Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender 1985
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00
Division Championship Merseyside, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Newport
Ken Roberts Grand Prix, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Rochester
Rochester Civic Week, Elite, Road Race
Wedstrijd
GBR
Sunderland (a)
Sunderland Echo Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
01
2e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Tour de France
Ploegentijdrit
FRA
2e etappe Zes van Rijn en Gouwe
1.CRT
Etappe
NED
02
3e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.1
Etappe
FRA
Sint Jansteen
NE
Criterium
NED
4e etappe Tour de France
Etappe
FRA
3e etappe Zes van Rijn en Gouwe
1.CRT
Etappe
NED
03
Eindhoven
NE
Individuele tijdrit
NED
5e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Wavre
Wedstrijd
BEL
Westkapelle, Amateurs
NE
Criterium
NED
4e etappe Zes van Rijn en Gouwe
1.CRT
Etappe
NED
04
4e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.1
Individuele tijdrit
FRA
Heusden-Zolder
Wedstrijd
BEL
Oplinter, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Tour de France
Etappe
FRA
5e etappe Zes van Rijn en Gouwe
1.CRT
Etappe
NED
05
Breskens, Amateurs
NE
Criterium
NED
5e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.1
Etappe
FRA
Melsen, Amateurs
Melsen-Merelbeke
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
6e etappe Zes van Rijn en Gouwe
1.CRT
Etappe
NED
06
Aalen, Criterium
1.CRT
Criterium
GER
Brügg bei Biel
Criterium
SUI
Glabbeek
Kapellen-Glabbeek
Criterium
BEL
6e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.1
Etappe
FRA
Kampenhout, Amateurs
Kampenhout
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
Nationaal kampioenschap
SUI
8e etappe Tour de France
Individuele tijdrit
FRA
Wanfercée-Baulet
Circuit du Wallonie-Hainaut
Wedstrijd
BEL
Wemeldinge (V)
NE
Criterium
NED
07
Borchtlombeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Eksaarde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Fellbach
Criterium
GER
7e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.1
Etappe
FRA
Kloosterzande (V)
Van Leuven Lady Trofee
NE
Wedstrijd
NED
Kloosterzande, Amateurs
NE
Criterium
NED
Kloosterzande, Criterium
Intern. Pinkstercriterium
1.CRT
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Overwinden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
9e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Visp - Grächen
NE
Klimwedstrijd
SUI
Wezemaal, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
08
Humbeek
Wedstrijd
BEL
10e etappe Tour de France
Etappe
FRA
09
8e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.1
Etappe
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Sleidinge
Wedstrijd
BEL
11e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Vilvoorde (a)
Mosselkoers - Houtem - Vilvoorde Ind.
Criterium
BEL
Westdorpe, Amateurs
NE
Criterium
NED
10
9e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.1
Etappe
FRA
12e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Zoutelande, Amateurs
NE
Criterium
NED
11
Destelbergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.1
Etappe
FRA
Melle
Omloop Gemeente Melle - Melle Ind.
Wedstrijd
BEL
13e etappe Tour de France
Individuele tijdrit
FRA
Vriezenveen (V)
NE
Criterium
NED
12
11e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.1
Individuele tijdrit
FRA
13
Amersham
Hillingdon C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Camaiore
GP Città di Camaiore
1.1
Wedstrijd
ITA
12e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.1
Etappe
FRA
Hereford
Hereford Carnival, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Kent
Wigmore Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Lochristi, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Poortvliet (V)
NE
Wedstrijd
NED
Poortvliet, Amateurs
NE
Criterium
NED
Slough
Velo Club Slough 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
14e etappe Tour de France
Etappe
FRA
14
Lubbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
15e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Wachtebeke
Criterium
BEL
15
1e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.1
Etappe
FRA
Philippine, Amateurs (a)
NE
Criterium
NED
16e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
Zele (a)
Wedstrijd
BEL
16
2e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.1
Etappe
FRA
17e etappe Tour de France
Etappe
FRA
17
Baal, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Temse
Wedstrijd
BEL
18e etappe deel b Tour de France
Etappe
FRA
18e etappe deel a Tour de France
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
Ulvenhout
Ronde van Ulvenhout
1.CRT
Criterium
NED
Proloog Volta a Galicia
Proloog
ESP
18
Domburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
3e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.1
Etappe
FRA
Kampen
1.CRT
Criterium
NED
Mechelen
Wedstrijd
BEL
Pellenberg, Amateurs
Pellenberg
NE
Criterium
BEL
19e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
2e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
1e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
19
Birkenhead, Criterium
Birkenhead Park
NE
Criterium
GBR
Cardiff
Byways R.C.C. - Festival Criterium
NE
Criterium
GBR
Cartmel
Lakes Cartmel Special Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Erica (V)
NE
Wedstrijd
NED
4e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.1
Etappe
FRA
deel b Lancaster
Scale Hall Criterium
NE
Criterium
GBR
NatWest Island Games, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
NE
Ploegentijdrit
Southampton
Rufus Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Surrey
Redmon Trophy Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Surrey
Redmon Trophy Two Day
NE
Etappe
GBR
20e etappe Tour de France
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
Tunstall
Tunstall Wheelers Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
20
Ashford
Kent C.A. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Ballynure
Northern Ireland C.F. League 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Boroughbridge
John E. Davies 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bray, Chrono
Bray Wheelers - Wicklow Mountains Time Trial
NE
Individuele tijdrit
IRL
Cheshire
Altrincham Ravens C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Dundalk
Paddy Neary Memorial Trophy
NE
Wedstrijd
IRL
Edinburgh
East of Scotland C.A. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Farnham
Farnham R.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Garstang
North Lancs 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Glasgow
Carron Valley Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
London
Unity Hireconomy 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Mildenhall
Mildenhall & District C.C. - Dairytime Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
New Forest
New Forest 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Ochten (V)
NE
Wedstrijd
NED
Oosteeklo
Omloop van het Meetjesland
NE
Wedstrijd
BEL
Penn Street
Chequers Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Pijnacker
Profronde van Pijnacker
1.CRT
Criterium
NED
Portsmouth
Portsmouth North End Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Rugeley
Brereton Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Southgate
Southgate C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Stannington
Stannington Trophy Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Surrey
Redmon Trophy Two Day
NE
Etappe
GBR
21e etappe Tour de France
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe deel a Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
4e etappe deel b Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Individuele tijdrit
BEL
Usk
Welsh C.A. Championship 50 Time Trial
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
3e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Op de weg, 75 km ploegentijdrit, Junioren
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
21
Dentergem
GP Lanssens Crelan Individueel
Criterium
BEL
Dentergem
GP Lanssens Crelan Individueel
Criterium
BEL
5e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Harrogate
Ron Kitching - Great Yorkshire Classic, Elite, Stage Race
NE
Etappe
GBR
1e etappe Harrogate
Ron Kitching - Great Yorkshire Classic, Elite, Stage Race
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Harrogate
Ron Kitching - Great Yorkshire Classic, Elite, Stage Race
NE
Klimtijdrit
GBR
Harrogate, Chrono
Harrogate Cycling Festival Joe Manby 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kersbeek-Miskom, Amateurs
Kersbeek-Miskom
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
NatWest Island Games, Op de weg, Elite
NE
Wedstrijd
Oberwart
Burgenland Rundfahrt
NE
Wedstrijd
AUT
Pescara
Trofeo Matteotti
1.1
Wedstrijd
ITA
Saint-Jean-Geest, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Pieters-Leeuw, Amateurs
Sint-Pieters-Leeuw
NE
Wedstrijd
BEL
22e etappe Tour de France
Etappe
FRA
5e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Derny
BEL
4e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
22
Aalst, Criterium
Criterium
BEL
Boxmeer, Criterium
Daags na de Tour vanaf 1979
1.CRT
Criterium
NED
NatWest Island Games, Op de weg, Criterium, Elite
NE
Criterium
Thorn
1.CRT
Dernyrace
NED
Proloog Tour de Pologne
Tour of Poland
Proloog
POL
5e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
23
Clinge (V)
NE
Wedstrijd
NED
Clinge, Amateurs
NE
Criterium
NED
Maastricht
Profronde van Maastricht, Ridder-Ronde, Bavaria-Ronde,RSM WealerRonde
1.CRT
Criterium
NED
Ronse
Criterium
BEL
1e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
24
Alblasserdam (V)
Paardenmarktronde van Alblasserdam
NE
Wedstrijd
NED
Beveren-Waas (c)
Schaal Egide Schoeters IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Chaam, Amateurs
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Chaam, Criterium
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Harrogate (d)
Criterium
GBR
Lamballe
Criterium
FRA
Noordwijk aan Zee, Dernycriterium
Dernyrace
NED
Peer, Criterium
Criterium
BEL
Strijpen
Zottegem-Strijpen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
25
Bruinisse, Amateurs
NE
Criterium
NED
Groede, Amateurs
NE
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Ninove
Ninove Ind
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Individuele tijdrit
POL
Villafranca de Ordizia
Prueba Villafranca de Ordizia
1.3
Wedstrijd
ESP
Wateringen
Profronde van Wateringen. Wateringse Wielerdag, Profronde Westland
1.CRT
Criterium
NED
26
Kwadendamme
1.CRT
Criterium
NED
Kwadendamme, Amateurs
NE
Criterium
NED
Simpelveld
1.CRT
Criterium
NED
4e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
27
Geraardsbergen, Criterium
Criterium
BEL
Kortgene, Amateurs
NE
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
Nationaal kampioenschap
GBR
Peccioli
Coppa Sabatini
1.1
Wedstrijd
ITA
Sabiñánigo (a)
Clasica de Sabiñánigo, Zaragoza - Sabiñánigo
1.3
Wedstrijd
ESP
5e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Venhuizen
1.CRT
Criterium
NED
28
Creswick
Criterium
AUS
Cronostaffetta
NE
Ploegentijdrit
ITA
Embrach (a)
GP Kanton Zürich
1.3
Wedstrijd
SUI
Kessel-Lo, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Malderen
NE
Wedstrijd
BEL
Martigny - Mauvoisin
NE
Wedstrijd
SUI
Ronde van Vlaanderen, Junioren
Wedstrijd
BEL
Sas van Gent
Grote CPC-Prijs
1.CRT
Criterium
NED
Sas van Gent (V)
NE
Criterium
NED
Schijndel (a)
Trofee Jan van Erp
1.CRT
Criterium
NED
6e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wolverhampton (g)
Criterium
GBR
29
Biervliet, Amateurs
NE
Criterium
NED
Elsloo
Profomnium Elsloo
1.CRT
Criterium
NED
Hasselt (b)
Hasselt-Spalbeek
Criterium
BEL
7e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Westrozebeke, Ind.
GP Raf Jonckheere
Wedstrijd
BEL
Zizurkil
NE
Wedstrijd
ESP
30
Baal, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Callac
NE
Criterium
FRA
Schoten (a)
Scheldeprijs
1.1
Wedstrijd
BEL
Stiphout
Profronde Stiphout
1.CRT
Criterium
NED
8e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
1e etappe Tour de Wallonie, Amateurs
Ronde van Wallonië
NE
Etappe
BEL
Proloog Tour de Wallonie, Amateurs
Ronde van Wallonië
NE
Proloog
BEL
31
Aagtekerke, Amateurs
NE
Criterium
NED
Getxo
Circuito de Getxo
NE
Wedstrijd
ESP
Linne
1.CRT
Criterium
NED
Scherpenheuvel
Criterium
BEL
Scherpenheuvel, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Schoonderbuken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
9e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Individuele tijdrit
POL
10e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
2e etappe Tour de Wallonie, Amateurs
Ronde van Wallonië
NE
Individuele tijdrit
BEL
Meespelen in de fotokwis
Helemaal gratis