1. AVERY Clinton - EFC Quick step CT
2. WELLENS Tim (J) - Davo-lotto-davitamon
3. MAES Jo - VL Technics-Abutriek cycling team
4. VAN DRIESSCHE Kjel - EFC Quick step CT
5. JANSSENS Jimmy - Davo-lotto-davitamon
6. GEYSEN Kurt - Ovyta-Eijssen-Acrog CT
7. DE KERF Erwin - Hand in hand Baal
8. SLEURS Christophe - VL Technics-Abutriek cycling team
9. VAN TRIJP Jurgen (J) - Rock Werchter CT
10. SMIT Dennis - Metec cycling team
11. LIGNEEL Brian - United cycling team
12. BLUEKENS Jan - Profel colossi CT
13. STUYVEN Jasper (J) - Ovyta-Eijssen-Acrog CT
14. EAMON L Franck - USA national team
15. TAKAYUKI Abe - Parkhotel - Rooding CT
16. LINTEN Tom - De toekomstvrienden Baal
17. LESLEY Matthias (J) - EFC Quick step CT
18. MEERSMANS Bjorn - Rock Werchter CT
19. DE VRIES Wim - KW Heist zuiderkempen
20. KERKHOFS Mathias (J) - Hand in hand Baal
21. DE Vriendt Tom (J) - EFC Quick step CT
22. VAN DEN NOORGATE Kevin - EFC Quick step CT
23. CAROLUS Jorne (J) - Davo-lotto-davitamon
24. VAN SCHELVEN Jeroen - Lotto bodysol pcw
25. LAMPAERT Yves (J) - CT Soenens construct glas
26. CORDEEL Pieter - NHT cycling team
27. MICHIELS Wim - De toekomstvrienden Baal
28. REYNVOET Niels (J) - Davo-lotto-davitamon
29. VANDENBUSSCHE Jens (J) - EFC Quick step CT
30. CUNNINGHAM Joshua - Royal Antwerp BC
31. VAN THIELEN Jeffrey - United cycling team
32. VAN AERT Jan - Royal Antwerp BC
33. VAN MEIRHAEGHE Jef (J) - CT Soenens construct glas
34. CLAES Joris - KW Heist zuiderkempen
35. SEMPELS Aron (J) - Hand in hand Baal
36. VAN DER SANDEN Mathias - Snake cycling team
37. VAN SUMERE Ian - Scott CT
38. LAMBRECHTS Sem (J) - Sport en steun Leopoldsburg
39. DONNAY Laurent - Lotto bodysol pcw
40. MOLENBERGHS Pieter (J) - De toekomstvrienden Baal
41. VAN BAELEN Toon (J) - Sport en steun Leopoldsburg
42. GEROMBOUX Arnaud (J) - VC Ardennes
43. LEYSSENS Jens - Sport en steun Leopoldsburg
44. DEPREZ Jens - United cycling team
45. VAN DE WEYST Geert - Mix team
46. LEFEVER Nico - VL Technics-Abutriek cycling team
47. KOOYTENS Sven - Terra footwear - bicycle line
48. VAN EERD David - Wielerploeg De Mol
49. OP `T EYNDE Thomas - Ct tomacc
50. RAYMOND Werst - Parkhotel - Rooding CT
51. DE RYCKE Lorenzo - CT Soenens construct glas
52. ROOSEN Jorg - Illi-bikes cycling team
53. LEYS Birger - Scott CT
54. DE ROOZE Niels (J) - VL Technics-Abutriek cycling team
55. DECAESTEKER Frederik - VL Technics-Abutriek cycling team
56. KERKHOFS Bram (J) - Sport en steun Leopoldsburg
57. STEVENS Timothy - Ovyta-Eijssen-Acrog CT
58. DEBOEL Kevin (J) - Sport en steun Leopoldsburg
59. VAES Niels - APK Quality CT
60. THOME Kevin - Lotto bodysol pcw
61. VAN BROECKHOVEN Bram (J) - APK Quality CT
62. BELMANS Rutger (J) - NHT cycling team
63. COUWELS Andy - Edegem bicycle club
64. ODEYN Seppe - Scott CT
65. COLLAERS Cedric - Lotto bodysol pcw
66. DE WAAL Roy - Parkhotel - Rooding CT
67. RYDICHER Mads - Illi-bikes cycling team
68. PONS GAETAN (J) - VC Ardennes
69. GOODFELLOW William - Lotto bodysol pcw
70. PEIRSMANS Davy - Illi-bikes cycling team
71. VERMEIREN Andre - Star CT
72. SWINNENS Denis - VC Ardennes
73. COTTERELL Adam - Hand in hand Baal
74. VAN ELST Jonathan - Snake cycling team
75. DOCKX Kristof (J) - Wac team Hoboken
76. GRENELPONT Axel - Lotto bodysol pcw
77. COOMANS Bjorn - Profel colossi CT
78. OPEL Marshall (J) - USA national team
79. ENGELEN Jochem - APK Quality CT
80. BON PAGE (J) - KW Heist zuiderkempen
81. WIJNANTS Nick (J) - Ovyta-Eijssen-Acrog CT
82. FINUCANE Simon - Ct tomacc
83. PEELAERS Jeff (J) - Rock Werchter CT
84. VERBRUGGEN Nico - Illi-bikes cycling team
85. THYS Nico - Steeds vooraan Kontich
86. REYNDERS Bjorn - Sport en steun Leopoldsburg
87. DE FEYTER Tom - Steeds vooraan Kontich
88. VANKERCKHOVEN Jochen - Ovyta-Eijssen-Acrog CT
89. GEOFFRION Nate (J) - USA national team
90. VAN LOOY Jurgen - Steeds vooraan Kontich
91. PEETERS Mathieu - Ct tomacc
92. BRUYNDONCKX Stijn - Rock Werchter CT
93. DE BAKKER Maurice - Parkhotel - Rooding CT
94. DE KEERSMAEKER Alesander - Royal Antwerp BC
95. DE CONINCK Laurens - Wac team Hoboken
96. VAN HALLE Stijn - Star CT
97. VERDUIJN Marten - Wielerploeg De Mol
98. VERHOEVEN Kenneth - De sprinters Malderen
99. VERMEIREN Tom - Star CT
100. KLUEGER Andre (J) - Terra footwear - bicycle line
101. KUYPERS Bart - VL Technics-Abutriek cycling team
102. VAN POPPEL Teijn (J) - Mix team
103. VAN AERT Thys - Edegem bicycle club
104. VANDENBOGAERDE Jens (J) - CT Soenens construct glas
105. LUYCKX Tim - Mix team
106. VAN DEN VONDER Stef - Scott CT
107. ROMMENS Ewout (J) - Terra footwear - bicycle line
108. VAN THILLO Hidde - Edegem bicycle club
109. DEPUYTD Kenny - Wac team Hoboken
110. WILSON Nathaniel (J) - USA national team
111. ROMBOUTS Sven - Steeds vooraan Kontich
112. SMEYERS Floris - Ovyta-Eijssen-Acrog CT
113. VAN DE MIEROP Sam (J) - Steeds vooraan Kontich
114. VAN ELSEN Bert - NHT cycling team
115. MARION Gaetan (J) - VC Ardennes
116. METTEPENNINGEN Stijn - Rock Werchter CT
117. PATTYN Karel - Royal Antwerp BC
118. SMOLDERS Kevin - Royal Antwerp BC
119. BRUYNSEELS Rudy - Snake cycling team
120. ENGLEBERT Richard - VC Ardennes
121. FRANSSEN Wout (J) - Rock Werchter CT
122. KEMERLINCKX Kristof - Star CT
123. SWINNEN Stef - Terra footwear - bicycle line
124. JANSSENS Senne (J) - NHT cycling team
125. VAN NEYEN Hans - KW Heist zuiderkempen
126. HARMS Jos - Metec cycling team
127. GUEDENS Christof - KW Heist zuiderkempen
128. HEATHCOTE Richard - United cycling team
129. NOELS Jeroen (J) - APK Quality CT
130. BECKERS Maxim - APK Quality CT
131. VIERBERGEN Lars - Parkhotel - Rooding CT
132. CLAUWAERT Joeri - CT Soenens construct glas
133. OERLEMANS Tom - CT Soenens construct glas
134. ROELEN Jef - Edegem bicycle club
135. STEENACKERS Sven - De sprinters Malderen
136. VAN BULCK Pieter (J) - De sprinters Malderen
137. VAN GUCHT Stan - De sprinters Malderen
138. GEENS Dimitri - De sprinters Malderen
139. VAN BEKHUM Eric - Metec cycling team
140. KAMPHUIS Sebastiaan - Metec cycling team
141. VERVLOET Mitch - NHT cycling team
142. SEGERS Joren (J) - Davo-lotto-davitamon
143. MCLAY Dan (J) - Davo-lotto-davitamon
144. VAN DE VELDE Thomas (J) - Terra footwear - bicycle line
145. FRANKEN Marc (J) - Profel colossi CT
146. TORFS Jef - Profel colossi CT
147. GOOSSENS Jef - Profel colossi CT
148. MAAS Bart - Wielerploeg De Mol
149. WIJNSTRA Jacob - Wielerploeg De Mol
150. DIJKSHOORN Geert - Wielerploeg De Mol
151. VAN HEURCK Timothy - Wac team Hoboken
152. OELBRANDT Pieter (J) - Wac team Hoboken
153. GYSELS Geoffrey (J) - Steeds vooraan Kontich
154. VANHOVE David - Illi-bikes cycling team
155. HERREMANS Kim - Illi-bikes cycling team
156. DE BIE Christophe - Royal Antwerp BC
157. HOEKS Jan - Mix team
158. BURGMANS Bo - Mix team
159. WINTERS Ronald - Mix team
160. BEYENS Joeri - Snake cycling team
161. BIERMANS Gregory - Snake cycling team
162. VAN LOOY Roel - Snake cycling team
163. HENDRICKX Jorg - Hand in hand Baal
164. NYS Kris - Hand in hand Baal
165. VAN UFFEL Wim - Star CT
166. VERMUNICHT Nick - Star CT
167. GOOSSENS Maarten (J) - Scott CT
168. BRAES Eric - De toekomstvrienden Baal
169. COMPAGNIE Lorenz - De toekomstvrienden Baal
170. NEVE Dimitry - Ct tomacc
171. TOEBAT Andrew - Ct tomacc
172. GOUWKENS Patrick - De Ware wielerliefhebbers
173. JANSSEN David - De Ware wielerliefhebbers
174. GOOSSENS Bert - De Ware wielerliefhebbers
175. VAN GORP Yves - De Ware wielerliefhebbers
176. CLAESSENS Gerrit - De Ware wielerliefhebbers
177. KRUFT Olivier - VC Ardennes
178. VAN BLANKEN Mart - Metec cycling team
179. INDEKEU Nico - De toekomstvrienden Baal
180. VAN CRAEN Toshoni (J) - United cycling team
181. FOUBERT Glenn - Profel colossi CT