Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 1985
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 juni
Clitheroe
Clitheroe - Settle - Clitheroe Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Douglas
Mannin Veg
NE
Wedstrijd
GBR
Douglas, Amateurs
Manx International
NE
Wedstrijd
GBR
Macclesfield
John Parkinson Memorial
NE
Criterium
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GDR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Navan
Navan R.C. - Meath Grand Prix
NE
Wedstrijd
IRL
Onchan, Junioren
Onchan Cup Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Ronde d’Aquitaine à Saint-Emilion (V)
NE
Etappe
FRA
2e etappe Ronde d’Aquitaine à Saint-Emilion (V)
NE
Etappe
FRA
4e etappe Ronde d’Aquitaine à Saint-Emilion (V)
NE
Individuele tijdrit
FRA
01 juni
Apeldoorn (a)
Ronde van Gelderland
Wedstrijd
NED
Breukelen (V)
NE
Wedstrijd
NED
5e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
15e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Leest, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Milton Keynes (a)
Chalky Whites GP
Criterium
GBR
5e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
Sombreffe
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Tour of Norway (V)
Ronde van Noorwegen
Etappe
NOR
2e etappe deel a Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
2e etappe deel b Triptyque Ardennaise
Derny
BEL
Vogelwaarde, Amateurs
Omloop van Vogelwaarde
NE
Criterium
NED
1e etappe Volta ao Alentejo
NE
Etappe
POR
Wambeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Werchter, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
02 juni
Baal, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Boorsem
Maaslandse Pijl, Kotem-Boorsem
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
Daknam, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
16e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Haaltert, Amateurs
Haaltert - Geraardsbergen - Haaltert
NE
Wedstrijd
BEL
Haaltert, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Made, Criterium
Ronde van Made
1.CRT
Criterium
NED
6e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Newcastle
Vaux Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Nibbixwoud (V)
NE
Wedstrijd
NED
6e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
Paris - Roubaix, U23
Wedstrijd
FRA
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Shrewsbury, Criterium
Shrewsbury Grand Prix
Criterium
GBR
Temse (a)
Omloop van de Wase Scheldekant
Wedstrijd
BEL
3e etappe Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
2e etappe Volta ao Alentejo
NE
Etappe
POR
Waterlandkerkje, Amateurs
NE
Criterium
NED
Wortegem, Amateurs
Wortegem - Petegem
NE
Wedstrijd
BEL
03 juni
7e etappe deel A Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
7e etappe deel B Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Individuele tijdrit
FRA
17e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
7e etappe deel a Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
7e etappe deel b Milk Race
Tour of Britain
Criterium
GBR
7e etappe deel a Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Klimtijdrit
NED
7e etappe deel b Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
Strombeek-Bever
Memorial Thijssen
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel A Volta ao Alentejo
NE
Etappe
POR
3e etappe deel B Volta ao Alentejo
NE
Individuele tijdrit
POR
04 juni
Gullegem
Wedstrijd
BEL
8e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
8e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
4e etappe deel A Volta ao Alentejo
NE
Etappe
POR
4e etappe deel B Volta ao Alentejo
NE
Etappe
POR
05 juni
18e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
9e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
9e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
5e etappe Volta ao Alentejo
NE
Etappe
POR
06 juni
19e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
1e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
10e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
6e etappe Volta ao Alentejo
NE
Criterium
POR
07 juni
20e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
1e etappe Giro della Valsesia
NE
Etappe
ITA
Hengelo (V)
NE
Wedstrijd
NED
Hengelo, Criterium
1.CRT
Criterium
NED
2e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
11e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Sluis, Amateurs
NE
Criterium
NED
1e etappe Vuelta a Colombia
Ploegentijdrit
COL
08 juni
Estella (a)
GP Navarra
Wedstrijd
ESP
Flèche Ardennaise
Ardense Pijl
Wedstrijd
BEL
21e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
2e etappe Giro della Valsesia
NE
Etappe
ITA
Lamswaarde, Amateurs
NE
Criterium
NED
3e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
4e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
12e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Ottignies, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Oud-Gastel
1.CRT
Criterium
NED
Schijndel (V)
Lus van Schijndel
NE
Criterium
NED
Tongerlo
NE
Wedstrijd
BEL
Utrecht (a)
Ronde van Midden-Nederland
Wedstrijd
NED
2e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
Wervershoof
Westfriese Dorpenomloop, Theo Koomen Plaquette
NE
Etappe
NED
Proloog Wervershoof
Westfriese Dorpenomloop, Theo Koomen Plaquette
NE
Individuele tijdrit
NED
Wielsbeke (a)
NE
Wedstrijd
BEL
09 juni
Arrate
Subida a Arrate
NE
Klimwedstrijd
ESP
22e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Individuele tijdrit
ITA
3e etappe Giro della Valsesia
NE
Etappe
ITA
GP Plumelec
1.2
Wedstrijd
FRA
2e etappe Grabs - Voralp
NE
Klimtijdrit
SUI
1e etappe Grabs - Voralp
Open
Klimwedstrijd
SUI
Köln, Amateurs
Rund um Köln
NE
Wedstrijd
GER
Kalmthout (a)
Polder-Kempen
1.2
Wedstrijd
BEL
Lage Zwaluwe (V)
NE
Wedstrijd
NED
5e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Lokeren, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Rijen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Voerendaal
Hel van Voerendaal
1.CRT
Criterium
NED
3e etappe Vuelta a Colombia
Criterium
COL
2e etappe Wervershoof
Westfriese Dorpenomloop, Theo Koomen Plaquette
NE
Etappe
NED
10 juni
Porto - Lisboa
NE
Wedstrijd
POR
4e etappe Vuelta a Colombia
Criterium
COL
11 juni
Poeldijk (V)
NE
Wedstrijd
NED
Proloog Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Proloog
SWE
Proloog Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Individuele tijdrit
SUI
5e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
12 juni
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
NE
Wedstrijd
BEL
Camerig
Klimtijdrit
NED
Proloog GP du Midi-Libre
2.1
Individuele tijdrit
FRA
1e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
Vaals, Chrono (V)
NE
Klimtijdrit
NED
7e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
6e etappe Vuelta a Colombia
Individuele tijdrit
COL
13 juni
1e etappe GP du Midi-Libre
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
1e etappe Ronde d’Aquitaine à Saint-Emilion (V)
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
9e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
8e etappe Vuelta a Colombia
Individuele tijdrit
COL
14 juni
Aartrijke
Criterium
BEL
3e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
2e etappe GP du Midi-Libre
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
10e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
15 juni
Achterhoek
Ronde van Achterhoek
NE
Wedstrijd
NED
4e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
3e etappe GP du Midi-Libre
2.1
Etappe
FRA
1e etappe deel b Langedijk
1.CRT
Puntenkoers
NED
1e etappe deel a Langedijk
1.CRT
Afvalrace
NED
1e etappe deel c Langedijk
1.CRT
Criterium
NED
4e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
Rijsbergen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Stok, Amateurs
Stok-Kortenaken
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
11e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
16 juni
Eksaarde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Giro della Toscana
1.1
Wedstrijd
ITA
4e etappe GP du Midi-Libre
2.1
Etappe
FRA
Hilversum (V)
NE
Wedstrijd
NED
Liedekerke
Liedekerkse Pijl, Liedekerke Interclub 1
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Pontedecimo
Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen
1.1
Wedstrijd
ITA
5e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
Rebecq-Rognon, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Rieti
Trofeo Adolfo Leoni, Memorial Lorenzo Aguzzi
NE
Wedstrijd
ITA
5e etappe Ronde d’Aquitaine à Saint-Emilion (V)
NE
Etappe
FRA
Schoonderbuken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe deel B Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Klimtijdrit
SUI
5e etappe deel A Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
12e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
Wezembeek-Oppem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
17 juni
6e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
Proloog DDR Rundfahrt
Tour de RDA
NE
Proloog
GDR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitse Democratische Republiek
CN
Nationaal kampioenschap
GDR
6e etappe deel a Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Individuele tijdrit
SWE
6e etappe deel b Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
13e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
Zuiddorpe, Amateurs
Boekweitronde
NE
Criterium
NED
18 juni
1e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
NE
Etappe
GDR
7e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
19 juni
8e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
2e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
NE
Etappe
GDR
De Panne
Omloop van de Westkust
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
Sint Maartensdijk (V)
NE
Criterium
NED
8e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
20 juni
9e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
3e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
NE
Etappe
GDR
Giro del Friuli
1.2
Wedstrijd
ITA
9e etappe deel A Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Ploegentijdrit
SUI
9e etappe deel B Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
21 juni
10e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
4e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
NE
Etappe
GDR
Huizingen, Amateurs
Huizingen
NE
Wedstrijd
BEL
Oostende
Criterium
BEL
Zomergem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
22 juni
5e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
NE
Etappe
GDR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Koppeltijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
1e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Individuele tijdrit
IRL
23 juni
6e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
NE
Individuele tijdrit
GDR
Proloog Dookola Mazowska
NE
Proloog
POL
1e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
Giro del Veneto
Ronde van Venetië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Handel (V)
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Philadelphia
USPro Ch'ship
Open
Wedstrijd
USA
3e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Stok, Amateurs
Stok-Kortenaken
NE
Wedstrijd
BEL
24 juni
2e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
Gent, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Woerden
1.CRT
Criterium
NED
Woerden (V)
NE
Criterium
NED
25 juni
Bredene
Criterium
BEL
3e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
5e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
26 juni
4e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
6e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
27 juni
5e etappe Dookola Mazowska
NE
Criterium
POL
7e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
28 juni
Beveren
Beveren-Leie
Criterium
BEL
Neerlinter, Amateurs
Neerlinter
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe deel a Nieuw-Amsterdam
1.CRT
Individuele tijdrit
NED
1e etappe deel c Nieuw-Amsterdam
1.CRT
Puntenkoers
NED
1e etappe deel b Nieuw-Amsterdam
1.CRT
Afvalrace
NED
8e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Proloog Tour de France
WT/WT/GT
Proloog
FRA
29 juni
Proloog Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.1
Proloog
FRA
Kruiningen
Ronde van Kruiningen
NE
Criterium
NED
Kruiningen
Grote Kermiskoers
1.CRT
Criterium
NED
9e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
10e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Serskamp, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Wezembeek-Oppem
NE
Wedstrijd
BEL
30 juni
Abergavenny, Criterium
Wales Open Criterium
NE
Criterium
GBR
Bocholtz (V)
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Grande Boucle Féminine Internationale (V)
Tour de France Feminine
2.1
Etappe
FRA
Herk-de-Stad
Herk-de-Stad Donk
Criterium
BEL
Lubbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Monza (a)
Medaglia d'Oro Città di Monza
NE
Wedstrijd
ITA
11e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
12e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Schoondijke, Amateurs
NE
Criterium
NED
2e etappe Tour de France
Etappe
FRA
1e etappe Zes van Rijn en Gouwe
1.CRT
Etappe
NED
Proloog Zes van Rijn en Gouwe
1.CRT
Proloog
NED
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!