roubaix Lille Metropole
55 Reto Hollenstein (Swi) Team Vorarlberg 0:00:38
56 Loïc Desriac (Fra) Roubaix Lille Metropole 0:00:45
57 Julien Antomarchi (Fra) Velo-Club La Pomme Marseille
58 Luke Rowe (GBr) Great Britain 0:00:50
59 Jérémie Galland (Fra) Saur - Sojasun 0:00:57
60 Jesse Anthony (USA) Kelly Benefit Strategies - OptumHealth 0:03:00
61 Julien Jegou (Fra) Brest Iroise Cyclisme 2000
62 Alexis Bodiot (Fra) Equipe Cycliste de L'Armee de Terre
63 Ramon Sinkeldam (Ned) Rabobank Continental Team
64 Alexandre Gratiot (Fra) C.C. Nogent Sur Oise
65 Joël Pearson (Aus) Team U Nantes Atlantique
66 James Moss (GBr) Endura Racing
67 Romain Matheou (Fra) Saur - Sojasun
68 Sondre Gjerdevik Sörtveit (Nor) Joker Merida
69 Vincent Ragot (Fra) Selection de Bretagne
70 Arnaud Demare (Fra) C.C. Nogent Sur Oise
71 David Rosch (Ger) Atlas Personal 0:03:05
72 Michael Weicht (Ger) LKT Team Brandenburg 0:03:06
73 Christophe Laborie (Fra) Saur - Sojasun 0:03:23
74 Fabio Polazzi (Bel) Wallonie Bruxelles - Credit Agricole 0:06:00
75 Michael Friedman (USA) Kelly Benefit Strategies - OptumHealth 0:07:08
76 Jonathan Mould (GBr) Great Britain 0:07:46
77 Mathieu Cloarec (Fra) Team U Nantes Atlantique 0:07:48
78 Matthieu Jeannes (Fra) Brest Iroise Cyclisme 2000 0:07:54
79 Olivier Lefrancois (Fra) Equipe Cycliste de L'Armee de Terre 0:07:58
80 Jonathan Dewitte (Bel) Wallonie Bruxelles - Credit Agricole 0:08:03
81 Benjamin Le Montagner (Fra) Selection de Bretagne 0:08:44
82 Daniel McLay (GBr) Omega Pharma Lotto Davo 0:09:17
83 Laurent Beuret (Swi) Atlas Personal 0:13:53
84 Rohan Dennis (Aus) Rabobank Continental Team
85 Julien Gonnet (Fra) Equipe Cycliste de L'Armee de Terre
86 Lasse Norman Hansen (Den) Denmark
87 Frederik Verkinderen (Bel) Omega Pharma Lotto Davo 0:14:12
88 Niels Nachtergaele (Bel) EFC Quick Step Cycling Team
89 Nikias Arndt (Ger) LKT Team Brandenburg
90 Nicolas Baldo (Fra) Atlas Personal 0:14:21
91 Jonathan Fumeaux (Swi) Atlas Personal 0:14:29
92 Olivier Chevalier (Bel) Wallonie Bruxelles - Credit Agricole
93 Kevin Cherruault (Fra) Team U Nantes Atlantique
94 Albain Cormier (Fra) C.C. Nogent Sur Oise
95 Jonathan Thire (Fra) Big Mat - Auber 93
96 Franz Schiewer (Ger) LKT Team Brandenburg
97 Vegard Breen (Nor) Joker Merida 0:14:54
98 Flavien Maurelet (Fra) C.C. Nogent Sur Oise 0:19:19
99 Guillaume Blot (Fra) Bretagne - Schuller 0:20:10
100 Florian Auberger (Fra) Selection de Bretagne
101 Mickaël Renou (Fra) Team U Nantes Atlantique
102 Johannes Heider (Ger) LKT Team Brandenburg
103 Sander Verhaeghe (Bel) EFC Quick Step Cycling Team
104 Alexandre Blain (Fra) Endura Racing
105 Frederik Wilmann (Nor) Joker Merida
106 François Lancon (Fra) Brest Iroise Cyclisme 2000
107 Paul Voss (Ger) Endura Racing
108 Gijs Van Hoecke (Bel) Omega Pharma Lotto Davo
109 Toms Skujins (Lat) Velo-Club La Pomme Marseille
DNF Thomas Vaubourzeix (Fra) Velo-Club La Pomme Marseille
DNF Benjamin Giraud (Fra) Velo-Club La Pomme Marseille
DNF Jesper Morkov (Den) Denmark
DNF Steven Le Vessier (Fra) Team U Nantes Atlantique
DNF Clément Mahe (Fra) Brest Iroise Cyclisme 2000
DNS Wilco Kelderman (Ned) Rabobank Continental Team
Sprint 1, 25.8km # Rider Name (Country) Team Result
1 César Bihel (Fra) Selection de Bretagne 3 pts
2 Moreno Hofland (Ned) Rabobank Continental Team 2
3 Gilles Devillers (Bel) Wallonie Bruxelles - Credit Agricole 1
Sprint 2, 72km # Rider Name (Country) Team Result
1 Anthony Delaplace (Fra) Saur - Sojasun 3 pts
2 Moreno Hofland (Ned) Rabobank Continental Team 2
3 Mathieu Cloarec (Fra) Team U Nantes Atlantique 1
Sprint 3, 127km # Rider Name (Country) Team Result
1 Sébastien Duret (Fra) Bretagne - Schuller 3 pts
2 Jonathan Thire (Fra) Big Mat - Auber 93 2
3 Romain Matheou (Fra) Saur - Sojasun 1
Sprint 4 (Finish) # Rider Name (Country) Team Result
1 Anthony Vignes (Fra) Brest Iroise Cyclisme 2000 25 pts
2 Andrey Solomennikov (Rus) Itera - Katusha 22
3 Morgan Kneisky (Fra) Roubaix Lille Metropole 20
4 César Bihel (Fra) Selection de Bretagne 18
5 Julien Simon (Fra) Saur - Sojasun 16
6 Jonas Vangenechten (Bel) Wallonie Bruxelles - Credit Agricole 15
7 Alexandre Aulas (Fra) Equipe Cycliste de L'Armee de Terre 14
8 Guillaume Faucon (Fra) Big Mat - Auber 93 13
9 Kenneth Bultynck (Bel) EFC Quick Step Cycling Team 12
10 Gilles Devillers (Bel) Wallonie Bruxelles - Credit Agricole 11
11 Olivier Pardini (Bel) Wallonie Bruxelles - Credit Agricole 10
12 Christer Rake (Nor) Joker Merida 9
13 Pavel Kochetkov (Rus) Itera - Katusha 8
14 Mikkel Mortensen (Den) Denmark 7
15 Romain Hardy (Fra) Bretagne - Schuller 6
16 Rene Mandri (Est) Endura Racing 5
17 Anthony Delaplace (Fra) Saur - Sojasun 4
18 Matthieu Boulo (Fra) Roubaix Lille Metropole 3
19 Maxime Mederel (Fra) Big Mat - Auber 93 2
20 Yann Guyot (Fra) Equipe Cycliste de L'Armee de Terre 1
General classification after stage 6 # Rider Name (Country) Team Result
1 Peter Kusztor (Hun) Atlas Personal 23:02:26
2 Rene Mandri (Est) Endura Racing 0:00:04
3 Evaldas Siskevicius (Ltu) Velo-Club La Pomme Marseille 0:00:38
4 Jetse Bol (Ned) Rabobank Continental Team 0:01:10
5 Anthony Vignes (Fra) Brest Iroise Cyclisme 2000 0:01:12
6 Gilles Devillers (Bel) Wallonie Bruxelles - Credit Agricole 0:01:22
7 Pirmin Lang (Swi) Atlas Personal 0:01:23
8 Anthony Delaplace (Fra) Saur - Sojasun 0:01:25
9 Mathieu Halleguen (Fra) Bretagne - Schuller 0:01:27
10 Matthieu Boulo (Fra) Roubaix Lille Metropole 0:01:28
11 Maxime Mederel (Fra) Big Mat - Auber 93 0:01:32
12 Morgan Kneisky (Fra) Roubaix Lille Metropole 0:01:35
13 Andrey Solomennikov (Rus) Itera - Katusha 0:01:37
14 Moreno Hofland (Ned) Rabobank Continental Team 0:01:39
15 César Bihel (Fra) Selection de Bretagne 0:01:40
16 Sébastien Harbonnier (Fra) Equipe Cycliste de L'Armee de Terre
17 Pavel Kochetkov (Rus) Itera - Katusha 0:01:41
18 Andrew Fenn (GBr) Great Britain 0:01:45
19 Romain Hardy (Fra) Bretagne - Schuller 0:01:46
20 Eric Berthou (Fra) Bretagne - Schuller
21 Mikkel Mortensen (Den) Denmark 0:01:48
22 Alexandre Aulas (Fra) Equipe Cycliste de L'Armee de Terre
23 Christer Rake (Nor) Joker Merida
24 Jimmy Janssens (Bel) Omega Pharma Lotto Davo 0:01:50
25 Robert Partridge (GBr) Endura Racing 0:01:51
26 Josef Benetseder (Aut) Team Vorarlberg 0:01:52
27 Mark Christian (GBr) Great Britain
28 Florian Le Corre (Fra) Roubaix Lille Metropole
29 Gaël Malacarne (Fra) Bretagne - Schuller
30 Henning Bommel (Ger) LKT Team Brandenburg
31 Niki Byrgesen (Den) Denmark
32 Yohan Cauquil (Fra) Velo-Club La Pomme Marseille
33 Brian Bulgac (Ned) Omega Pharma Lotto Davo
34 Gwenael Simon (Fra) Selection de Bretagne 0:02:06
35 Vegard Stake Laengen (Nor) Joker Merida
36 Sébastien Duret (Fra) Bretagne - Schuller 0:02:12
37 Dominik Hrinkow (Aut) Team Vorarlberg 0:02:15
38 Reto Hollenstein (Swi) Team Vorarlberg 0:02:21
39 Alphonse Vermote (Bel) EFC Quick Step Cycling Team 0:02:26
40 Fabien Sidaner (Fra) Brest Iroise Cyclisme 2000 0:03:17
41 Luke Rowe (GBr) Great Britain 0:04:09
42 Jesse Anthony (USA) Kelly Benefit Strategies - OptumHealth 0:04:22
43 Alexander Candelario (USA) Kelly Benefit Strategies - OptumHealth 0:04:38
44 Romain Matheou (Fra) Saur - Sojasun 0:04:42
45 Ramon Sinkeldam (Ned) Rabobank Continental Team 0:04:43
46 Sondre Gjerdevik Sörtveit (Nor) Joker Merida 0:05:31
47 Simon Gouedard (Fra) Selection de Bretagne 0:08:52
48 Michael Friedman (USA) Kelly Benefit Strategies - OptumHealth 0:09:11
49 Matthieu Jeannes (Fra) Brest Iroise Cyclisme 2000 0:09:37
50 Albain Cormier (Fra) C.C. Nogent Sur Oise 0:16:12
51 Nicolas Baldo (Fra) Atlas Personal 0:16:16
52 Vegard Breen (Nor) Joker Merida 0:16:37
53 Benjamin Le Montagner (Fra) Selection de Bretagne 0:22:25
54 Laurent Beuret (Swi) Atlas Personal 0:24:41
55 Jonathan Fumeaux (Swi) Atlas Personal 0:25:17
56 Julien Antomarchi (Fra) Velo-Club La Pomme Marseille 0:27:00
57 Frederik Wilmann (Nor) Joker Merida 0:30:54
58 Stian Remme (Nor) Joker Merida 0:31:55
59 Jonas Vangenechten (Bel) Wallonie Bruxelles - Credit Agricole 0:32:09
60 Julien Simon (Fra) Saur - Sojasun
61 Guillaume Faucon (Fra) Big Mat - Auber 93 0:32:12
62 Kenneth Bultynck (Bel) EFC Quick Step Cycling Team 0:32:14
63 Niels Reynvoet (Bel) Omega Pharma Lotto Davo 0:32:18
64 Sam Spokes (Aus) EFC Quick Step Cycling Team
65 Ludovic Bret (Fra) Team U Nantes Atlantique 0:32:32
66 Kevin Lalouette (Fra) Roubaix Lille Metropole 0:32:41
67 Olivier Pardini (Bel) Wallonie Bruxelles - Credit Agricole 0:32:45
68 Loïc Desriac (Fra) Roubaix Lille Metropole 0:32:51
69 Jérémie Galland (Fra) Saur - Sojasun 0:33:06
70 Yann Guyot (Fra) Equipe Cycliste de L'Armee de Terre 0:33:21
71 Arnaud Demare (Fra) C.C. Nogent Sur Oise 0:35:00
72 Alexandre Gratiot (Fra) C.C. Nogent Sur Oise 0:35:09
Points classification # Rider Name (Country) Team Result
1 Moreno Hofland (Ned) Rabobank Continental Team 21 pts
2 Rene Mandri (Est) Endura Racing 16
3 Maxime Mederel (Fra) Big Mat - Auber 93 15
4 Pirmin Lang (Swi) Atlas Personal 14
5 Anthony Delaplace (Fra) Saur - Sojasun 11
6 Pavel Kochetkov (Rus) Itera - Katusha 11
7 Gilles Devillers (Bel) Wallonie Bruxelles - Credit Agricole 9
8 Peter Kusztor (Hun) Atlas Personal 8
9 Frederik Wilmann (Nor) Joker Merida 8
10 Sébastien Duret (Fra) Bretagne - Schuller 7
11 Matthieu Boulo (Fra) Roubaix Lille Metropole 6
12 Sébastien Harbonnier (Fra) Equipe Cycliste de L'Armee de Terre 6
13 Evaldas Siskevicius (Ltu) Velo-Club La Pomme Marseille 6
14 César Bihel (Fra) Selection de Bretagne 5
15 Loïc Desriac (Fra) Roubaix Lille Metropole 5
16 Arnaud Demare (Fra) C.C. Nogent Sur Oise 5
17 Jonathan Thire (Fra) Big Mat - Auber 93 4
18 Romain Hardy (Fra) Bretagne - Schuller 4
19 Stian Remme (Nor) Joker Merida 4
20 Florian Auberger (Fra) Selection de Bretagne 4
21 Guillaume Faucon (Fra) Big Mat - Auber 93 3
22 Yann Guyot (Fra) Equipe Cycliste de L'Armee de Terre 3
23 Jimmy Janssens (Bel) Omega Pharma Lotto Davo 3
24 Romain Matheou (Fra) Saur - Sojasun 2
25 Mathieu Cloarec (Fra) Team U Nantes Atlantique 2
26 Julien Antomarchi (Fra) Velo-Club La Pomme Marseille 2
27 Robert Partridge (GBr) Endura Racing 2
28 Kevin Lalouette (Fra) Roubaix Lille Metropole 1
29 Paul Poux (Fra) Saur - Sojasun 1
30 Eric Berthou (Fra) Bretagne - Schuller 1
31 Alexandre Gratiot (Fra) C.C. Nogent Sur Oise 1
Mountains classification # Rider Name (Country) Team Result
1 Sébastien Harbonnier (Fra) Equipe Cycliste de L'Armee de Terre 55 pts
2 Pirmin Lang (Swi) Atlas Personal 51
3 Frederik Wilmann (Nor) Joker Merida 27
4 Peter Kusztor (Hun) Atlas Personal 26
5 Pavel Kochetkov (Rus) Itera - Katusha 26
6 Arnaud Demare (Fra) C.C. Nogent Sur Oise 16
7 Julien Antomarchi (Fra) Velo-Club La Pomme Marseille 14
8 Stian Remme (Nor) Joker Merida 12
9 Yann Guyot (Fra) Equipe Cycliste de L'Armee de Terre 10
10 Sébastien Duret (Fra) Bretagne - Schuller 9
11 Olivier Pardini (Bel) Wallonie Bruxelles - Credit Agricole 9
12 Evaldas Siskevicius (Ltu) Velo-Club La Pomme Marseille 8
13 Laurent Beuret (Swi) Atlas Personal 8
14 Florian Auberger (Fra) Selection de Bretagne 7
15 Matthieu Boulo (Fra) Roubaix Lille Metropole 7
16 Paul Poux (Fra) Saur - Sojasun 7
17 Fabien Sidaner (Fra) Brest Iroise Cyclisme 2000 6
18 Rene Mandri (Est) Endura Racing 6
19 Jesse Anthony (USA) Kelly Benefit Strategies - OptumHealth 6
20 Mathieu Halleguen (Fra) Bretagne - Schuller 5
21 Anthony Delaplace (Fra) Saur - Sojasun 4
22 Maxime Mederel (Fra) Big Mat - Auber 93 4
23 Mark Christian (GBr) Great Britain 4
24 Guillaume Faucon (Fra) Big Mat - Auber 93 4
25 Johannes Heider (Ger) LKT Team Brandenburg 4
26 Gilles Devillers (Bel) Wallonie Bruxelles - Credit Agricole 3
27 Moreno Hofland (Ned) Rabobank Continental Team 3
28 Romain Hardy (Fra) Bretagne - Schuller 2
29 Eric Berthou (Fra) Bretagne - Schuller 2
30 Romain Matheou (Fra) Saur - Sojasun 2
31 David Rosch (Ger) Atlas Personal 2
32 Alexandre Aulas (Fra) Equipe Cycliste de L'Armee de Terre 1
33 Jimmy Janssens (Bel) Omega Pharma Lotto Davo 1
34 Florian Le Corre (Fra) Roubaix Lille Metropole 1
35 Gwenael Simon (Fra) Selection de Bretagne 1
36 Ramon Sinkeldam (Ned) Rabobank Continental Team 1
Best young rider classification # Rider Name (Country) Team Result
1 Jetse Bol (Ned) Rabobank Continental Team 23:03:36
2 Anthony Delaplace (Fra) Saur - Sojasun 0:00:15
3 Matthieu Boulo (Fra) Roubaix Lille Metropole 0:00:18
4 Moreno Hofland (Ned) Rabobank Continental Team 0:00:29
5 Andrew Fenn (GBr) Great Britain 0:00:35
6 Jimmy Janssens (Bel) Omega Pharma Lotto Davo 0:00:40
7 Mark Christian (GBr) Great Britain 0:00:42
8 Niki Byrgesen (Den) Denmark
9 Gwenael Simon (Fra) Selection de Bretagne 0:00:56
10 Vegard Stake Laengen (Nor) Joker Merida
11 Alphonse Vermote (Bel) EFC Quick Step Cycling Team 0:01:16
12 Luke Rowe (GBr) Great Britain 0:02:59
13 Ramon Sinkeldam (Ned) Rabobank Continental Team 0:03:33
14 Albain Cormier (Fra) C.C. Nogent Sur Oise 0:15:02
15 Vegard Breen (Nor) Joker Merida 0:15:27
16 Kenneth Bultynck (Bel) EFC Quick Step Cycling Team 0:31:04
17 Niels Reynvoet (Bel) Omega Pharma Lotto Davo 0:31:08
18 Sam Spokes (Aus) EFC Quick Step Cycling Team
19 Loïc Desriac (Fra) Roubaix Lille Metropole 0:31:41
20 Arnaud Demare (Fra) C.C. Nogent Sur Oise 0:33:50
21 Alexandre Gratiot (Fra) C.C. Nogent Sur Oise 0:33:59
22 Mathieu Cloarec (Fra) Team U Nantes Atlantique 0:38:46
23 Rohan Dennis (Aus) Rabobank Continental Team 0:40:22
24 Olivier Chevalier (Bel) Wallonie Bruxelles - Credit Agricole 0:45:28
25 Daniel McLay (GBr) Omega Pharma Lotto Davo 0:48:38
26 Flavien Maurelet (Fra) C.C. Nogent Sur Oise 0:50:18
27 Gijs Van Hoecke (Bel) Omega Pharma Lotto Davo 0:51:09
28 Julien Jegou (Fra) Brest Iroise Cyclisme 2000 0:51:23
29 Toms Skujins (Lat) Velo-Club La Pomme Marseille 0:52:06
30 Nikias Arndt (Ger) LKT Team Brandenburg 0:58:41
31 Jonathan Mould (GBr) Great Britain 1:04:57
32 Franz Schiewer (Ger) LKT Team Brandenburg 1:13:58
33 Lasse Norman Hansen (Den) Denmark 1:18:09
Combination classification # Rider Name (Country) Team Result
1 Sébastien Duret (Fra) Bretagne - Schuller 13 pts
2 Romain Matheou (Fra) Saur - Sojasun 18
Sluiten
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close