Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Pontevedra 2009
Circuito Deputación de Pontevedra
Spanje
Datum :
24-05-2009
Weg - Criterium
Start
Pontevedra (Galicia), Spanje
Aankomst
Pontevedra (Galicia), Spanje
Copa de España 10
Hoofdindex Pontevedra
Uitslag
Nieuwsoverzicht
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
José Vicente Toribio Alcolea
ESP
in 03h 40m 02s
2
Daniel Ania González
ESP
op 21s
3
Sergio Casanova Villalonga
ESP
op
4
Arnau Mendez
ESP
op
5
Benjamin Prades Reverte
ESP
op
Details
1 193 TORIBIO ALCOLEA, José Vicente ANDALUCÍA - CAJASUR 3h 40' 02"
S 2 231 ANIA GONZÁLEZ, Daniel CIUDAD DE OVIEDO - TARTIERE 3h 40' 23" a 0' 21"
3 142 CASANOVA VILLALONGA, Sergio AJUNTAMENT DE TARRAGONA 3h 40' 23" a 0' 21"
4 157 MÉNDEZ SÁNCHEZ, Arnau ECP CONTINENTAL PRO 3h 40' 23" a 0' 21"
5 141 PRADES REVERTER, Benjamí AJUNTAMENT DE TARRAGONA 3h 40' 23" a 0' 21"
6 172 BALLESTA PARRA, José M CCN - VALENCIA TIERRA Y MAR 3h 40' 23" a 0' 21"
7 154 CARRASCO RAMÍREZ, Francisco ECP CONTINENTAL PRO 3h 40' 23" a 0' 21"
8 21 CEREZO NAVIA, Jose A CIDADE LUGO - ARTESANIA GALICIA 3h 40' 23" a 0' 21"
S 9 46 ESTÉVEZ CIVIDANES, Aser SPOL - CAIXANOVA 3h 40' 23" a 0' 21"
10 93 JUEZ OCHOA, Carlos CAFÉS BAQUÉ 3h 40' 23" a 0' 21"
S 11 75 LARA ARJONILLA, José Carlos CUEVA EL SOPLAO 3h 40' 23" a 0' 21"
12 204 HERNÁNDEZ GARCÍA, Carlos EXTREMADURA - SPIUK 3h 40' 23" a 0' 21"
13 171 ALARCÓN GARCÍA, Raúl CCN - VALENCIA TIERRA Y MAR 3h 40' 23" a 0' 21"
14 117 FERRARI BARCELO, Fabricio CAJA RURAL 3h 40' 23" a 0' 21"
S 15 116 TORRES MUIÑO, Pablo CAJA RURAL 3h 40' 23" a 0' 21"
16 135 IRIARTE GARRO, Fco Javier LIZARTE 3h 40' 23" a 0' 21"
S 17 213 DEL PINO CORROCHANO, Jesus SANSE SPIUK 3h 40' 23" a 0' 21"
S 18 62 PEREYRA, Andrés CYMASA 3h 40' 23" a 0' 21"
S 19 183 ZAFRA MUÑOZ, Antonio UPV - BANCAJA 3h 40' 23" a 0' 21"
S 20 166 FARIÑA TADEO, Felix MUTUA DE LEVANTE - CAFEMAX 3h 40' 23" a 0' 21"
21 94 LLESUY DURÁN, Josep Oriol CAFÉS BAQUÉ 3h 40' 23" a 0' 21"
22 143 DELLÁ SEGARRA, José V AJUNTAMENT DE TARRAGONA 3h 40' 23" a 0' 21"
23 202 ZAMBRANO CALDERÓN, Gonzalo EXTREMADURA - SPIUK 3h 40' 23" a 0' 21"
S 24 27 OLIVEIRA, Nelson CIDADE LUGO - ARTESANIA GALICIA 3h 40' 23" a 0' 21"
S 25 83 LEGASA RÍOS, Adrián BIDELAN - KIROLGI 3h 40' 23" a 0' 21"
26 6 FERNANDEZ MATEOS, Asier SUPERMERCADOS FROIZ 3h 40' 23" a 0' 21"
S 27 223 PLAZA AIRA, Daniel HOTEL CIUDAD DE BURGOS 3h 40' 23" a 0' 21"
S 28 102 OLEA LARRAURI, Hasier SEGUROS BILBAO 3h 40' 23" a 0' 21"
29 205 ARROYO RAMÍREZ, José A EXTREMADURA - SPIUK 3h 40' 23" a 0' 21"
S 30 126 DOMAGALSKI, Karol Andrzej AZYSA - CONOR WRC 3h 40' 23" a 0' 21"
S 31 73 FERNÁNDEZ SUÁREZ, Higinio CUEVA EL SOPLAO 3h 40' 23" a 0' 21"
32 65 MEDÍN LEIRO, Iago CYMASA 3h 40' 23" a 0' 21"
33 192 CARRASCO GARCÍA, Sergio ANDALUCÍA - CAJASUR 3h 40' 32" a 0' 30"
34 191 MONTENEGRO, Jorge Martín ANDALUCÍA - CAJASUR 3h 40' 38" a 0' 36"
35 181 GARCIA CABALLERO, Alvaro UPV - BANCAJA 3h 40' 41" a 0' 39"
36 173 PEIRO MARQUEÑO, Vicente CCN - VALENCIA TIERRA Y MAR 3h 41' 03" a 1' 01"
S 37 81 LEANIZBARRUTIA CRUZ, Ibán BIDELAN - KIROLGI 3h 41' 54" a 1' 52"
S 38 7 RODRIGUEZ SANCHEZ, Adrian SUPERMERCADOS FROIZ 3h 42' 11" a 2' 09"
39 42 MINDLIN, Anton SPOL - CAIXANOVA 3h 42' 29" a 2' 27"
40 115 FILGUEIRA CAPELO, Mikel CAJA RURAL 3h 42' 44" a 2' 42"
41 91 MARTÍNEZ BARCELÓ, F Javier CAFÉS BAQUÉ 3h 42' 44" a 2' 42"
S 42 72 ANGULO SÁNCHEZ, Sergio CUEVA EL SOPLAO 3h 42' 46" a 2' 44"
43 124 SOLANO OLIVARES, Pedro AZYSA - CONOR WRC 3h 42' 46" a 2' 44"
44 92 ROMERO ETXEBARRIA, Igor CAFÉS BAQUÉ 3h 42' 46" a 2' 44"
45 71 ABAL DIEGO, David CUEVA EL SOPLAO 3h 42' 46" a 2' 44"
46 95 MARTÍNEZ GARCÍA, Victor CAFÉS BAQUÉ 3h 42' 46" a 2' 44"
47 96 CASTRO SAN JUAN, Cristian CAFÉS BAQUÉ 3h 42' 46" a 2' 44"
S 48 127 PALMA MARCHISIO, Nicolás AZYSA - CONOR WRC 3h 42' 46" a 2' 44"
S 49 155 HERRADA LOPEZ, Jesus ECP CONTINENTAL PRO 3h 42' 46" a 2' 44"
50 216 RODRÍGUEZ ARCONES, José A SANSE SPIUK 3h 43' 34" a 3' 32"
S 51 214 ORTEGO DE LA RUBIA, Armando SANSE SPIUK 3h 43' 35" a 3' 33"
S 52 211 BENÍTEZ MARTÍNEZ, Sergio SANSE SPIUK 3h 43' 35" a 3' 33"
S 53 233 SARDÁ PÉREZ, Javier CIUDAD DE OVIEDO - TARTIERE 3h 44' 22" a 4' 20"
S 54 107 GONZÁLEZ ARIAS, Iñaki SEGUROS BILBAO 3h 44' 22" a 4' 20"
55 84 DELGADO PUENTE, Carlos BIDELAN - KIROLGI 3h 44' 33" a 4' 31"
S 56 194 CANO LOSA, José Luis ANDALUCÍA - CAJASUR 3h 44' 50" a 4' 48"
S 57 186 GREGORI MARTÍNEZ, Pedro UPV - BANCAJA 3h 44' 50" a 4' 48"
S 58 53 RODRÍGUEZ CORREIA, Brais CHINT - AUTRONIC 3h 44' 50" a 4' 48"
S 59 222 TORMO TORMO, Vicente HOTEL CIUDAD DE BURGOS 3h 44' 50" a 4' 48"
60 41 KONONOV, Roman SPOL - CAIXANOVA 3h 44' 50" a 4' 48"
S 61 2 MARIÑO CASTRO, Jose Luis SUPERMERCADOS FROIZ 3h 44' 50" a 4' 48"
S 62 3 BOENTE CARRERA, Oscar SUPERMERCADOS FROIZ 3h 44' 50" a 4' 48"
S 63 206 QUINTANA LLANOS, Fernando EXTREMADURA - SPIUK 3h 44' 53" a 4' 51"
S 64 133 GONZALEZ CORTES, Josue LIZARTE 3h 44' 53" a 4' 51"
65 235 LLANO MONTES, Jorge CIUDAD DE OVIEDO - TARTIERE 3h 44' 53" a 4' 51"
66 164 JEREZ ESCRIHUELA, Sergio MUTUA DE LEVANTE - CAFEMAX 3h 44' 55" a 4' 53"
67 182 CARRATALA MARTÍNEZ, Juan L UPV - BANCAJA 3h 44' 55" a 4' 53"
S 68 165 CORDOBA GARCIA, Ignacio MUTUA DE LEVANTE - CAFEMAX 3h 44' 55" a 4' 53"
69 136 NEGUERUELA COBO, Juan Luis LIZARTE 3h 44' 55" a 4' 53"
S 70 45 CAPUTI, Pascual SPOL - CAIXANOVA 3h 44' 55" a 4' 53"
S 71 26 CARVALHO, Antonio CIDADE LUGO - ARTESANIA GALICIA 3h 48' 53" a 8' 51"
S 72 47 SANTOS CALDAS, Paulo SPOL - CAIXANOVA 3h 48' 53" a 8' 51"
73 5 SUAREZ LÓPEZ, Iván SUPERMERCADOS FROIZ 3h 48' 53" a 8' 51"
S 74 103 ZUAZUBIZCAR GALLASTEGUI, Illart SEGUROS BILBAO 3h 50' 08" a 10' 06"
S 75 197 CLAVIJO GARCIA, Fco ANDALUCÍA - CAJASUR 3h 50' 08" a 10' 06"
S 76 101 ATXA MORRAS, Javier SEGUROS BILBAO 3h 50' 08" a 10' 06"
S 77 153 GREGORI SERRADELL, Juan Carlos ECP CONTINENTAL PRO 3h 50' 08" a 10' 06"
S 78 82 BOLIVAR IMAZ, Asier BIDELAN - KIROLGI 3h 50' 08" a 10' 06"
S 79 31 MACIA RIVAS, Pedro ALUMINIOS CORTIZO 3h 50' 08" a 10' 06"
S 80 87 ZUGASTI SAENZ, Iñaki BIDELAN - KIROLGI 3h 50' 08" a 10' 06"
S 81 134 VEGA SOLANO, Jose LIZARTE 3h 50' 08" a 10' 06"
82 156 VÁZQUEZ SÁNCHEZ, Marcos ECP CONTINENTAL PRO 3h 50' 08" a 10' 06"
S 83 106 BARTALOME RODRÍGUEZ, Jorge SEGUROS BILBAO 3h 50' 08" a 10' 06"
S 84 145 ALBO FERNANDEZ, Joaquin AJUNTAMENT DE TARRAGONA 3h 50' 08" a 10' 06"
S 85 77 MORA ORTIZ, Arturo CUEVA EL SOPLAO 3h 50' 08" a 10' 06"
86 25 CARVALHO, Vitor CIDADE LUGO - ARTESANIA GALICIA 3h 50' 08" a 10' 06"
S 87 207 HOLGADO GILETE, Victor M EXTREMADURA - SPIUK 3h 50' 08" a 10' 06"
88 111 LANA BAQUEDANO, Guillermo CAJA RURAL 3h 50' 08" a 10' 06"
89 4 NOHALES NIETO, Edgar SUPERMERCADOS FROIZ 3h 50' 08" a 10' 06"
90 86 ISCAR MARTÍN, Carlos BIDELAN - KIROLGI 3h 50' 08" a 10' 06"
91 177 VILLASEVIL VILLASEVIL, Mario CCN - VALENCIA TIERRA Y MAR 3h 51' 00" a 10' 58"
S 92 144 BALART GUIOT, Roger AJUNTAMENT DE TARRAGONA 3h 51' 00" a 10' 58"
93 61 CELIZ, Sergio CYMASA 3h 51' 00" a 10' 58"
FCO 113 DE LA PARTE GONZÁLEZ, Víctor CAJA RURAL 3h 53' 50" a 13' 48"
FCO 114 SAEZ DE ARREGI, Adrián CAJA RURAL 3h 53' 50" a 13' 48"
Equipos: Ajuntament Tarragona
Metas Volantes: Alvaro García (UPV Bancaja)
Montaña: David Abal (Cueva El Soplao)
Sub 23: Daniel Ania (Ciudad de Oviedo)
Sluiten
Nieuwsoverzicht
24-05-2009 Toribio y Ania no dieron opción en la Copa de España elite
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close