Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Knesselare, Cyclocross 2008
België
Datum :
20-09-2008
Cross - Wedstrijd
Start
Knesselare (Oost-Vlaanderen), België
Aankomst
Knesselare (Oost-Vlaanderen), België
Hoofdindex Knesselare, Cyclocross
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Constantino Zaballa Gutiérrez
ESP
in 01h 01m 18s
2
Kenneth Van Compernolle
BEL
op
3
Patrick Bassez
BEL
op
Details
1. ZABALLA GUTIERREZ CONSTANTINO POVOA CYCLING CLUB 01:01:18
2. VAN COMPERNOLLE Kenneth SUNWEB PROJOB Cycling Team :15
3. BASSEZ Patrick EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. :20
4. DEVENYNS Toon C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
5. GELUYKENS Kenny SUNWEB PROJOB Cycling Team :22
6. RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS TEAM VZW
7. PENNE Stijn SDC - ROGELLI CYCLING TEAM :40
8. COBBAERT Robby JWM SPORTIEF :54
9. CLARYSSE Nico CYCLINGTEAM OOST-WEST VZW 1:20
10. LAPERE Kris MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 1:25
11. VAN DEN BRANDE Kay PALMANS-CRAS
12. DENUWELAERE Jan ADINKERKSE VELOCLUB
13. RAEYMAKERS Sten CYCLINGTEAM OOST-WEST VZW 1:50
14. DECALUWE Steven SDC - ROGELLI CYCLING TEAM 2:00
15. DE WISPELAERE Bert WIELERTEAM MOREL & ZN - DE PINTE 2:15
16. LIPPENS Brecht C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 2:25
17. HENDERICKX Nico VC DE LIEVESPURTERS - ZOMERGEM 2:30
18. STEVENS Dimitri MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 3:00
19. HERPOL Frederik MBK - DELSOL TEAM 3:15
20. DONIE Birger SDC - ROGELLI CYCLING TEAM
21. ONGHENA Matthias SDC - ROGELLI CYCLING TEAM
22. GRUWIER Steve SDC - ROGELLI CYCLING TEAM
23. DE PROOST Nick MBK - DELSOL TEAM
24. NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
25. VAN ZEEBROECK Jan WK NOORD WEST BRABANT
26. DEMETS Thomas CT CLG NUTRIPLANET
27. BOELENS Kristof VC DE LIEVESPURTERS - ZOMERGEM
28. JUAREZ ALDAY David ARRATIAKO
29. MOULIN Laurent -
30. WALRAEDT Elmer VC DE LIEVESPURTERS - ZOMERGEM
31. CAUWELIER Dries CYCLING TEAM CAUWELIER ROESELARE
32. NAERT Jo LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS TEAM VZW
33. BECQUET Jordan LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI
34. GOEMAN Peter ASFRA RACING TEAM
35. TRIBOUT Bart JWM SPORTIEF
36. DIELS Koen V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
37. TRAEN Davy CYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
38. TOURNAY Ludovic -
Sluiten
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close