Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender november 2013
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 november
Écommoy, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Épinal, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Belleville, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Briançon, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Bussière-Dunoise, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Chevigny-Saint-Sauveur, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Clamart, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Clasico El Colombiano
NE
Criterium
COL
Colleville-sur-Mer, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Cosne-sur-Loire, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Covington, Cyclocross
Cincinnati Cyclocross @ Devou Park
C2
Wedstrijd
USA
Covington, Cyclocross (V)
Cincinnati Cyclocross @ Devou Park
C2
Wedstrijd
USA
Dole, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Koppenberg, Cyclocross
C1
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
BEL
Libourne, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Manchester, Ploegenachtervolging
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Ploegenachtervolging (V)
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Ploegsprint
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Ploegsprint (V)
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Scratch (V)
UCI Track Cycling World Cup Classics
CDM
Wereldbeker
GBR
Mandelieu, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Marle, Cyclocross
C2
Wedstrijd
FRA
Marle, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
FRA
Moulins, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Notre-Dame-de-Monts, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Pont-Chrétien-Chabenet, Cyclocross
Championnat de l'Indre.
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Angeau, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Pierre-des-Corps, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Soultz, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
8e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
Villemur, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Vuelta a Bolivia
2.2
Etappe
BOL
9e etappe Vuelta a Ecuador
NE
Etappe
ECU
3e etappe Vuelta a Occidente
NE
Etappe
CRC
6e etappe Vuelta Internacional a la Región del Maule
NE
Etappe
CHI
02 november
Amstel Curaçao Race
NE
Criterium
CUR
Amstel Curaçao Race (V)
NE
Wedstrijd
CUR
Auxerre, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Briançon, Cyclocross (a)
NE
Wedstrijd
FRA
Buxerolles, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Coromandel
K2 Classic
NE
Wedstrijd
NZL
Denain, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Llodio, Cyclocross
Ziklokross Laudio
NE
Wedstrijd
ESP
Loctudy, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Manchester, Achtervolging
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Achtervolging (V)
UCI Track Cycling World Cup Classics
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Keirin
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Omnium
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Puntenkoers (a)
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Sprint (V)
CDM
Wereldbeker
GBR
Mason, Cyclocross
Kings CX After Dark # 1
C1
Wedstrijd
USA
Mason, Cyclocross (V)
Kings CX After Dark # 1
C1
Wedstrijd
USA
Montguyon, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Nevers, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Noosa, Criterium
Noosa International Criterium
1.CRT
Wedstrijd
AUS
Northampton, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Northampton, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Northampton, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
USA
1e etappe deel b Points' Series Pegasus/Papanui CC
NE
Etappe
NZL
1e etappe deel a Points' Series Pegasus/Papanui CC
NE
Individuele tijdrit
NZL
Premier League Iran 2
NE
Wedstrijd
IRI
Saint-Hippolyte, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Laurent-en-Royans, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Marcel, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Tour de Ijen
2.2
Etappe
INA
1e etappe Tour de Ikuchijima
NE
Criterium
JPN
9e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
1e etappe Tour of Taihu Lake
2.1
Etappe
CHN
Villa Teresa
NE
Wedstrijd
URU
2e etappe Vuelta a Bolivia
2.2
Etappe
BOL
10e etappe Vuelta a Ecuador
NE
Etappe
ECU
4e etappe Vuelta a Occidente
NE
Etappe
CRC
7e etappe Vuelta Internacional a la Región del Maule
NE
Etappe
CHI
03 november
Alcublas, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
Almelo, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Almelo, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Angers, Cyclocross
Lion d'Angers
NE
Wedstrijd
FRA
Apt, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Belize City (l)
UWI Day of Focus
NE
Wedstrijd
BIZ
Bloemfontein
Pick 'n Pay OFM Classic
NE
Wedstrijd
RSA
Brasília
100 KM de Brasilia
NE
Wedstrijd
BRA
Chazot, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Cincinnati, Cyclocross
Harbin Park International
C2
Wedstrijd
USA
Cincinnati, Cyclocross (V)
Harbin Park International
C2
Wedstrijd
USA
Cincinnati, Cyclocross, Junioren
Harbin Park International
CJ
Wedstrijd
USA
2e etappe Clasico El Colombiano
NE
Etappe
COL
Damelevières, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, Junioren
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, U23
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Cyclocross, U23 (V)
CC
Europees Kampioenschap
Fermentões, Cyclocross
NE
Wedstrijd
POR
Firminy, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Gabarone (a)
Tsela Otse Road Race
NE
Wedstrijd
BOT
Guichen, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
La Garnache, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Le Beausset, Cyclocross
Beausset
NE
Wedstrijd
FRA
Liévin, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
FRA
Liévin, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
FRA
Lisieux, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Loc-Envel, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Locminé, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Manawatu Heads
Tour de Manawatu
NE
Wedstrijd
NZL
Manchester, Keirin (V)
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Omnium (V)
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Puntenkoers (V)
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Scratch
CDM
Wereldbeker
GBR
Manchester, Sprint
CDM
Wereldbeker
GBR
Montceau-les-Mines, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Montsûrs, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Muskiz, Cyclocross
Trofeo Ayuntamiento
NE
Wedstrijd
ESP
Nîmes, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Nailloux, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Paraguay (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Northampton, Cyclocross
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Northampton, Cyclocross (V)
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Ottershaw (f)
Ottershaw Series 3
NE
Wedstrijd
GBR
Perrier, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Peshai - Wah Cantt
NE
Etappe
PAK
Pierre-Châtel, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Pont-de-Metz, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Pouru-aux-Bois, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Bernard, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Ciergues, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Junien-les-Combes, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Martin-du-Tertre, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Sainte-Luce
La Lucéenne
NE
Wedstrijd
MTQ
Sant Joan Despi, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
Sint-Jan-in-Eremo, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Jan-in-Eremo, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Jan-in-Eremo, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Jan-in-Eremo, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Jan-in-Eremo, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Southampton, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GBR
Southampton, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
GBR
Stadl-Paura, Cyclocross
C2
Wedstrijd
AUT
Stadl-Paura, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
AUT
Teillé, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe Tour de Ijen
2.2
Etappe
INA
2e etappe Tour de Ikuchijima
NE
Wedstrijd
JPN
10e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
Proloog Tour of Southland
NE
Ploegentijdrit
NZL
2e etappe Tour of Taihu Lake
2.1
Etappe
CHN
1e etappe Volta da Ilha de Vicente
NE
Etappe
CPV
3e etappe Vuelta a Bolivia
2.2
Ploegentijdrit
BOL
11e etappe Vuelta a Ecuador
NE
Criterium
ECU
1e etappe Vuelta a Tamaulipas
NE
Etappe
MEX
8e etappe Vuelta Internacional a la Región del Maule
NE
Etappe
CHI
Windhoek (i)
Dobra Loops
NE
Wedstrijd
NAM
Zonhoven, Cyclocross
C1
Superprestige
BEL
Zonhoven, Cyclocross, Junioren
CJ
Superprestige
BEL
Zonhoven, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Zonhoven, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Zonhoven, Cyclocross, U23
CU
Superprestige
BEL
04 november
3e etappe Tour de Ijen
2.2
Etappe
INA
1e etappe Tour of Southland
NE
Etappe
NZL
3e etappe Tour of Taihu Lake
2.1
Etappe
CHN
2e etappe Volta da Ilha de Vicente
NE
Individuele tijdrit
CPV
4e etappe Vuelta a Bolivia
2.2
Etappe
BOL
2e etappe Vuelta a Tamaulipas
NE
Etappe
MEX
05 november
4e etappe Tour de Ijen
2.2
Etappe
INA
2e etappe Tour of Southland
NE
Etappe
NZL
4e etappe Tour of Taihu Lake
2.1
Etappe
CHN
5e etappe Vuelta a Bolivia
2.2
Etappe
BOL
3e etappe Vuelta a Tamaulipas
NE
Etappe
MEX
1e etappe Vuelta al Estado Zulia
NE
Etappe
VEN
06 november
3e etappe Tour of Southland
NE
Etappe
NZL
5e etappe Tour of Taihu Lake
2.1
Etappe
CHN
6e etappe Vuelta a Bolivia
2.2
Etappe
BOL
Proloog Vuelta a Colombia (V)
NE
Proloog
COL
4e etappe Vuelta a Tamaulipas
NE
Etappe
MEX
2e etappe Vuelta al Estado Zulia
NE
Etappe
VEN
Proloog Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
NE
Proloog
COL
1e etappe Vuelta Mundo Maya
NE
Etappe
GUA
07 november
4e etappe Tour of Southland
NE
Etappe
NZL
6e etappe Tour of Taihu Lake
2.1
Etappe
CHN
7e etappe Vuelta a Bolivia
2.2
Etappe
BOL
1e etappe Vuelta a Colombia (V)
NE
Etappe
COL
5e etappe Vuelta a Tamaulipas
NE
Etappe
MEX
3e etappe Vuelta al Estado Zulia
NE
Etappe
VEN
1e etappe Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
NE
Etappe
COL
2e etappe deel b Vuelta Mundo Maya
NE
Individuele tijdrit
GUA
2e etappe deel a Vuelta Mundo Maya
NE
Etappe
GUA
08 november
Proloog Tour de Bintan
NE
Proloog
INA
5e etappe Tour of Southland
NE
Etappe
NZL
7e etappe Tour of Taihu Lake
2.1
Etappe
CHN
8e etappe Vuelta a Bolivia
2.2
Etappe
BOL
2e etappe Vuelta a Colombia (V)
NE
Etappe
COL
6e etappe Vuelta a Tamaulipas
NE
Criterium
MEX
4e etappe Vuelta al Estado Zulia
NE
Etappe
VEN
2e etappe Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
NE
Etappe
COL
3e etappe Vuelta Mundo Maya
NE
Etappe
GUA
09 november
Arbulo, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
Brioude, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Calingasta
Doble Calingasta
NE
Etappe
ARG
Clermont, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Fogang (a)
Fogang International
NE
Wedstrijd
CHN
Hautecourt-Romanèche, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Hlinsko, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CZE
Hlinsko, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Hlinsko, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Hlinsko, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Hlinsko, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Hualien - Wuling
Taiwan K.O.M.
NE
Wedstrijd
TPE
Louisville, Cyclocross
Derby City Cup # 1
C1
Wedstrijd
USA
Louisville, Cyclocross (V)
Derby City Cup # 1
C1
Wedstrijd
USA
Louisville, Cyclocross, Junioren
Derby City Cup #1
CJ
Wedstrijd
USA
Maurik, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Meyzieu, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe Points' Series Pegasus/Papanui CC
NE
Etappe
NZL
Safenwil, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Saint-Marceau, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Seine, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Tropez, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Schaijk, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Schaijk, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Schaijk, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Tour de Bintan
NE
Etappe
INA
6e etappe Tour of Southland
NE
Individuele tijdrit
NZL
7e etappe Tour of Southland
NE
Etappe
NZL
8e etappe Tour of Taihu Lake
2.1
Etappe
CHN
9e etappe deel a Vuelta a Bolivia
2.2
Etappe
BOL
9e etappe deel b Vuelta a Bolivia
2.2
Etappe
BOL
3e etappe Vuelta a Colombia (V)
NE
Klimtijdrit
COL
7e etappe Vuelta a Tamaulipas
NE
Etappe
MEX
5e etappe Vuelta al Estado Zulia
NE
Etappe
VEN
3e etappe Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
NE
Individuele tijdrit
COL
4e etappe Vuelta Mundo Maya
NE
Etappe
GUA
Wiesbaden, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GER
Wiesbaden, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
GER
Zelzate, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Zelzate, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Zelzate, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zelzate, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Zelzate, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
10 november
Ainay-le-Château, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Ancenis, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Bauné, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe Calingasta
Doble Calingasta
NE
Etappe
ARG
Chauché, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Compton, Criterium
Dominguez Hills
NE
Criterium
USA
Cranne en Baud, Cyclocross (b)
NE
Wedstrijd
FRA
Decazeville, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Diamond
Diamond Mineral Water Race
NE
Wedstrijd
GUY
Elorrio, Cyclocross
Elorrioko Ziklokrosa Basqueland
NE
Wedstrijd
ESP
Entrammes, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Gravesend
South East Road Race League Winter Series 1
NE
Wedstrijd
GBR
Hamme-Zogge, Cyclocross
Flandriencross
C1
Superprestige
BEL
Hamme-Zogge, Cyclocross (V)
Flandriencross
C1
Wedstrijd
BEL
Hamme-Zogge, Cyclocross, Junioren
Flandriencross
CJ
Superprestige
BEL
Hamme-Zogge, Cyclocross, Nieuwelingen
Flandriencross
NE
Wedstrijd
BEL
Hamme-Zogge, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Flandriencross
NE
Wedstrijd
BEL
Hamme-Zogge, Cyclocross, U23
Flandriencross
CU
Superprestige
BEL
Hauteville-lès-Dijon, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Hohrod, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Houthalen/Helchteren, Cyclocross, Cat. B
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Houthalen/Helchteren, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Houthalen/Helchteren, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Houthalen/Helchteren, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Jamesburg, Cyclocross
HPCX # 1
C2
Wedstrijd
USA
Jamesburg, Cyclocross (V)
HPCX # 1
C2
Wedstrijd
USA
Lorsch, Cyclocross
City Cross Cup # 1
C1
Wedstrijd
GER
Lorsch, Cyclocross (V)
City Cross Cup
C1
Wedstrijd
GER
Lorsch, Cyclocross, Junioren
City Cross Cup
CJ
Wedstrijd
GER
Lorsch, Cyclocross, Nieuwelingen
City Cross Cup
NE
Wedstrijd
GER
Lorsch, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
City Cross Cup
NE
Wedstrijd
GER
Louisville, Cyclocross
Derby City Cup # 2
C2
Wedstrijd
USA
Louisville, Cyclocross (V)
Derby City Cup # 2
C2
Wedstrijd
USA
Louisville, Cyclocross, Junioren
Derby City Cup # 2
CJ
Wedstrijd
USA
Malelane, Downhill (V)
2
Afdaling
RSA
Marseille, Cyclocross (a)
NE
Wedstrijd
FRA
Montbéliard, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Caymaneilanden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAY
Orihuela, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
Podbrezová, Cyclocross
Horná Mičiná # 1
C2
Wedstrijd
SVK
Podbrezová, Cyclocross (V)
Horná Mičiná # 1
NE
Wedstrijd
SVK
Podbrezová, Cyclocross, Junioren
Horná Mičiná # 1
NE
Wedstrijd
SVK
Podbrezová, Cyclocross, Nieuwelingen
Horná Mičiná # 1
NE
Wedstrijd
SVK
Podbrezová, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SVK
Policka, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
Policka, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Policka, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Policka, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Policka, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Rennaz, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SUI
Rennaz, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Rennaz, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Rennaz, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Riom, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Sémoy, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Brice-sur-Vienne, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Laurent-d'Oingt, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Maugan, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Salvador
Desafio de Salvador
NE
Wedstrijd
BRA
Siteki
Siteki Cycling Challenge
NE
Wedstrijd
SWZ
Telde
NE
Klimtijdrit
ESP
2e etappe Tour de Bintan
NE
Etappe
INA
Tour de Okinawa
1.2
Wedstrijd
JPN
9e etappe Tour of Taihu Lake
2.1
Etappe
CHN
Veldhoven, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Veldhoven, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Veldhoven, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Veldhoven, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Villy, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Vouneuil-sous-Biard, Cyclocross (a)
NE
Wedstrijd
FRA
10e etappe deel a Vuelta a Bolivia
2.2
Individuele tijdrit
BOL
10e etappe deel b Vuelta a Bolivia
2.2
Etappe
BOL
4e etappe Vuelta a Colombia (V)
NE
Criterium
COL
8e etappe Vuelta a Tamaulipas
NE
Etappe
MEX
6e etappe Vuelta al Estado Zulia
NE
Etappe
VEN
4e etappe Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
NE
Criterium
COL
5e etappe Vuelta Mundo Maya
NE
Etappe
GUA
Wissous, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
11 november
Aiguefonde, Cyclocross
Fontalba
NE
Wedstrijd
FRA
Bonnétable, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Brouilly, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Casteljaloux, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Charleville-Mézières, Cyclocross (a)
Mont Olympe
NE
Wedstrijd
FRA
Cholet, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Cours-les-Barres, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Dourdan, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Hauteville-lès-Dijon, Cyclocross (a)
NE
Wedstrijd
FRA
Léry, Cyclocross
Léry-Poses
NE
Wedstrijd
FRA
Melrand, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Montferrat, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Niel, Cyclocross
Jaarmarktcross
C2
Wedstrijd
BEL
Niel, Cyclocross (V)
Jaarmarktcross
C2
Wedstrijd
BEL
Niel, Cyclocross, Junioren
Jaarmarktcross
NE
Wedstrijd
BEL
Niel, Cyclocross, Nieuwelingen
Jaarmarktcross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Niel, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Jaarmarktcross
NE
Wedstrijd
BEL
Plonéour-Lanvern, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Étienne-lès-Remiremont, Cyclocross (a)
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Jacques-de-la-Lande, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Yrieix-la-Perche, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Stene, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Stene, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Stene, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Stene, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Stene, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Valdahon, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
12 november
Nanjing
Tour de Nanjing
1.2
Wedstrijd
CHN
1e etappe Vuelta de Lavalle Mendoza
NE
Individuele tijdrit
ARG
2e etappe Vuelta de Lavalle Mendoza
NE
Etappe
ARG
13 november
1e etappe Ecowas Cycling Tour
NE
Etappe
3e etappe Vuelta de Lavalle Mendoza
NE
Etappe
ARG
14 november
2e etappe Ecowas Cycling Tour
NE
Etappe
1e etappe Tour of Guyana
Ministry of Culture Youth and Sport 5 Stage Race
NE
Etappe
GUY
2e etappe Tour of Guyana
Ministry of Culture Youth and Sport 5 Stage Race
NE
Etappe
GUY
1e etappe Vuelta Ciclista Aragua
NE
Etappe
VEN
15 november
2e etappe Clásica del Oriente
NE
Etappe
ESA
Iowa City, Cyclocross
Jingle Cross # 1
C2
Wedstrijd
USA
Iowa City, Cyclocross (V)
Jingle Cross # 1
C2
Wedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Nieuw-Zeeland
NE
Nationaal kampioenschap
NZL
1e etappe Popayán
Clásica Alcaldia de Popayán
NE
Klimtijdrit
COL
3e etappe Tour of Guyana
Ministry of Culture Youth and Sport 5 Stage Race
NE
Etappe
GUY
4e etappe Tour of Guyana
Ministry of Culture Youth and Sport 5 Stage Race
NE
Etappe
GUY
1e etappe Trophée des As
NE
Individuele tijdrit
MAD
Proloog 1e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Proloog
PAN
2e etappe Vuelta Ciclista Aragua
NE
Etappe
VEN
5e etappe Vuelta de Lavalle Mendoza
NE
Criterium
ARG
16 november
Agny, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Allichamps, Cyclocross
Bruére-Allichamps
NE
Wedstrijd
FRA
Ametzaga de Zuia, Cyclocross
Trofeo San Andrés
NE
Wedstrijd
ESP
Berghem, Cyclocross, Junioren
D'n Bergse Wielerronde
NE
Wedstrijd
NED
3e etappe Ecowas Cycling Tour
NE
Etappe
Frouard, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Gold Coast
Darren Smith Cycle Classic
NE
Wedstrijd
AUS
Hasselt, Cyclocross
C1
Wedstrijd
BEL
Hasselt, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
BEL
Hasselt, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Hasselt, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Hasselt, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Hasselt, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
BEL
Holé Vrchy, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
CZE
Holé Vrchy, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Holé Vrchy, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
CZE
Holé Vrchy, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
CZE
Holé Vrchy, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Iowa City, Cyclocross
Jingle Cross # 2
C2
Wedstrijd
USA
Iowa City, Cyclocross (V)
Jingle Cross # 2
C2
Wedstrijd
USA
Kosice, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SVK
Kosice, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SVK
Kosice, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SVK
Kosice, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SVK
Kosice, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SVK
Langebaan
Lagoon Cycle Challenge
NE
Wedstrijd
RSA
Lichtaart, Cyclocross, Cat. B
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtaart, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtaart, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtaart, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Nagano-shi, Cyclocross
Minamimaki, Nobeyama Supercross # 1
C2
Wedstrijd
JPN
Nagano-shi, Cyclocross (V)
Minamimaki, Nobeyama Supercross # 1
C2
Wedstrijd
JPN
Nagano-shi, Cyclocross, U23
Minamimaki, Nobeyama Supercross # 1
CU
Wedstrijd
JPN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zweden
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zweden
CN
Nationaal Kampioenschap
SWE
Quimperlé, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Rosal, Cyclocross
Trofeo Comunidade Montes de Eiras
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Tour of Fuzhou
2.2
Etappe
CHN
5e etappe Tour of Guyana
Ministry of Culture Youth and Sport 5 Stage Race
NE
Etappe
GUY
3e etappe Trophée des As
NE
Etappe
MAD
2e etappe Trophée des As
NE
Etappe
MAD
Vihiers, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Etappe
PAN
3e etappe Vuelta Ciclista Aragua
NE
Etappe
VEN
17 november
Aiglemont, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Alcantarilla (a)
Carrera del Jamon
NE
Wedstrijd
ESP
Andrézieux, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Aschbach, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Azé, Cyclocross
Aze
NE
Wedstrijd
FRA
Boadilla del Monte, Cyclocross (a)
NE
Wedstrijd
ESP
Chomutov, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
Chomutov, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Chomutov, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Chomutov, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Chomutov, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
3e etappe Clásica del Oriente
NE
Etappe
ESA
Couëron, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Durham, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GBR
Durham, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
GBR
El Camp de Mirra, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
El Camp de Mirra, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
ESP
Frotey-lès-Vesoul, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Gavere, Cyclocross
C1
Superprestige
BEL
Gavere, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
BEL
Gavere, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Superprestige
BEL
Gavere, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Gavere, Cyclocross, U23
CU
Superprestige
BEL
GP Campagnolo
NE
Wedstrijd
ARG
Guîtres, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Heure-le-Romain, Cyclocross, Cat. B
NE
Formule D
BEL
Heure-le-Romain, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Heure-le-Romain, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Hong Kong (k)
Hong Kong Road Race 3
NE
Wedstrijd
HKG
2e etappe III Copa de Ruta El Salvador
NE
Etappe
ESA
Invercargill, Keirin
C1
Wedstrijd
NZL
Invercargill, Keirin (V)
C1
Wedstrijd
NZL
Invercargill, Omnium
C1
Wedstrijd
NZL
Invercargill, Omnium (V)
C1
Wedstrijd
NZL
Invercargill, Puntenkoers, Junioren
C1
Wedstrijd
NZL
Invercargill, Puntenkoers, Junioren (V)
C1
Wedstrijd
NZL
Invercargill, Scratch
C1
Wedstrijd
NZL
Invercargill, Scratch (V)
C1
Wedstrijd
NZL
Invercargill, Scratch, Junioren
C1
Wedstrijd
NZL
Invercargill, Scratch, Junioren (V)
C1
Wedstrijd
NZL
Invercargill, Sprint
C1
Wedstrijd
NZL
Invercargill, Sprint (V)
C1
Wedstrijd
NZL
Iowa City, Cyclocross
Jingle Cross # 3
C1
Wedstrijd
USA
Iowa City, Cyclocross (V)
Jingle Cross # 3
C1
Wedstrijd
USA
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Cyclocross, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Cyclocross, Nieuwelingen, België
NE
Wedstrijd
BEL
La Colle-sur-Loup, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
La Morgal, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
Lacelle, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Lieshout, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Lieshout, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Lieshout, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Lieshout, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Lleida, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
Loulé, Cyclocross
NE
Wedstrijd
POR
Madiswil, Cyclocross
Flückiger Cross
C2
Wedstrijd
SUI
Madiswil, Cyclocross (V)
Flückiger Cross
C2
Wedstrijd
SUI
Madiswil, Cyclocross, Junioren
Flückiger Cross
NE
Wedstrijd
SUI
Madiswil, Cyclocross, Nieuwelingen
Flückiger Cross
NE
Wedstrijd
SUI
Madiswil, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Flückiger Cross
NE
Wedstrijd
SUI
Montauban, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Nagano-shi, Cyclocross
Minamimaki, Nobeyama Supercross # 2
C2
Wedstrijd
JPN
Nagano-shi, Cyclocross (V)
Minamimaki, Nobeyama Supercross # 2
C2
Wedstrijd
JPN
Nagano-shi, Cyclocross, U23
Minamimaki, Nobeyama Supercross # 2
CU
Wedstrijd
JPN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Filipijnen
CN
Nationaal Kampioenschap
PHI
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Filipijnen
CN
Nationaal Kampioenschap
PHI
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Filipijnen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
PHI
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Filipijnen
C1
Nationaal Kampioenschap
PHI
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Filipijnen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PHI
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Filipijnen
CN
Nationaal kampioenschap
PHI
Nointel, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
OECS Cycling Challenge
NE
Wedstrijd
3e etappe Popayán
Clásica Alcaldia de Popayán
NE
Etappe
COL
Pure FM 90.7 K Road Race
NE
Wedstrijd
SEY
Quelneuc, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
FRA
Quelneuc, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
FRA
Quelneuc, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
FRA
Quelneuc, Cyclocross, U23
# 1
C2
Wedstrijd
FRA
Riversands
Ride Joburg 247 - 94.7 Challenge
NE
Wedstrijd
RSA
Saint-Apollinaire, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Géosmes, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
San Juan
Leslie King Memorial
NE
Wedstrijd
TRD
Stara lubovna, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SVK
Stara lubovna, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SVK
Stara lubovna, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SVK
Stara lubovna, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SVK
7e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Individuele tijdrit
PER
Proloog Tour de Rwanda
2.2
Proloog
RWA
2e etappe Tour of Fuzhou
2.2
Etappe
CHN
4e etappe Trophée des As
NE
Etappe
MAD
Vignot, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Voiron, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
3e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Etappe
PAN
4e etappe Vuelta Ciclista Aragua
NE
Etappe
VEN
Wuustwezel, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Wuustwezel, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
18 november
4e etappe Ecowas Cycling Tour
NE
Etappe
1e etappe Tour de Rwanda
2.2
Etappe
RWA
3e etappe Tour of Fuzhou
2.2
Etappe
CHN
4e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Ploegentijdrit
PAN
19 november
Adelaide, 1 km
Oceania Track Championships
CC
Regionaal kampioenschap
AUS
Adelaide, 500 m (V)
Oceania Track Championships
CC
Regionaal kampioenschap
AUS
Adelaide, Ploegenachtervolging
Oceania Track Championships
CC
Regionaal kampioenschap
AUS
Adelaide, Ploegenachtervolging (V)
Oceania Track Championships
CC
Regionaal kampioenschap
AUS
Adelaide, Ploegsprint
Oceania Track Championships
CC
Regionaal kampioenschap
AUS
Adelaide, Ploegsprint (V)
Oceania Track Championships
CC
Regionaal kampioenschap
AUS
Adelaide, Scratch
Oceania Track Championships
CC
Regionaal kampioenschap
AUS
Adelaide, Scratch (V)
Oceania Track Championships
CC
Regionaal kampioenschap
AUS
3e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
2e etappe Tour de Rwanda
2.2
Etappe
RWA
5e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Etappe
PAN
20 november
Adelaide, Achtervolging
Oceania Track Championships
CC
Regionaal kampioenschap
AUS
Adelaide, Achtervolging (V)
Oceania Track Championships
CC
Regionaal kampioenschap
AUS
Adelaide, Keirin
Oceania Track Championships
CC
Regionaal kampioenschap
AUS
Adelaide, Keirin (V) (a)
CC
Regionaal kampioenschap
AUS
Adelaide, Omnium
Oceania Track Championships
CC
Regionaal kampioenschap
AUS
Adelaide, Ploegkoers
Oceania Track Championships
CC
Regionaal kampioenschap
AUS
Adelaide, Puntenkoers
Oceania Track Championships
CC
Regionaal kampioenschap
AUS
Moganshan (a)
Moganshan Cycle Carnival
NE
Wedstrijd
CHN
3e etappe Tour de Rwanda
2.2
Etappe
RWA
6e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Etappe
PAN
1e etappe Vuelta al Valle
NE
Etappe
ARG
21 november
Grenchen, Achtervolging
Track Cycling Challenge
2
Wedstrijd
SUI
Grenchen, Puntenkoers (b)
2
Wedstrijd
SUI
Grenchen, Scratch (b)
2
Wedstrijd
SUI
4e etappe Tour de Rwanda
2.2
Etappe
RWA
7e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Etappe
PAN
2e etappe Vuelta al Valle
NE
Etappe
ARG
22 november
Adelaide, Omnium (V) (a)
Oceania Track Championships
CC
Regionaal kampioenschap
AUS
Adelaide, Puntenkoers (V)
Oceania Track Championships
CC
Regionaal kampioenschap
AUS
Adelaide, Sprint
Oceania Track Championships
CC
Regionaal kampioenschap
AUS
Adelaide, Sprint (V)
Oceania Track Championships
CC
Regionaal kampioenschap
AUS
Argenteuil, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Juegos Bolivarianos, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
La Plata
G.P.Pechito bancalari
NE
Wedstrijd
ARG
Los Angeles, Keirin
2
Wedstrijd
USA
Los Angeles, Ploegenachtervolging (V)
2
Wedstrijd
USA
Los Angeles, Ploegsprint
C1
Wedstrijd
USA
Los Angeles, Ploegsprint (V)
2
Wedstrijd
USA
5e etappe Tour de Rwanda
2.2
Etappe
RWA
1e etappe Tour of Sharjah
2.2
Etappe
UAE
8e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Etappe
PAN
3e etappe Vuelta al Valle
NE
Etappe
ARG
23 november
Aizenay, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Annezin, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Connantre, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Eerde, Cyclocross, Nieuwelingen
Veghel
NE
Wedstrijd
NED
El Pavo - Puente Tocinos
NE
Wedstrijd
ESP
Hyères, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Koksijde, Cyclocross
Duinencross
CDM
Wereldbeker
BEL
Koksijde, Cyclocross (V)
Duinencross
CDM
Wereldbeker
BEL
Koksijde, Cyclocross, Junioren
Duinencross
CDM
Wereldbeker
BEL
Koksijde, Cyclocross, Junioren (V)
Duinencross
NE
Wedstrijd
BEL
Koksijde, Cyclocross, Nieuwelingen
Duinencross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Koksijde, Cyclocross, U23
Duinencross
CDM
Wereldbeker
BEL
Los Angeles, Omnium
2
Wedstrijd
USA
Macqueville, Cyclocross (a)
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Seychellen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SEY
Onzain, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
3e etappe Points' Series Pegasus/Papanui CC
NE
Klimwedstrijd
NZL
Saint-Just-en-Chaussée, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Paul, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
7e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
Stony Point, Cyclocross
Supercross Cup # 1
C2
Wedstrijd
USA
Stony Point, Cyclocross (V)
Supercross Cup # 1
C2
Wedstrijd
USA
Torrejón de Ardoz, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Tour de Poyang Lake
NE
Etappe
CHN
6e etappe Tour de Rwanda
2.2
Etappe
RWA
2e etappe Tour of Sharjah
2.2
Etappe
UAE
Treto, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
Tucson
El Tour de Tucson
NE
Wedstrijd
USA
Uitbergen, Cyclocross, Cat. B
Berlare
NE
Wedstrijd
BEL
Uitbergen, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Berlare
NE
Wedstrijd
BEL
Uitbergen, Cyclocross, Junioren
Berlare
NE
Wedstrijd
BEL
Uitbergen, Cyclocross, Junioren (V)
Berlare
NE
Wedstrijd
BEL
Uitbergen, Cyclocross, Nieuwelingen
Berlare
NE
Wedstrijd
BEL
Varennes-Vauzelles, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
9e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Individuele tijdrit
PAN
5e etappe Vuelta al Valle
NE
Etappe
ARG
4e etappe Vuelta al Valle
NE
Individuele tijdrit
ARG
24 november
Aguascalientes (b)
Medallita Milagrosa
NE
Wedstrijd
MEX
Bérriz, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
Carlet, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
Carlet, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
ESP
Cognin, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Commentry, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Dijon, Cyclocross
Parc de la combe à la Serpent
NE
Wedstrijd
FRA
Gent, Zesdaagse
Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent
Class 1
Zesdaagse
BEL
Gieten, Cyclocross
C1
Superprestige
NED
Gieten, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
NED
Gieten, Cyclocross, Junioren
CJ
Superprestige
NED
Gieten, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Gieten, Cyclocross, U23
CU
Superprestige
NED
GP Superprestige de Ciclismo Olímpico
NE
Wedstrijd
BRA
Gruyères, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Guidel, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Hermalle-sous-Huy, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Hermalle-sous-Huy, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Hittnau, Cyclocross
C1
Wedstrijd
SUI
Hittnau, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
SUI
Hittnau, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Hittnau, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Hittnau, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Hoegaarden, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Hoegaarden, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Hoegaarden, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Hoegaarden, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Hoegaarden, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Hong Kong, Criterium (d)
Hong Kong Criterium Series 2
NE
Criterium
HKG
Illzach, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Juegos Bolivarianos, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van Castillië en Leon, Cyclocross, Elite, Spanje
NE
Wedstrijd
ESP
La Ciotat, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
La Ferté-sous-Jouarre, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
La Roche-sur-Yon, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Lailly-en-Val, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Levécourt, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Los Angeles, Keirin (V)
2
Wedstrijd
USA
Los Angeles, Ploegkoers
2
Wedstrijd
USA
Los Angeles, Scratch
2
Wedstrijd
USA
Los Angeles, Sprint
C1
Wedstrijd
USA
Manlleu, Cyclocross
Trofeo Joan Soler
NE
Wedstrijd
ESP
Merville, Cyclocross
Merville-Lestrem
NE
Wedstrijd
FRA
Merville, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
CN
Nationaal kampioenschap
SEY
Ollioules, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Pont-l'Abbé, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Pupillin, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Romorantin, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Fraigne, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Santiago de Compostela, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
Savigneux, Cyclocross (a)
NE
Wedstrijd
FRA
Stony Point, Cyclocross
Supercross Cup # 2
C2
Wedstrijd
USA
Stony Point, Cyclocross (V)
Supercross Cup # 2
C2
Wedstrijd
USA
2e etappe Tour de Poyang Lake
NE
Etappe
CHN
7e etappe Tour de Rwanda
2.2
Etappe
RWA
3e etappe Tour of Sharjah
2.2
Etappe
UAE
Tournai-sur-Dive, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Trnava, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Trnava, Cyclocross (V)
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Trnava, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Trnava, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Trnava, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Villaines-les-Rochers, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
10e etappe Vuelta a Chiriquí
NE
Etappe
PAN
6e etappe Vuelta al Valle
NE
Etappe
ARG
Yasu, Cyclocross
Yasu City
C2
Wedstrijd
JPN
Yasu, Cyclocross (V)
Yasu City
C2
Wedstrijd
JPN
25 november
3e etappe Doble Chepes (a)
NE
Etappe
ARG
3e etappe Tour de Poyang Lake
NE
Etappe
CHN
4e etappe Tour of Sharjah
2.2
Etappe
UAE
26 november
4e etappe Tour de Poyang Lake
NE
Etappe
CHN
27 november
5e etappe Tour de Poyang Lake
NE
Etappe
CHN
28 november
1e etappe Giro por la Hermandad
NE
Etappe
URU
1e etappe Tour de Madagascar
NE
Criterium
MAD
6e etappe Tour de Poyang Lake
NE
Etappe
CHN
29 november
2e etappe Giro por la Hermandad
NE
Etappe
URU
Mexico City, 1 km (a)
Copa Internacional de Pista
C1
Wedstrijd
MEX
Mexico City, 500 m (V) (a)
Copa Internacional de Pista
C1
Wedstrijd
MEX
Mexico City, Ploegenachtervolging (a)
Copa Internacional de Pista
C1
Wedstrijd
MEX
Mexico City, Ploegsprint (a)
Copa Internacional de Pista
C1
Wedstrijd
MEX
Mexico City, Ploegsprint (V)
Copa Internacional de Pista
C1
Wedstrijd
MEX
Mexico City, Scratch
Copa Internacional de Pista
C1
Wedstrijd
MEX
2e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
7e etappe Tour de Poyang Lake
NE
Etappe
CHN
1e etappe Tour of Bright
NE
Individuele tijdrit
AUS
30 november
Abbeville, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
CC
Continentaal kampioenschap
Alcalá de Guadaira, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
Auchy-les-Mines, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Bridiers, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Châtellerault, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Cronulla, Criterium
NE
Criterium
AUS
Dumbría, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Giro por la Hermandad
NE
Individuele tijdrit
URU
Hilversum, Cyclocross
Janet Memorial
NE
Wedstrijd
NED
Hilversum, Cyclocross (V)
Janet Memorial
NE
Wedstrijd
NED
Hilversum, Cyclocross, Junioren
Janet Memorial
NE
Wedstrijd
NED
Hilversum, Cyclocross, Nieuwelingen
Janet Memorial
NE
Wedstrijd
NED
Las Rozas
Memorial Isabel Clavero
NE
Criterium
ESP
Los Angeles, Cyclocross
CXLA Weekend # 1
C2
Wedstrijd
USA
Los Angeles, Cyclocross (V)
CXLA Weekend # 1
C2
Wedstrijd
USA
Los Angeles, Cyclocross, Junioren
CXLA Weekend # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Mexico City, 3 km (V)
Copa Internacional de Pista
C1
Wedstrijd
MEX
Mexico City, Omnium
Copa Internacional de Pista
C1
Wedstrijd
MEX
Mexico City, Omnium (V)
Copa Internacional de Pista
C1
Wedstrijd
MEX
Mexico City, Ploegenachtervolging (V)
Copa Internacional de Pista
C1
Wedstrijd
MEX
Mexico City, Scratch (V)
Copa Internacional de Pista
C1
Wedstrijd
MEX
Mexico City, Sprint (a)
Copa Internacional de Pista
C1
Wedstrijd
MEX
Mexico City, Sprint (V) (a)
Copa Internacional de Pista
C1
Wedstrijd
MEX
Mol, Cyclocross, Junioren
Zilvermeercross
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Pouancé, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, Elite, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, Junioren, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Reto de Los Dioses del Huaytapallana
NE
Klimwedstrijd
PER
Rijkevorsel, Cyclocross, Cat. B
Sint-Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Sint-Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
Rijkevorsel, Cyclocross, Nieuwelingen
Sint-Jozef 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Rocheville, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Saint-Quentin-Fallavier, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Siem Reap
Angkor Wat Bike4Kids
NE
Wedstrijd
CAM
Sterling, Cyclocross
Baystate CC # 1
C2
Wedstrijd
USA
Sterling, Cyclocross (V)
Baystate CC # 1
C2
Wedstrijd
USA
Taupo
Lake Taupo Cycle Challenge
NE
Wedstrijd
NZL
Torroella de Montgrí, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Tour de Madagascar
NE
Etappe
MAD
2e etappe Tour of Bright
NE
Etappe
AUS
Zürich, Zesdaagse
6D
Zesdaagse
SUI
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!