Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender mei 2022
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 mei
2e etappe Berri
Tour of the Riverland
NE
Criterium
AUS
Calabogie
Calabogie Road Classic
NE
Wedstrijd
CAN
1e etappe Carpathia Couriers Path
2.2U
Etappe
POL
Chrzastowice
Puchar Wojta Gminy Chrzastowice
NE
Criterium
POL
College Park, Criterium
Spin the District
NE
Criterium
USA
Cremona (a)
Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
1.2
Wedstrijd
ITA
Duisburg, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Esztergom
Kínok Kínja
NE
Wedstrijd
HUN
Frankfurt am Main
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
GER
Frankfurt am Main, U23
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm
1.2
Wedstrijd
GER
Afgelast
2e etappe GP Elsy Jacobs (V)
2.HC/WE
Etappe
LUX
5e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
Indaiatuba
Prova Ciclistica 1° de Maio - GP Ayrton Senna
NE
Wedstrijd
BRA
Is-Salina, Chrono
Salina
NE
Individuele tijdrit
MLT
2e etappe King's Cup 4
NE
Etappe
THA
Krupina
NE
Wedstrijd
SVK
Kysice, Junioren
GP West Bohemia
1.1MJ
Wedstrijd
CZE
Lamontjoie
Chrono 47
NE
Ploegentijdrit
FRA
Legazpia
Santikutz Klasika - Prueba Santa Cruz
NE
Wedstrijd
ESP
Lotenhulle, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Loupoigne
NE
Wedstrijd
BEL
MaxiClean Cup
NE
Wedstrijd
MRI
Merchtem (c)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nenzing
GP Vorarlberg
NE
Wedstrijd
AUT
Neuss
GP Sparkasse Neuss
NE
Wedstrijd
GER
Oakenclough (V)
Oakenclough Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Ordrup
Ordrup CC
NE
Wedstrijd
DEN
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Salta
Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
NE
Wedstrijd
ARG
Standdaarbuiten
NE
Wedstrijd
NED
Tokoroa
South Waikato Council District Classic
NE
Wedstrijd
NZL
7e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
5e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
1.WT/WT/HC
Individuele tijdrit
SUI
5e etappe Tour of Greece
Tour of Hellas
2.1
Etappe
GRE
5e etappe Tour of the Gila
2.2
Etappe
USA
5e etappe Tour of the Gila (V)
2.2
Etappe
USA
Varberg
Giro Himledalen Road Race
NE
Wedstrijd
SWE
Veldegem
1 mei Prijs - Wouter Dewilde
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Vuelta a Asturias
Ronde van Asturië
2.1
Etappe
ESP
Wijer, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zadar
Memorial Damir Zdrilica
NE
Wedstrijd
CRO
02 mei
2e etappe Carpathia Couriers Path
2.2U
Etappe
POL
Guisborough (V)
Guisborough Criterium
NE
Criterium
GBR
1e etappe Tour Series
NE
Etappe
GBR
Proloog Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Proloog
COL
03 mei
4e etappe Carpathia Couriers Path
2.2U
Individuele tijdrit
POL
3e etappe Carpathia Couriers Path
2.2U
Etappe
POL
Afgelast
1e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Bénin
2.2
Etappe
BEN
1e etappe Tour de Bretagne (V)
2.1WE
Etappe
FRA
1e etappe Vuelta a Andalucia (V)
2.1WE
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
04 mei
Beveren-Waas (d)
NE
Wedstrijd
BEL
Kiili, Chrono
NE
Individuele tijdrit
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cyprus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Cyprus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Cyprus (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
2e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Bénin
2.2
Etappe
BEN
2e etappe Tour de Bretagne (V)
2.1WE
Etappe
FRA
2e etappe Tour Series
NE
Etappe
GBR
2e etappe Vuelta a Andalucia (V)
2.1WE
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
05 mei
1e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
NE
Etappe
ESP
Kópavogur, Chrono
Vortímataka Breiðabliks (TT)
NE
Individuele tijdrit
ISL
3e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Bénin
2.2
Etappe
BEN
3e etappe Tour de Bretagne (V)
2.1WE
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Vuelta a Andalucia (V)
2.1WE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
1e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
06 mei
Albstadt, Mountainbike
CDM
Wereldkampioenschap
GER
2e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
NE
Etappe
ESP
1e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
1e etappe Grande Prémio Azores
NE
Etappe
POR
1e etappe H4a Beloften Weekend
NE
Etappe
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Panama
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Panama (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Panama
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Panama (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Panama
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Panama (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
4e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Bénin
2.2
Etappe
BEN
1e etappe Tour de Bloom
NE
Etappe
USA
4e etappe Tour de Bretagne (V)
2.1WE
Etappe
FRA
4e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
3e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
2e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Individuele tijdrit
07 mei
Albstadt, Mountainbike
CDM
XCO
GER
Assebroek (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Bern
Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse
NE
Wedstrijd
SUI
3e etappe Bidasoa Itzulia
Vuelta a Bidasoa
NE
Etappe
ESP
Bruinisse
Wielerronde van Bruinisse
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Deva
Turul Deva
NE
Individuele tijdrit
ROM
2e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Individuele tijdrit
ITA
Grafton - Inverell
NE
Wedstrijd
AUS
2e etappe Grande Prémio Azores
NE
Etappe
POR
Greymouth
Around Brunner Ride
NE
Wedstrijd
NZL
2e etappe deel b H4a Beloften Weekend
NE
Etappe
NED
2e etappe deel a H4a Beloften Weekend
NE
Individuele tijdrit
NED
2e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Padrón
Clásica de Pascua CC Padrones
NE
Wedstrijd
ESP
5e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
Rijssen
Ronde van Overijssel
1.2
Wedstrijd
NED
Schellebelle (V)
GP Eco Struct
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Sundvolden
Sundvolden GP
1.2
Wedstrijd
NOR
5e etappe Tour de Bénin
2.2
Etappe
BEN
3e etappe Tour de Bloom
NE
Criterium
USA
2e etappe Tour de Bloom
NE
Individuele tijdrit
USA
5e etappe Tour de Bretagne (V)
2.1WE
Etappe
FRA
1e etappe Tour du Gévaudan, Junioren (V)
2.Ncup
Etappe
FRA
2e etappe Volta as Rias Baixas
NE
Individuele tijdrit
ESP
1e etappe Volta as Rias Baixas
NE
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Individuele tijdrit
COL
4e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
1e etappe Zamosc - Kalinowice
NE
Individuele tijdrit
POL
Zeneta
GP Poncemur
NE
Wedstrijd
ESP
08 mei
2e etappe Almacenes Roes
NE
Etappe
CRC
Bray
Bray Wheelers - Shay Elliott Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Carrara
GP Industrie del Marmo
1.2
Wedstrijd
ITA
Cotonou
GP Cotonou
NE
Criterium
BEN
2e etappe Deva
Turul Deva
NE
Etappe
ROM
Dippach
NE
Wedstrijd
LUX
Dippach, Junioren
GP Bob Jungels
1.1MJ
Wedstrijd
LUX
Eibar (V)
1.1WE
Wedstrijd
ESP
Flèche Ardennaise
Ardense Pijl
1.2
Wedstrijd
BEL
3e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
3e etappe Grande Prémio Azores
NE
Etappe
POR
Henbury
Severn Bridge Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Houthalen/Helchteren (c)
Trofee Maarten Wynants
NE
Wedstrijd
BEL
Kampioenschap van Galicië, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Korbeek-Lo, Junioren
Vlaams-Brabantse Pijl
NE
Wedstrijd
BEL
La Palma
GP Ricardo Fuentes - Trofeo Atun de Oro
NE
Wedstrijd
ESP
Lübeck
GP Lübeck
NE
Wedstrijd
GER
Las Tejerías
Clasico Amigos del CIclismo - Lomas de Niquel
NE
Wedstrijd
VEN
Lincoln
Lincoln Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Lincoln (V)
Lincoln Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Mendoza - San Juan
NE
Wedstrijd
ARG
Moerbeke, Mountainbike, Elite/U23
NE
Wedstrijd
BEL
Moerbeke, Mountainbike, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Moerbeke, Mountainbike, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Moerbeke, Mountainbike, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Moerbeke, Mountainbike, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Nachitua
San Isidro Sari Nagusia
NE
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cyprus
Pagkyprio Protathima Dromou
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Panama
NE
Nationaal kampioenschap
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Panama (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Cyprus
Pagkyprio Protathima Dromou
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Cyprus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Panama
CN
Nationaal kampioenschap
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Panama (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Panama
CN
Nationaal kampioenschap
PAN
Okhri
Cup of Macedonia
NE
Wedstrijd
MKD
Orp-le-Grand, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
6e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
2.HC
Etappe
FRA
Ringerike
Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup
1.2
Wedstrijd
NOR
Schoten, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Tallinn, Criterium
NE
Criterium
EST
4e etappe Tour de Bloom
NE
Etappe
USA
Tour du Gévaudan
Gevaudan
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe Tour du Gévaudan, Junioren (V)
2.Ncup
Etappe
FRA
9e etappe Volta a la Marina
NE
Etappe
ESP
3e etappe Volta as Rias Baixas
NE
Etappe
ESP
6e etappe Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Vuelta a Colombia
NE
Etappe
COL
5e etappe Závod Míru, Junioren
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
2.Ncup
Etappe
2e etappe Zamosc - Kalinowice
NE
Etappe
POL
Zandhoven
Pulderbos GP Juul Marinus IC 2 Nat.
NE
Wedstrijd
BEL
10 mei
Aalbeke
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
4e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
London, Criterium (V)
Crystal Palace Criterium
NE
Criterium
GBR
Lutlommel
Lommel
NE
Wedstrijd
BEL
Pamplona (V)
Emakumeen Nafarroako Klasikoa
1.1WE
Etappe
ESP
3e etappe Tour Series
NE
Etappe
GBR
11 mei
5e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Pamplona (V)
Clasica de Navarra
1.1WE
Wedstrijd
ESP
Rahinge, Chrono
NE
Individuele tijdrit
EST
1e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.1
Etappe
HUN
1e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
12 mei
Elkhart, Chrono
NE
Individuele tijdrit
USA
6e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
2e etappe Grand Prix de la CTM
NE
Etappe
MTQ
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CC
Regionaal kampioenschap
2e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.1
Etappe
HUN
4e etappe Tour Series
NE
Etappe
GBR
13 mei
1e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
7e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Nové Město na Moravě, Mountainbike
CDM
Wedstrijd
CZE
Puivelde (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Stjørdalshalsen
Lanke Kermisritt
NE
Criterium
NOR
3e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.1
Etappe
HUN
Vannes - Plumelec (V)
La Classique Morbihan
1.1WE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Vuelta al Pais Vasco Itzulia (V)
2.WWT
Etappe
ESP
14 mei
Aalbeke, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Buizingen, Elite/U23 (V)
GP Wijlen Michel Bellemans
NE
Wedstrijd
BEL
Castalla
Memorial Roman Saez Chumillas 2
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Doble Bragado
NE
Individuele tijdrit
ARG
3e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
8e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
1e etappe IL Stjørdals Blink
NE
Etappe
NOR
1e etappe Independence Stage Race
Tour of Guyana
NE
Etappe
GUY
2e etappe Independence Stage Race
Tour of Guyana
NE
Etappe
GUY
Ingelmunster, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Kyjov, Criterium
Kyjovske Slovacko
NE
Criterium
CZE
Louisville (b)
Long Run Park Circuit
NE
Wedstrijd
USA
Medina de Pomar
Clasica San Isidro
NE
Wedstrijd
ESP
Monterosso Almo
Memorial Giovanni Cannarella
NE
Individuele tijdrit
ITA
Neerwinden, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Pan American Championships, Op de weg, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Plumelec (a)
GP Plumelec-Morbihan
1.HC
Wedstrijd
FRA
Plumelec (V)
GP Plumelec-Morbihan
1.1WE
Wedstrijd
FRA
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Elite, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, U23, België (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Puivelde
Puivelde Koerse Belsele
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Totnes - Vire Twinning Town Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Totnes - Vire Twinning Town Two Day
NE
Etappe
GBR
2e etappe Tour de Gironde, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Gironde, Junioren
2.1MJ
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.1
Etappe
HUN
Vantaa
Hyrylänajot
NE
Wedstrijd
FIN
Veldhoven (V)
ZLM Omloop der Kempen
1.2
Wedstrijd
NED
2e etappe Vuelta al Pais Vasco Itzulia (V)
2.WWT
Etappe
ESP
Wilmington
Wilmington GP
NE
Wedstrijd
USA
15 mei
Alcoy
Trofeo San Jorge
NE
Wedstrijd
ESP
Aughton (V)
Aughton Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Bangalore
Kolar Express RR
NE
Wedstrijd
IND
Bourg
Bourg - Arbent - Bourg / Arbent - Bourg - Arbent
NE
Wedstrijd
FRA
Burseryd
Västboloppet
NE
Wedstrijd
SWE
Chemnitz (b)
Erzgebirgs-Rundfahrt
NE
Wedstrijd
GER
Cremona
Trofeo Sportivi Sestesi
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
Dominica Season Opener
NE
Wedstrijd
Drummond
Bearmouth Road Race
NE
Wedstrijd
USA
Everberg, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Fredericia
NE
Wedstrijd
DEN
G-Flow Race
NE
Wedstrijd
BIZ
Gießen
Rund um das Stadttheater
NE
Wedstrijd
GER
9e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Guatire
Pote Merecure
NE
Wedstrijd
VEN
Haasrode, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe IL Stjørdals Blink
NE
Individuele tijdrit
NOR
3e etappe Independence Stage Race
Tour of Guyana
NE
Etappe
GUY
Jesseren, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Kayl
Festival de la Petite Reine LC Kayl
NE
Wedstrijd
LUX
Kyjov
Kyjovske Slovako
NE
Wedstrijd
CZE
Afgelast
Lannilis
Tro-Bro Léon
1.HC
Wedstrijd
FRA
Memorial Nusret Musliu
NE
Wedstrijd
KOS
3e etappe Merida Cup
NE
Individuele tijdrit
SVK
Metepec
L'Etape Estado de Mexico by Le Tour de France
NE
Wedstrijd
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Bosnië en Herzegovina
CN
Nationaal kampioenschap
BIH
deel 2 Nations’ Cup, Baan, 1 km, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, 500 m, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Achtervolging, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Afvalrace, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Afvalrace, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Keirin, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Keirin, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Omnium, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Omnium, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Ploegkoers, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Ploegkoers, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Ploegsprint, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Scratch, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Scratch, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Sprint, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 2 Nations’ Cup, Baan, Sprint, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
Nové Město na Moravě, Mountainbike
CDM
XCO
CZE
Orfu
Orfui Kriterium
NE
Criterium
HUN
Pan American Championships, Op de weg, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, Elite (V)
CN
Regionaal kampioenschap
Paris - Roubaix, U23
1.2
Wedstrijd
FRA
Afgelast
Pescara, Elite/U23
Trofeo Matteotti
NE
Wedstrijd
ITA
Premio Albergaria
NE
Wedstrijd
POR
Princetown, Chrono
Mother's Day Time Trial
NE
Individuele tijdrit
CAN
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Rochefort
GP du Vélodrôme de Rochefort IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
Rotselaar
GP Vermarc Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Amands, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Slap - Lože
NE
Wedstrijd
SLO
South-East Asian Games, Mountainbike, Downhill, Elite
JR
Afdaling
South-East Asian Games, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
JR
Afdaling
Tax Day Circuit Race
NE
Wedstrijd
USA
Tilly, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Totnes - Vire Twinning Town Two Day
NE
Etappe
GBR
3e etappe Tour de Gironde, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
5e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.1
Etappe
HUN
Tunis-Ville
Gatbike
NE
Wedstrijd
TUN
Veldhoven
Omloop der Kempen
NE
Wedstrijd
NED
Vigo
Vigo Copa de España
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Vuelta al Pais Vasco Itzulia (V)
2.WWT
Etappe
ESP
16 mei
Puivelde
Belsele
NE
Wedstrijd
BEL
South-East Asian Games, Mountainbike, XC, Elite
JR
XCO
South-East Asian Games, Mountainbike, XC, Elite (V)
JR
XCO
1e etappe Tour du Mali
2.2
Etappe
MLI
Afgelast
17 mei
1e etappe Aras Free Zone
NE
Etappe
IRI
Durango (V)
Emakumeen Saria
1.1WE
Wedstrijd
ESP
10e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
Ruddervoorde
St-Elooisprijs
NE
Wedstrijd
BEL
18 mei
2e etappe Aras Free Zone
NE
Individuele tijdrit
IRI
Borlo, Chrono (V)
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Borlo, Chrono, Junioren
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Borlo, Chrono, Junioren (V)
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Borlo, Chrono, Nieuwelingen
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Borlo, Chrono, Nieuwelingen (V)
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Borlo, Chrono, U23
Testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
Brakwater, Chrono
Food Lovers Market Time Trial Series
NE
Individuele tijdrit
NAM
11e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Puivelde
Belsele - Puivelde Koerse
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Vuelta al Sur del Huila y Tolima
NE
Proloog
COL
2e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
19 mei
1e etappe Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23
BeMC
NE
Individuele tijdrit
BEL
1e etappe Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23 (V)
BeMC
NE
Individuele tijdrit
BEL
Games of the Gulf, Op de weg, Ploegentijdrit (V)
JR
Regionaal kampioenschap
12e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
1e etappe Joe Martin Stage Race (V)
2.2
Etappe
USA
1e etappe Joe Martin Stage Race International
2.2
Etappe
USA
South-East Asian Games, Op de weg, Criterium, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
South-East Asian Games, Op de weg, Criterium, Elite (V)
JR
Criterium
1e etappe Tour de la Manche
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.2
Etappe
JPN
5e etappe Tour Series
NE
Etappe
GBR
1e etappe Vuelta a Burgos (V)
2.WWT
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta al Sur del Huila y Tolima
NE
Etappe
COL
20 mei
2e etappe Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23
BeMC
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23 (V)
BeMC
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
2.1MJ
Etappe
NED
Games of the Gulf, Op de weg, Ploegentijdrit
JR
Regionaal kampioenschap
13e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
1e etappe GP Vila-Real
NE
Etappe
ESP
2e etappe Joe Martin Stage Race (V)
2.2
Etappe
USA
2e etappe Joe Martin Stage Race International
2.2
Etappe
USA
1e etappe Joe Martin Stage Race National Race
NE
Etappe
USA
1e etappe RBB Tour - Memorial Jiriho Hudinka
NE
Etappe
CZE
South-East Asian Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
South-East Asian Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
2e etappe Tour de la Manche
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.2
Etappe
JPN
1e etappe Triptyque Ardennaise
NE
Etappe
BEL
Veenendaal (V)
Veenendaal - Veenendaal
1.1WE
Wedstrijd
NED
2e etappe Vuelta a Burgos (V)
2.WWT
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta al Sur del Huila y Tolima
NE
Etappe
COL
Proloog Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Proloog
MEX
21 mei
Arroyo de la encomienda
GP Ayuntamiento Arroyo de la Encomienda
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23
BeMC
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23 (V)
BeMC
NE
Wedstrijd
BEL
Booischot (c)
NE
Wedstrijd
BEL
Castelfidardo (d)
GP Santa Rita
NE
Wedstrijd
ITA
Constanta
Turul Celco - Marea Neagra
NE
Wedstrijd
ROM
2e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
2.1MJ
Individuele tijdrit
NED
3e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
2.1MJ
Etappe
NED
Elva, Criterium
Elva Tänavasõit
NE
Criterium
EST
Farum
Road Bike Shop Løbet/ABC
NE
Wedstrijd
DEN
Fort William, Downhill
CDM
Afdaling
GBR
Games of the Gulf, Op de weg, Ind. tijdrit (V)
JR
Regionaal kampioenschap
14e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
2e etappe GP Vila-Real
NE
Etappe
ESP
Herning
GP Herning, En forårsdag på heden
1.2
Wedstrijd
DEN
1e etappe I° Clásica Elite de Guatemala
NE
Etappe
GUA
3e etappe Joe Martin Stage Race (V)
2.2
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Joe Martin Stage Race International
2.2
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Joe Martin Stage Race National Race
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Joe Martin Stage Race National Race
NE
Etappe
USA
Kayseri (V)
Grand Prix Kayseri
1.2
Wedstrijd
TUR
Afgelast
Lusaka
PruRide Zambia
NE
Wedstrijd
ZAN
Othée, Amateurs
Challenge Frédéric Ioelandts
NE
Wedstrijd
BEL
Perth
Dog Hill Road Race Baldivis
NE
Wedstrijd
AUS
2e etappe RBB Tour - Memorial Jiriho Hudinka
NE
Etappe
CZE
Saint-Eutrope - Quimper
Tour du Finistère
1.1
Wedstrijd
FRA
Sikasso
GP Festival de Mamelon
NE
Wedstrijd
MLI
1e etappe Sofija
Kupa Doltcini
NE
Individuele tijdrit
BUL
South-East Asian Games, Op de weg, Elite
CN
Regionaal kampioenschap
4e etappe Tour de la Manche
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Manche
NE
Individuele tijdrit
FRA
1e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
NE
Individuele tijdrit
ALG
3e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.2
Etappe
JPN
6e etappe Tour Series
NE
Etappe
GBR
2e etappe Triptyque Ardennaise
NE
Etappe
BEL
1e etappe Trophée Centre Morbihan, Junioren
2.Ncup
Etappe
FRA
Tuzla
25 Maj
NE
Wedstrijd
BIH
Veenendaal
Veenendaal - Veenendaal, Dutch Food Valley Classic, Arnhem - Veenendaal Classic
1.1
Wedstrijd
NED
1e etappe Vermarc Cycling Project (V)
2-Daagse Vrouwen-Elite 2.15.2
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Vuelta a Burgos (V)
2.WWT
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta al Sur del Huila y Tolima
NE
Etappe
COL
1e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Etappe
MEX
22 mei
Antwerpen
Antwerp Port Epic
1.1
Wedstrijd
BEL
Banbury (V)
Banbury Star C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23
BeMC
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23 (V)
BeMC
NE
Wedstrijd
BEL
Berisso
GP Ciudad de Berisso
NE
Wedstrijd
ARG
Castelfidardo
Trofeo Città di Castelfidardo, GP Cibes
NE
Wedstrijd
ITA
Cerklje na Gorenjskem
GP Slovenia
1.2
Wedstrijd
SLO
Châteaulin
Circuit de l'Aulne/GP Le Télégramme à Châteaulin, Boucles de l'Aulne
1.1
Wedstrijd
FRA
Cham
Cham-Hagendorn
NE
Wedstrijd
SUI
Den Hout
Omloop Van De Houtse Linies
NE
Wedstrijd
NED
4e etappe Driedaagse van Axel, Junioren
SPIE Internationale Juniorendriedaagse
2.1MJ
Etappe
NED
Elva
Elva Rattapäev, Elva Rattaralli, Elva Rattasõit
NE
Wedstrijd
EST
Estivella
Trofeo Camp de Morvedre
NE
Wedstrijd
ESP
Galashiels, Criterium (V)
Galashiels Town Centre Criterium
NE
Criterium
GBR
Games of the Gulf, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
15e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Hoeleden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe I° Clásica Elite de Guatemala
NE
Etappe
GUA
4e etappe Joe Martin Stage Race (V)
2.2
Etappe
USA
4e etappe Joe Martin Stage Race International
2.2
Etappe
USA
4e etappe Joe Martin Stage Race National Race
NE
Criterium
USA
Köln (a)
Rund um Köln
1.1
Wedstrijd
GER
Karbach
Main Spessart Rundfahrt
NE
Wedstrijd
GER
Komenda
VN Obcine Komenda
NE
Wedstrijd
SLO
Maleizen
Maleizen-Overijse
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Togo
CN
Nationaal kampioenschap
TOG
Navan
Navan R.C. - Meath Grand Prix
NE
Wedstrijd
IRL
Odense
Fyen Rundt
1.2
Wedstrijd
DEN
1e etappe Queensland Time Trial Series
NE
Individuele tijdrit
AUS
Race to Remember
NE
Wedstrijd
RWA
3e etappe RBB Tour - Memorial Jiriho Hudinka
NE
Etappe
CZE
Rosendal
Fuji Peloton GP
NE
Wedstrijd
FIN
San Martin
NE
Wedstrijd
MLT
San Miguelito
Reto a Los Altos de Santa María
NE
Klimwedstrijd
PAN
2e etappe Sofija
Kupa Doltcini
NE
Etappe
BUL
South-East Asian Games, Op de weg, Elite (V)
CN
Regionaal kampioenschap
Thiès
Memorial Georgui Seye
NE
Wedstrijd
SEN
Tielt
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de la Manche
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
NE
Etappe
ALG
4e etappe Tour of Japan
Ronde van Japan
2.2
Etappe
JPN
3e etappe Triptyque Ardennaise
NE
Etappe
BEL
3e etappe Trophée Centre Morbihan, Junioren
2.Ncup
Etappe
FRA
2e etappe Trophée Centre Morbihan, Junioren
2.Ncup
Individuele tijdrit
FRA
Valladolid
GP Villa de Mojados
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Vermarc Cycling Project (V)
2-Daagse Vrouwen-Elite 2.15.2
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Vuelta a Burgos (V)
2.WWT
Etappe
ESP
Vuelta a Siguatepeque
NE
Wedstrijd
HON
4e etappe Vuelta al Sur del Huila y Tolima
NE
Etappe
COL
3e etappe Vuelta de la Juventud Mexicana
NE
Etappe
MEX
Waasmunster, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
23 mei
Games of the Gulf, Op de weg (V)
JR
Regionaal kampioenschap
3e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
NE
Etappe
ALG
Vellinge
Höllviken GP
NE
Wedstrijd
SWE
Werelduurrecord (V)
NE
Uurrecord
24 mei
Games of the Gulf, Op de weg, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
4e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
16e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
1e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.HC/WE
Etappe
GER
4e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
NE
Etappe
ALG
1e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.HC
Etappe
NOR
7e etappe Tour Series
NE
Etappe
GBR
25 mei
1e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
17e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
1e etappe Kayseri
NE
Criterium
TUR
1e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.HC/WE
Etappe
GER
5e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
NE
Etappe
ALG
2e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.HC
Etappe
NOR
3e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
26 mei
1e etappe Boucles de la Mayenne
2.HC
Etappe
FRA
Buchholz
GP Buchholz
NE
Wedstrijd
GER
Diessenhofen
Auffahrtskriterium Diessenhofen
NE
Criterium
SUI
2e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
18e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Herk-de-Stad, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Kampioenschap van Vlaanderen, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Kampioenschap van Vlaanderen, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
2e etappe Kayseri
NE
Etappe
TUR
Oordegem (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Outrijve, Junioren
Omloop der 3 provincies
NE
Wedstrijd
BEL
Refrath
NE
Wedstrijd
GER
2e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2
Etappe
FRA
Silenen - Bristen
Silenen - Amsteg - Bristen
NE
Wedstrijd
SUI
Sint-Maria-Lierde
Grote Prijs Fietsen D´hose
NE
Wedstrijd
BEL
Sleidinge, Nieuwelingen
Memorial Ghislain Wytinck
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.HC/WE
Etappe
GER
Proloog Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.Ncup
Proloog
SUI
Proloog Tour du Piémont Vosgien
Tour de la Mirabelle
2.2
Proloog
FRA
6e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
NE
Individuele tijdrit
ALG
Proloog Tour of Estonia
2.1
Proloog
EST
3e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.HC
Etappe
NOR
1e etappe Vuelta a Navarra, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
Walhain-Saint-Paul
GP Superette Delhaize-Tilman
NE
Wedstrijd
BEL
Wanfercée-Baulet
Circuit du Wallonie-Hainaut
1.1
Wedstrijd
BEL
Wielsbeke
NE
Wedstrijd
BEL
Wilsele, Elite/U23 (V)
Wilsele-Putkapel
NE
Wedstrijd
BEL
Wodecq (a)
GP Wodecq, Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
27 mei
2e etappe Boucles de la Mayenne
2.HC
Etappe
FRA
3e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
19e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
1e etappe London - Surrey (V)
Prudential Ride London Grand Prix
2.WWT
Etappe
GBR
Moerbeke (Geraardsbergen)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Servië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Servië
CN
Nationaal kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SRB
3e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Ronde van Haspengouw, Amateurs
NE
Etappe
BEL
4e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.HC/WE
Etappe
GER
1e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
1e etappe Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.Ncup
Etappe
SUI
1e etappe Tour du Piémont Vosgien
Tour de la Mirabelle
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Estonia
2.1
Etappe
EST
4e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.HC
Etappe
NOR
Verrebroek (V)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Volta a Coruña
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Vuelta a Navarra, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
28 mei
3e etappe Boucles de la Mayenne
2.HC
Etappe
FRA
Burlington, Criterium
Snake Alley
NE
Criterium
USA
Caesarea, Criterium
NE
Criterium
ISR
Durango
Iron Horse Classic
NE
Wedstrijd
USA
4e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
20e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Glasgow
CDM
Wedstrijd
GBR
GP Siniena
NE
Wedstrijd
BUR
Kayseri (V)
Grand Prix Erciyes
1.2
Wedstrijd
TUR
Afgelast
Kekaha
Pedal to the Meadow
NE
Wedstrijd
USA
Kekava
Ķekavas velomaratons
NE
Wedstrijd
LAT
2e etappe London - Surrey (V)
Prudential Ride London Grand Prix
2.WWT
Etappe
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Togo (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TOG
Puerto Octay
Tour del Sur Crono
NE
Individuele tijdrit
CHI
4e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Ronde van Haspengouw, Amateurs
NE
Etappe
BEL
2e etappe Ronde van Haspengouw, Amateurs
NE
Individuele tijdrit
BEL
Strade Bianche di Romagna, U23
1.2
Wedstrijd
ITA
5e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.HC/WE
Etappe
GER
2e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
3e etappe Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.Ncup
Individuele tijdrit
SUI
2e etappe Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.Ncup
Etappe
SUI
2e etappe Tour du Piémont Vosgien
Tour de la Mirabelle
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Estonia
2.1
Etappe
EST
Tour of Estonia (V)
1.2
Wedstrijd
EST
5e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.HC
Etappe
NOR
Trinidad
Empoderadas
NE
Wedstrijd
BOL
Vermarc Cycling Project, Nieuwelingen
NE
Etappe
BEL
Vilanova I La Geltru (a)
Classica Isaac Galvez
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Volta a Coruña
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Navarra, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
Zwevegem, Nieuwelingen
Vitori
NE
Wedstrijd
BEL
29 mei
Aberdare Cottages C70 Madaraka Day Challenge
NE
Wedstrijd
KEN
Asunción
Aniversario Paraguay Cycles Club
NE
Wedstrijd
PAR
Bassenge
GP Color Code IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Belém (b)
Copa Metropolitana de Ciclismo
NE
Wedstrijd
BRA
4e etappe Boucles de la Mayenne
2.HC
Etappe
FRA
Donaghadee
North Down GP
NE
Wedstrijd
IRL
2e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
Evergem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Evergem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
2.2
Etappe
LUX
Gehrden
Bürgerpreis der Stadt Gehrden
NE
Wedstrijd
GER
21e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
2.WT/WT/HC
Individuele tijdrit
ITA
Glasgow
CDM
Wedstrijd
GBR
GP KFC - Faucon Flacq CT
NE
Wedstrijd
MRI
Hoeleden, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kotem
Kotem-Maasmechelen
NE
Wedstrijd
BEL
Kulmbach
NE
Wedstrijd
GER
Laarne (a)
GP Etienne de Wilde IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Lieshout
Ronde van Lieshout
NE
Wedstrijd
NED
Londerzeel (e)
Londerzeel-Sint Jozef
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe London - Surrey (V)
Prudential Ride London Grand Prix
2.WWT
Etappe
GBR
Mayo
Brian O'Loughlin Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Medora
Badlands Gravel Battle
NE
Wedstrijd
USA
4e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
2e etappe Montpellier
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Montpellier
NE
Wedstrijd
FRA
Muscatine, Criterium
Melon City
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Maleisië
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Maleisië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
3e etappe Nicaragua
Apertura Temporada de Nicaragua
NE
Etappe
NIC
5e etappe Rhône-Alpes Isère Tour
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Ronde van Haspengouw, Amateurs
NE
Etappe
BEL
Saint John
ABWU Invitational Race
NE
Wedstrijd
ANT
Sant'Ermete
Coppa della Pace
1.2
Wedstrijd
ITA
Settat
Settat - AGCS
NE
Wedstrijd
MAR
Tartu (b)
Tartu Rattaralli
NE
Wedstrijd
EST
Taubaté
NE
Wedstrijd
BRA
6e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.HC/WE
Etappe
GER
Thun, Chrono
NE
Individuele tijdrit
SUI
4e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
3e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
4e etappe Tour du Pays de Vaud, Junioren
2.Ncup
Etappe
SUI
3e etappe Tour du Piémont Vosgien
Tour de la Mirabelle
2.2
Etappe
FRA
6e etappe Tour of Norway
Ronde van Noorwegen
2.HC
Etappe
NOR
Tres Cantos
Memorial Victor Gonzalez - TROFEO ALG-FISIO SPECIALIZED. HOMENAJE A BORJA BERGARECHE
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Volta a Coruña
NE
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Navarra, Elite/U23
NE
Etappe
ESP
Wanzele (V)
Wanzeel Koerse
NE
Wedstrijd
BEL
Zwevegem
Grote Prijs Marcel Kint
1.1
Wedstrijd
BEL
30 mei
Davenport, Criterium
Quad Cities / Kwik Star
NE
Criterium
USA
Memorial Narmandah
NE
Wedstrijd
MGL
Somerville
Tour of Somerville
NE
Wedstrijd
USA
Valdobbiadene
Cycling Stars Criterium
1.CRT
Criterium
ITA
31 mei
Gullegem
Gullegemkoerse - GP Sportaproost E.H. LAHOUSSE
NE
Wedstrijd
BEL
San Daniele del Friuli, Criterium
We Like Bike Criterium
1.CRT
Criterium
ITA
1e etappe Tour of Albania
Rrethi Çiklistik i Shqipërisë
2.2
Etappe
ALB
Valberg
Mercan Tour Classic Alpes-Maritimes
1.1
Wedstrijd
FRA
Wie is familie van wie?
Hier is het antwoord