Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 1973
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 augustus
Bromsgrove
Bromsgrove Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Bucks
Circuit of the Chilterns Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Holcombe
Holcombe Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Langsett
Soughley Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Lingfield
Southern Counties C.U. Championship, Road, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Macclesfield
John Parkinson Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Marple
Woodbank Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Newport
Davies & Jeggo Motors, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Solihull
Solihull Grand Prix
Wedstrijd
GBR
Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Worcester
Worcester Evening News Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
01 augustus
Gippingen
GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie
Wedstrijd
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Polen
Nationaal kampioenschap
POL
02 augustus
Canosa di Puglia
Coppa San Sabino
NE
Wedstrijd
ITA
Deerlijk
Criterium
BEL
Ninove
Ninove Ind
Wedstrijd
BEL
03 augustus
Heikant, Amateurs
NE
Criterium
NED
Linne
Criterium
NED
Tienen, Criterium
Criterium
BEL
04 augustus
Booischot (a)
Criterium
BEL
Gent (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Gooik (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Heinkenszand, Amateurs
NE
Criterium
NED
Hekelgem (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Kortenhoef
Criterium
NED
Lamballe
Criterium
FRA
1e etappe deel a Ronde van de Kempen
Individuele tijdrit
BEL
1e etappe deel b Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Torhout, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Westerbork (V)
NE
Criterium
NED
05 augustus
Hemiksem, Amateurs
Hemiksem
NE
Wedstrijd
BEL
Lierop (V)
NE
Criterium
NED
Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Wedstrijd
LUX
Moorslede, Criterium
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Tsjechoslowakije
CN
Nationaal kampioenschap
TCH
Neufvilles (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Ottignies, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Pontedecimo
Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen
Wedstrijd
ITA
2e etappe deel a Ronde van de Kempen
Ploegentijdrit
BEL
2e etappe deel b Ronde van de Kempen
Derny
BEL
06 augustus
Château-Chinon, Criterium
Criterium
FRA
Herstal (V)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
3e etappe deel b Ronde van de Kempen
Ploegentijdrit
BEL
07 augustus
4e etappe Ronde van de Kempen
Derny
BEL
Sint-Denijs
Wedstrijd
BEL
Willebroek
Wedstrijd
BEL
09 augustus
Halen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kortrijk, Criterium
GP Stad Kortrijk
Criterium
BEL
5e etappe deel b Ronde van de Kempen
Individuele tijdrit
BEL
5e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
6e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
10 augustus
Kloosterzande, Amateurs
NE
Criterium
NED
Opstal
Buggenhout
Criterium
BEL
6e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Sarzeau
Criterium
FRA
11 augustus
Ardooie, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Bavel, Criterium, Amateurs
NE
Criterium
NED
Beernem
NE
Wedstrijd
BEL
Drongen
Criterium
BEL
Essenbeek, Amateurs
Essenbeek
NE
Wedstrijd
BEL
Rieux
Criterium
FRA
7e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
12 augustus
Hulst, Amateurs (a)
Boschkapelle
NE
Criterium
NED
Issé
Criterium
FRA
Kalmthout
Nieuwmoer - Kalmthout
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Polen
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Oostzaan (V)
NE
Criterium
NED
8e etappe deel b Ronde van de Kempen
Individuele tijdrit
BEL
8e etappe deel a Ronde van de Kempen
Derny
BEL
Saussignac
NE
Criterium
FRA
Vlezenbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
13 augustus
Baasrode, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Wilrijk, Dernycriterium
Wedstrijd
BEL
14 augustus
Heusden
Heusden Individueel
Wedstrijd
BEL
Tielt, Amateurs
Tielt - West-Vlaanderen
NE
Criterium
BEL
15 augustus
Heist-op-den-Berg, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Puivelde (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Saint-Georges, Amateurs
Saint-Georges-sur-Meuse
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Lenaarts
Criterium
BEL
16 augustus
Heusden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Lessines
Lessen - GP des Carrières
Wedstrijd
BEL
Weris, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
17 augustus
Lessines, Amateurs
Lessen
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Monte Campione
NE
Etappe
ITA
Oud-Turnhout
Criterium
BEL
Quillan
Critérium cycliste international de Quillan
NE
Criterium
FRA
18 augustus
Lommel, Amateurs
Lommel
NE
Wedstrijd
BEL
Mévergnies (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Maillen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sluis (V)
NE
Criterium
NED
Sluis, Amateurs
NE
Criterium
NED
19 augustus
Adegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Bladel (V)
NE
Criterium
NED
1e etappe deel a Cronostaffetta
NE
Individuele tijdrit
ITA
1e etappe deel c Cronostaffetta
NE
Individuele tijdrit
ITA
1e etappe deel b Cronostaffetta
NE
Individuele tijdrit
ITA
1e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Individuele tijdrit
GDR
Dottignies (V)
Gran Prix International Dottignies
NE
Wedstrijd
BEL
Haasrode, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Malderen
Wedstrijd
BEL
Oberwil
Leimentalrundfahrt
Criterium
SUI
Oberwil (a)
Leimentalrundfahrt
NE
Wedstrijd
SUI
Oosteeklo, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Laureins-Berchem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Zingem, Criterium
Criterium
BEL
20 augustus
Borgerhout
Criterium
BEL
2e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
Geetbets
Grote Geteprijs
Wedstrijd
BEL
Le Quillio
Criterium
FRA
Misano, Criterium
NE
Criterium
ITA
21 augustus
3e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
Eeklo (a)
Criterium
BEL
Gent - Wervik
Wedstrijd
BEL
Proloog GP Guillaume Tell
Ploegentijdrit
SUI
3e etappe Tour of the Baltic
NE
Etappe
22 augustus
4e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
1e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
1e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
23 augustus
5e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
2e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Lommel (a)
Wedstrijd
BEL
Merchtem, Amateurs
Merchtem
NE
Wedstrijd
BEL
Mere
GP Lucien Van Impe Individueel
Wedstrijd
BEL
Peccioli
Coppa Sabatini
Wedstrijd
ITA
Seraing (a)
Criterium
BEL
2e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
24 augustus
Beveren-Waas
Criterium
BEL
Born, Criterium
Criterium
NED
6e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
3e etappe deel A GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
3e etappe deel B GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Heusden-Zolder, Criterium
NE
Criterium
BEL
3e etappe Tour de la Province de Namur
Individuele tijdrit
BEL
25 augustus
's Gravenpolder, Amateurs
NE
Criterium
NED
7e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
Dordrecht (V)
NE
Criterium
NED
4e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Groot-Bijgaarden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kortemark, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Legnano
Coppa Bernocchi
Wedstrijd
ITA
Ninove (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Poperinge (a)
Criterium
BEL
4e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
7e etappe Tour of the Baltic
NE
Etappe
Waanrode, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
26 augustus
Asse (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Assebroek (a)
Criterium
BEL
5e etappe deel B GP Guillaume Tell
Individuele tijdrit
SUI
5e etappe deel A GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Kortenaken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Le Locle, Amateurs
Grand Prix cycliste de l'UNCNJ
NE
Wedstrijd
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GDR
Ossendrecht
Criterium
NED
Sint-Pieters-Leeuw
Leeuwse Pijl
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
8e etappe Tour of the Baltic
NE
Etappe
27 augustus
Sint-Martens-Latem (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
CM
Wereldkampioenschap
28 augustus
Haaltert, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Lissone
Coppa Agostoni
Wedstrijd
ITA
Plouay (a)
GP Ouest France, GP Plouay
Wedstrijd
FRA
Roeselare, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
29 augustus
Dendermonde, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Overijse
Druivenkoers
Wedstrijd
BEL
Putte
Putte-Mechelen
Wedstrijd
BEL
30 augustus
Haaltert
Criterium
BEL
Rummen
Wedstrijd
BEL
31 augustus
Roeselare, Criterium
Criterium
BEL
Veel coureurs hebben bijnamen
We hebben ze hier voor je verzameld