Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Saint-Estève 2010
Boucles Catalanes
Frankrijk
Datum :
06-02-2010
127,3 km
Weg - Wedstrijd
Start
Saint-Estève (Languedoc-Roussillon), Frankrijk
Aankomst
Saint-Estève (Languedoc-Roussillon), Frankrijk
Hoofdindex Saint-Estève
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Ramunas Navardauskas
LTU
in 03h 01m 44s
2
Jérôme Cousin
FRA
op 01m 47s
3
Pim Ligthart
NED
op
4
Florent Barle
FRA
op
5
Julien Antomarchi
FRA
op
Details
1 NAVARDAUSKAS Ramunas V.C. La Pomme Marseille les 127,3 km en 3:01:44 (moy, 40,279 km/h)
2 COUSIN Jérôme Vendée U 3:03:31 0:01:47
3 LIGTHART Pim Amical Vélo Club Aixois 3:03:31 0:01:47
4 BARLE Florent Amical Vélo Club Aixois 3:03:31 0:01:47
5 ANTOMARCHI Julien V.C. La Pomme Marseille 3:03:31 0:01:47
6 CHEDHOMME Morgan C.C. Nogent sur Oise 3:03:31 0:01:47
7 BAGOT Yoann V.C. La Pomme Marseille 3:03:31 0:01:47
8 GEORGES Sylvain Creusot Cyclisme 3:03:31 0:01:47
9 LAURENT Christophe V.C. Vaulx en Velin - Team Vulco 3:03:31 0:01:47
10 HUREL Tony Vendée U 3:03:31 0:01:47
11 GUAY Julien C.C. Nogent sur Oise 3:03:31 0:01:47
12 DÉRANGÈRE Jérémie S.C.O. Dijon 3:03:31 0:01:47
13 CAUQUIL Yohan Martigues S.C. 3:03:31 0:01:47
14 LEBAS Thomas Amical Vélo Club Aixois 3:03:31 0:01:47
15 MAILLET Josselin Vendée U 3:03:31 0:01:47
16 GOUTILLE Christophe Martigues S.C. 3:03:31 0:01:47
17 SONNERY Blaise Creusot Cyclisme 3:03:31 0:01:47
18 DESRIAC Loïc C.C. Etupes - Le Doubs 3:03:31 0:01:47
19 KOVALIONAS Edgad V.C. La Pomme Marseille 3:03:31 0:01:47
20 VAUBOURZEIX Thomas V.C. La Pomme Marseille 3:03:31 0:01:47
21 GUILLEMOIS Romain Vendée U 3:06:45 0:05:01
22 DESNIOU Mathieu St Cyr Tours 37 Cyclisme 3:06:45 0:05:01
23 BONNET Guillaume V.C. Vaulx en Velin - Team Vulco 3:09:03 0:07:19
24 ALBARET Damien Martigues S.C. 3:09:03 0:07:19
25 CASSINI Grégory V.C. Vaulx en Velin - Team Vulco 3:09:07 0:07:23
26 CLAIN Médéric St Cyr Tours 37 Cyclisme 3:09:07 0:07:23
27 LUGTEN Jelle Amical Vélo Club Aixois 3:09:07 0:07:23
28 KWIATKOWSKI Grzegotz Albi Vélo Sport 3:09:07 0:07:23
29 FOULDRIN Antoine C.C. Villeneuve St Germain 3:09:07 0:07:23
30 DEMARE Arnaud C.C. Nogent sur Oise 3:09:17 0:07:33
31 FRANCILETTE Kévin Vendée U 3:09:17 0:07:33
32 PATANCHON Fabien Entente Sud Gascogne 3:09:17 0:07:33
33 VERINI Raphaël Vélo Sport Hyérois 3:09:17 0:07:33
34 FABIO Jérémy S.C. Nice 3:09:17 0:07:33
35 COULON Alexis S.C.O. Dijon 3:09:17 0:07:33
36 QUEYROZ Mickaël GSC Blagnac 3:09:17 0:07:33
37 SOUPE Geoffrey C.C. Etupes - Le Doubs 3:09:17 0:07:33
38 LAVIEU Antoine S.C. Nice 3:09:17 0:07:33
39 MAS Clément C.C. Villeneuve St Germain 3:09:17 0:07:33
40 TURGIS Jimmy C.C. Nogent sur Oise 3:09:17 0:07:33
41 CAPDEPUY Nicolas Entente Sud Gascogne 3:09:17 0:07:33
42 BRANAA Damien Entente Sud Gascogne 3:09:17 0:07:33
43 MOREL Nicolas Amical Vélo Club Aixois 3:09:17 0:07:33
44 MARIÉ Yannick V.C. La Pomme Marseille 3:09:17 0:07:33
45 SIMON Mathieu C.C. Nogent sur Oise 3:09:17 0:07:33
46 LALOUETTE Kevin U.S. Ste Austreberthe P.B. 3:09:17 0:07:33
47 PENVEN Clément C.C. Nogent sur Oise 3:09:17 0:07:33
48 FUMEAUX Jonathan C.C. Etupes - Le Doubs 3:09:17 0:07:33
49 MORICE Julien Vendée U 3:09:17 0:07:33
50 BALBUENA Jonathan Amical Vélo Club Aixois 3:09:17 0:07:33
51 BRENTERCH Erwan Amical Vélo Club Aixois 3:09:17 0:07:33
52 BODIOT Alexis C.C. Nogent sur Oise 3:09:17 0:07:33
53 MAASING Sander C.C. Etupes - Le Doubs 3:09:17 0:07:33
54 REZA Kévin Vendée U 3:09:17 0:07:33
55 NAULEAU Bryan Vendée U 3:09:17 0:07:33
56 TARRIDE Grégoire V.C. La Pomme Marseille 3:09:17 0:07:33
57 CONVERSET Matthieu Amical Vélo Club Aixois 3:09:17 0:07:33
58 LABBE Arnaud GSC Blagnac 3:09:17 0:07:33
59 FERRAND Nicolas GSC Blagnac 3:15:25 0:13:41
60 LESTAGE Georges Amical Vélo Club Aixois 3:15:25 0:13:41
61 BETREMIEUX Freddy Aix VTT 3:15:25 0:13:41
62 HERNANDEZ Clément C.C. Le Boulou 3:15:25 0:13:41
63 PEYROTON Thomas CA Castelsarrasin Tarn et Garonne 3:15:25 0:13:41
64 BISCEGLIA Anthony Creusot Cyclisme 3:15:25 0:13:41
65 RAMIER Romain Amical Vélo Club Aixois 3:15:25 0:13:41
66 GRATIOT Alexandre C.C. Nogent sur Oise 3:15:25 0:13:41
67 MIHAYLOV Nikolay Martigues S.C. 3:15:25 0:13:41
68 DOWNEY Sean V.C. La Pomme Marseille 3:15:25 0:13:41
69 DASSONVILLE Flavien C.C. Nogent sur Oise 3:15:25 0:13:41
70 LAGORCE Benoît V.C. Lannemezan 3:15:25 0:13:41
71 GRIMSEY Stuart Vincent V.C. Vaulx en Velin - Team Vulco 3:15:25 0:13:41
72 BESCOND Jérémy V.C. Vaulx en Velin - Team Vulco 3:15:25 0:13:41
73 LEROY Romain St Cyr Tours 37 Cyclisme 3:15:25 0:13:41
74 BURDACK Julien GSC Blagnac 3:15:25 0:13:41
75 MORITZ Yann Vendée U 3:15:25 0:13:41
76 DAUGA Vincent Entente Sud Gascogne 3:15:25 0:13:41
77 PASCUAL Benjamin S.C.O. Dijon 3:15:25 0:13:41
78 CARRE Jean Simon U.S. Ste Austreberthe P.B. 3:15:25 0:13:41
79 ZANGERLE Joël S.C.O. Dijon 3:15:25 0:13:41
80 POMMIER Lilian St Cyr Tours 37 Cyclisme 3:15:25 0:13:41
81 GRENET Anthony V.C. La Pomme Marseille 3:15:25 0:13:41
82 MAZIN Mickaël CA Castelsarrasin Tarn et Garonne 3:15:25 0:13:41
83 TARRIDE William V.C. La Pomme Marseille 3:15:25 0:13:41
84 COLOM Marc Calvisson VTT 3:15:25 0:13:41
85 GRAMMAIRE Olivier S.C.O. Dijon 3:15:25 0:13:41
86 BOIRE Sébastien S.C.O. Dijon 3:15:25 0:13:41
87 BONNET Nicolas V.C. Vaulx en Velin - Team Vulco 3:15:25 0:13:41
88 BOURLOT Pierre V.C. Vaulx en Velin - Team Vulco 3:15:25 0:13:41
89 BOUTEILLE Thomas C.C. Etupes - Le Doubs 3:15:25 0:13:41
90 NICOLAS Julien Martigues S.C. 3:15:25 0:13:41
91 DE GASQUET Martigues S.C. 3:15:25 0:13:41
92 TROUCHE Benjamin CA Castelsarrasin Tarn et Garonne 3:15:25 0:13:41
93 COUFFIGNAL Mathieu GSC Blagnac 3:15:25 0:13:41
94 SZKOLNIK Michaël Entente Sud Gascogne 3:15:25 0:13:41
95 OLEJNIK Tomasz U.S. Ste Austreberthe P.B. 3:15:25 0:13:41
96 LOUVEL HIS Aurélien U.S. Ste Austreberthe P.B. 3:15:25 0:13:41
97 CUMONT Gaylord U.S. Ste Austreberthe P.B. 3:15:25 0:13:41
98 RIBET Aurélien Amical Vélo Club Aixois 3:15:25 0:13:41
99 FEBVAY Geoffrey S.C.O. Dijon 3:15:25 0:13:41
100 RABOUY Miguel Entente Sud Gascogne 3:15:25 0:13:41
101 DEVISSI Anthony V.C. La Pomme Marseille 3:15:25 0:13:41
102 SANLAVILLE Pierre Yves V.C. Vaulx en Velin - Team Vulco 3:15:25 0:13:41
103 LEBEAU Fabien C.C. Villeneuve St Germain 3:15:25 0:13:41
104 MENINI Frédéric V.C. Vaulx en Velin - Team Vulco 3:15:25 0:13:41
105 FERRAND-PREVOST Evan C.C. Etupes - Le Doubs 3:15:25 0:13:41
106 SOULA Guillaume CA Castelsarrasin Tarn et Garonne 3:15:25 0:13:41
107 PINEL Maxime S.C.O. Dijon 3:15:25 0:13:41
108 MAS Damien C.C. Villeneuve St Germain 3:15:25 0:13:41
109 LANCIEN Olivier C.C. Villeneuve St Germain 3:15:25 0:13:41
110 MESURE Tony S.C. Nice 3:15:25 0:13:41
Sluiten
We zoeken nog veel foto's van ploegleiders.
Help mee ze te verzamelen.
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close