Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Wels 2009
Kirschblütenrennen
Oostenrijk
Datum :
19-04-2009
Weg - Wedstrijd
Start
Wels (Oberösterreich), Oostenrijk
Aankomst
Wels (Oberösterreich), Oostenrijk
Hoofdindex Wels
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Werner Riebenbauer
AUT
in 04h 14m 14s
2
Petr Lechner
CZE
op
3
Tobias Erler
GER
op
4
Primoz Segina
SLO
op
5
Silvère Ackermann
SUI
op
Details
1. 6 RIEBENBAUER Werner RC ARBÖ Wels Gourmetfein AUT19740707 4:14:14
2. 36 LECHNER Petr ARBÖ KTM Junkers Braunau CZE19840314 +0:00
3. 63 ERLER Tobias Team Baier Landshut GER19790517 "
4. 906 SEGINA Primoz Team Motomat Delo Revije / Mix-Team SLO19850111 "
5. 21 ACKERMANN Silvere Vorarlberg-Corratec / R.V.v.d. Arlberg SUI19841230 "
6. 7 RISKA Martin RC ARBÖ Wels Gourmetfein SVK19750518 "
7. 31 BARTA Jan ARBÖ KTM Junkers Braunau CZE19841207 +0:04
8. 27 STRGAR Matic Vorarlberg-Corratec / R.V.v.d. Arlberg SLO19820726 +0:08
9. 47 HOMOLKA Adam VIPERbike-BS Kärnten-WSA ARBÖ Graz CZE19790212 +3:21
10. 11 GRASSMANN Franz RC ARBÖ Wels Gourmetfein AUT19870320 " *
11. 24 HOLLENSTEIN Reto Vorarlberg-Corratec / R.V.v.d. Arlberg SUI19850822 "
12. 35 KUGLER Josef ARBÖ KTM Junkers Braunau AUT19840205 +3:24
13. 118 KRIZEK Matthias Tyrol - Team Radland Tirol AUT19880929 +3:48 *
14. 4 PICHLER Peter RC ARBÖ Wels Gourmetfein AUT19690112 +5:28
15. 138 KASIS Paul ASKÖ Tri Linz AUT19761231 "
16. 16 TRAMPUSCH Gerhard Team Elk Haus / Union Schrems AUT19780811 +5:30
17. 73 BOUBAL Martin CK Windoor's Pribram - Mix CZE19840315 +5:35
18. 56 HILLEBRAND Manuel Focus Weichberger Völkermarkt ITA19840425 +7:57
19. 197 LEOPOLD Hans-Jörg ARBÖ ASKÖ T. Graf St. Andrä AUT19830425 "
20. 115 DÜRAUER Norbert Tyrol - Team Radland Tirol AUT19860201 "
21. 26 SCHMÄH Elias Vorarlberg-Corratec / R.V.v.d. Arlberg SUI19860926 "
22. 17 BRÄNDLE Matthias Team Elk Haus / Union Schrems AUT19891207 " *
23. 9 SCHRÖGER Matthias RC ARBÖ Wels Gourmetfein AUT19851014 "
24. 5 PROBST Rupert RC ARBÖ Wels Gourmetfein AUT19810730 "
25. 902 JERSE Rok Team Motomat Delo Revije / Mix-Team SLO19810316 "
26. 18 LAUSCHA Georg Team Elk Haus / Union Schrems AUT19870901 " *
27. 34 KNOPF Michael ARBÖ KTM Junkers Braunau AUT19800618 "
28. 12 ZOIDL Riccardo RC ARBÖ Wels Gourmetfein AUT19880408 " *
29. 134 VOGL Mathias UNION Raiffeisen Radteam Tirol GER19880720 +12:08 *
30. 113 BRÄNDLE Dominik Tyrol - Team Radland Tirol AUT19891101 " *
31. 38 PAVITSCHITZ Christian ARBÖ KTM Junkers Braunau AUT19850624 "
32. 33 GRÜNDLINGER Hannes ARBÖ KTM Junkers Braunau AUT19770724 "
33. 91 BLÜMEL Matthias RG Bianchi Store GER19811129 "
34. 107 STRAUß Christian ARBÖ Drahteisel & CO Volksbank AUT19871216 " *
35. 153 SVOBODA Jakub Kolokrám - Svyjany CZE19750523 "
36. 905 JELIC Borja Team Motomat Delo Revije / Mix-Team SLO19740512 "
37. 64 SCHMELZ Michael Team Baier Landshut GER19790818 "
38. 146 EHRENBERGER Jakub DT-Specialized CZE19891209 " *
39. 119 MAIR Stefan Tyrol - Team Radland Tirol AUT19900602 " *
40. 167 PREIDLER Georg ARBÖ Rapso Knittelfeld AUT19900617 " *
41. 187 FISTER Karlo ARBÖ Denzel Cliff Wilding AUT19900606 " *
42. 46 HÖFLER Matthias VIPERbike-BS Kärnten-WSA ARBÖ Graz AUT19800321 "
43. 124 GREDLER Roman UNION Raiffeisen Radteam Tirol AUT19800907 "
44. 97 EGERT Daniel Radsp. Stanger Kitzbühel AUT19860425 "
45. 55 GÖTZ Markus Focus Weichberger Völkermarkt AUT19850113 "
46. 61 TUMA Alexander Focus Weichberger Völkermarkt AUT19770411 "
47. 83 BAUMANN Sven Highworks - BH Bikes GER19801022 "
48. 45 GEISLER Wolfgang VIPERbike-BS Kärnten-WSA ARBÖ Graz AUT19781001 "
49. 169 THALHAMMER Hans-Jörg ARBÖ Rapso Knittelfeld AUT19890716 " *
50. 901 RAKUSA Luka Team Motomat Delo Revije / Mix-Team SLO19850501 "
51. 911 ZAHRADKA Petr - CZE19750411 "
52. 163 AUER Gernot ARBÖ Rapso Knittelfeld AUT19891121 " *
53. 128 SCHERNTHANNER Philipp UNION Raiffeisen Radteam Tirol AUT19841110 +12:15
54. 69 HORAK Lukas Velo Servis Havlickuv Brod CZE19750315 "
Seite 1 von 2
>>>Results>>> www.computerauswertung.at
Software © 1997-2009 by Wolfgang Lindinger Ausdruck: 19.04.2009, 17:28
55. 912 LAZAR Petr ASC Dukla Praha CZE19760702 "
56. 94 SCHWERDT Christoph RG Bianchi Store GER19840810 "
57. 156 CER Tomas Kolokrám - Svyjany CZE19831002 "
58. 164 GOLLMANN Markus ARBÖ Rapso Knittelfeld AUT19881029 " *
59. 82 WOLF Jan CK Windoor's Pribram - Mix CZE19890502 " *
60. 123 WÖHRER David Tyrol - Team Radland Tirol AUT19900214 " *
61. 913 SIMEK Adam ASC Dukla Praha CZE19891230 " *
62. 23 GUFLER Alexander Vorarlberg-Corratec / R.V.v.d. Arlberg ITA19830209 "
63. 907 HRIBAR Domen Team Motomat Delo Revije / Mix-Team SLO19830829 "
64. 65 LECHERMANN Thomas Team Baier Landshut GER19840127 "
65. 129 MIKA Oldrich UNION Raiffeisen Radteam Tirol CZE19680428 "
Das Kommissarskollegium
Anzahl der Starter: 163
Ausgeschiedene Fahrer: 98
Distanz 171,6 km Ergebnisliste: LM OÖ ARBÖ ASKÖ Elite
Schnitt 40,5 km/h
Nr. Name Mannschaft UCI-Code Fahrzeit Pl.
1. 6 RIEBENBAUER Werner RC ARBÖ Wels Gourmetfein AUT19740707 4:14:14
2. 36 LECHNER Petr ARBÖ KTM Junkers Braunau CZE19840314 +0:00
3. 7 RISKA Martin RC ARBÖ Wels Gourmetfein SVK19750518 "
4. 31 BARTA Jan ARBÖ KTM Junkers Braunau CZE19841207 +0:04
5. 35 KUGLER Josef ARBÖ KTM Junkers Braunau AUT19840205 +3:24
6. 4 PICHLER Peter RC ARBÖ Wels Gourmetfein AUT19690112 +5:28
7. 138 KASIS Paul ASKÖ Tri Linz AUT19761231 "
8. 9 SCHRÖGER Matthias RC ARBÖ Wels Gourmetfein AUT19851014 +7:57
9. 5 PROBST Rupert RC ARBÖ Wels Gourmetfein AUT19810730 "
10. 34 KNOPF Michael ARBÖ KTM Junkers Braunau AUT19800618 "
11. 38 PAVITSCHITZ Christian ARBÖ KTM Junkers Braunau AUT19850624 +12:08
12. 33 GRÜNDLINGER Hannes ARBÖ KTM Junkers Braunau AUT19770724 "
Das Kommissarskollegium
Anzahl der Starter: 23
Ausgeschiedene Fahrer:
Sluiten
Waar staan de monumenten voor de coureurs
Wij hebben ze al gevonden.
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close