Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Nicolas Marini
Voornaam: Nicolas
Achternaam: Marini
Nationaliteit: Italië
Geslacht:
Leeftijd: 30 jaar
Geboortedatum: 29-07-1993
Geboorteplaats:
Iseo (Lombardia), Italië
Voornaam: Nicolas
Achternaam: Marini
Nationaliteit: Italië
Geslacht:
Leeftijd: 30 jaar
Geboortedatum: 29-07-1993
Geboorteplaats:
Iseo (Lombardia), Italië
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
de Wielersite Ranking
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Professional 2015-
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2009
2009
4e in European Youth Olympic Games, Op de weg, Criterium, Junioren, Tampere (Western Finland), Finland
2010
2010
4e in Piccola Tre Valli Varesine,
(Varese, Junioren)
, Varese (Lombardia), Italië
2010
2e in Proloog Tre Ciclistica Bresciana,
(Brescia, Junioren)
, Gardone Riviera (Lombardia), Italië
2010
2e in Jeugd Olympische Spelen, Eindklassement, Singapore , Singapore
2010
3e in Jeugd Olympische Spelen, Op de weg, Junioren, Singapore , Singapore
2011
2011
1
e in 2e etappe Tre Ciclistica Bresciana,
(Brescia, Junioren)
, Sarezzo (Lombardia), Italië
2011
8e in Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren, København (Hovedstaden), Denemarken
2011
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Italië, Italië
2011
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Italië, Italië
2011
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Italië, Italië
2012
2012
2e in Coppa 1.º de Maggio,
(Stagno Lombardo)
, Stagno Lombardo (Lombardia), Italië
2012
3e in Memorial Benfenati,
(Osteria Grande (a))
, Osteria Grande (Emilia-Romagna), Italië
2012
3e in Trofeo Antonietto Rancilio,
(Parabiago (b))
, Parabiago (Lombardia), Italië
2012
2e in Circuito Guazzorese,
(Guazzora, Elite/U23)
, Guazzora (Piemonte), Italië
2013
2013
2e in Memorial Giuseppe Polese,
(San Michele di Piave)
, San Michele di Piave (Veneto), Italië
2013
2e in GP de Nardi,
(Nardi)
, Nardi (Abruzzi), Italië
2013
1
e in Trofeo Gino Visentini,
(Bagnolo di Nogarole)
, Bagnolo di Nogarole (Lombardia), Italië
2013
2e in Vicenza - Bionde, Bionde (Veneto), Italië
2013
2e in Coppa Ardigó,
(Pessina Cremonese)
, Pessina Cremonese (Lombardia), Italië
2013
1
e in Circuito Città di Piave,
(San Donà di Piave (a))
, San Donà di Piave (Veneto), Italië
2013
2e in Medaglia Oro Nino Ronco,
(Ornago)
, Ornago (Lombardia), Italië
2013
1
e in Giro della Valcavasia,
(Castelcucco)
, Castelcucco (Veneto), Italië
2013
1
e in GP San Luigi, Medaglione dei Campionissimi,
(San Luigi)
, San Luigi (Lazio), Italië
2013
1
e in Circuito Casalnoceto,
(Casalnoceto)
, Casalnoceto (Piemonte), Italië
2013
1
e in Trofeo Industria Commercio Artigianato di Vigonza,
(Vigonza)
, Vigonza (Veneto), Italië
2013
2e in Circuito Castelnovese,
(Castelnuovo Scrivia)
, Castelnuovo Scrivia (Piemonte), Italië
2013
1
e in Trofeo Lampre,
(Bernareggio)
, Bernareggio (Lombardia), Italië
2013
1
e in Circuito Alzanese,
(Alzano Scrivia)
, Alzano Scrivia (Piemonte), Italië
2013
1
e in Circuito Molinese,
(Molino dei Torti)
, Molino dei Torti (Piemonte), Italië
2014
2014
3e in Coppa San Geo, Prevalle (Lombardia), Italië
2014
1
e in Coppa San Bernardino,
(San Bernardino (b))
, San Bernardino (Emilia-Romagna), Italië
2014
1
e in Belricetto, Belricetto (Emilia-Romagna), Italië
2014
1
e in Memorial Lucattini - Piansano di Viterbo,
(Piansano)
, Pianzano (Veneto), Italië
2014
1
e in Circuito di Sant'Urbano,
(Sant'Urbano)
, Sant'Urbano (Veneto), Italië
2014
1
e in Popolarissima di Treviso,
(Treviso (a))
, Treviso (Veneto), Italië
2014
1
e in Ceresara, Ceresara (Lombardia), Italië
2014
1
e in Gran Premio della Possenta,
(Possenta)
, Possenta (Emilia-Romagna), Italië
2014
1
e in Trofeo Auro Boreri,
(Milano - Busseto)
, Busseto (Emilia-Romagna), Italië
2014
2e in Vicenza - Bionde, Bionde (Veneto), Italië
2014
1
e in Memorial Carlo Valentini,
(Camponogara)
, Camponogara (Veneto), Italië
2014
3e in Circuito del Porto - Trofeo Arvedi,
(Cremona (a))
, Cremona (Lombardia), Italië
2014
6e in Alta Padovana Tour, Galliera Veneta (Veneto), Italië
2014
6e in Cittadella (a), Cittadella (Veneto), Italië
2014
2e in Trofeo Città di Castelfidardo, GP Cibes,
(Castelfidardo)
, Castelfidardo (Marche), Italië
2014
2e in 3e etappe Giro della Pesca e Nettarina, Faenza (Emilia-Romagna), Italië
2014
2e in Gran Premio San Luigi,
(Caselle)
, Caselle (Veneto), Italië
2014
1
e in Trofeo Industria Commercio Artigianato di Vigonza,
(Vigonza)
, Vigonza (Veneto), Italië
2014
3e in G.P. Fiera del Riso,
(Isola della Scala)
, Isola della Scala (Veneto), Italië
2014
2e in Trofeo Lampre,
(Bernareggio)
, Bernareggio (Lombardia), Italië
2014
3e in Sannazzara de' Burgondi, Sannazzara de' Burgondi (Lombardia), Italië
2014
5e in Coppa San Vito,
(San Vito al Tagliamento)
, San Vito al Tagliamento (Friuli-Venezia Giulia), Italië
2014
2e in Trofeo Comune di Acquanegra sul Chiese,
(Acquanegra sul Chiese)
, Acquanegra sul Chiese (Lombardia), Italië
2015
2015
4e in 1e etappe Tour de San Luis, Villa Mercedes (San Luis), Argentinië
2015
6e in 3e etappe Tour de San Luis, Juana Koslay (San Luis), Argentinië
2015
7e in 7e etappe Tour de San Luis, San Luis (San Luis), Argentinië
2015
7e in Scheldeprijs,
(Schoten (a))
, Schoten (Antwerpen), België
2015
1
e in 2e etappe Ronde van Japan,
(Tour of Japan)
, Mino (Gifu), Japan
2015
3e in 6e etappe Ronde van Japan,
(Tour of Japan)
, Tokyo (Tokyo), Japan
2015
8e in 6e etappe Tour de Korea, Gunsan (Cholla-bukto), Zuid-Korea
2015
4e in 8e etappe Tour de Korea, Seoul (Seoul-t'ukpyolsi), Zuid-Korea
2015
7e in 1e etappe Tour of Qinghai Lake, Xining (Jiangsu), China
2015
5e in 1e etappe Tour of China I, Tianjin (Tianjin), China
2015
5e in 4e etappe Tour of China I, Wuhan (Hubei), China
2015
1
e in 2e etappe Tour of China II, Xinning (Hunan), China
2015
1
e in 3e etappe Tour of China II, Shaoshan (Hunan), China
2015
3e in 4e etappe Tour of China II, Zixing (Hunan), China
2015
2e in 5e etappe Tour of China II, China
2015
1
e in 6e etappe Tour of China II, China
2015
2e in Eindklassement Tour of China II, China
2016
2016
1
e in 8e etappe Tour of Qinghai Lake, Linxia (Jiangxi), China
2016
2e in 9e etappe Tour of Qinghai Lake, Tianshui (Jiangxi), China
2016
3e in 10e etappe Tour of Qinghai Lake, Pingliang (Guangxi), China
2016
10e in 11e etappe Tour of Qinghai Lake, Yinchuan (Ningxia), China
2016
20e in GP de Fourmies,
(Fourmies)
, Fourmies (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2016
5e in 2e etappe Tour of China I, Fengning (Hebei), China
2016
1
e in 5e etappe Tour of China I, Leshan (Sichuan), China
2016
2e in 6e etappe Tour of China I, Xinzhou (Jiangxi), China
2016
8e in Proloog Tour of China II, Hubei (Zhejiang), China
2016
2e in 1e etappe Tour of China II, Yangxin (Zhejiang), China
2016
3e in 2e etappe Tour of China II, Shaosha (Zhejiang), China
2016
8e in 4e etappe Tour of China II, Qingyuan (Zhejiang), China
2016
3e in 5e etappe Tour of China II, Zhuhai (Guangdong), China
2016
10e in Eindklassement Tour of China II, China
2016
2e in 1e etappe Tour of Taihu Lake, Wuxi (Jiangxi), China
2016
3e in 2e etappe Tour of Taihu Lake, Huzhou (Jiangxi), China
2016
1
e in 4e etappe Tour of Taihu Lake, Wujiang (Jiangxi), China
2016
4e in 5e etappe Tour of Taihu Lake, Haimen (Jiangsu), China
2016
2e in 6e etappe Tour of Taihu Lake, Mingdu (Shaanxi), China
2017
2017
3e in 1e etappe Vuelta a San Juan, Media Agua (San Juan), Argentinië
2017
9e in 6e etappe Vuelta a San Juan, Pocito (San Juan), Argentinië
2017
3e in 1e etappe Ronde van Langkawi,
(Tour de Langkawi)
, Kuala Terengganu (Terengganu), Maleisië
2017
4e in 3e etappe Ronde van Langkawi,
(Tour de Langkawi)
, Pantai Remis (Perak), Maleisië
2017
3e in 1e etappe Tour of Croatia, Tour de Croatie,
(Kroz Hrvatsku)
, Koprivnica (Koprivnicko-Krizevacka), Kroatië
2017
10e in 3e etappe Tour of Croatia, Tour de Croatie,
(Kroz Hrvatsku)
, Zadar (Zagrebacka), Kroatië
2017
10e in 1e etappe Tour de Belgique,
(Ronde van België)
, Knokke-Heist (West-Vlaanderen), België
2017
2e in 1e etappe Tour de Korea, Gunsan (Cholla-bukto), Zuid-Korea
2017
7e in 5e etappe Tour de Korea, Seoul (Seoul-t'ukpyolsi), Zuid-Korea
2017
10e in 7e etappe Tour of Qinghai Lake, Qilian (Qinghai), China
2017
7e in 10e etappe Tour of Qinghai Lake, Dingxi (Jiangxi), China
2017
1
e in 12e etappe Tour of Qinghai Lake, Yinchuan (Ningxia), China
2017
4e in 13e etappe Tour of Qinghai Lake, Zhongwei (Jiangsu), China
2017
2e in Astana Expo International Criterium,
(Astana, Criterium)
, Astana (Astana), Kazachstan
2017
1
e in 1e etappe Tour of Taihu Lake, Wuxi (Jiangxi), China
2017
3e in 2e etappe Tour of Taihu Lake, Wujin (Jiangsu), China
2017
2e in 3e etappe Tour of Taihu Lake, Changxing (Jiangxi), China
2017
2e in 4e etappe Tour of Taihu Lake, Wujiang (Jiangxi), China
2017
4e in 5e etappe Tour of Taihu Lake, Haimen (Jiangsu), China
2017
8e in 6e etappe Tour of Taihu Lake, Jiangyan (Jiangsu), China
2018
2018
1
e in 2e etappe Rrethi Çiklistik i Shqipërisë,
(Tour of Albania)
, Elbasan (Elbasan), Albanië
2018
3e in 3e etappe Rrethi Çiklistik i Shqipërisë,
(Tour of Albania)
, Vlorë (Vlore), Albanië
2018
4e in 5e etappe Rrethi Çiklistik i Shqipërisë,
(Tour of Albania)
, Fier (Fier), Albanië
2018
2e in 2e etappe Tour of Serbia, Ronde van Servië,
(Kroz Srbiju)
, Pozarevac (Vojvodina), Servië
2018
8e in Proloog Sibiu Cycling Tour, Sibiu (Sibiu), Roemenië
2018
4e in Proloog Tour Tinutului Secuiesc,
(Tour of Szeklerland)
, Sfantu Gheorghe (Tulcea), Roemenië
2018
3e in 1e etappe Tour Tinutului Secuiesc,
(Tour of Szeklerland)
, Sfantu Gheorghe (Tulcea), Roemenië
2019
2019
3e in 2e etappe Tour of Qinghai Lake, Xining (Jiangsu), China
2019
10e in 7e etappe Tour of Qinghai Lake, Haiyan (Jiangsu), China
2019
8e in 9e etappe Tour of Qinghai Lake, China
2019
8e in 11e etappe Tour of Qinghai Lake, Tengger Els (Nei Mongol), China
2019
10e in 12e etappe Tour of Qinghai Lake, Zhongwei (Jiangsu), China
2019
3e in 1e etappe Tour of China II, Jianghua (Jiangsu), China
2019
7e in 2e etappe Tour of China II, Anshun (Guizhou), China
2019
7e in 4e etappe Tour of Taihu Lake, Suzhou (Jiangsu), China
2019
8e in 6e etappe Tour of Taihu Lake, Jinhu (Jiangsu), China
2023
2023
2e in 1e etappe Tour of Tea Horse, China
2023
1
e in 4e etappe Tour of Tea Horse, China
Ploegen
2012
Casati - MI Impianti (Italië)
2013
G.S. Zalf - Euromobil - Désirée - Fior (Italië)
2014
G.S. Zalf - Euromobil - Désirée - Fior (Italië)
2015
Nippo - Vini Fantini (Italië)
2016
Nippo - Vini Fantini (Italië)
2017
Nippo - Vini Fantini (Italië)
2018
Mstina - Focus (Roemenië)
2019
Tianyoude Hotel (China)
2020
Tianyoude Hotel (China)
de Wielersite ranking
Plaats: 957
Punten: 204.00
Rondes
13%
Details:
20-01-2015
1e etappe Tour de San Luis
Sprinters
2.00
Close
Fotoalbum Nicolas Marini
Foto: © Zalf Euromobil désirée fior Cycling Team
2013
Foto: © Zalf Euromobil désirée fior
2014
Foto: © Nippo - Vini Fantini
2015
Foto: © Henri Potappel
2017
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close