Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender maart 2023
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 maart
1e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
1e etappe King's Cup 3
NE
Etappe
THA
Laigueglia
Trofeo Laigueglia
1.HC
Wedstrijd
ITA
Umag Komunela
Trofej Umag
1.2
Wedstrijd
CRO
Umag Komunela (V)
Trofej Umag
1.2
Wedstrijd
CRO
02 maart
1e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
NE
Etappe
SRI
1e etappe Copa 8 de Marzo
NE
Etappe
CUB
2e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
1e etappe Tour du Cap
NE
Etappe
RSA
03 maart
2e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
NE
Etappe
SRI
3e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
Isfahan
Tour of Isfahan
1.2
Wedstrijd
IRI
2e etappe King's Cup 3
NE
Etappe
THA
Riad
Riyadh Cycling Club March Race
NE
Wedstrijd
KSA
Tarija
NE
Wedstrijd
BOL
2e etappe Tour du Cap
NE
Individuele tijdrit
RSA
Proloog 1e etappe Tucson
Tucson Bicycle Classic
NE
Proloog
USA
04 maart
3e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
NE
Etappe
SRI
Alanya
Alara Alanya cup
1.2
Wedstrijd
TUR
Annaclone
NE
Wedstrijd
IRL
Béthune
Le Tour des 100 Communes
1.2
Wedstrijd
FRA
1e etappe Bila Tserkva
NE
Individuele tijdrit
UKR
Burguillos de Toledo
Memorial Julio Lopez De La Torre Chineta
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Copa 8 de Marzo
NE
Etappe
CUB
Deux-Acren
GP Claude Criquielion, GP du Prèsident
1.1
Wedstrijd
BEL
5e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
4e etappe Doble Bragado
NE
Individuele tijdrit
ARG
1e etappe Giron du Nord Vaudois
NE
Etappe
SUI
Keelung
Northcoast - Yang Ming Mountain KOM
NE
Wedstrijd
TPE
Minangkabau
NE
Wedstrijd
INA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Arabische Emiraten
CN
Nationaal kampioenschap
UAE
San Geminiano - Siena
Monte Paschi Eroica - Strade Bianche
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
ITA
San Geminiano - Siena (V)
Strade Bianche
1.WWT
Wedstrijd
ITA
San Michele di Piave
Memorial Giuseppe Polese
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe South Aegean Tour
2.2
Etappe
GRE
3e etappe Tour du Cap
NE
Etappe
RSA
2e etappe Tricombe Spring Fling
NE
Etappe
USA
2e etappe Tucson
Tucson Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
Zwolle
Ster van Zwolle
1.2
Wedstrijd
NED
05 maart
Abertura Camp. Paulista
NE
Wedstrijd
BRA
Alanya (V)
Alanya Cup
1.2
Wedstrijd
TUR
Afgelast
Alcantarilla
Trofeo Guerrita
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Bila Tserkva
NE
Klimwedstrijd
UKR
Cameroun Season Opener
NE
Wedstrijd
CMR
3e etappe Copa 8 de Marzo
NE
Etappe
CUB
6e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
1e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Wedstrijd
SRB
Gathaithi
ZuZu VeloNos TT
NE
Individuele tijdrit
KEN
Hindelbank
Frühlingsrennen
NE
Wedstrijd
SUI
Independence Cycle Classic
NE
Wedstrijd
LCA
Kénitra
KAC
NE
Wedstrijd
MAR
1e etappe Lago Vista
La Primavera at Lago Vista
NE
Etappe
USA
Lillers
GP de Lillers
1.2
Wedstrijd
FRA
Monash
Murtho Time Distance Handicap
NE
Wedstrijd
AUS
Montignoso (V)
Trofeo Oro in Euro
1.1WE
Wedstrijd
ITA
Nardi
GP de Nardi
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Arabische Emiraten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UAE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Arabische Emiraten
CN
Nationaal kampioenschap
UAE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Verenigde Arabische Emiraten
CN
Nationaal kampioenschap
UAE
Olías del Rey
Trofeo Olias Industrial
NE
Wedstrijd
ESP
Panama City
Green City
NE
Wedstrijd
PAN
1e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
Porec
Porec Trophy, Trofej Plava Laguna 1
1.2
Wedstrijd
CRO
Porec (V)
Porec Trophy
1.2
Wedstrijd
CRO
Roeselare
Roeselare Profkoers/Ind. - GP JP Monseré
1.1
Wedstrijd
BEL
Santo Tirso
NE
Wedstrijd
POR
Schijndel
Omloop van Schijndel
NE
Wedstrijd
NED
Sint-Maria-Lierde
GP Koen Barbé
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe South Aegean Tour
2.2
Etappe
GRE
Tamarin, Criterium
Les Salines
NE
Wedstrijd
MRI
4e etappe Tour du Cap
NE
Etappe
RSA
3e etappe Tucson
Tucson Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
Vienne, U23
Vienne Classic Espoirs
NE
Wedstrijd
FRA
Vollezele
Ereprijs Bart Langhendries
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Voorjaarscompetitie Midden
NE
Etappe
NED
Zepperen
NE
Wedstrijd
BEL
06 maart
2e etappe Lago Vista
La Primavera at Lago Vista
NE
Etappe
USA
2e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
Shiraz
1.2
Wedstrijd
IRI
Afgelast
1e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
07 maart
1e etappe Kangjin Memorial Tour
NE
Etappe
KOR
3e etappe Paris - Nice
NE
Ploegentijdrit
FRA
2e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
Proloog Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
2.2
Proloog
ALG
1e etappe deel b Trofeo Ponente in Rosa (V)
2.2
Ploegentijdrit
ITA
1e etappe deel a Trofeo Ponente in Rosa (V)
2.2
Etappe
ITA
Afgelast
08 maart
4e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
Templeuve
GP Café Le Central / Le Sixties
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
1e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
2.2
Etappe
ALG
2e etappe Trofeo Ponente in Rosa (V)
2.2
Etappe
ITA
Afgelast
1e etappe Vuelta al Tolima
NE
Wedstrijd
COL
09 maart
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
1e etappe Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.2
Individuele tijdrit
CRO
2e etappe Kangjin Memorial Tour
NE
Etappe
KOR
5e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
4e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
2e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
2.2
Etappe
ALG
3e etappe Trofeo Ponente in Rosa (V)
2.2
Etappe
ITA
2e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
10 maart
1e etappe Coatepeque
NE
Etappe
GUA
Drentse 8 (V)
1.1WE
Wedstrijd
NED
Afgelast
Hadera, Criterium
Gal Vazana Park Eco Criterium
NE
Criterium
ISR
2e etappe Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.2
Etappe
CRO
3e etappe Kangjin Memorial Tour
NE
Criterium
KOR
6e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
Afgelast
5e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/HC
Etappe
ITA
1e etappe Tour Nautico
NE
Individuele tijdrit
URU
3e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
2.2
Etappe
ALG
1e etappe Tour of Phuket
NE
Individuele tijdrit
THA
4e etappe Trofeo Ponente in Rosa (V)
2.2
Etappe
ITA
3e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
1e etappe Vuelta Extremadura (V)
2.2
Etappe
ESP
11 maart
Écija
Clasica Ciudad del Sol GP9Seguros
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Azerbaijan Cup
NE
Criterium
AZE
Bamako (c)
Critérium de la Paix
NE
Criterium
MLI
Bobo Dioulasso
GP Fonds National pour la Promotion des Sports et Loisirs
NE
Wedstrijd
BUR
Campeonato Laboral, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Chili
NE
Regionaal kampioenschap
CHI
2e etappe Coatepeque
NE
Etappe
GUA
1e etappe Copa Angel Romero Zapopan
NE
Etappe
MEX