Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren 2000
Onbekend
Datum :
14-10-2000
127,4 km
Weg - Wereldkampioenschap
Start
Plouay (Bretagne), Frankrijk
Aankomst
Plouay (Bretagne), Frankrijk
Hoofdindex Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Jeremy Yates
NZL
in 02h 59m 26.00s
2
Antonio Bucciero
ITA
op 01.00s
3
Alexandr Arekeev
RUS
op 01.00s
4
Kevin De Weert
BEL
op 01.00s
5
Tomasz Nose
SLO
op 01.00s
6
Pavel Brutt
RUS
op 02.00s
7
Marcel Sieberg
GER
op 04.00s
8
Lloyd Mondory
FRA
op 04.00s
9
Szymon Wasiak
POL
op 04.00s
10
Bastiaan Giling
NED
op 04.00s
Details
1 Jeremy Yates (NZl) 2.59.26 (42.58 km/h)
2 Antonio Bucciero (Ita) 0.01
3 Alexandr Arekeev (Rus)
4 Kevin De Weert (Bel)
5 Tomasz Nose (Slo)
6 Pavel Broutt (Rus) 0.02
7 Marcel Sieberg (Ger) 0.04
8 Loyd Mondory (Fra)
9 Szymon Wasiak (Pol)
10 Bastiaan Giling (Ned)
11 Bernhard Kohl (Aut)
12 Karolis Volungevicius (Ltu)
13 Kevin Neirynck (Bel)
14 Yauheni Hutarovich (Blr)
15 Koen De Kort (Ned)
16 Caspar Austa (Est)
17 Jonas Holmkvist (Swe)
18 Andrea Masciarelli (Ita)
19 Kenny Robert Van Hummel (Ned)
20 Ashleigh Jones Nielsen (Den)
21 Andreas Dietziker (Swi)
22 Juan Pablo Velalcazar (Ecu)
23 Uladzimir Autka (Blr)
24 Martin Gratzer (Aut)
25 Martin Hebik (Cze)
26 Francesco Planckaert (Bel)
27 Andri Lebedev (Est)
28 Jonathan Patrick McCarty (USA)
29 Gilbert Obrist (Swi)
30 Bernard Sulzberger (Aus)
31 Jure Zrimsek (Slo)
32 Dominique Rollin (Can)
33 Michiel Elijzen (Ned)
34 Alexander Gustafsson (Swe)
35 Martin Mares (Cze)
36 Jonathan Cantwell (Aus)
37 Alexander Serov (Rus)
38 Tomasz Smolen (Pol)
39 Peter Möhlmann (Ned)
40 Gonzalo Vera Riquelme (Chi)
41 Philippe Gilbert (Bel)
42 Alexander Sergueev (Rus)
43 Tomas Vaitkus (Ltu) 0.08
44 Ivan Patoprsty (Svk) 0.11
45 François Parisien (Can)
46 Ashley Humbert (Aus)
47 Kasper Klostergaard (Den) 0.16
48 Hans Henrik Jorgensen (Den)
49 Benoït Vaugrenard (Fra)
50 Angel Garcia De Castro (Spa) 0.17
51 Nicola Scattolin (Ita) 0.19
52 Preben Van Hecke (Bel) 0.20
53 André Greipel (Ger) 0.32
54 Marius Zaleskis (Ltu)
55 Fumiyuki Beppu (Jpn)
56 Bruno Sa (Por)
57 Nelson Pereira (Por)
58 Knut Schwanke (Ger)
59 Benn Würth (Lux)
60 Kristjan Fajt (Slo)
61 Arturs Lagzdins (Lat)
62 Sergiu Scocila (Mda)
63 Timothy Cassidy (Irl)
64 Harald Berger (Aut)
65 Uladzimir Sliaptsou (Blr)
66 Marian Hecl (Svk)
67 Martin Schmid (Ger)
68 Marcus Burghardt (Ger)
68 Olegs Melehs (Lat)
70 Jimmy Tapparel (Swi)
71 Daniele Colli (Ita)
72 Blazej Janiaczyk (Pol)
73 Tristan Valentin (Fra)
74 Kanstantsin Siutsou (Blr)
75 Nathan Treto (USA)
76 Mark Baker (GBr)
77 Mauro Facci (Ita)
78 Rory Sutherland (Aus)
79 Lukasz Bodnar (Pol) 0.36
80 Mathieu Boiche (Fra) 0.53
81 Martin Gilbert (Can) 1.17
82 Zvonimir Pokupec (Cro)
83 Frantisek Rabon (Cze)
84 Daniel Petrov (Bul) 1.35
85 Edgar Anão (Por) 4.21
86 Daniel Casado Arranz (Spa) 4.23
87 Kilian Patour (Fra) 4.26
88 Kieran Page (GBr)
89 Walker Ferguson (USA) 4.27
90 Daniel Gysling (Swi) 8.30
91 Kalle Kriit (Est)
92 Kemal Kucukbay (Tur)
93 Philip Deignan (Irl)
94 Yukihiro Doi (Jpn)
95 Jonas Blum (Swi)
96 Ola Larner (Swe)
97 Andrej Omulec (Slo)
98 Vytautas Kaupas (Ltu) 9.20
99 Gatis Kelle (Lat)
100 Mario Lexmüller (Aut)
101 Ivaylo Marinov (Bul)
102 Tyler Butterfield (Ber)
103 Christoph Schlögl (Aut) 11.08
104 Georgios Tentsos (Gre) 11.23
105 Kristian Ellertsen (Nor)
106 Rui Carneiro (Por)
107 Nicki Hjort Olsen (Den) 11.25
108 Oliver Alberto Rodriguez (Spa) 11.27
109 Aitor Hernandez Gutierrez (Spa) 12.03
110 David Heaven (GBr) 12.05
111 Milan Behunek (Cze) 12.34
112 Milan Branicky (Svk)
113 Julius Misiunas (Ltu) 14.50
114 Jacobus Odendaal (RSA) 14.57
115 Gabriel Sorin Pop (Rom) 15.10
116 Rusen Rusev (Bul) 15.11
117 Alexandr Matveev (Mda)
118 Romet Puuram (Est) 15.17
119 Wesley Cole (RSA) 16.46
120 Pavel Linet (Cze) 20.38
121 Jens Thögersen (Swe) 21.16
122 Nebojsa Jovanovic (Yug) 22.59
123 Hulusi Koseoglu (Tur) 23.46
124 Kalvis Eisaks (Lat) 23.47
125 Jacques Dahm (Lux) 23.55
126 Michael Dennehy (Irl) 24.00
DNF Magnus Mandoja (Est)
DNF Vladimir Censchi (Mda)
DNF Evgheni Gutalov (Mda)
DNF Joao Cabreira (Por)
DNF Alan Dumic (Cro)
DNF Zovan Pohrebny (Cro)
DNF Ivan Sever (Cro)
DNF Tomislav Tadic (Cro)
DNF Antonio Olmo Menacho (Spa)
DNF Ronny Kremer (Lux)
DNF Richard Mailliet (Lux)
DNF Lucian Hugeanu (Rom)
DNF Colin Armstrong (Irl)
DNF Norbert Abrok (Hun)
DNF Zsolt Gyepes (Hun)
DNF Arpad Kaloczi (Hun)
DNF Rahsaan Bahati (USA)
DNF Jonathan Retseck (USA)
DNF Andrew Allan (GBr)
DNF Sergey Babaylov (Uzb)
DNF Marat Yunusov (Uzb)
DNF Peter Mazur (Pol)
DNF Tigran Korkotyan (Arm)
DNF Dusan Orgonik (Svk)
DNF Mehmet Mutlu (Tur)
DNF King Nin Lau (HKg)
DNF Christopher D. Myhre (Nor)
DNF Scott Atkinson (RSA)
DNF Vasileios Kourmpetis (Gre)
DNF Georgios Petalas (Gre)
DNF Christos Tziortziotis (Gre)
DNF Darrel Handson (Zim)
DNF Deon Handson (Zim)
DNF Robert Mcpherson (Zim)
DNF Juan De La Rosa Monsivais (Mex)
DNF Luis Fernmacias Hernandez (Mex)
DNF Agustin Ponce Rosales (Mex)
DNF Marko Spasojevic (Yug)
DNF Nenad Velicic (Yug)
DSQ Vladimir Goussev (Rus)*
DNS Gheorghe Botosanu (Mda)
*Note: 2nd finisher, Vladimir Goussev (Rus) was
disqualified for having an illegal bike.
Sluiten
Wie is familie van wie?
Hier is het antwoord
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close