Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender september 1964
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 september
Bath - London
Bath to London
NE
Wedstrijd
GBR
Boroughbridge
Harrogate Nova 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Buxton
Tour of the Peak
NE
Wedstrijd
GBR
Frodsham
Leigh Premier Mersey View Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
01 september
Merksem
Schaal Sels - Johan Museeuw Classic
Wedstrijd
BEL
Plouay (a)
GP Ouest France, GP Plouay
Wedstrijd
FRA
02 september
Cerreto Guidi
G.P. Comune di Cerreto Guidi
NE
Wedstrijd
ITA
Hemsworth, Chrono
Hemsworth Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Overijse
Druivenkoers
Wedstrijd
BEL
Putte
Putte-Mechelen
Criterium
BEL
Robbiano
GP Robbiano
Wedstrijd
ITA
03 september
Kortemark
Kortemark Individueel - GP Gemeente Kortemark
Wedstrijd
BEL
Rio Maior
Circuito de Rio Maior
NE
Criterium
POR
Rummen
Wedstrijd
BEL
Sint-Truiden, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
04 september
Beernem, Criterium
Liefdadigheidscriterium
Criterium
BEL
05 september
Eke
Criterium
BEL
Lommel, Criterium
Criterium
BEL
Meise, Nieuwelingen
Eversem - Meise
NE
Wedstrijd
BEL
Solihull
Solihull Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Wereldkampioenschap, Op de weg, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Zeebrugge
Criterium
BEL
Zellik
Wedstrijd
BEL
06 september
Assen (V)
NE
Criterium
NED
Bickerstaffe, Junioren
Liverpool Century Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Breendonk
Criterium
BEL
Calverley, Junioren
Yorkshire Clarion Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Couthuin, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Malveira
Circuito da Malveira
NE
Criterium
POR
Northampton
Peterborough to Northampton
NE
Wedstrijd
GBR
Peterborough
Northampton to Peterborough
NE
Wedstrijd
GBR
Sint-Lievens-Houtem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sleidinge
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
CM
Wereldkampioenschap
Wolvertem, Nieuwelingen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Yorkshire (b)
Yorkshire Clarion Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
07 september
Anzegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Arendonk
Criterium
BEL
Avelgem, Onafhankelijken
Avelgem Bossuit
NE
Wedstrijd
BEL
Buxton (e)
South Buxton Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Grimbergen, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
Leuven (a)
Criterium
BEL
Leuven, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Maria-Oudenhove, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Zonnebeke
Criterium
BEL
08 september
Erpe
Criterium
BEL
09 september
All London Championship, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Wingene
Wingene Koerse IC 1
Wedstrijd
BEL
10 september
Buggenhout (b)
Criterium
BEL
12 september
Assebroek
Criterium
BEL
Kapellen (a)
Criterium
BEL
Overmeire, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Zuidland
Criterium
NED
13 september
Ede
Criterium
NED
Eede
Eede (Z.Vl.) Benelux Ronde
Criterium
NED
Ganshoren, Amateurs
Ganshoren
NE
Wedstrijd
BEL
Heule (a)
Omloop van de Vlasstreek
Wedstrijd
BEL
Kontich (a)
Criterium
BEL
Kumtich
Criterium
BEL
Moen, Amateurs
Moen
NE
Wedstrijd
BEL
Vilvoorde, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe deel a Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
1e etappe deel b Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wortegem
Criterium
BEL
14 september
Borgloon (a)
Criterium
BEL
Hyde
Hyde Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
15 september
Desselgem
GP Briek Schotte
Wedstrijd
BEL
Hoegaarden (a)
Wedstrijd
BEL
Merelbeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Overpelt, Amateurs
Overpelt
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour of Bulgaria
NE
Criterium
BUL
3e etappe deel a Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
3e etappe deel b Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Klimtijdrit
ESP
Waarschoot
Wedstrijd
BEL
16 september
Brugge, Onafhankelijken
Criterium
BEL
Merelbeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nederbrakel (a)
Criterium
BEL
Sint-Amands
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
4e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
17 september
Koolskamp
Kampioenschap van Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Orchies
Wedstrijd
FRA
3e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
5e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
18 september
Braine-le-Comte
's Gravenbrakel
Criterium
BEL
Braine-le-Comte, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Gentbrugge
Criterium
BEL
4e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
6e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
19 september
Giro del Veneto
Ronde van Venetië
Wedstrijd
ITA
Gorinchem (V)
NE
Criterium
NED
Leiderdorp, Amateurs
NE
Criterium
NED
Nazareth
Criterium
BEL
Ninove, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
7e etappe deel b Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Individuele tijdrit
ESP
7e etappe deel a Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
20 september
Bachte-Maria-Leerne, Amateurs
Bachte-Maria-Leerne
NE
Wedstrijd
BEL
Balen
Criterium
BEL
Berlin
Rund in Berlin
NE
Wedstrijd
GER
Brussegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Dudzele
Criterium
BEL
Grand Prix des Nations
Super Prestige Pernod
FRA
Hoegaarden (a)
Wedstrijd
BEL
Hoegaarden (b)
Criterium
BEL
Landegem
Criterium
BEL
Nantes
Criterium
FRA
Sebnitz
Rund um Sebnitz
NE
Criterium
GER
Sint Jansteen
NE
Criterium
NED
Southport
Gala Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
6e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
8e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
Etappe
ESP
21 september
Schoonaarde, Amateurs
Schoonaarde
NE
Wedstrijd
BEL
Viane
GP Paul Borremans
Wedstrijd
BEL
22 september
Bonheiden
Criterium
BEL
Nieuwerkerken, Amateurs
Nieuwerkerken-Aalst
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
23 september
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
Nationaal kampioenschap
GER
8e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
24 september
Adinkerke, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
Landegem, Amateurs
Landegem
NE
Wedstrijd
BEL
Stekene
GP Eugeen Roggeman - Stekene Individueel
Wedstrijd
BEL
9e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
25 september
10e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
26 september
Berlare
Memorial Fred De Bruyne - Berlare Ind
Criterium
BEL
Gembloux
G.P.Sellier
Criterium
BEL
Ingelmunster
Criterium
BEL
Laken, Amateurs (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Laken, Amateurs (b)
NE
Ploegentijdrit
BEL
Merseyside (a)
Merseyside Wheel Race
NE
Wedstrijd
GBR
Oostakker, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
11e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
27 september
Harelbeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Imola - San Marino
Coppa Placci
Wedstrijd
SMR
Koningslo, Nieuwelingen
Koningslo-Vilvoorde
NE
Wedstrijd
BEL
Lebbeke, Amateurs
Lebbeke
NE
Criterium
BEL
Naranco
Subida al Naranco
Wedstrijd
ESP
Oudenaarde
Wedstrijd
BEL
Paris (e)
GP du Parisien
Super Prestige Pernod
FRA
12e etappe Tour of Bulgaria
NE
Etappe
BUL
28 september
Hennebont
Criterium
FRA
Langemark
Criterium
BEL
Sint-Laureins (d)
NE
Wedstrijd
BEL
Tienen (b)
Wedstrijd
BEL
29 september
Circuit des Frontières
Baisieux - Templeuve
Wedstrijd
BEL
30 september
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
Langemark (a)
Criterium
BEL
London (V)
British Best All Rounder
NE
Individuele tijdrit
GBR
Lovendegem, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
Sassenheim, Amateurs
NE
Criterium
NED
Weet je veel over fietsmerken?
Hier is nog veel aan te vullen...