Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender oktober 1971
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 oktober
Aberdare
Abercynon Autumn Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Aberfoyle, Chrono
Tour de Trossachs Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Flixton, Cyclocross
Circuit of the Brickworks
NE
Wedstrijd
GBR
Lennoxtown
Scottish National Championship Hill Climb
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Penistone
Sheffield Anniversary Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Preston, Cyclocross
Fulwood Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Willerby
Hull Coureurs Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
01 oktober
Gentbrugge
Criterium
BEL
Goeferdinge, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour of Bulgaria
Etappe
BUL
02 oktober
Berlaar, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Diksmuide, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Giro del Veneto
Ronde van Venetië
Wedstrijd
ITA
Heinkenszand, Amateurs
NE
Criterium
NED
Petit-Waret, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
9e etappe Tour of Bulgaria
Etappe
BUL
03 oktober
Knesselare
Criterium
BEL
Moerbeke, Cyclocross
Pereboom
NE
Wedstrijd
BEL
Moerbeke, Cyclocross, Cat. B
Pereboom
NE
Wedstrijd
BEL
Oostakker, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Tours
Super Prestige Pernod
FRA
10e etappe Tour of Bulgaria
Etappe
BUL
04 oktober
Bologna
Giro dell'Emilia
Wedstrijd
ITA
Kuurne, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Laarne, Cyclocross, Cat. B
Steentje
NE
Wedstrijd
BEL
Oostrozebeke, Criterium
Herfstcriterium
Criterium
BEL
Rumst, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Rumst, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wiers, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wolvertem, Cyclocross
Grote Prijs Dries-Sport
Wedstrijd
BEL
05 oktober
Hulst, Amateurs
NE
Criterium
NED
Knokke, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
06 oktober
Lissone
Coppa Agostoni
Wedstrijd
ITA
Steenhuffel, Cyclocross
Elst Sportief
Wedstrijd
BEL
Zele
Kaj-KWB Prijs, Oostvlaamse Sluitingsprijs
Wedstrijd
BEL
07 oktober
Zwevezele
Zwevezele Koerse Individueel
Wedstrijd
BEL
09 oktober
Geleen (a)
Criterium
NED
Giro di Lombardia
Il Lombardia
Super Prestige Pernod
ITA
Lombardsijde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Putte, Amateurs
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
Walem, Cyclocross
Wedstrijd
BEL
Zonhoven, Cyclocross, Cat. B
Termolen
NE
Wedstrijd
BEL
10 oktober
Boechout, Amateurs
Boechout
NE
Wedstrijd
BEL
Keiem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Les Fossés, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Tervuren, Cyclocross (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Vurste, Cyclocross, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wetteren, Cyclocross
Wedstrijd
BEL
11 oktober
Boom
Criterium
BEL
2e etappe Lausanne (a)
A Travers Lausanne
Etappe
SUI
1e etappe Lausanne (a)
A Travers Lausanne
Etappe
SUI
13 oktober
1e etappe Etoile des Espoirs
NE
Etappe
FRA
14 oktober
Ardooie, Cyclocross
Kermiscross
Wedstrijd
BEL
2e etappe Etoile des Espoirs
NE
Etappe
FRA
Peulis, Cyclocross
Rijmenam/Putte
NE
Wedstrijd
BEL
Putte-Kapellen
Nationale Sluitingsprijs
Wedstrijd
BEL
15 oktober
3e etappe Etoile des Espoirs
NE
Etappe
FRA
16 oktober
Calvisano
Criterium
ITA
4e etappe Etoile des Espoirs
NE
Etappe
FRA
Hombeek, Cyclocross
Wedstrijd
BEL
Hooglede, Cyclocross
Wedstrijd
BEL
Nazareth, Cyclocross, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Agatha-Berchem, Cyclocross
Wedstrijd
BEL
17 oktober
Assenede, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Astene, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Etoile des Espoirs
NE
Individuele tijdrit
FRA
Lugano, Chrono
GP de Lugano
NE
Individuele tijdrit
SUI
Sint-Joris-Weert, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
18 oktober
Eeklo, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
20 oktober
Moere, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
21 oktober
Beernem, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
23 oktober
Oeselgem, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Waasmunster, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
24 oktober
Grand Prix des Nations
Super Prestige Pernod
FRA
Kortemark, Cyclocross
Wedstrijd
BEL
Lanaken, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Lembeke, Cyclocross, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Linkebeek, Cyclocross
Wedstrijd
BEL
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Pernod - Super Prestige
NE
Super Prestige Pernod
Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
27 oktober
Ruddervoorde, Cyclocross (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Schoonaarde, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
28 oktober
Dikkelvenne, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Tollembeek, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
29 oktober
1e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Etappe
MEX
30 oktober
Asse-ter-Heide, Cyclocross
Asse - Meldert
NE
Wedstrijd
BEL
Lebbeke, Cyclocross, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Tienen, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Torhout, Cyclocross (a)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Etappe
MEX
31 oktober
Aalter, Cyclocross, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Freienbach, Cyclocross
Bäch
NE
Wedstrijd
SUI
Massemen, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Militairen, België
NE
Wedstrijd
BEL
Oostkamp, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Overijse, Cyclocross
Vlaamse Druivencross
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Etappe
MEX
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link