Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 1964
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 juni
Castletown, Criterium
Castletown Kermesse
NE
Criterium
GBR
Cleckheaton, Junioren
Division Championship West Yorkshire, Road, Juniors, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship South East London, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship West Yorkshire, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Douglas, Amateurs
Manx International
NE
Wedstrijd
GBR
Douglas, Chrono (a)
Manx Open 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Great Yarmouth (a)
Tour of East Anglia
NE
Etappe
GBR
1e etappe Great Yarmouth (a)
Tour of East Anglia
NE
Etappe
GBR
Hemel Hempstead
Hemel Hempstead Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Isle of Man
Viking Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
London (ac)
Chequers Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Macclesfield (b)
Macclesfield Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Manx Mountain, Chrono
Manx Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Uttoxeter
Long Eaton Paragon C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
01 juni
4e etappe deel b Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
4e etappe deel a Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Individuele tijdrit
FRA
17e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
02 juni
5e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
Schellebelle
Wedstrijd
BEL
03 juni
6e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
18e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Kruibeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
London - Holyhead
London to Holyhead, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
04 juni
7e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
19e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Sint-Amandsberg
Wedstrijd
BEL
05 juni
Aartrijke
Criterium
BEL
8e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
20e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
06 juni
Aalst
Schelde-Dender-Leie
Wedstrijd
BEL
9e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
21e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Kortessem
Omloop Limburgse Mijnen
Wedstrijd
BEL
Moere, Amateurs
Moere
NE
Wedstrijd
BEL
Ohain, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe deel a Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
1e etappe deel b Ronde van Limburg, Amateurs
Ploegentijdrit
BEL
07 juni
Aarschot, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Bern
Nord-West Schweizer Rundfahrt, Tour du Nord-Ouest
Wedstrijd
SUI
Daknam, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Den Haag
Ronde van Zuid-Holland
Wedstrijd
NED
Gavere
Criterium
BEL
22e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Glasgow
Scottish National Championship 25 Time Trial
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Hekelgem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Hughenden
Charlie Parker Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Leeds
Leeds R.R.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Lier
Omloop van Midden-België
Wedstrijd
BEL
1e etappe deel a Milk Race
Tour of Britain
Ploegentijdrit
GBR
1e etappe deel b Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Onafhankelijken, België
Wedstrijd
BEL
Rijen
Criterium
NED
2e etappe deel a Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
2e etappe deel b Ronde van Limburg, Amateurs
Individuele tijdrit
BEL
Sint-Genesius-Rode
NE
Criterium
BEL
Tournai, Onafhankelijken
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Wingene, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
08 juni
Haacht
Criterium
BEL
2e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
Nationaal kampioenschap
GER
Oostende
Criterium
BEL
3e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
1e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
09 juni
Gullegem
Wedstrijd
BEL
3e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
2e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
10 juni
4e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
3e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
11 juni
Jodoigne, Amateurs
Geldenaken
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
4e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
12 juni
6e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
1e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
Etappe
LUX
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
5e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
13 juni
Berendrecht
Polderpijl
Wedstrijd
BEL
Koksijde, Amateurs
NE
Criterium
BEL
7e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 10 Mijl, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Ronde van Limburg
Wedstrijd
NED
2e etappe deel a Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
Ploegentijdrit
LUX
2e etappe deel b Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
Etappe
LUX
3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Individuele tijdrit
SUI
6e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
14 juni
Aartselaar
Grote Prijs van ´t Heiken Ereprijs material
NE
Wedstrijd
BEL
Betekom
Omloop Hageland-Zuiderkempen
Wedstrijd
BEL
Boucles de la Seine St Denis
Circuit des Boucles de la Seine
Wedstrijd
FRA
Burst
Criterium
BEL
Kampioenschap van Vlaanderen, Op de weg, Onafhankelijken, België
Wedstrijd
BEL
8e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Porto - Lisboa
Wedstrijd
POR
3e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
Etappe
LUX
4e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
7e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
15 juni
13e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
9e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
4e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
Etappe
LUX
5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
16 juni
10e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
8e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
17 juni
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
Wedstrijd
BEL
Douglas
Premier Trophy
Wedstrijd
GBR
11e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
9e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
Zwijndrecht
Criterium
BEL
18 juni
Koksijde
Wedstrijd
BEL
12e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Morat/Murten (d)
Criterium
SUI
10e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
19 juni
Giro della Toscana
Wedstrijd
ITA
Grenchen
Criterium
SUI
13e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
11e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
20 juni
Beveren-Waas (c)
Schaal Egide Schoeters IC 1
NE
Super Prestige Pernod
BEL
Drongen, Amateurs
Drongen
NE
Criterium
BEL
Erembodegem (a)
Criterium
BEL
Kortenberg
Criterium
BEL
Kortenhoef
Criterium
NED
14e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
12e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
21 juni
Bavegem
Criterium
BEL
Kapelle-op-den-Bos, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Onafhankelijken, België
Nationaal kampioenschap
BEL
13e etappe Vuelta a Colombia
Individuele tijdrit
COL
Washington
National Capital Open
NE
Criterium
USA
22 juni
Chaumont-Gistoux
Wedstrijd
BEL
Ferrière-la-Grande
Criterium
FRA
1e etappe Tour de France
Etappe
FRA
14e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
23 juni
Machelen
Criterium
BEL
Ottignies, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Zomergem, Onafhankelijken
Kamp. van Oost Vlaanderen
NE
Wedstrijd
BEL
24 juni
3e etappe deel b Tour de France
Ploegentijdrit
FRA
3e etappe deel a Tour de France
Etappe
FRA
15e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
Werchter, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
25 juni
Sint-Andries
Wedstrijd
BEL
Tienen
Tienen-Potterie / Open
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de France
Etappe
FRA
16e etappe Vuelta a Colombia
Individuele tijdrit
COL
26 juni
5e etappe Tour de France
Etappe
FRA
17e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
27 juni
Alken - Oudegem
NE
Wedstrijd
BEL
Dordrecht
NE
Criterium
NED
Genk - Oudegem
NE
Wedstrijd
BEL
Hamme, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Oudegem
Criterium
BEL
Rijkevorsel
Wedstrijd
BEL
6e etappe Tour de France
Etappe
FRA
18e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
28 juni
Hansbeke, Amateurs
Hansbeke
NE
Criterium
BEL
Hasselt (c)
Rapertingen - Hasselt
Wedstrijd
BEL
Oberwart
Burgenland Rundfahrt
NE
Wedstrijd
AUT
Ronde van Brabant, Amateurs
NE
Etappe
NED
Schakkebroek, Onafhankelijken
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Torhout (a)
Omloop van het Houtland
Wedstrijd
BEL
7e etappe Tour de France
Etappe
FRA
19e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
29 juni
8e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Velm, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
30 juni
Overpelt
Criterium
BEL
9e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Waar staan de monumenten voor de coureurs
Wij hebben ze al gevonden.