Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Oostnieuwkerke 2009
Oostnieuwkerke-Sleihage Grote Prijs Electro GABRIEL GEVAERT.
België
Datum :
24-05-2009
Weg - Criterium
Start
Oostnieuwkerke (West-Vlaanderen), België
Aankomst
Oostnieuwkerke (West-Vlaanderen), België
Hoofdindex Oostnieuwkerke
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Kevin Maene
BEL
in 02h 36m
2
Algirdas Mockus
LTU
op
3
Egidijus Juodvalkis
LTU
op
4
Joeri Clauwaert
BEL
op
5
Jean-Denis Vandenbroucke
BEL
op
Details
1. MAENE Kevin ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE 02:36:00
2. MOCKUS Algirdas KLAIPEDA-SPLENDID CYCLIN TEAM
3. JUODVALKIS Egidijus UTENOS KKSC
4. CLAUWAERT Joeri WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS
5. VANDENBROUCKE JEAN-DENIS VERANDAS WILLEMS BOYS
6. VANHAVERBEKE Jurgen C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE :00:08
7. CHAMON Alexander WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS
8. KUYPERS Bart ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE
9. WALLAYS Jelle WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW
10. MANIUSIS Martynas UTENOS KKSC
11. DECAESTEKER Frederik ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE
12. ROSSEEL Ricky BCV WORKS CT INGELMUNSTER
13. KAUPAS Gediminas VILNIAUS SIETYNO SM :00:20
14. SALOMEIN Jarl WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW
15. BORRY Kim WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS
16. VERHAEGHE Sander NEW HEEBRA-LOMBARDEN
17. DEBRUYNE Giovanni CYCLING TEAM LUTHO
18. IGGY J SILVA Ignacio ROCK RACING U23
19. VICTOOR Benito CYCLING TEAM LUTHO :00:52
20. GOVAERT Arne FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT :00:54
21. ABTS Seppe PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM
22. VEREECKE Philip ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE :01:16
23. MOSTAERT Wim TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE :01:21
24. DE MEYER Pieter KSC DENDERSTREEK LABIEKES :01:39
25. DELMARQUETTE Remi LOTTO VC ARDENNES :01:41
26. VANDENHEEDE Kenny CYCLING TEAM LUTHO
27. VANDOMMELE Roy FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT :01:43
28. HURD Robert DHCYCLESPORT.CO.UK / COLNAGO
29. VUYLSTEKER Pieter FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT :01:58
30. LEFEVER Nico PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV :02:04
31. BUTAYE Jeremy WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
32. MALFAIT Hendrik KWC DE VELOVRIENDEN BAVIKHOVE VZW
33. DEBACKERE Pieter-Jan SDJ-DELSOL TEAM
34. HUFFMAN Evan HDR LOMBARDI SPORTS
35. VANCOPPENOLLE Wim NICCA CT - VSV LANGEMARK
36. DERYNCK Peter ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE
37. TOEBAT Andrew BCV WORKS CT INGELMUNSTER
38. POZDNYAKOV Kirill TEAM DESCHUYTTER
39. DERYCKE Lorenzo WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS
40. HIMBRECHT Dimitri PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV
41. DEBACKER Lander TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE
42. HOLVOET Steven CYCLING TEAM CLG
43. COTTIGNIES Ben FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT
44. BLONDEEL Charlie ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE
45. DUYNSLAEGER Vic NEW HEEBRA-LOMBARDEN
46. BLYAERT Tom CYCLING TEAM LUTHO
47. VANDENBERGHE Jelle KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
48. ANSEEUW Thomas KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
49. GRUYAERT Stijn CYCLING TEAM CLG
50. BENNETT Eric NOW -MS SOCIETY
51. HEYTENS Kess WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS
52. BERTUILLE Nicolas VC HAUT PAYS - ST GHISLAIN - VERANDAS W :03:15
53. SCHIETGAT Pedro ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE
54. LAPERE Steven MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
55. DEMEULEMEESTER Wouter WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW
56. RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS TEAM VZW
57. VER EECKE Dimitri SDJ-DELSOL TEAM
58. DESMET Jani WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS
59. TEHAN WILL CARNEGIE CAULFIELD CC :05:00
60. VANTYGHEM Tim CT FORCE - WERVIK VZW
61. GHEQUIERE Dietrich TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE
62. SWERTVAEGHER David ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE
63. MYCKE Stijn KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
64. NAKAYAMA Takashi BLITZEN
65. WINDELS Tom WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE
Sluiten
Waar staan de monumenten voor de coureurs
Wij hebben ze al gevonden.
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close