Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 1977
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 augustus
Boroughbridge, Chrono
Leeds Wellington 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bromsgrove
Bromsgrove Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Bucks
Circuit of the Chilterns Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Cambridge
Century 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Carrickfergus
Carrickfergus Festival Kermesse
NE
Criterium
GBR
Garstang
North Lancs 12 Hour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Harrogate
Harrogate Cycling Festival Otley 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Harrogate, Chrono
Harrogate Cycling Festival Joe Manby 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hinckley
Hinckley C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Irvine
Fullarton Wheelers 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Kenilworth
Kenilworth Castle Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Knutsford
South Lancashire R.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Liverpool, Criterium
Wavertree Playground Criterium
NE
Criterium
GBR
Marple
Woodbank Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Newport
Davies & Jeggo Motors, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Ringwood
Poole Wheelers 12 hour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Shipston on Stour
Tour of the Cotswolds
NE
Wedstrijd
GBR
Somerset
Tour of North Somerset
NE
Wedstrijd
GBR
Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs
CN
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Yeovil, Junioren
Pittard Trophy Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
01 augustus
Château-Chinon, Criterium
Criterium
FRA
Gippingen
GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie
Wedstrijd
SUI
Lommel
Wedstrijd
BEL
Plessala
Criterium
FRA
02 augustus
Canosa di Puglia
Coppa San Sabino
NE
Wedstrijd
ITA
Neufchâtel-en-Bray
Criterium
FRA
Schoten (a)
Scheldeprijs
Wedstrijd
BEL
Schoten, Junioren
Schoten
NE
Wedstrijd
BEL
Veurne, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
03 augustus
Linne
Criterium
NED
1e etappe Vuelta a Cantabria
NE
Etappe
ESP
Welkenraedt
Criterium
BEL
04 augustus
Nice
Grand Prix de la Ville de Nice
NE
Criterium
FRA
2e etappe Vuelta a Cantabria
NE
Etappe
ESP
05 augustus
Tienen, Criterium
Criterium
BEL
3e etappe Vuelta a Cantabria
NE
Etappe
ESP
06 augustus
Hekelgem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Kortenhoef
Criterium
NED
Kruibeke
Omloop Wase Scheldeboorden, Kruibeke - Bazel
Wedstrijd
BEL
1e etappe Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Etappe
LUX
Pepinster, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Proloog Ronde van de Kempen
Proloog
BEL
Torhout, Amateurs
NE
Criterium
BEL
4e etappe deel A Vuelta a Cantabria
NE
Etappe
ESP
4e etappe deel B Vuelta a Cantabria
NE
Klimtijdrit
ESP
07 augustus
Alphen aan de Rijn (V)
NE
Criterium
NED
Bain-de-Bretagne
Criterium
FRA
Colbordolo
Criterium
ITA
Heerhugowaard
Criterium
NED
Kalmthout
Nieuwmoer - Kalmthout
Wedstrijd
BEL
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
2e etappe deel b Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Etappe
LUX
2e etappe deel a Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Wedstrijd
LUX
Nandrin, Criterium
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Tsjechoslowakije
CN
Nationaal kampioenschap
TCH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Ondenval, Amateurs
Ondenval - Waimes
NE
Wedstrijd
BEL
Ottignies, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel b Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
2e etappe deel a Ronde van de Kempen
Ploegentijdrit
BEL
5e etappe Vuelta a Cantabria
NE
Etappe
ESP
08 augustus
Buggenhout, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel b Ronde van de Kempen
Ploegentijdrit
BEL
3e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
09 augustus
Emmen
Gouden Pijl
Criterium
NED
Lannion
NE
Criterium
FRA
4e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Sint-Denijs
Wedstrijd
BEL
10 augustus
Leiden
Criterium
NED
Oostduinkerke (a)
Criterium
BEL
5e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
5e etappe deel b Ronde van de Kempen
Individuele tijdrit
BEL
Schiedam, Dernycriterium
Dernyrace
NED
Valkenswaard
Criterium
NED
12 augustus
Breskens, Amateurs
NE
Criterium
NED
Hoogerheide
Criterium
NED
1e etappe Leganés
Tres Dias de Leganés
NE
Etappe
ESP
6e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Simpelveld
Criterium
NED
Proloog Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Proloog
BEL
13 augustus
Assebroek
Criterium
BEL
Kamerik
Criterium
NED
2e etappe Leganés
Tres Dias de Leganés
NE
Etappe
ESP
7e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Schoonhoven (V)
Omloop van de Krimpenerwaard
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
Waarde, Amateurs
NE
Criterium
NED
14 augustus
Donk, Amateurs
Donk-Maldegem
NE
Wedstrijd
BEL
Hamme
Omloop Schelde-Durme
Wedstrijd
BEL
3e etappe Leganés
Tres Dias de Leganés
NE
Criterium
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nieuweschans (V)
NE
Criterium
NED
Ossendrecht
Criterium
NED
8e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
8e etappe deel b Ronde van de Kempen
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
Proloog Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Proloog
POR
15 augustus
Beernem, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Dilsen
Criterium
BEL
Kloosterzande, Amateurs
Criterium
NED
Lummen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel a Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Ploegentijdrit
BEL
3e etappe deel B Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
1e etappe deel A Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
1e etappe deel B Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Criterium
POR
16 augustus
Echt
Criterium
NED
Echt (V)
Flits door Echt
NE
Criterium
NED
Heusden
Heusden Individueel
Wedstrijd
BEL
2e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
17 augustus
Proloog GP Guillaume Tell
Ploegentijdrit
SUI
Hoogeveen (V) (a)
NE
Criterium
NED
Quillan
Critérium cycliste international de Quillan
NE
Criterium
FRA
Steenwijk, Criterium
Spektakel van Steenwijk
Criterium
NED
Steenwijk, Dernycriterium
Steenwijk derny wedstrijd
Dernyrace
NED
1e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
3e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
18 augustus
Bilbao (j)
GP Vizcaya
NE
Criterium
ESP
1e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Torhout (b)
Criterium
BEL
2e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
4e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
19 augustus
Dendermonde
Criterium
BEL
2e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Oud-Turnhout
Criterium
BEL
3e etappe Tour de la Province de Namur
Individuele tijdrit
BEL
5e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
20 augustus
's-Heerenhoek, Amateurs
NE
Criterium
NED
Drogenbos, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Heinkenszand, Amateurs
NE
Criterium
NED
Hertsberge, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kaprijke
Criterium
BEL
Linkhout, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Nieuwpoort (V)
Nieuwpoort-Langerak
NE
Wedstrijd
NED
Pijnacker
Profronde van Pijnacker
Criterium
NED
4e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
6e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
21 augustus
Braine-le-Château, Nieuwelingen
Kasteelbrakel
NE
Wedstrijd
BEL
Chignolo Po (a)
Criterium
ITA
Dongen
Criterium
NED
4e etappe deel B GP Guillaume Tell
Individuele tijdrit
SUI
4e etappe deel A GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Kasteelbrakel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Moorslede, Criterium
Criterium
BEL
Ninove (b)
Criterium
BEL
5e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
7e etappe deel A Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
7e etappe deel B Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Criterium
POR
Webbekom, Nieuwelingen
Webbekom - Diest
NE
Wedstrijd
BEL
22 augustus
Alkmaar
Criterium
NED
Geetbets
Grote Geteprijs
Wedstrijd
BEL
5e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Le Quillio
Criterium
FRA
Theux, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
23 augustus
Gent - Wervik
Wedstrijd
BEL
6e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Lennik, Amateurs
Lennik
NE
Wedstrijd
BEL
Plouay (a)
GP Ouest France, GP Plouay
Wedstrijd
FRA
8e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
24 augustus
7e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Ruiselede (a)
Wedstrijd
BEL
9e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
25 augustus
Athus
Criterium
BEL
Lissone
Coppa Agostoni
Wedstrijd
ITA
Lommel (a)
Wedstrijd
BEL
Mere
GP Lucien Van Impe Individueel
Wedstrijd
BEL
10e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
Waasmunster, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
26 augustus
Legnano
Coppa Bernocchi
Wedstrijd
ITA
Merchtem (b)
Criterium
BEL
11e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
27 augustus
Haaltert
Criterium
BEL
Heusden-Zolder, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Hilversum (V)
NE
Criterium
NED
Lommel, Amateurs
Lommel
NE
Wedstrijd
BEL
deel 1 Moha, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Rotterdam (V) (f)
Rotterdam-Coolsingel
NE
Criterium
NED
Sint-Laureins-Berchem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sluis, Amateurs
NE
Criterium
NED
12e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
Zele
Wedstrijd
BEL
28 augustus
's-Heerenhoek
Regenboogkoers
Criterium
NED
deel 2 Moha, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Santoña
Memorial Santisteban
NE
Criterium
ESP
Sint-Pieters-Leeuw
Leeuwse Pijl
Wedstrijd
BEL
Sittard-Geleen
Criterium
NED
30 augustus
Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
CM
Wereldkampioenschap
31 augustus
Heemskerk (V)
NE
Criterium
NED
Putte
Putte-Mechelen
Criterium
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, 100 km ploegentijdrit, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!