Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender september 2007
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 september
1e etappe Adare, Elite/U23
Adare 2 days
NE
Etappe
IRL
2e etappe Adare, Elite/U23
Adare 2 days
NE
Individuele tijdrit
IRL
Avedøre
NE
Criterium
DEN
Deurne (V)
Criterium
BEL
1e etappe Dongen (a)
Ronde van Midden Brabant
NE
Etappe
NED
Dordrecht (V)
NE
Criterium
NED
Dortmund (p)
Internationaler Rad Championnat
NE
Criterium
GER
2e etappe Gateway Cup
NE
Etappe
USA
Giro del Veneto
Ronde van Venetië
1.HC
Wedstrijd
ITA
5e etappe Giro della Valle d'Aosta
2.2
Etappe
ITA
3e etappe GP Rüebliland, Junioren
Ruebliland
2.HC
Individuele tijdrit
SUI
2e etappe GP Rüebliland, Junioren
Ruebliland
2.HC
Etappe
SUI
2e etappe Green Mountain Stagerace
NE
Etappe
USA
2e etappe Green Mountain Stagerace (V)
NE
Etappe
USA
2e etappe Independence Day Classic, Elite/U23
NE
Etappe
TRD
Juriš na Vršič
NE
Wedstrijd
SLO
Magdeburg
Rund um den Magdeburger Dom
NE
Criterium
GER
Meulebeke
Omloop Mandel-Leie-Schelde Ind
NE
Dernyrace
BEL
Meulebeke, Junioren
Omloop Mandel-Leie-Schelde
1.1
Wedstrijd
BEL
Modena (a)
Memorial Viviana Manservisi, GP Città di Modena
Criterium
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
NE
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, San Marino
CN
Nationaal Kampioenschap
SMR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Puerto Rico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederlandse Antillen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederlandse Antillen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Newport, Criterium
Newport Nocturne
NE
Criterium
GBR
4e etappe deel a Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.2
Etappe
SVK
4e etappe deel b Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.2
Etappe
SVK
Paris - Vierzon
NE
Wedstrijd
FRA
Plouay (V)
GP Ouest France, GP de Plouay - Classic Lorient Agglomération
CDM/F
Wereldbeker
FRA
Steinhagen
NE
Criterium
GER
Tisselt, Amateurs
Tisselt
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de Korea
2.2
Criterium
KOR
11e etappe Tour of the Murray River
NE
Criterium
AUS
12e etappe Tour of the Murray River
NE
Etappe
AUS
3e etappe Trittico del Veneto, Junioren
NE
Etappe
ITA
1e etappe Ullensaker/Hero Grand Prix
Kalas Cup/Norgescup
NE
Etappe
NOR
1e etappe Ullensaker/Hero Grand Prix (V)
Kalas Cup/Norgescup
Wedstrijd
NOR
Valongo
Troféu Município de Valongo
1.3
Criterium
POR
1e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Tenerife
NE
Etappe
ESP
6e etappe Vuelta a Venezuela
NE
Etappe
VEN
3e etappe Vuelta al Lago Uru Uru
NE
Etappe
BOL
02 september
3e etappe Adare, Elite/U23
Adare 2 days
NE
Etappe
IRL
Affligem (V)
Criterium
BEL
Amager Fælled
NE
Criterium
DEN
Bavikhove, Criterium
Leiedal Koerse
NE
Criterium
BEL
Châteaudun (V)
Trophée des Cyclistines
NE
Criterium
FRA
Dessau
NE
Criterium
GER
2e etappe Dongen (a)
Ronde van Midden Brabant
NE
Etappe
NED
Dortmund (c)
Internationale Meisterschaft von Dortmund
NE
Criterium
GER
3e etappe Gateway Cup
NE
Etappe
USA
6e etappe Giro della Valle d'Aosta
2.2
Etappe
ITA
4e etappe GP Rüebliland, Junioren
Ruebliland
2.HC
Etappe
SUI
3e etappe Green Mountain Stagerace
NE
Etappe
USA
3e etappe Green Mountain Stagerace (V)
NE
Etappe
USA
Höhnstedt
NE
Criterium
GER
Hamburg (c)
GP der Haspa Hamburg-Volksdorf
NE
Criterium
GER
Hilversum (V)
NE
Criterium
NED
3e etappe Independence Day Classic, Elite/U23
NE
Etappe
TRD
Izmir, Mountainbike (V)
Izmir XCO Cup
C2
Wedstrijd
TUR
Izmir, Mountainbike, Elite/U23
Izmir XCO Cup
C2
Wedstrijd
TUR
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Op de weg, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Leuven
GP Jef Scherens
1.1
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Liechtenstein
CN
Nationaal kampioenschap
LIE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Liechtenstein (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LIE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
5e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.2
Etappe
SVK
Plouay (a)
GP Ouest France, GP Plouay
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
FRA
Rakvere, Mountainbike
Rakvere Rattamaraton
NE
Wedstrijd
EST
Sandton
Montecasino Classic
NE
Wedstrijd
RSA
Santa Croce sull' Arno
GP Industria del Cuoio e delle Pelli
NE
Wedstrijd
ITA
Schwaz
NE
Criterium
AUT
Schwaz (V)
Schwazer Raiffeisen
NE
Criterium
AUT
2e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
3e etappe Tour du Sénégal
2.2
Etappe
SEN
13e etappe Tour of the Murray River
NE
Etappe
AUS
4e etappe Trittico del Veneto, Junioren
NE
Etappe
ITA
Trofeo Banca Credito Cooperativo del Metauro
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Ullensaker/Hero Grand Prix
Kalas Cup/Norgescup
NE
Etappe
NOR
2e etappe Ullensaker/Hero Grand Prix (V)
Kalas Cup/Norgescup
Wedstrijd
NOR
Vieniba
Vienības
NE
Criterium
LAT
2e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
5e etappe deel a Vuelta a Tenerife
NE
Individuele tijdrit
ESP
5e etappe deel b Vuelta a Tenerife
NE
Etappe
ESP
7e etappe Vuelta a Venezuela
NE
Etappe
VEN
4e etappe Vuelta al Lago Uru Uru
NE
Etappe
BOL
Westerlo (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Windsor
Tour de Via Italia
NE
Criterium
CAN
Wolvertem, Amateurs (a)
Imde
NE
Wedstrijd
BEL
03 september
Atlanta (g)
US 100 K Classic
NE
Criterium
USA
Atlanta (V)
US 100 K Classic
NE
Criterium
USA
Bornheim
NE
Criterium
GER
Bourbonne-les-Bains (V)
Critérium des Championnes
NE
Criterium
FRA
Brasschaat, Dernycriterium
NE
Dernyrace
BEL
El Jumeal
Subida a El Jumeal
NE
Klimwedstrijd
ARG
4e etappe Gateway Cup
NE
Etappe
USA
4e etappe Green Mountain Stagerace
NE
Etappe
USA
4e etappe Green Mountain Stagerace (V)
NE
Criterium
USA
1e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.1
Etappe
NED
San Francisco (a)
NE
Criterium
USA
3e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
4e etappe Tour du Sénégal
2.2
Etappe
SEN
3e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
8e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
Wetteren, Dernycriterium
Derny Festival Wetteren
NE
Dernyrace
BEL
Zonnebeke (V)
Avond van Zonnebeke
Criterium
BEL
04 september
Figline Valdarno
Giro del Valdarno
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.1
Etappe
NED
Livraga
Coppa Comune di Livraga
NE
Wedstrijd
ITA
Merksem
Schaal Sels - Johan Museeuw Classic
1.1
Wedstrijd
BEL
Royat (V)
Boucle des Championnes - Royat
NE
Criterium
FRA
Sona
San Luigi di Sona
NE
Criterium
ITA
4e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
5e etappe Tour du Sénégal
2.2
Etappe
SEN
4e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Nicaragua
NE
Etappe
NIC
9e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite
CM
Wereldkampioenschap
05 september
Aartselaar
GP Rik Van Steenbergen, Memorial Rik Van Steenbergen
1.1
Wedstrijd
BEL
3e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.1
Etappe
NED
5e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
6e etappe Tour du Sénégal
2.2
Etappe
SEN
5e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Nicaragua
NE
Ploegentijdrit
NIC
1e etappe Vuelta a Salamanca
NE
Etappe
ESP
10e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, U23 (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wingene
Wingene Koerse IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
06 september
Aarhus
Criterium
DEN
1e etappe Brandenburg Rundfahrt
2.2
Etappe
GER
1e etappe Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
NE
Etappe
COL
1e etappe Giro della Lunigiana, Junioren
2.HC
Etappe
ITA
1e etappe Giro della Toscana, U23
2.2
Etappe
ITA
4e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.1
Etappe
NED
Izegem
Izegem Individueel - Izegem Koers
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
1e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
7e etappe Tour du Sénégal
2.2
Etappe
SEN
6e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Nicaragua
NE
Etappe
NIC
2e etappe Vuelta a Salamanca
NE
Etappe
ESP
11e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
07 september
3e etappe Brandenburg Rundfahrt
2.2
Individuele tijdrit
GER
2e etappe Brandenburg Rundfahrt
2.2
Etappe
GER
2e etappe Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
NE
Etappe
COL
1e etappe Friedens und Freundschaftstour
NE
Etappe
AUT
2e etappe Giro della Lunigiana, Junioren
2.HC
Etappe
ITA
2e etappe Giro della Toscana, U23
2.2
Etappe
ITA
5e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.1
Etappe
NED
1e etappe Ras na mBan (V)
NE
Etappe
IRL
7e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
2e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
8e etappe Tour du Sénégal
2.1
Etappe
SEN
7e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a les Comarces de Castello, Junioren
NE
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Nicaragua
NE
Etappe
NIC
3e etappe Vuelta a Salamanca
NE
Etappe
ESP
12e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
1e etappe Vuelta al Goierri
NE
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, 4X, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, U23
CM
Wereldkampioenschap
08 september
Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Aziatisch kampioenschap
Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CC
Aziatisch kampioenschap
Asian Junior Games, Op de weg, Ind. tijdrit
CC
Aziatisch kampioenschap
Asian Junior Games, Op de weg, Ind. tijdrit (V)
CC
Individuele tijdrit
Aveiro, Nieuwelingen
Troféu Associação Ciclismo de Aveiro
NE
Criterium
POR
Berkel (V)
Berkelse Wielerdag
NE
Criterium
NED
4e etappe Brandenburg Rundfahrt
2.2
Etappe
GER
Breganze
Astico Brenta
NE
Wedstrijd
ITA
Castelnuovo de' Sabbioni (V)
Giro del Valdarno
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
NE
Individuele tijdrit
COL
Emmeloord
Omloop Schokland
NE
Criterium
NED
2e etappe Friedens und Freundschaftstour
NE
Etappe
AUT
3e etappe Giro della Lunigiana, Junioren
2.HC
Etappe
ITA
3e etappe Giro della Toscana, U23
2.2
Etappe
ITA
7e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.1
Individuele tijdrit
NED
6e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.1
Etappe
NED
Horgen
NE
Criterium
SUI
Horgen (V)
NE
Criterium
SUI
Imola - San Marino
Coppa Placci
1.HC
Wedstrijd
SMR
Kampenhout, Amateurs
Kampenhout
NE
Wedstrijd
BEL
Mülheim am Rhein
NE
Criterium
GER
Machados, Nieuwelingen
Circuito dos Machados
NE
Criterium
POR
Nieuwkerken-Waas
Nieuwkerken Waas Interclubkampioenschap van Vlaanderen 1 - GP Gemeentebelangen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ras na mBan (V)
NE
Etappe
IRL
Souderton
Univest Grand Prix, The Bucks County Classic, The Reading 120
1.2
Wedstrijd
USA
8e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
3e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
9e etappe Tour du Sénégal
2.2
Etappe
SEN
2e etappe Tour of Bulawayo, Elite/U23
NE
Etappe
ZIM
1e etappe Tour of Bulawayo, Elite/U23
NE
Etappe
ZIM
1e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
1e etappe Triptyque des Barrages, U23
2.2
Etappe
BEL
Turbigo (a)
Trofeo Raffaele Marcoli
NE
Wedstrijd
ITA
Union Race Open
Svenska Landsvägscupen
NE
Wedstrijd
SWE
Union Race Open (V)
Svenska Landsvägscupen
Criterium
SWE
8e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
ESP
2e etappe deel B Vuelta a les Comarces de Castello, Junioren
NE
Etappe
ESP
2e etappe deel a Vuelta a les Comarces de Castello, Junioren
NE
Individuele tijdrit
ESP
5e etappe Vuelta a Nicaragua
NE
Etappe
NIC
4e etappe Vuelta a Salamanca
NE
Etappe
ESP
13e etappe Vuelta a Venezuela
NE
Etappe
VEN
2e etappe Vuelta al Goierri
NE
Etappe
ESP
Wageningen
Wageningen-Nickerie
NE
Criterium
SUR
Wenduine (V)
Omloop van Wenduine
Criterium
BEL
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
09 september
Asian Junior Games, Op de weg
CC
Aziatisch kampioenschap
Asian Junior Games, Op de weg (V)
CC
Wedstrijd
Beograd
Plava Trka
NE
Criterium
SRB
Berlin (f)
NE
Criterium
GER
5e etappe Brandenburg Rundfahrt
2.2
Etappe
GER
Changi, Chrono
NE
Individuele tijdrit
SIN
4e etappe Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
NE
Etappe
COL
Dudzele, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Dudzele, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Dudzele, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Dudzele, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Friedens und Freundschaftstour
NE
Etappe
AUT
4e etappe Giro della Lunigiana, Junioren
2.HC
Etappe
ITA
Giro della Romagna
1.1
Wedstrijd
ITA
4e etappe Giro della Toscana, U23
2.2
Etappe
ITA
Greensboro
Carolina Cup
NE
Wedstrijd
USA
Grembergen (V)
Wedstrijd
BEL
Grezzana
Medaglia d'Oro Consorzio Marmisti Valpantena
NE
Wedstrijd
ITA
Horendonk, Cyclocross, Cat. B
Essen
NE
Wedstrijd
BEL
Horendonk, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Essen
NE
Wedstrijd
BEL
Horendonk, Cyclocross, Junioren
Essen
NE
Wedstrijd
BEL
Horendonk, Cyclocross, Nieuwelingen
Essen
NE
Wedstrijd
BEL
Jodoigne, Amateurs
Geldenaken
NE
Wedstrijd
BEL
Köln (f)
Köln-Worringen
NE
Criterium
GER
Klein Sinaai
NE
Wedstrijd
BEL
Lyon (e)
Polymultipliée Lyonnaise
1.2
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Nieuwelingen, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Ordrup
Ordrup CC
NE
Criterium
DEN
Ouagadougou
GP Excellence Hôtel
NE
Criterium
BUR
Parabiago (c)
Targa Libero Ferrario
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Ras na mBan (V)
NE
Etappe
IRL
Rogno, Chrono
Memorial Davide Fardelli
1.2
Individuele tijdrit
ITA
Rogno, Chrono (V)
Memorial Davide Fardelli
Individuele tijdrit
ITA
San Martino al Cimino
Trofeo Salvatore Morucci
1.2
Criterium
ITA
Serra de El-Rei, Elite/U23
35 Voltas ao Aterro d'El Rei
NE
Criterium
POR
Serreira, Nieuwelingen
Circuito de Ciclismo de Serreira
NE
Criterium
POR
Souderton, Criterium
Univest GP
NE
Criterium
USA
Stallavena
NE
Criterium
ITA
Stuttgart
NE
Criterium
GER
9e etappe Tour de Korea
2.2
Etappe
KOR
4e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
7e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Wedstrijd
HUN
1e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Ploegentijdrit
POL
Proloog Tour of Britain
2.1
Proloog
GBR
3e etappe Tour of Bulawayo, Elite/U23
NE
Etappe
ZIM
4e etappe Tour of Bulawayo, Elite/U23
NE
Etappe
ZIM
2e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
Proloog Tour of Mevlana
2.2
Individuele tijdrit
TUR
3e etappe Triptyque des Barrages, U23
2.2
Etappe
BEL
2e etappe Triptyque des Barrages, U23
2.2
Individuele tijdrit
BEL
9e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a les Comarces de Castello, Junioren
NE
Etappe
ESP
6e etappe Vuelta a Nicaragua
NE
Etappe
NIC
5e etappe Vuelta a Salamanca
NE
Etappe
ESP
14e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
3e etappe Vuelta al Goierri
NE
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Zedtlitz
NE
Criterium
GER
10 september
Asian Cycling Championships, Op de weg, Elite
CC
Aziatisch kampioenschap
Asian Cycling Championships, Op de weg, Elite (V)
CC
Aziatisch kampioenschap
Lárissa (V)
Achileia Larissas
NE
Wedstrijd
GRE
Lárissa, Junioren
Achileia Larissas
NE
Criterium
GRE
Lárissa, Nieuwelingen
Achileia Larissas
NE
Wedstrijd
GRE
Massemen (V)
Criterium
BEL
5e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
1e etappe Tour of Britain
2.1
Etappe
GBR
3e etappe deel a Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
3e etappe deel b Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
1e etappe Tour of Mevlana
2.2
Etappe
TUR
10e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta al Valle del Cibao
NE
Etappe
DOM
Zwevegem
Grote Prijs Marcel Kint
NE
Wedstrijd
BEL
11 september
Custoza
GP Bianco di Custoza
NE
Criterium
ITA
Desselgem
GP Briek Schotte
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.2
Proloog
CRO
Loro Ciuffenna
Coppa Ciuffenna
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Pieve del Cairo
Circuito Pievese
NE
Criterium
ITA
1e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.2
Etappe
FRA
6e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Panamá
NE
Individuele tijdrit
PAN
3e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
2e etappe Tour of Britain
2.1
Etappe
GBR
4e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
2e etappe Tour of Mevlana
2.2
Etappe
TUR
1e etappe Tour of Missouri
2.1
Etappe
USA
2e etappe Vuelta al Valle del Cibao
NE
Etappe
DOM
12 september
1e etappe deel b Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.2
Etappe
CRO
1e etappe deel a Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.2
Etappe
CRO
1e etappe Semana Aragonesa
Vuelta a la Communidad Aragonesa
NE
Etappe
ESP
3e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.2
Individuele tijdrit
FRA
7e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Maurice
Tour of Mauritius
NE
Etappe
MRI
2e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
4e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
3e etappe Tour of Britain
2.1
Etappe
GBR
5e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
3e etappe Tour of Mevlana
2.2
Etappe
TUR
2e etappe Tour of Missouri
2.1
Etappe
USA
Proloog Vuelta a Cundinamarca
NE
Proloog
COL
11e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta al Valle del Cibao
NE
Etappe
DOM
13 september
1e etappe Clasica de Chimazat
NE
Etappe
GUA
1e etappe GP Vinhos da Estremadura
NE
Etappe
POR
Handzame (V)
Sluitingsprijs Handzame
Criterium
BEL
2e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.2
Etappe
CRO
2e etappe Semana Aragonesa
Vuelta a la Communidad Aragonesa
NE
Etappe
ESP
1e etappe Tour de Hokkaido
2.2
Etappe
JPN
2e etappe Tour de Hokkaido
2.2
Individuele tijdrit
JPN
4e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.2
Etappe
FRA
8e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
Proloog Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Proloog
FRA
2e etappe Tour de Maurice
Tour of Mauritius
NE
Etappe
MRI
3e etappe Tour de Panamá
NE
Ploegentijdrit
PAN
5e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
4e etappe Tour of Britain
2.1
Etappe
GBR
6e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
4e etappe Tour of Mevlana
2.2
Etappe
TUR
3e etappe Tour of Missouri
2.1
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Valladolid, Junioren
Vuelta Valladolid
NE
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Etappe
COL
12e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta al Valle del Cibao
NE
Etappe
DOM
14 september
2e etappe Clasica de Chimazat
NE
Etappe
GUA
1e etappe Critérium Européens des Jeunes, Nieuwelingen
Etappe
LUX
1e etappe Giro di Basilicata, Junioren
2.1
Etappe
ITA
2e etappe GP Vinhos da Estremadura
NE
Etappe
POR
3e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.2
Etappe
CRO
2e etappe Napoleoncup, Junioren
NE
Etappe
GER
1e etappe Napoleoncup, Junioren
Individuele tijdrit
GER
3e etappe Tour de Hokkaido
2.2
Etappe
JPN
5e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.2
Etappe
FRA
9e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
2e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
3e etappe deel b Tour de Maurice
Tour of Mauritius
NE
Etappe
MRI
3e etappe deel a Tour de Maurice
Tour of Mauritius
NE
Individuele tijdrit
MRI
4e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
6e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
1e etappe Tour du Gévaudan
Gevaudan
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Britain
2.1
Etappe
GBR
7e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
4e etappe Tour of Missouri
2.1
Etappe
USA
2e etappe Valladolid, Junioren
Vuelta Valladolid
NE
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Etappe
COL
13e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta al Valle del Cibao
NE
Etappe
DOM
15 september
Amersfoort
Groeistad Klassieker
NE
Wedstrijd
NED
Borculo
Classic 2000 Borculo
NE
Criterium
NED
3e etappe Clasica de Chimazat
NE
Etappe
GUA
2e etappe Critérium Européens des Jeunes, Nieuwelingen
Etappe
LUX
2e etappe Giro di Basilicata, Junioren
2.1
Etappe
ITA
3e etappe GP Vinhos da Estremadura
NE
Etappe
POR
Grafton - Inverell
NE
Wedstrijd
AUS
Hotton
GP Joseph Bruyère
NE
Wedstrijd
BEL
Houtvenne (V)
Criterium
BEL
Knesselare, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Knesselare, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Knesselare, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Knesselare, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.2
Etappe
CRO
Leelanau Schools
Tour de Leelanau
1.2
Wedstrijd
USA
Leelanau Schools (V)
Tour de Leelanau
1.2
Wedstrijd
USA
Maribor, Mountainbike
CDM
Wedstrijd
SLO
Maribor, Mountainbike (V)
CDM
Wedstrijd
SLO
Murgenthal, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Murgenthal, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Murgenthal, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Murgenthal, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
3e etappe Napoleoncup, Junioren
NE
Etappe
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Trinidad en Tobago
NE
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Estafette, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HKG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongkong (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HKG
Nazareth, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Brussel
Brussels Cycling Classic
1.HC
Wedstrijd
BEL
1e etappe Pirmenybiu, Junioren
NE
Etappe
LTU
Porvoo, Chrono, Elite/U23
Porvoon Tempo
NE
Individuele tijdrit
FIN
Praha (e)
Praha - Karlovy Vary - Praha
1.2
Wedstrijd
CZE
Rosà
Coppa Città di Rosà
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Semana Aragonesa
Vuelta a la Communidad Aragonesa
NE
Etappe
ESP
Stinson Beach
Mt Tamalpais Hill Climb
NE
Klimwedstrijd
USA
Stinson Beach (V)
Mt Tamalpais Hill Climb
NE
Klimwedstrijd
USA
Terra Cotta, Elite/U23
Le Tour de Terra Cotta
NE
Criterium
CAN
4e etappe Tour de Hokkaido
2.2
Etappe
JPN
6e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.2
Etappe
FRA
10e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Maurice
Tour of Mauritius
NE
Etappe
MRI
5e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
7e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
2e etappe Tour du Gévaudan
Gevaudan
NE
Etappe
FRA
6e etappe Tour of Britain
2.1
Etappe
GBR
8e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
5e etappe Tour of Missouri
2.1
Etappe
USA
3e etappe deel a Valladolid, Junioren
Vuelta Valladolid
NE
Individuele tijdrit
ESP
3e etappe deel b Valladolid, Junioren
Vuelta Valladolid
NE
Etappe
ESP
Vejen
Criterium
DEN
Vejen (V)
VDO Lady Cup
Criterium
DEN
3e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Individuele tijdrit
COL
14e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
6e etappe Vuelta al Valle del Cibao
NE
Etappe
DOM
1e etappe Vuelta Ciclista a Talavera, Junioren
NE
Etappe
ESP
Yalova, Mountainbike (V)
Yalova Aksa XCO Cup
CN
Wedstrijd
TUR
Yalova, Mountainbike, Elite/U23
Yalova Aksa XCO Cup
C2
Wedstrijd
TUR
Zemst-Laar, Junioren (a)
Vlaams-Brabant Classic Zemst-Laar
1.1
Wedstrijd
BEL
Zwickau
Sparkassen Cup Zwickau-Eckresbach
NE
Criterium
GER
16 september
Bétheny, Chrono
Chrono Champenois
1.2
Individuele tijdrit
FRA
Bétheny, Chrono (V)
Chrono Champenois - Trophée Européen
Individuele tijdrit
FRA
Bachte-Maria-Leerne, Amateurs
Bachte-Maria-Leerne
NE
Wedstrijd
BEL
Bernareggio
Trofeo Lampre
NE
Criterium
ITA
Binago
Trofeo Marco Rusconi
NE
Wedstrijd
ITA
Castelo da Maia, Junioren
Prémio Vila do Castelo da Maia
NE
Criterium
POR
Castelo da Maia, Nieuwelingen
Prémio Vila do Castelo da Maia
NE
Criterium
POR
4e etappe Clasica de Chimazat
NE
Etappe
GUA
3e etappe Critérium Européens des Jeunes, Nieuwelingen
Etappe
LUX
Egelsbach
NE
Criterium
GER
Erpe-Mere, Cyclocross
Steenbergcross
C2
Wedstrijd
BEL
Erpe-Mere, Cyclocross (V)
Steenbergcross
NE
Wedstrijd
BEL
Erpe-Mere, Cyclocross, Junioren
Steenbergcross
CJ
Wedstrijd
BEL
Erpe-Mere, Cyclocross, Nieuwelingen
Steenbergcross
NE
Wedstrijd
BEL
Figline Valdarno (a)
Coppa 29 Martiri di Figline di Prato
NE
Wedstrijd
ITA
Fourmies
GP de Fourmies
1.HC
Wedstrijd
FRA
Gepida - velo.hu Kupa
NE
Wedstrijd
HUN
3e etappe Giro di Basilicata, Junioren
2.1
Etappe
ITA
4e etappe deel a GP Vinhos da Estremadura
NE
Etappe
POR
4e etappe deel b GP Vinhos da Estremadura
NE
Etappe
POR
Haderslev
Criterium
DEN
5e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.2
Etappe
CRO
Krugersdorp (a)
Dome 2 Dome Roadrace
1.2
Wedstrijd
RSA
Nürnberg
Rund um die Nürnberger Altstadt
1.1
Wedstrijd
GER
Nürnberg (V)
Rund um die Nürnberger Altstadt
CDM
Wereldbeker
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Amerikaanse Maagdeneilanden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ISV
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belize
CN
Nationaal kampioenschap
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belize (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederlandse Antillen
CN
Nationaal kampioenschap
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederlandse Antillen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Liechtenstein
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LIE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Junioren, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nossa Senhora da Conceição, Nieuwelingen
Circuito Nossa Senhora da Conceição
NE
Criterium
POR
Nove (V)
Giornata Rosa di Nove
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Odessa (b)
Odessa Cycling Week
NE
Etappe
UKR
Omloop Het Nieuwsblad, Nieuwelingen
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
Wedstrijd
BEL
Ostrava
Memorial Jana Veselého
NE
Criterium
CZE
Paderno
Trofeo Gianfranco Bianchin
1.2
Wedstrijd
ITA
2e etappe Pirmenybiu, Junioren
NE
Etappe
LTU
Ruien (V)
Criterium
BEL
São Paulo (e)
Volta Do ABC Paulista
NE
Wedstrijd
BRA
Seixal, Junioren
Seixaliadas
NE
Continentaal kampioenschap
POR
Seixal, Nieuwelingen
Seixaliadas
NE
Criterium
POR
4e etappe Semana Aragonesa
Vuelta a la Communidad Aragonesa
NE
Etappe
ESP
Tartu, Mountainbike
Tartu Rattamaraton
NE
Wedstrijd
EST
5e etappe Tour de Hokkaido
2.2
Etappe
JPN
4e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour de Maurice
Tour of Mauritius
NE
Etappe
MRI
6e etappe Tour de Panamá
NE
Etappe
PAN
3e etappe Tour du Gévaudan
Gevaudan
NE
Etappe
FRA
9e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
6e etappe Tour of Missouri
2.1
Etappe
USA
4e etappe Valladolid, Junioren
Vuelta Valladolid
NE
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Etappe
COL
15e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta Ciclista a Talavera, Junioren
NE
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta Ciclista a Talavera, Junioren
NE
Etappe
ESP
Wangen, Criterium
NE
Criterium
GER
Warwick, Criterium
NE
Criterium
GBR
Wiekevorst, Cyclocross, Cat. B
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Cyclocross, Elite/U23 (V)
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars # 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wolfsberg (b)
Lavanttaler Radsporttage
NE
Criterium
AUT
17 september
Bucine
Coppa Festa in Fiera San Salvatore
NE
Wedstrijd
ITA
Hellemmes
Critérium du Guidon d'Or d'Hellemmes
Criterium
FRA
Stekene (b)
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Tour de Hokkaido
2.2
Criterium
JPN
5e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
Viane
GP Paul Borremans
NE
Wedstrijd
BEL
18 september
Auburn Hills
Memorial Debaets-Devos
NE
Criterium
USA
Collecchio
Coppa Collecchio
NE
Criterium
ITA
Laterina
Coppa Guinigi - GP Fausto Coppi
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Odessa (b)
Odessa Cycling Week
NE
Criterium
UKR
Osimo
Trofeo Rigoberto Lamonica
NE
Wedstrijd
ITA
Rivarolo del Re
NE
Criterium
ITA
Sannazzara de' Burgondi, Elite/U23
Gran Premio Sannazzara
NE
Wedstrijd
ITA
6e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
16e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
19 september
1e etappe Drei Länder Tour
2.1
Etappe
GER
1e etappe Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.1
Individuele tijdrit
ITA
2e etappe deel b Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.1
Etappe
ITA
2e etappe deel a Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.1
Etappe
ITA
GP de Wallonie
1.1
Wedstrijd
BEL
Londerzeel (c)
Londerzeel-Linde
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Odessa (b)
Odessa Cycling Week
NE
Criterium
UKR
7e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
17e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
20 september
1e etappe Bermuda GP
NE
Criterium
BER
1e etappe Bermuda GP (V)
NE
Criterium
BER
2e etappe Drei Länder Tour
2.1
Etappe
GER
3e etappe Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.1
Etappe
ITA
Isola della Scala
G.P. Fiera del Riso
NE
Criterium
ITA
Stekene
GP Eugeen Roggeman - Stekene Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
18e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta Gobernacion Norte de Santander
NE
Etappe
COL
21 september
2e etappe Bermuda GP
NE
Individuele tijdrit
BER
2e etappe Bermuda GP (V)
NE
Individuele tijdrit
BER
3e etappe Drei Länder Tour
2.1
Etappe
GER
4e etappe deel a Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.1
Etappe
ITA
4e etappe deel b Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.1
Etappe
ITA
Grand Prix de la Somme
1.2
Wedstrijd
FRA
1e etappe Kazantzakia
Καζαντζάκεια
NE
Wedstrijd
GRE
Koolskamp
Kampioenschap van Vlaanderen
1.1
Wedstrijd
BEL
1e etappe Kroz Istru
Tour of Istria
2.HC
Etappe
CRO
Rokycany
GP Borgeres
NE
Wedstrijd
CZE
9e etappe deel a Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
9e etappe deel b Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Klimtijdrit
FRA
1e etappe Tour de Moselle
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Ribas
NE
Etappe
UKR
Tour de Ribas
NE
Proloog
UKR
19e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta Gobernacion Norte de Santander
NE
Etappe
COL
22 september
3e etappe Bermuda GP
NE
Criterium
BER
3e etappe Bermuda GP (V)
NE
Criterium
BER
4e etappe Drei Länder Tour
2.1
Individuele tijdrit
GER
Dresden (b)
NE
Criterium
GER
Fafe, Nieuwelingen (b)
Prémio de Ciclismo - Fafe - Sala de Visitas do Minho
NE
Criterium
POR
5e etappe Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.1
Etappe
ITA
GP Rualje, Junioren
NE
Wedstrijd
ESP
Hamburg, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
GER
Hamburg, Cyclocross (V)
# 1
NE
Wedstrijd
GER
Hamburg, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
GER
Hamburg, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
GER
Henleyville
Corning
NE
Criterium
USA
Huddinge
Sista Chansen
NE
Criterium
SWE
2e etappe Kazantzakia
Καζαντζάκεια
NE
Wedstrijd
GRE
1e etappe Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
2.1
Etappe
BEL
Kieldrecht (V)
Criterium
BEL
Knokke-Heist, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Knokke-Heist, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Knokke-Heist, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Knokke-Heist, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Kroz Istru
Tour of Istria
2.HC
Etappe
CRO
Laupersdorf, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Laupersdorf, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Laupersdorf, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Laupersdorf, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Mechelen, Junioren (V)
Muizen
NE
Wedstrijd
BEL
Mechelen, Nieuwelingen (V)
Muizen
NE
Wedstrijd
BEL
Misano Adriatico
GP Citta' Di Misano Adriatico - Integra Sport
1.1
Wedstrijd
ITA
Mlada Boleslav, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
CZE
Mlada Boleslav, Cyclocross (V)
# 1
NE
Wedstrijd
CZE
Mlada Boleslav, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
CZE
Mlada Boleslav, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
CZE
Mlada Boleslav, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Montrevel, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Ovezande, Amateurs
NE
Criterium
NED
Quistello (a)
100 Km di Nuvolato
NE
Criterium
ITA
Redmond, Cyclocross
Starcrossed
C2
Wedstrijd
USA
Redmond, Cyclocross (V)
Starcrossed
C2
Wedstrijd
USA
Reykjavík, Criterium
Tjarnarspretturinn
NE
Criterium
ISL
Sønderborg
Wedstrijd
DEN
Spijkenisse (b)
Tour de Rijke
1.1
Wedstrijd
NED
Springfield, Cyclocross
Springfield Township Michigan # 1
C2
Wedstrijd
USA
Springfield, Cyclocross (V)
Springfield Township Michigan # 1
C2
Wedstrijd
USA
Taupo (a)
Taupo-Napier Classic
NE
Criterium
NZL
Tauxigny, Chrono (V)
Chrono de Tauxigny
NE
Individuele tijdrit
FRA
10e etappe deel a Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
10e etappe deel b Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Moselle
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Moselle
NE
Individuele tijdrit
FRA
8e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
2e etappe Tour de Ribas
NE
Etappe
UKR
Valperga, U23
Trofeo Memorial Pesenti Maddalena in Cortese/Giro Del Canavese/Trofeo Sportivi Valperghesi
1.2
Wedstrijd
ITA
20e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
ESP
3e etappe Vuelta Gobernacion Norte de Santander
NE
Etappe
COL
23 september
Aabenraa
Criterium
DEN
Achkarren
NE
Criterium
GER
Almenno San Bartolomeo
Memorial Angelo Ripamonti
NE
Wedstrijd
ITA
Baltimore, Cyclocross
Charm City Cross # 1
NE
Wedstrijd
USA
Baltimore, Cyclocross (V)
Charm City Cross # 1
NE
Wedstrijd
USA
4e etappe Bermuda GP
NE
Etappe
BER
4e etappe Bermuda GP (V)
NE
Wedstrijd
BER
Briey, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Burmistrza Borku Wielkopolskiego
NE
Criterium
POL
Casalecchio di Reno
Piccolo Giro d'Emilia
NE
Wedstrijd
ITA
Classica dos Túneis
NE
Criterium
POR
5e etappe Drei Länder Tour
2.1
Etappe
GER
6e etappe Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.1
Etappe
ITA
Goulburn - Sydney
NE
Wedstrijd
AUS
Hamburg, Cyclocross
# 2
NE
Wedstrijd
GER
Hamburg, Cyclocross (V)
# 2
NE
Wedstrijd
GER
Hamburg, Cyclocross, Junioren (a)
# 2
NE
Wedstrijd
GER
Hamburg, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
# 2
NE
Wedstrijd
GER
Isbergues
GP d'Isbergues
1.1
Wedstrijd
FRA
Iwaki, Criterium
NE
Criterium
JPN
3e etappe Kazantzakia
Καζαντζάκεια
NE
Criterium
GRE
2e etappe Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
2.1
Individuele tijdrit
BEL
3e etappe Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
2.1
Etappe
BEL
Koningshooikt, Cyclocross, Cat. B
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Koningshooikt, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Koningshooikt, Cyclocross, Junioren
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Koningshooikt, Cyclocross, Nieuwelingen
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Kroz Istru
Tour of Istria
2.HC
Etappe
CRO
Kyjov
Mem. Jakuba Mrnhy
NE
Criterium
CZE
Lakewood, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Lakewood, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
USA
Le Quesnoy, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
FRA
Mandra, Mountainbike, Elite/U23 (V) (b)
Hellenic National MTB Cup
C3
Wedstrijd
GRE
Marigny
Duo Normand
1.2
Koppeltijdrit
FRA
Meiningen
NE
Criterium
GER
Muizen (V)
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Groot-Brittannië
CN
Nationaal Kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Britse Maagdeneilanden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IVB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Britse Maagdeneilanden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IVB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Britse Maagdeneilanden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IVB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Jamaica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JAM
Neerpelt, Cyclocross
GP Pelt
C2
Wedstrijd
BEL
Neerpelt, Cyclocross, Junioren
GP Pelt
CJ
Wedstrijd
BEL
Neerpelt, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Neerpelt, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
BEL
Nenzing
GP Vorarlberg
NE
Wedstrijd
AUT
Prato
GP Industria e Commercio di Prato
1.1
Wedstrijd
ITA
Pretola
GP Pretola
NE
Wedstrijd
ITA
Rad Bundesliga
NE
Regionaal kampioenschap
AUT
Reckange, Criterium, Elite/U23
GP Aldo Bolzan
NE
Criterium
LUX
Schelderode, Amateurs
Schelderode
NE
Wedstrijd
BEL
Sebnitz
Rund um Sebnitz
NE
Criterium
GER
Springfield, Cyclocross
Springfield Township Michigan # 2
C2
Wedstrijd
USA
Springfield, Cyclocross (V)
Springfield Township Michigan # 2
C2
Wedstrijd
USA
Strausberg
Rund um Strausberg-Kord
NE
Wedstrijd
GDR
4e etappe Tour de Moselle
NE
Etappe
FRA
9e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
Etappe
HUN
10e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
3e etappe Tour de Ribas
NE
Etappe
UKR
21e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta de la Peruanidad
NE
Etappe
PER
4e etappe Vuelta Gobernacion Norte de Santander
NE
Etappe
COL
Weilheim
NE
Criterium
GER
Winterslag, Mountainbike, Elite/U23
NE
Wedstrijd
BEL
Winterslag, Mountainbike, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Winterslag, Mountainbike, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Winterslag, Mountainbike, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Winterslag, Mountainbike, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Winterslag, Mountainbike, U23
NE
Wedstrijd
BEL
24 september
Mandra, Mountainbike, Elite/U23 (d)
Hellenic National MTB Cup
C2
Wedstrijd
GRE
Proloog Tour de la Réunion
NE
Ploegentijdrit
FRA
1e etappe Vuelta a Sucre
NE
Etappe
VEN
2e etappe Vuelta de la Peruanidad
NE
Etappe
PER
25 september
Alzano Scrivia
Circuito Alzanese
NE
Wedstrijd
ITA
Castelfranca di Sopra
Ruota d'Oro - Castelfranca di Sopra GP Festa del Perdono
1.2
Wedstrijd
ITA
1e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
Vichte
Textielprijs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Etappe
CRC
2e etappe Vuelta a Sucre
NE
Etappe
VEN
3e etappe Vuelta de la Peruanidad
NE
Etappe
PER
26 september
Berlare (V)
Criterium
BEL
Las Vegas, Cyclocross
C2
Wedstrijd
USA
Las Vegas, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
USA
Lichtervelde
Omloop van het Houtland
1.1
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
2e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Etappe
CRC
3e etappe Vuelta a Sucre
NE
Etappe
VEN
4e etappe Vuelta de la Peruanidad
NE
Etappe
PER
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
27 september
Berlare
Memorial Fred De Bruyne - Berlare Ind
NE
Criterium
BEL
3e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
Trofeo Alvaro Bacci
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Individuele tijdrit
CRC
4e etappe Vuelta a Sucre
NE
Etappe
VEN
5e etappe Vuelta de la Peruanidad
NE
Etappe
PER
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
28 september
Las Vegas (a)
USA Crits Finals
NE
Criterium
USA
Las Vegas (V)
USA Crits Finals
NE
Criterium
USA
Louny, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CZE
Louny, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Louny, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Louny, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Louny, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
4e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
4e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Etappe
CRC
5e etappe Vuelta a Sucre
NE
Ploegentijdrit
VEN
1e etappe Vuelta Ciclista Pontevedra, Junioren
NE
Etappe
ESP
6e etappe Vuelta de la Peruanidad
NE
Etappe
PER
29 september
Armilla (a)
NE
Criterium
ESP
Azkoitia
Memorial Jokin Ormaetxea
NE
Criterium
ESP
Blangy
NE
Criterium
FRA
Capilla del Senor
100 KM Capillenses
NE
Wedstrijd
ARG
1e etappe Celebrity Classic Criterium
NE
Criterium
USA
1e etappe Celebrity Classic Criterium (V)
NE
Criterium
USA
Europees Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite
CC
Marathon
Europees Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite (V)
CC
Marathon
Grenay, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Harderwijk, Cyclocross
C2
Wedstrijd
NED
Harderwijk, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Harderwijk, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Harderwijk, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Ibagué
Clásica Rafael Mora Vidal
NE
Wedstrijd
COL
Kwadendamme, Amateurs
NE
Criterium
NED
Lombardia Tour
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Israël
CN
Nationaal Kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Israël (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Universitairen, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Plzen, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
CZE
Plzen, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
CZE
Plzen, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Plzen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Plzen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Saint-Félix-de-Foncaude, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
San Vito al Tagliamento
Coppa San Vito
NE
Criterium
ITA
Schwarzhäusern, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Schwarzhäusern, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Schwarzhäusern, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Schwarzhäusern, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Stabroek, Cyclocross, Cat. B
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
Stabroek, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
Stabroek, Cyclocross, Junioren
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
Stabroek, Cyclocross, Nieuwelingen
Putte
NE
Wedstrijd
BEL
Tønder
Criterium
DEN
Tønder (V)
Vittoria Cup
Criterium
DEN
Tienen
Tienen-Potterie / Open
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour de la Réunion
NE
Individuele tijdrit
FRA
1e etappe Tour of San Fernando, Elite/U23
NE
Criterium
TRD
5e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Ploegentijdrit
CRC
6e etappe deel a Vuelta a Sucre
NE
Etappe
VEN
6e etappe deel b Vuelta a Sucre
NE
Etappe
VEN
2e etappe deel b Vuelta Ciclista Pontevedra, Junioren
NE
Individuele tijdrit
ESP
2e etappe deel a Vuelta Ciclista Pontevedra, Junioren
NE
Etappe
ESP
7e etappe Vuelta de la Peruanidad
NE
Etappe
PER
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, U23
CM
Wereldkampioenschap
30 september
2e etappe Celebrity Classic Criterium
NE
Criterium
USA
2e etappe Celebrity Classic Criterium (V)
NE
Criterium
USA
De Pinte, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
De Pinte, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
De Pinte, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
De Pinte, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Gooik (a)
Gooikse Pijl
NE
Wedstrijd
BEL
Harnoncourt (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Lillebonne
Trio Normand
NE
Ploegentijdrit
FRA
London (V)
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
Mandra, Mountainbike, Junioren (V)
Hellenic National MTB Cup
C3
Wedstrijd
GRE
Memorial Vittime del Vajont
NE
Wedstrijd
ITA
Milano - Rapallo
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Griekenland
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Britse Maagdeneilanden
CN
Nationaal kampioenschap
IVB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Jamaica
CN
Nationaal kampioenschap
JAM
National Sports Festival Japan, Op de weg, Elite, Japan
NE
Wedstrijd
JPN
Nieul, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Padborg
Padborg/Bov, Speditørløbet
NE
Criterium
DEN
Padborg (V)
Padborg/Bov , Speditørløbet
Criterium
DEN
Polignano a Mare
Targa Crocifisso
NE
Criterium
ITA
7e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour of San Fernando, Elite/U23
NE
Etappe
TRD
2e etappe Tour of San Fernando, Elite/U23
NE
Klimtijdrit
TRD
Velbert
NE
Criterium
GER
6e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Etappe
CRC
7e etappe Vuelta a Sucre
NE
Etappe
VEN
3e etappe Vuelta Ciclista Pontevedra, Junioren
NE
Etappe
ESP
8e etappe Vuelta de la Peruanidad
NE
Etappe
PER
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Veel coureurs hebben bijnamen
We hebben ze hier voor je verzameld