Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk 2010
Oostenrijk
Datum :
10-01-2010
Cross - Nationaal Kampioenschap
Start
Prinzersdorf (Niederösterreich), Oostenrijk
Aankomst
Prinzersdorf (Niederösterreich), Oostenrijk
Hoofdindex Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Peter Presslauer
AUT
in 59m 06s
2
Roland Mörx
AUT
op
3
Thomas Mair
AUT
op
Details
1 1 Presslauer Peter AUT19780617 Voralberg Corratec 59,06
2 5 Mörx Roland AUT19720608 ARBÖ Radsport Kiesl
3 2 Mair Thomas AUT19710312 RC ARBÖ Gourmetfein Wels
4 17 Gollinger Karl Heinz AUT19830630 RC ARBÖ Kindberg
5 3 Hauer Gerald AUT19711123 Sportunion MTB Team
6 26 Herr Stefan AUT19830318 RC KSv Wien‐Strom
7 4 Hackl Patrick AUT19850408 NÖ Rad Union
8 13 Loidolt Raphael AUT19851112 RC Schnecke ASVÖ Wien
9 6 König Florian AUT19851216 Sportunion Prinzersdorf ‐ 1 Runde
10 12 Mayer Andreas AUT19790421 RC Schnecke ASVÖ Wien ‐ 1 Runde
11 8 Krenn Gerhard AUT19830830 ARBÖ Radsport Kiesl ‐ 1 Runde
12 19 Reich Andreas AUT19760818 Radunion Perchtoldsdorf ‐ 1 Runde
13 30 Presslauer Florian AUT19840229 Radclub Reutte ‐ 1 Runde
14 7 Pechhacker Jürgen AUT19701217 Sportunion Prinzersdorf ‐ 1 Runde
15 27 Wurnitsch Wolfgang AUT19810325 TREK Mountainbiker.at ‐ 1 Runde
16 20 Puhmer Thomas AUT19730813 R.v. Arlberg Corratec ‐ 1 Runde
17 16 Wiesinger Manfred AUT19741126 RC ARBÖ Grassinger Lambach ‐ 1 Runde
18 11 Leitner Lukas AUT19790421 RC Schnecke ASVÖ Wien ‐ 1 Runde
19 9 Repitz Daniel AUT19710912 RC ARBÖ Gourmetfein Wels ‐ 1 Runde
20 18 Krestan David AUT19850819 Radunion Perchtoldsdorf ‐ 1 Runde
21 23 Gantner Richard AUT19890530 RC Lassnitzhöhe ‐ 1 Runde
22 29 Kotnik Rene AUT19751009 ASVÖ Vychodil Vredestein Graz ‐ 2 Runden
23 31 Stammhammer Thomas AUT19900121 RC Marioitalia ‐ 2 Runden
24 15 Katzmayer Dietmar AUT19751127 RC ARBÖ Grassinger Lambach ‐ 2 Runden
Prodinger Simon AUT198001003 RC Schnecke ASVÖ Wien krank
Renko Max AUT19850911 RC Schnecke ASVÖ Wien krank
Holzinger Jürgen AUT19890905 RC Ovilava Wels krank
Hoi Matthias AUT19900929 ARBÖ RLM OMYA Villach krank
Federspiel Daniel AUT19870421 Genesis Muskelkater unentsch.
Langer Julian AUT19890530 MTB Team Alpl unentsch.
Hahn Markus AUT19710528 ARBÖ Merida Polizei Wien unentsch.
Sluiten
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close