Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender februari 2023
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 februari
1e etappe Etoile de Bessèges
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Tour du Sahel de Mauritanie
2.2
Etappe
MTN
3e etappe Tour of Saudi-Arabia
AlUla Tour
2.1
Etappe
KSA
1e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
2.HC
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta del Porvenir San Luis
2.2
Etappe
ARG
02 februari
2e etappe Etoile de Bessèges
2.1
Etappe
FRA
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
CC
Europees kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
1e etappe Tour de Mascara
NE
Etappe
ALG
2e etappe Tour du Sahel de Mauritanie
2.2
Etappe
MTN
4e etappe Tour of Saudi-Arabia
AlUla Tour
2.1
Etappe
KSA
2e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
2.HC
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta del Porvenir San Luis
2.2
Etappe
ARG
03 februari
Dukhan
NE
Klimwedstrijd
QTR
3e etappe Etoile de Bessèges
2.1
Etappe
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Riad
Riyadh Cycling Club February Race
NE
Wedstrijd
KSA
2e etappe Tour de Mascara
NE
Etappe
ALG
3e etappe Tour du Sahel de Mauritanie
2.2
Etappe
MTN
5e etappe Tour of Saudi-Arabia
AlUla Tour
2.1
Etappe
KSA
1e etappe Trofeo Ciudad de Lorca Vuelta Guadalentin
NE
Etappe
ESP
3e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
2.HC
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta al Chaná
NE
Etappe
URU
3e etappe Vuelta del Porvenir San Luis
2.2
Individuele tijdrit
ARG
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Team Relay
CM
Wereldkampioenschap
04 februari
Ackerman
Rockcrusher Challenge
NE
Wedstrijd
USA
Aphrodite Cycling Race Time Trial (V)
1.2
Individuele tijdrit
CYP
Boucles de l´Essor - Essor Basque
NE
Wedstrijd
FRA
Crownsett Circuit - Sherenden School
NE
Wedstrijd
NZL
4e etappe Etoile de Bessèges
2.1
Etappe
FRA
Manavgat
GP Apollon Temple
1.2
Wedstrijd
TUR
Melbourne - Warrnambool
NE
Wedstrijd
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Sumatanga Road Race Series
NE
Wedstrijd
USA
3e etappe Tour de Mascara
NE
Etappe
ALG
4e etappe Tour du Sahel de Mauritanie
2.2
Etappe
MTN
2e etappe Trofeo Ciudad de Lorca Vuelta Guadalentin
NE
Etappe
ESP
4e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
2.HC
Etappe
ESP
2e etappe deel a Vuelta al Chaná
NE
Etappe
URU
2e etappe deel b Vuelta al Chaná
NE
Individuele tijdrit
URU
4e etappe Vuelta del Porvenir San Luis
2.2
Etappe
ARG
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23
CM
Wereldkampioenschap
05 februari
5e etappe Etoile de Bessèges
2.1
Individuele tijdrit
FRA
Lille, Cyclocross, Nieuwelingen
Krawatencross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Lille, Cyclocross, Nieuwelingen (c)
Krawatencross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Lille, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Krawatencross
NE
Wedstrijd
BEL
Maldegem, Cyclocross, Amateurs (a)
Parkcross
NE
Wedstrijd
BEL
Maldegem, Cyclocross, Cat. B (b)
Parkcross
NE
Wedstrijd
BEL
Maldegem, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Parkcross
NE
Wedstrijd
BEL
Maldegem, Cyclocross, Junioren
Parkcross
NE
Wedstrijd
BEL
Maldegem, Cyclocross, Junioren (V) (a)
Parkcross
NE
Wedstrijd
BEL
Maldegem, Cyclocross, Nieuwelingen
Parkcross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Maldegem, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Parkcross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Maldegem, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Parkcross
NE
Wedstrijd
BEL
Maldegem, Cyclocross, U23 (a)
Parkcross
NE
Wedstrijd
BEL
Manavgat (V)
GP Apollon Temple
1.2
Wedstrijd
TUR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Macedonië
CN
Nationaal Kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Macedonië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Macedonië
CN
Nationaal Kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Macedonië
CN
Nationaal Kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Poços de Caldas
Prova Comarca Poços de Caldas
NE
Wedstrijd
BRA
Prémio de Abertura
Troféu RDP - Algarve
NE
Wedstrijd
POR
Rio de Janeiro
Parque Radical de Deodoro Circuito
NE
Wedstrijd
BRA
Safi, Criterium
NE
Criterium
MLT
Sandton
Montecasino Classic
NE
Wedstrijd
RSA
5e etappe Tour du Sahel de Mauritanie
2.2
Etappe
MTN
3e etappe Trofeo Ciudad de Lorca Vuelta Guadalentin
NE
Etappe
ESP
5e etappe Volta a la Comunitat Valenciana
2.HC
Etappe
ESP
Volta a la Comunitat Valenciana (V)
1.1WE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Volta a la Marina
NE
Etappe
ESP
1e etappe Voorjaarscompetitie Midden
NE
Etappe
NED
3e etappe Vuelta al Chaná
NE
Etappe
URU
5e etappe Vuelta del Porvenir San Luis
2.2
Etappe
ARG
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23 (V)
CM
Wereldkampioenschap
Windhoek (i)
Dobra Loops
NE
Wedstrijd
NAM
08 februari
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite (V)
CC
Continentaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren
CC
Continentaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren (V)
CC
Continentaal kampioenschap
Aphrodite Cycling race - Women For Future (V)
1.2
Wedstrijd
CYP
Maldegem, Cyclocross
Parkcross
C2
Wedstrijd
BEL
Maldegem, Cyclocross (V)
Parkcross
C2
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour Por La Paz
NE
Etappe
GUA
09 februari
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Continentaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CC
Continentaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CC
Continentaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
CN
Continentaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CN
Continentaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23 (V)
CC
Continentaal kampioenschap
1e etappe GP Chahid Didouche Mourad
NE
Etappe
ALG
1e etappe Tour of Antalya
2.1
Etappe
TUR
Afgelast
2e etappe Tour Por La Paz
NE
Etappe
GUA
1e etappe UAE Tour (V)
2.WWT
Etappe
UAE
10 februari
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
CC
Continentaal kampioenschap
2e etappe GP Chahid Didouche Mourad
NE
Etappe
ALG
Muscat
Muscat Classic
1.1
Wedstrijd
OMA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ecuador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ecuador (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Ecuador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Ecuador (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Ecuador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RSA
3e etappe Tour Por La Paz
NE
Etappe
GUA
2e etappe UAE Tour (V)
2.WWT
Etappe
UAE
1e etappe Vuelta del Este Mendoza
CN
Individuele tijdrit
ARG
11 februari
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Junioren
CC
Continentaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
CN
Continentaal kampioenschap
Almería (V)
Clasica de Almeria
1.1WE
Wedstrijd
ESP
Aphrodite's Sanctuary Cycling Race (V)
1.2
Wedstrijd
CYP
1e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Etappe
FRA
Dordrecht
De Mol Training
NE
Wedstrijd
NED
Durbanville (a)
Construction du Cap 99
NE
Wedstrijd
RSA
3e etappe GP Chahid Didouche Mourad
NE
Etappe
ALG
Koumantou, Criterium
Tienkoungoba
NE
Criterium
MLI
London
Full Gas Winter Circuit Series - Lee Valley Velopark
NE
Wedstrijd
GBR
Makaha, Chrono
NE
Individuele tijdrit
USA
Middelkerke, Cyclocross
Noordzeecross
C1
Superprestige
BEL
Middelkerke, Cyclocross (V)
Noordzeecross
C1
Superprestige
BEL
Middelkerke, Cyclocross, Junioren
Noordzeecross
CJ
Superprestige
BEL
Middelkerke, Cyclocross, Nieuwelingen
Noordzeecross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Middelkerke, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Noordzeecross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Middelkerke, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Noordzeecross
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Uruguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
URU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Uruguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
URU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Uruguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
URU
Saint-Jean-Pied-de-Port
Essor Basque-Ronde du Pays Basque
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Tour of Oman
2.HC
Etappe
OMA
4e etappe Tour Por La Paz
NE
Etappe
GUA
3e etappe UAE Tour (V)
2.WWT
Etappe
UAE
1e etappe Valentine's Day Classic
NE
Individuele tijdrit
BIZ
2e etappe Valentine's Day Classic
NE
Etappe
BIZ
Vuelta a Murcia
Ronde van Murcia
1.1
Wedstrijd
ESP
3e etappe Vuelta del Este Mendoza
CN
Etappe
ARG
2e etappe Vuelta del Este Mendoza
CN
Individuele tijdrit
ARG
Zelzate, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Zelzate, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Zelzate, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zelzate, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Zelzate, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Zelzate, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Zelzate, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Zelzate, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
BEL
12 februari
Agueda
Figueira Champions Classic
1.1
Wedstrijd
POR
Almería
Clásica de Almería
1.HC
Wedstrijd
ESP
Brussel
Brussels Hill Climb Challenge
NE
Wedstrijd
BEL
Catí
Challenge de la Plana
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Etappe
FRA
Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CC
Nationaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
CC
Europees kampioenschap
Lille, Cyclocross
Krawatencross
C1
Wedstrijd
BEL
Lille, Cyclocross (V)
Krawatencross
C1
Wedstrijd
BEL
Lille, Cyclocross, Junioren
Krawatencross
CJ
Wedstrijd
BEL
Lille, Cyclocross, U23
Krawatencross
CU
Wedstrijd
BEL
Manacor (a)
Trofeu Ciutat de Manacor
NE
Wedstrijd
ESP
Managua - San José de Cusmapa
GP Papa Bonomelli
NE
Wedstrijd
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ecuador
CN
Nationaal kampioenschap
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ecuador (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Uruguay
CN
Nationaal kampioenschap
URU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ecuador
CN
Nationaal kampioenschap
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ecuador (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Uruguay
CN
Nationaal kampioenschap
URU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Uruguay
CN
Nationaal kampioenschap
URU
4e etappe Rosewood Ziel Winter Series
NE
Etappe
USA
San José
Clasica Andrey Amador Eco Urbano
NE
Wedstrijd
CRC
San Juan
GP Clausura de San Juan
NE
Wedstrijd
ARG
Southwick
Velo Club Saint Raphael - Perfs Pedal Road Race Portsmouth Classic
NE
Wedstrijd
GBR
Taió
GP Cavalo de Aço
NE
Wedstrijd
BRA
Tepeyahualco
NE
Wedstrijd
MEX
2e etappe Tour of Oman
2.HC
Etappe
OMA
5e etappe Tour Por La Paz
NE
Etappe
GUA
4e etappe UAE Tour (V)
2.WWT
Etappe
UAE
3e etappe Valentine's Day Classic
NE
Etappe
BIZ
2e etappe Voorjaarscompetitie Midden
NE
Etappe
NED
3e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
4e etappe Vuelta del Este Mendoza
CN
Etappe
ARG
Windhoek (d)
Nedbank Cycle Classic
NE
Wedstrijd
NAM
13 februari
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CC
Continentaal kampioenschap
Jaén
Jaen Paraiso Interior
1.1
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Zuid-Afrika
NE
Nationaal kampioenschap
RSA
3e etappe Tour of Oman
2.HC
Etappe
OMA
14 februari
1e etappe Changnyeong
NE
Etappe
KOR
3e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Oman
2.HC
Etappe
OMA
15 februari
Anniversary Declaration of Independence
NE
Wedstrijd
KOS
Riyad
Diriyah
CDM
Wedstrijd
KSA
5e etappe Tour of Oman
2.HC
Etappe
OMA
1e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.HC
Etappe
POR
1e etappe Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.HC
Etappe
ESP
16 februari
2e etappe Changnyeong
NE
Etappe
KOR
4e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Etappe
FRA
1e etappe La Farola
Premio Internacional La Farola
NE
Individuele tijdrit
CUB
Natividad Fiesta Race
NE
Wedstrijd
PHI
Proloog Rutas de America
NE
Proloog
URU
1e etappe Setmana Ciclista Valenciana (V)
2.PRO/WE
Etappe
ESP
2e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.HC
Etappe
POR
2e etappe Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.HC
Etappe
ESP
17 februari
All-India University Cycling Challenge
NE
Regionaal kampioenschap
IND
3e etappe Changnyeong
NE
Criterium
KOR
1e etappe King's Cup 2
NE
Individuele tijdrit
THA
2e etappe La Farola
Premio Internacional La Farola
NE
Etappe
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Egypte (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EGY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Pakistan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Pakistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Pakistan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Pakistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Pakistan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAK
1e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
2e etappe Setmana Ciclista Valenciana (V)
2.PRO/WE
Etappe
ESP
1e etappe Tour du Haut-Var
Tour du Var et des Alpes Maritimes
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Valley of the Sun Stage Race
NE
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.HC
Etappe
POR
1e etappe Vuelta a Almeria
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.HC
Etappe
ESP
18 februari
1e etappe Almagro
Memorial Manuel Sanroma
NE
Etappe
ESP
5e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Ploegentijdrit
FRA
Colindres
Memorial Jesus Pereda
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe King's Cup 2
NE
Etappe
THA
Kingstown
St. Vincent and the Grenadines Road Race
NE
Wedstrijd
VIN
3e etappe La Farola
Premio Internacional La Farola
NE
Etappe
CUB
1e etappe Laos Selection Races
NE
Criterium
LAO
Leeuwarden
Fries Voorjaar De Friesche Leeuw
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Marrakech
Ligue Marrakech Safi
NE
Etappe
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Egypte (V)
CN
Nationaal kampioenschap
EGY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Pakistan
CN
Nationaal kampioenschap
PAK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Pakistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PAK
1e etappe Ouezzane
NE
Etappe
MAR
Puyricard
GP du Pays d'Aix
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
Season Opener Seychelles
NE
Wedstrijd
SEY
3e etappe Setmana Ciclista Valenciana (V)
2.PRO/WE
Etappe
ESP
Sint-Niklaas, Cyclocross
Waaslandcross
C2
Wedstrijd
BEL
Sint-Niklaas, Cyclocross (V)
Waaslandcross
C2
Wedstrijd
BEL
Sint-Niklaas, Cyclocross, Junioren
Waaslandcross
CJ
Wedstrijd
BEL
Sint-Niklaas, Cyclocross, Nieuwelingen
Waaslandcross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Niklaas, Cyclocross, Nieuwelingen
Waaslandcross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Niklaas, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Waaslandcross
NE
Wedstrijd
BEL
Tarija
NE
Wedstrijd
BOL
2e etappe Tour du Haut-Var
Tour du Var et des Alpes Maritimes
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Valley of the Sun Stage Race
NE
Etappe
USA
4e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.HC
Etappe
POR
2e etappe Vuelta a Almeria
NE
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.HC
Etappe
ESP
Proloog Vuelta a Mendoza
NE
Proloog
ARG
4e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Individuele tijdrit
MEX
19 februari
2e etappe Almacenes Roes
NE
Etappe
CRC
2e etappe Almagro
Memorial Manuel Sanroma
NE
Etappe
ESP
Barbados Season Opener
NE
Wedstrijd
BAR
Boksburg
Liberty Ride for Sight
NE
Wedstrijd
RSA
Brussel/Bruxelles, Cyclocross
Universities Cyclocross
C1
Wedstrijd
BEL
Brussel/Bruxelles, Cyclocross (V)
Universities Cyclocross
C1
Wedstrijd
BEL
Brussel/Bruxelles, Cyclocross, Junioren
Universities Cyclocross
CJ
Wedstrijd
BEL
Brussel/Bruxelles, Cyclocross, U23
Universities Cyclocross
CU
Wedstrijd
BEL
Cala Millor (a)
Un Hivern a Mallorca
NE
Wedstrijd
ESP
6e etappe Circuit des Plages Vendéennes
NE
Etappe
FRA
Colindres
Memorial Juan Manuel Santisteban
NE
Wedstrijd
ESP
Deerlijk (a)
Deerlijk Club
NE
Wedstrijd
BEL
Dubai, Criterium
Spinneys92 Challenge
NE
Criterium
UAE
Escanaffles
Championnat de Club
NE
Wedstrijd
BEL
Georgetown - Demerara
Forbes Burnham Memorial
NE
Wedstrijd
GUY
4e etappe La Farola
Premio Internacional La Farola
NE
Etappe
CUB
2e etappe Laos Selection Races
NE
Etappe
LAO
Loenhout, Cyclocross, Nieuwelingen
Azencross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Azencross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Azencross
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Marrakech
Ligue Marrakech Safi
NE
Etappe
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Pakistan
CN
Nationaal kampioenschap
PAK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Pakistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PAK
2e etappe Ouezzane
NE
Etappe
MAR
Port Elizabeth
VW Herald
NE
Wedstrijd
RSA
Potamia
Elmasco Prorider Endurance Race
NE
Wedstrijd
CYP
3e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
4e etappe Setmana Ciclista Valenciana (V)
2.PRO/WE
Etappe
ESP
1e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
4e etappe Tour de Windhoek
NE
Etappe
NAM
3e etappe Tour du Haut-Var
Tour du Var et des Alpes Maritimes
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Valley of the Sun Stage Race
NE
Criterium
USA
5e etappe Volta ao Algarve
Ronde van de Algarve
2.HC
Individuele tijdrit
POR
3e etappe Voorjaarscompetitie Midden
NE
Etappe
NED
3e etappe Vuelta a Almeria
NE
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta a Andalucia
Ruta del Sol
2.HC
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
5e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
1e etappe Zaraza
Aniversario Carnavales de Zaraza
NE
Etappe
VEN
20 februari
4e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
2e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
1e etappe UAE Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
UAE
2e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
2e etappe Zaraza
Aniversario Carnavales de Zaraza
NE
Etappe
VEN
21 februari
1e etappe Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
NE
Ploegentijdrit
COL
Monash, Criterium
NE
Criterium
AUS
5e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
3e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
2e etappe UAE Tour
NE
Ploegentijdrit
UAE
1e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
NE
Etappe
DOM
3e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
22 februari
2e etappe Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
NE
Etappe
COL
6e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
4e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
3e etappe UAE Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
UAE
2e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
NE
Etappe
DOM
1e etappe Vuelta a la Region Oriental
NE
Etappe
CUB
4e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
23 februari
3e etappe Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
NE
Derny
COL
1e etappe Gran Camiño
2.1
Etappe
ESP
Afgelast
7e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
1e etappe Spicewood
Bend WE
NE
Etappe
USA
5e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
4e etappe UAE Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
UAE
3e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
NE
Etappe
DOM
2e etappe Vuelta a la Region Oriental
NE
Etappe
CUB
5e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
24 februari
1e etappe 10 to 4 Race, Mountainbike
NE
Etappe
KEN
1e etappe Cómbita
Circuito de Combita
NE
Etappe
COL
4e etappe Clásica Rionegro con Futuro-Aguas de Rionegro
NE
Etappe
COL
2e etappe Gran Camiño
2.1
Etappe
ESP
Khartoum
Giro di Khartoum
NE
Wedstrijd
SUD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
8e etappe Rutas de America
NE
Individuele tijdrit
URU
2e etappe Spicewood
Bend WE
NE
Etappe
USA
6e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
5e etappe UAE Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
UAE
4e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
NE
Etappe
DOM
3e etappe Vuelta a la Region Oriental
NE
Etappe
CUB
6e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
25 februari
2e etappe 10 to 4 Race, Mountainbike
NE
Etappe
KEN
Bruce Kent Memorial
NE
Wedstrijd
NZL
2e etappe Cómbita
Circuito de Combita
NE
Etappe
COL
Classic de l'Ardèche Rhône Crussol
Les Boucles du Sud Ardèche - Souvenir Francis Delpech
1.HC
Wedstrijd
FRA
Coppa San Geo
NE
Wedstrijd
ITA
Firenze - Empoli
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Gran Camiño
2.1
Etappe
ESP
Iraqi Clubs League 1
NE
Wedstrijd
IRQ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Arabische Emiraten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UAE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Verenigde Arabische Emiraten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UAE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
OCA Race
NE
Wedstrijd
OMA
Omloop Het Nieuwsblad
Omloop Het Volk
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Omloop Het Nieuwsblad (V)
Omloop Het Volk
1.WWT
Wedstrijd
BEL
9e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
Saint-Hilaire-du-Harcouët
GP D'Ouverture de la Ville de Saint-Hilaire-du-Harcouët
NE
Wedstrijd
FRA
3e etappe Spicewood
Bend WE
NE
Etappe
USA
1e etappe Syedra Ancient City (V)
2.2
Etappe
TUR
Afgelast
7e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
1e etappe Tricombe Spring Fling
NE
Criterium
USA
6e etappe UAE Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
UAE
Vila Velha de Ródão
Taca Esperancas 1
NE
Wedstrijd
POR
Villers-le-Temple
GP Raygeo
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
NE
Etappe
DOM
4e etappe Vuelta a la Region Oriental
NE
Etappe
CUB
7e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
26 februari
Attécoubé
GP de la Mairie d'Attécoubé
NE
Wedstrijd
CIV
Brussel/Bruxelles - Opwijk, U23
NE
Wedstrijd
BEL
Brustem (a)
Brustem Sint-Truiden
NE
Wedstrijd
BEL
Caracas
Bici Rock
NE
Wedstrijd
VEN
Carthage
NE
Wedstrijd
TUN
Coloncito
Fundacion de Colon
NE
Wedstrijd
PAN
Doetinchem
Voorjaarscompetitie
NE
Wedstrijd
NED
Durtol
Tour des communes de la vallée du Bédat
NE
Wedstrijd
FRA
Fucecchio (a)
La Torre
NE
Wedstrijd
ITA
Gent - Staden
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Gran Camiño
2.1
Individuele tijdrit
ESP
Guadiana
Circuito Guadiana, Don Benito
NE
Wedstrijd
ESP
Guanajuato
Purisima del Rincon
NE
Wedstrijd
MEX
Kuurne - Brussel - Kuurne
1.HC
Wedstrijd
BEL
Kuurne - Brussel - Kuurne, Junioren
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
La Gacilly
Route Bretonne
NE
Wedstrijd
FRA
Maldegem (d)
Maldegem-Kleit
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Arabische Emiraten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UAE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Arabische Emiraten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UAE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Verenigde Arabische Emiraten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UAE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Oostmalle, Cyclocross
Internationale Sluitingsprijs
C1
Wedstrijd
BEL
Oostmalle, Cyclocross (V)
Internationale Sluitingsprijs
C1
Wedstrijd
BEL
Oostmalle, Cyclocross, Junioren
Internationale Sluitingsprijs
CJ
Wedstrijd
BEL
Oostmalle, Cyclocross, Nieuwelingen
Internationale Sluitingsprijs 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Oostmalle, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Internationale Sluitingsprijs 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Oostmalle, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Internationale Sluitingsprijs
NE
Wedstrijd
BEL
Ouagadougou
Grand Prix 14 - El Hadj Boubacar Tiemtoré
NE
Wedstrijd
BUR
Paramaribo
Opening wielerseizoen Suriname
NE
Individuele tijdrit
SUR
Port Louis (b)
Circuit de Champs de Mars
NE
Wedstrijd
MRI
Rock Hill, Criterium
Hincapie Spring Series
NE
Criterium
USA
10e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
Sint-Joris-Weert
NE
Wedstrijd
BEL
Sizzling Summer Series
NE
Criterium
AUS
Suva
Albert Park criterium
NE
Criterium
FJI
Syedra Ancient City, Junioren
1.2
Wedstrijd
TUR
Afgelast
Talanga
Vuelta Talanga
NE
Wedstrijd
HON
Tielt-Winge (V)
Omloop van het Hageland - Tielt-Winge
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Tokyo, Criterium
Meiji Jingu Outer Gardens Satoru Hiroshi
NE
Wedstrijd
JPN
8e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
7e etappe UAE Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
UAE
Valence (a)
La Drôme Classic
1.HC
Wedstrijd
FRA
Vila Velha de Ródão
Taca Esperancas 2
NE
Wedstrijd
POR
5e etappe Volta a la Marina
NE
Etappe
ESP
4e etappe Voorjaarscompetitie Midden
NE
Etappe
NED
6e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
NE
Etappe
DOM
5e etappe Vuelta a la Region Oriental
NE
Etappe
CUB
8e etappe Vuelta a Mendoza
NE
Etappe
ARG
6e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
27 februari
7e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
NE
Etappe
DOM
28 februari
Fayt-le-Franc
Memorial José Samyn
1.1
Wedstrijd
BEL
Le Samyn (V)
Le Samyn des Dames
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Video's...
Je kunt ze zelf plaatsen