Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Les Boucles de l'Artois 2009
Frankrijk
Datum :
04-04-2009
Klassement - Weg - Eindklassement
Start
Aankomst
Hoofdindex Les Boucles de l'Artois
Index 2009
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Sergey Firsanov
RUS
in 06h 25m 17s
2
Dimitri Champion
FRA
op 17s
3
Frank Vandenbroucke
BEL
op 26s
4
Allan Johansen
DEN
op 29s
5
Janek Tombak
EST
op 31s
6
Mads Christensen
DEN
op 33s
7
Matthieu Simon
FRA
op 39s
8
Andrius Buividas
LTU
op 54s
9
Fredrik Johansson
SWE
op 57s
10
Jocelyn Bar
FRA
op
Details
1 85 RUS19820703 FIRSANOV Sergey TDK RUS 6 25 17
2 2 FRA19830906 CHAMPION Dimitri BSC FRA 6 25 34 0 17
3 29 BEL19741106 VANDENBROUCKE Franck CDU BEL 6 25 43 0 26
4 88 DEN19710714 JOHANSEN Allan TDK DEN 6 25 46 0 29
5 13 EST19760722 TOMBAK Janek CCB EST 6 25 48 0 31
6 86 DEN19840406 CHRISTENSEN Mads TDK DEN 6 25 50 0 33
7 48 FRA19870901 SIMON Mathieu UVA FRA Esp 6 25 56 0 39
8 98 LTU19850811 BUIVIDAS Andrius ARH LTU 6 26 11 0 54
9 126 SWE19780318 JOHANSSON Frédrick CCD SWE 6 26 14 0 57
10 103 FRA19881007 BAR Jocelyn CCN FRA Esp 6 26 15 0 58
11 1 FRA19860402 MALACARNE Gaël BSC FRA Esp 6 26 20 1 03
12 18 FRA19850304 CAUQUIL Yohan CCB FRA 6 26 36 1 19
13 3 FRA19791027 DELPECH Jean-Luc BSC FRA 6 26 41 1 24
14 9 FRA19820510 DRANCOURT Pierre ESG FRA 6 26 42 1 25
15 106 FRA19880807 MOLMY Arnaud CCN FRA Esp 6 26 53 1 36
16 97 LTU19870501 BERNATONIS Marius ARH LTU Esp 6 26 53 1 36
17 31 FRA19700203 MENEGHETTI Carlo CCC FRA 6 26 55 1 38
18 12 FRA19810221 VENEL Geoffrey ESG FRA 6 26 59 1 42
19 16 BEL19820613 GHYLLEBERT Pieter CCB BEL 6 27 04 1 47
20 34 POL19850718 KOMAR Jakub CCC POL 6 27 08 1 51
21 133 GBR19840302 LAMPIER Steve KIN GBR 6 27 11 1 54
22 117 DEN19890605 JORGENSEN Ricky GMH DEN Esp 6 27 12 1 55
23 149 DEN19810607 BAK Glenn TBW DEN 6 27 28 2 11
24 118 DEN19780112 NIELSEN Jacob GMH DEN 6 27 33 2 16
25 147 DEN19870605 HILLIGSOE Anders TBW DEN Esp 6 27 41 2 24
26 28 BEL19721014 ROESEMS Bert CDU BEL 6 27 47 2 30
27 123 FRA19841231 HARBONNIER Sébastien CCD FRA 6 27 48 2 31
28 20 SUI19870415 MERCIER Yves SDL SUI Esp 6 27 50 2 33
29 104 FRA19870515 CONVERSET Mathieu CCN FRA Esp 6 27 54 2 37
30 145 DEN19810322 KOLLERUP Jacob TBW DEN 6 27 58 2 41
31 15 EST19760525 PUTSEP Erki CCB EST 6 27 59 2 42
32 78 BEL19831112 VAN BRAECKEL Kenny REV BEL 6 27 59 2 42
33 64 GER19870407 GRETSCH Patrick TET GER Esp 6 28 01 2 44
34 125 FRA19840610 BALDO Nicolas CCD FRA 6 28 03 2 46
35 115 DEN19840823 JORGENSEN Kasper Linde GMH DEN 6 28 18 3 01
36 32 FRA19730604 DELATRE Michael CCC FRA 6 28 29 3 12
37 49 DEN19870101 KODRUP Jakob TEF DEN Esp 6 28 34 3 17
38 121 GER19830430 BLANK Hannes CCD GER 6 28 42 3 25
39 105 FRA19900926 PETIT Adrien CCN FRA Esp 6 28 43 3 26
40 70 FRA19821009 MAS Clément VSG FRA 6 28 49 3 32
41 66 GER19881125 SCHÄDLICH Lucas TET GER Esp 6 28 49 3 32
42 91 FRA19890525 CHOMBART Maxime DLC FRA Esp 6 28 50 3 33
43 69 FRA19821009 MAS Damien VSG FRA 6 28 50 3 33
44 139 BEL19850808 MOTTET Ludovic MBL BEL 6 28 52 3 35
45 101 HUN19841227 KUSZTOR Pèter ARH HUN 6 28 58 3 41
46 4 FRA19850303 HARTMANN Nicolas BSC FRA 6 28 59 3 42
47 124 LUX19860304 HEYMANS Cyrille CCD LUX Esp 6 29 13 3 56
48 47 FRA19891221 FERRAND PREVOT Evan UVA FRA Esp 6 29 13 3 56
49 100 SUI19851016 WISLER Janick ARH SUI 6 29 15 3 58
50 129 DEN19840707 NIELSEN Jesper Odjaard STR DEN 6 29 21 4 04
51 131 DEN19800828 MIKKELSEN Morten STR DEN 6 29 21 4 04
52 116 DEN19820424 BERLING Michael GMH DEN 6 29 25 4 08
53 5 FRA19770903 BONSERGENT Stéphane BSC FRA 6 29 29 4 12
Éliminés: 0 04/04/2009 18:53:56 1/2
Application informatique : plvinfo@orange.fr Utilisateur : Pro Finish Service
CL. GÉNÉRAL INDIVIDUEL FINAL : Etape 3 (Suite)
20ème Boucles de l'Artois "ARRAS Leader"
ARRAS - Parc d'Olhain
Sprint Club de l'Artois 04/04/2009
Place Dos N° licence Coureur Équipe Nat. Cat. Temps Écart
54 74 LTU19820401 KAUPAS Vytautas REV LTU 6 29 38 4 21
55 96 FRA19861220 VALENTIN Rémi DLC FRA Esp 6 29 43 4 26
56 26 NZL19840128 HUTCHINGS Logan CDU NZL 6 29 44 4 27
57 33 POL19801201 GAWLIK Adam CCC POL 6 29 46 4 29
58 50 DEN19871113 JORGENSEN Christian TEF DEN Esp 6 30 15 4 58
59 108 FRA19900602 ZIMINE Boris CCN FRA Esp 6 30 23 5 06
60 75 BEL19881010 DE DECKER Bjorn REV BEL Esp 6 30 28 5 11
61 54 DEN19710816 ANDERSEN Mads TEF DEN 6 30 31 5 14
62 56 FRA19850821 FORTIN Léo A62 FRA 6 30 36 5 19
63 8 FRA19851126 DERESMES Geoffrey ESG FRA 6 30 42 5 25
64 40 EST19751220 ORAS Allan RBR EST 6 30 48 5 31
65 94 BEL19710617 PATTYN Karel DLC BEL 6 30 48 5 31
66 137 GBR19850211 MOSS James KIN GBR 6 30 50 5 33
67 67 FRA19880425 ROUAT Goffrey VSG FRA Esp 6 31 00 5 43
68 22 FRA19811103 FOURRIER Julien SDL FRA 6 31 07 5 50
69 35 FRA19880914 MASSON Baptiste CCC FRA Esp 6 31 15 5 58
70 53 DEN19870115 LOLLESGAARD Martin TEF DEN Esp 6 31 16 5 59
71 84 FRA19870726 LEBON Cyril ECR FRA Esp 6 31 21 6 04
72 41 LAT19820606 SOROKINS Dimitrijs RBR LAT 6 31 34 6 17
73 93 FRA19721117 IMMOUNI Abdel-Aziz DLC FRA 6 31 46 6 29
74 30 AUS19880913 WALKER Nicholas CDU AUS Esp 6 32 08 6 51
75 110 SWE19860412 WETTERHALL Alexander CSM SWE Esp 6 32 48 7 31
76 79 LTU19800406 BARANAUSKAS Aivaras ECR LTU 6 32 56 7 39
77 148 DEN19860506 FRISCH Andréas TBW DEN Esp 6 33 19 8 02
78 109 SWE19870926 GRONLUND Gunnar CSM SWE Esp 6 33 53 8 36
79 37 LAT19890221 BEKMANIS Indulis RBR LAT Esp 6 34 06 8 49
80 62 GER19881006 MAY Maximilian TET GER Esp 6 35 12 9 55
81 140 BEL19871124 METTEPENNINGEN Stijn MBL BEL Esp 6 37 05 11 48
82 113 SWE19890128 GUSTAVSSON Nicklas CSM SWE Esp 6 37 14 11 57
83 17 EST19811109 OJAVEE Mart CCB EST 6 37 20 12 03
84 68 FRA19880815 FOULDRIN Antoine VSG FRA Esp 6 37 51 12 34
85 45 FRA19890213 GRATIOT Alexandre UVA FRA Esp 6 38 33 13 16
86 99 HUN19810325 CADOR Rida ARH HUN 6 48 55 23 38
87 57 FRA19840627 SKRZYPCZAK David A62 FRA 6 54 10 28 53
88 134 CAN19891102 VEILLEUX Vince KIN CAN Esp 7 05 56 40 39
89 60 FRA19880809 DEHAME Adrien A62 FRA Esp 7 06 24 41 07
90 44 FRA19820604 CLERE Emilien UVA FRA 7 10 29 45 12
91 58 FRA19880218 CARRE Jean-Simon A62 FRA Esp 7 13 16 47 59
Éliminés
Sluiten
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close