Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Danny Clark
Voornaam: Danny
Achternaam: Clark
Nationaliteit: Australië
Geslacht:
Leeftijd: 72 jaar
Geboortedatum: 30-08-1951
Geboorteplaats:
Launceston (Tasmania), Australië
Voornaam: Danny
Achternaam: Clark
Nationaliteit: Australië
Geslacht:
Leeftijd: 72 jaar
Geboortedatum: 30-08-1951
Geboorteplaats:
Launceston (Tasmania), Australië
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Berichten
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Professional 1974-1999
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
1967
1967
1
e in København Paar,
(København, Omnium (a))
, København (Hovedstaden), Denemarken
+
Graeme Gilmore
1970
1970
2e in Commonwealth Games, Baan, Achtervolging, Edinburgh (Edinburgh, City of), Groot-Brittannië
1970
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Australië, Australië
1970
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Australië, Australië
1971
1971
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Australië, Australië
1971
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Australië, Australië
1972
1972
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Australië, Australië
1972
2e in Olympische Spelen, Baan, 1 km, Elite, München (Bayern), West-Duitsland
1973
1973
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Australië, Australië
1973
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Australië, Australië
1974
1974
1
e in Sydney, Zesdaagse, Sydney (New South Wales), Australië
+
Frank Atkins
1975
1975
2e in Breda, Omnium, Breda (Noord-Brabant), Nederland
1976
1976
3e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
1976
2e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Onbekend
1976
1
e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
+
Donald Allan
1976
2e in Herning, Zesdaagse, Herning (Midtjyllen), Denemarken
1976
2e in Dongen, Dongen (Noord-Brabant), Nederland
1977
1977
2e in Frankfurt am Main, Zesdaagse, Frankfurt am Main (Hessen), Duitsland
1977
2e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
1977
2e in Herning, Zesdaagse, Herning (Midtjyllen), Denemarken
1977
2e in London, Zesdaagse, London (Greater London), Groot-Brittannië
1977
2e in Munich,
(München, Zesdaagse)
, München (Bayern), Duitsland
1977
1
e in Münster, Zesdaagse, Münster (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
+
Donald Allan
1977
3e in Maastricht, Zesdaagse, Maastricht (Limburg), Nederland
1977
1
e in Rotterdam, Zesdaagse, Rotterdam (Zuid-Holland), Nederland
+
René Pijnen
1977
2e in Zwijnaarde, Zwijnaarde (Oost-Vlaanderen), België
1977
2e in Olsene, Olsene (Oost-Vlaanderen), België
1977
3e in Omloop Wase Scheldeboorden, Kruibeke - Bazel,
(Kruibeke)
, Kruibeke (Oost-Vlaanderen), België
1977
1
e in Ossendrecht, Ossendrecht (Noord-Brabant), Nederland
1977
2e in Heusden Individueel,
(Heusden)
, Heusden (Oost-Vlaanderen), België
1977
1
e in Wingene Koerse IC 1,
(Wingene)
, Wingene (West-Vlaanderen), België
1978
1978
1
e in Antwerpen, Zesdaagse, Antwerpen (Antwerpen), België
+
Freddy Maertens
1978
3e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
1978
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Onbekend
1978
2e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Onbekend
1978
2e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
1978
1
e in London, Zesdaagse, London (Greater London), Groot-Brittannië
+
Donald Allan
1978
2e in Munich,
(München, Zesdaagse)
, München (Bayern), Duitsland
1978
3e in Maastricht, Zesdaagse, Maastricht (Limburg), Nederland
1978
3e in Schiedam, Schiedam (Zuid-Holland), Nederland
1978
2e in Zürich, Zesdaagse, Zürich (Zürich), Zwitserland
1978
1
e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
+
Donald Allan
1978
1
e in Rotterdam, Zesdaagse, Rotterdam (Zuid-Holland), Nederland
+
René Pijnen
1978
1
e in Tisselt, Tisselt (Antwerpen), België
1978
2e in GP Raf Jonckheere,
(Westrozebeke, Ind.)
, Westrozebeke (West-Vlaanderen), België
1978
1
e in Herning, Zesdaagse, Herning (Midtjyllen), Denemarken
+
Donald Allan
1979
1979
3e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
1979
2e in Brecht, Brecht (Antwerpen), België
1979
1
e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
+
René Pijnen
1979
1
e in Deerlijk, Deerlijk (West-Vlaanderen), België
1979
2e in Deinze (b), Deinze (Oost-Vlaanderen), België
1979
2e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
1979
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Onbekend
1979
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Onbekend
+
Donald Allan
1979
1
e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
+
Donald Allan
1979
2e in Munich,
(München, Zesdaagse)
, München (Bayern), Duitsland
1979
1
e in Maastricht, Zesdaagse, Maastricht (Limburg), Nederland
+
Donald Allan
1979
3e in Rotterdam, Zesdaagse, Rotterdam (Zuid-Holland), Nederland
1979
1
e in Waasmunster, Waasmunster (Oost-Vlaanderen), België
1979
3e in Zürich, Zesdaagse, Zürich (Zürich), Zwitserland
1979
2e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
1979
2e in Zwijndrecht, Zwijndrecht (Antwerpen), België
1979
1
e in Omloop Gemeente Melle - Melle Ind.,
(Melle)
, Melle (Oost-Vlaanderen), België
1979
3e in Grote CPC-Prijs,
(Sas van Gent)
, Nederland
1979
2e in 5e etappe deel b Ronde van Duitsland,
(Deutschland Tour)
, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
1979
1
e in Petegem-aan-de-Leie,
(Petegem)
, Petegem-aan-de-Leie (Oost-Vlaanderen), België
1979
2e in Herning, Zesdaagse, Herning (Midtjyllen), Denemarken
1980
1980
2e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
1980
2e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
1980
2e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
1980
1
e in Hannover, Zesdaagse, Hannover (Niedersachsen), Duitsland
+
Donald Allan
1980
2e in Herning, Zesdaagse, Herning (Midtjyllen), Denemarken
1980
1
e in Köln, Zesdaagse, Köln (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
+
René Pijnen
1980
1
e in London, Zesdaagse, London (Greater London), Groot-Brittannië
+
Donald Allan
1980
1
e in Munich,
(München, Zesdaagse)
, München (Bayern), Duitsland
+
Donald Allan
1980
1
e in Münster, Zesdaagse, Münster (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
+
Donald Allan
1980
2e in Rotterdam, Zesdaagse, Rotterdam (Zuid-Holland), Nederland
1980
2e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
1980
2e in Antwerpen, Zesdaagse, Antwerpen (Antwerpen), België
1980
1
e in Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Besançon (Franche-Comte), Frankrijk
1980
1
e in Grenoble, Zesdaagse, Grenoble (Rhone-Alpes), Frankrijk
+
Bernard Thévenet
1981
1981
3e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
1981
2e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
1981
3e in Eeklo (a), Eeklo (Oost-Vlaanderen), België
1981
2e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
1981
2e in Köln, Zesdaagse, Köln (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
1981
1
e in Munich,
(München, Zesdaagse)
, München (Bayern), Duitsland
+
Donald Allan
1981
3e in Milano, Zesdaagse, Milano (Lombardia), Italië
1981
1
e in Rotterdam, Zesdaagse, Rotterdam (Zuid-Holland), Nederland
+
Donald Allan
1981
1
e in Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Brno , Tsjechoslowakije
1981
2e in Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Brno , Tsjechoslowakije
1981
2e in Grenoble, Zesdaagse, Grenoble (Rhone-Alpes), Frankrijk
1981
2e in Herning, Zesdaagse, Herning (Midtjyllen), Denemarken
1982
1982
2e in De Pinte, De Pinte (Oost-Vlaanderen), België
1982
1
e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
+
Henry Rinklin
1982
2e in Eeklo, Eeklo (Oost-Vlaanderen), België
1982
1
e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
+
Donald Allan
1982
3e in Omnium Copenhague,
(København, Omnium)
, København (Hovedstaden), Denemarken
1982
3e in Munich,
(München, Zesdaagse)
, München (Bayern), Duitsland
1982
3e in Rotterdam, Zesdaagse, Rotterdam (Zuid-Holland), Nederland
1982
2e in Zürich, Zesdaagse, Zürich (Zürich), Zwitserland
1982
1
e in Helchteren, Helchteren (Limburg), België
1982
2e in Noordwijk aan Zee, Dernycriterium, Noordwijk aan Zee (Zuid-Holland), Nederland
1982
1
e in Preis der Sparda-Bank,
(Essen)
, Essen (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
1982
2e in Ludwigsburg, Ludwigsburg (Baden-Wurttemberg), Duitsland
1982
1
e in Rund um Frankfurt,
(Frankfurt am Main)
, Frankfurt am Main (Hessen), Duitsland
1982
2e in Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Leicester (Leicester), Groot-Brittannië
1982
3e in Derny Festival Wetteren,
(Wetteren, Dernycriterium)
, Wetteren (Oost-Vlaanderen), België
1982
2e in Omloop van de Wase Scheldekant,
(Temse (a))
, Temse (Oost-Vlaanderen), België
1982
1
e in Herning, Zesdaagse, Herning (Midtjyllen), Denemarken
+
Donald Allan
1983
1983
1
e in Amager Fælled, Amager Fælled (Hovedstaden), Denemarken
1983
1
e in Betzdorf City Night,
(Betzdorf)
, Betzdorf (Rheinland-Pfalz), Duitsland
1983
2e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
1983
2e in Köln (c), Köln (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
1983
3e in Nienburg, Nienburg (Niedersachsen), Duitsland
1983
3e in Rotterdam, Zesdaagse, Rotterdam (Zuid-Holland), Nederland
1983
2e in Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Onbekend
1983
1
e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
+
Tony Doyle
1983
1
e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
+
Tony Doyle
1984
1984
3e in De Pinte, De Pinte (Oost-Vlaanderen), België
1984
1
e in Sindelfingen (b), Sindelfingen (Baden-Wurttemberg), Duitsland
1984
1
e in Moet & Chandon - Champagne 10 Track Race,
(London)
, Herne Hill (Greater London), Groot-Brittannië
1984
1
e in deel e Kelloggs Cycling Championship, Elite, Criterium,
(Manchester)
, Cardiff (Cardiff), Groot-Brittannië
1984
3e in Pirelli Keirin Track Race,
(Leicester)
, Leicester (Leicester), Groot-Brittannië
1984
1
e in Halfords Golden Mile Track Race,
(Leicester)
, Leicester (Leicester), Groot-Brittannië
1984
1
e in deel g Kelloggs Cycling Championship, Elite, Criterium,
(Manchester)
, Glasgow (Glasgow City), Groot-Brittannië
1984
7e in Eindklassement Kelloggs Cycling Championship, Elite, Criterium,
(Manchester)
, Glasgow (Glasgow City), Groot-Brittannië
1984
3e in Aalter (a), Aalter (Oost-Vlaanderen), België
1984
1
e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
+
Horst Schütz
1984
3e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
1984
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Gent (Oost-Vlaanderen), België
1984
3e in Munich,
(München, Zesdaagse)
, München (Bayern), Duitsland
1984
3e in Paris, Zesdaagse (b), Paris (Ile-de-France), Frankrijk
1984
3e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
1984
1
e in Maastricht, Zesdaagse, Maastricht (Limburg), Nederland
+
René Pijnen
1984
1
e in Oscar Daemers Trophy Track Omnium,
(Gent)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
+
Gary Wiggins
1985
1985
1
e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
+
Hans-Henrik Ørsted
1985
3e in Cambridge, Cambridge (Cambridgeshire), Groot-Brittannië
1985
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Onbekend
1985
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Onbekend
1985
1
e in Great Yarmouth, Great Yarmouth (Norfolk), Groot-Brittannië
1985
3e in Omloop Schelde-Durme,
(Hamme)
, Hamme (Oost-Vlaanderen), België
1985
1
e in Maastricht, Zesdaagse, Maastricht (Limburg), Nederland
+
Tony Doyle
1985
2e in Peterborough (a), Peterborough (Peterborough), Groot-Brittannië
1985
3e in Wolverhampton (f), Wolverhampton (Wolverhampton), Groot-Brittannië
1985
1
e in Köln, Zesdaagse, Köln (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
+
Dietrich Thurau
1985
2e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
1985
1
e in Rotterdam, Zesdaagse, Rotterdam (Zuid-Holland), Nederland
+
René Pijnen
1985
2e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
1985
2e in Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Bassano del Grappa (Veneto), Italië
1985
1
e in 1e etappe deel a Sint-Oedenrode, Sint-Oedenrode (Noord-Brabant), Nederland
1986
1986
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Onbekend
1986
1
e in Bassano del Grappa, Zesdaagse, Bassano del Grappa (Veneto), Italië
+
Roberto Amadio
+
Francesco Moser
1986
1
e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
+
Tony Doyle
1986
3e in De Pinte, De Pinte (Oost-Vlaanderen), België
1986
1
e in Derby (b), Derby (Derbyshire), Groot-Brittannië
1986
1
e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
+
Tony Doyle
1986
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Onbekend
1986
1
e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
+
Tony Doyle
1986
1
e in Glasgow, Criterium, Glasgow (Glasgow City), Groot-Brittannië
1986
1
e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
+
Tony Doyle
1986
3e in Köln, Zesdaagse, Köln (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
1986
1
e in Launceston, Zesdaagse, Launceston (Tasmania), Australië
+
Tony Doyle
1986
1
e in Munich,
(München, Zesdaagse)
, München (Bayern), Duitsland
+
Dietrich Thurau
1986
2e in Maastricht, Zesdaagse, Maastricht (Limburg), Nederland
1986
3e in Northampton, Northampton (Massachusetts), Verenigde Staten
1986
1
e in Paris, Zesdaagse, Paris (Ile-de-France), Frankrijk
+
Bernard Vallet
1986
3e in 1e etappe Ripley Castle,
(Ron Kitching Classic)
, Groot-Brittannië
1986
1
e in Rotterdam, Zesdaagse, Rotterdam (Zuid-Holland), Nederland
+
Francesco Moser
1986
3e in Stuttgart, Zesdaagse, Stuttgart (Baden-Wurttemberg), Duitsland
1986
1
e in Walsall (a), Walsall (Walsall), Groot-Brittannië
1986
1
e in Wereldkampioenschap, Baan, Derny, Elite, Onbekend
1986
1
e in Wolverhampton (f), Wolverhampton (Wolverhampton), Groot-Brittannië
1986
3e in Heusden-Zolder, Heusden-Zolder (Limburg), België
1986
10e in Grote Prijs Marcel Kint,
(Zwevegem)
, België
1986
3e in Aalter (a), Aalter (Oost-Vlaanderen), België
1986
3e in Zwevezele Koerse Individueel,
(Zwevezele)
, Zwevezele (West-Vlaanderen), België
1987
1987
2e in Bassano del Grappa, Zesdaagse, Bassano del Grappa (Veneto), Italië
1987
2e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
1987
1
e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
+
Dietrich Thurau
1987
1
e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
+
Roman Hermann
1987
2e in Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Onbekend
1987
1
e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
+
Etienne De Wilde
1987
1
e in Omloop Schelde-Durme,
(Hamme)
, Hamme (Oost-Vlaanderen), België
1987
1
e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
+
Tony Doyle
1987
2e in Munich,
(München, Zesdaagse)
, München (Bayern), Duitsland
1987
2e in Münster, Zesdaagse, Münster (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
1987
1
e in Maastricht, Zesdaagse, Maastricht (Limburg), Nederland
+
Tony Doyle
1987
1
e in New York City (c), New York City (New York), Verenigde Staten
1987
1
e in Rotterdam, Zesdaagse, Rotterdam (Zuid-Holland), Nederland
+
Pierangelo Bincoletto
1987
2e in Ruiselede (a), Ruiselede (West-Vlaanderen), België
1987
3e in Stuttgart, Zesdaagse, Stuttgart (Baden-Wurttemberg), Duitsland
1987
3e in Ninove Ind,
(Ninove)
, Ninove (Oost-Vlaanderen), België
1987
2e in Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Wien (Wien), Oostenrijk
1987
1
e in Antwerpen, Zesdaagse, Antwerpen (Antwerpen), België
+
Etienne De Wilde
1988
1988
1
e in Bassano del Grappa, Zesdaagse, Bassano del Grappa (Veneto), Italië
+
Francesco Moser
1988
1
e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
+
Tony Doyle
1988
1
e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
+
Tony Doyle
1988
1
e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
+
Tony Doyle
1988
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Onbekend
1988
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Onbekend
+
Tony Doyle
1988
3e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
1988
2e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
1988
1
e in Munich,
(München, Zesdaagse)
, München (Bayern), Duitsland
+
Tony Doyle
1988
1
e in Münster, Zesdaagse, Münster (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
+
Tony Doyle
1988
1
e in Paris, Zesdaagse, Paris (Ile-de-France), Frankrijk
+
Tony Doyle
1988
1
e in Rotterdam, Zesdaagse, Rotterdam (Zuid-Holland), Nederland
+
Tony Doyle
1988
2e in Stuttgart, Zesdaagse, Stuttgart (Baden-Wurttemberg), Duitsland
1988
1
e in Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Gent Blaarmeersen (Oost-Vlaanderen), België
1988
2e in GP Paul Borremans,
(Viane)
, Viane (Oost-Vlaanderen), België
1988
2e in Antwerpen, Zesdaagse, Antwerpen (Antwerpen), België
1988
2e in Grenoble, Zesdaagse, Grenoble (Rhone-Alpes), Frankrijk
1989
1989
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, København (Hovedstaden), Denemarken
1989
1
e in Bassano del Grappa, Zesdaagse, Bassano del Grappa (Veneto), Italië
+
Adriano Baffi
1989
3e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
1989
2e in Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Onbekend
1989
1
e in Köln, Zesdaagse, Köln (Nordrhein-Westfalen), West-Duitsland
+
Tony Doyle
1989
1
e in Stuttgart, Zesdaagse, Stuttgart (Baden-Wurttemberg), Duitsland
+
Uwe Bolten
1989
1
e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
+
Urs Freuler
1989
1
e in F.I.C.P. Kampioenschappen van de Winter, Baan, Ploegkoers, Elite, Gent (Oost-Vlaanderen), België
+
Tony Doyle
1989
3e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), West-Duitsland
1989
1
e in Grenoble, Zesdaagse, Grenoble (Rhone-Alpes), Frankrijk
+
Gilbert Duclos-Lassalle
1989
3e in Munich,
(München, Zesdaagse)
, München (Bayern), West-Duitsland
1989
2e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
1990
1990
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Onbekend
1990
2e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
1990
1
e in Footscray, Footscray (Victoria), Australië
1990
1
e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
+
Roland Günther
1990
1
e in Launceston (c), Launceston (Tasmania), Australië
1990
1
e in Munich,
(München, Zesdaagse)
, München (Bayern), Duitsland
+
Tony Doyle
1990
1
e in Mount Direction, Mount Direction (Tasmania), Australië
1990
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië, Australië
+
Robert Burns
1990
1
e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), West-Duitsland
+
Roland Günther
1990
3e in Antwerpen, Zesdaagse, Anvers (Antwerpen), België
1990
2e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), West-Duitsland
1990
3e in Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Maebashi (Gumma), Japan
1990
3e in Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Maebashi-shi (Gumma), Japan
1990
3e in 1e etappe deel a Lakes Tour, Lakes Entrance (Victoria), Australië
1990
1
e in 2e etappe deel a Lakes Tour, Bairnsdale (Victoria), Australië
1990
2e in 2e etappe deel b Lakes Tour, Lakes Entrance (Victoria), Australië
1990
1
e in Eindklassement Lakes Tour, Lakes Entrance (Victoria), Australië
1990
1
e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
+
Jens Veggerby
1991
1991
2e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
1991
1
e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
+
Rolf Aldag
1991
1
e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
+
Jens Veggerby
1991
3e in Munich,
(München, Zesdaagse)
, München (Bayern), Duitsland
1991
3e in Moscou, Zesdaagse, Moscou (Moscou City), Rusland
1991
3e in Schorndorf, Schorndorf (Baden-Wurttemberg), Duitsland
1991
3e in Stuttgart, Zesdaagse, Stuttgart (Baden-Wurttemberg), Duitsland
1991
3e in Antwerpen, Zesdaagse, Antwerpen (Antwerpen), België
1991
1
e in Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Stuttgart (Baden-Wurttemberg), Duitsland
1992
1992
3e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
1992
3e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
1992
1
e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
+
Urs Freuler
1992
1
e in 19e etappe Miller Superweek, Verenigde Staten
1992
1
e in Siegen-Weidenau,
(Siegen)
, Siegen (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
1992
1
e in Stuttgart, Zesdaagse, Stuttgart (Baden-Wurttemberg), Duitsland
+
Pierangelo Bincoletto
1993
1993
2e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
1993
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië, Australië
+
Matthew Gilmore
1993
2e in Stuttgart, Zesdaagse, Stuttgart (Baden-Wurttemberg), Duitsland
1993
2e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
1993
1
e in Buenos Aires, Zesdaagse, Buenos Aires (Distrito Federal), Argentinië
+
Marcelo Óscar Alexandre
1994
1994
3e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
1994
1
e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
+
Etienne De Wilde
1994
3e in Munich,
(München, Zesdaagse)
, München (Bayern), Duitsland
1994
1
e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
+
Andreas Kappes
1994
3e in Stuttgart, Zesdaagse, Stuttgart (Baden-Wurttemberg), Duitsland
1994
1
e in Seis Horas de Euskadi,
(Donostia/San Sebastián, Ploegkoers)
, Donostia/San Sebastián (Pais Vasco), Spanje
+
Urs Freuler
1995
1995
1
e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
+
Rolf Aldag
1995
1
e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
+
Jimmi Madsen
1995
1
e in Stuttgart, Zesdaagse, Stuttgart (Baden-Wurttemberg), Duitsland
+
Etienne De Wilde
1996
1996
3e in Bordeaux, Zesdaagse, Bordeaux (Aquitaine), Frankrijk
1996
3e in Köln, Zesdaagse, Köln (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
1996
3e in Stuttgart, Zesdaagse, Stuttgart (Baden-Wurttemberg), Duitsland
1996
1
e in Witten-Heven,
(Witten (b))
, Witten (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
1996
3e in Herning, Zesdaagse, Herning (Midtjyllen), Denemarken
1997
1997
3e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
1997
3e in Stuttgart, Zesdaagse, Stuttgart (Baden-Wurttemberg), Duitsland
2000
2000
1
e in Nouméa, Zesdaagse, Nouméa (Nouvelle-Calédonie), Frankrijk
+
Graeme Brown
2000
1
e in 3e etappe Tour of Tasmania, Hobart (Tasmania), Australië
Ploegen
1973
Individueel (Onbekend)
1974
Individueel (Onbekend)
1975
Carlos Cycles (België)
1976
Carlos Cycles (België)
1977
Gios - Torino (Luxemburg) tot 31-08
1977
Flandria - Velda (België) vanaf 01-09
1978
Flandria - Velda - Lano (België)
1979
Marc Zeepcentrale - Superia (België)
1980
Marc - Carlos - V.R.D. (België) tot 30-06
1980
Panasonic - Shimano (Verenigde Staten) vanaf 01-07
1981
Panasonic - Shimano (Verenigde Staten)
1982
Reydel (Australië) tot 30-09
1982
Isal Tessari (Italië) vanaf 01-10
1983
Isal Tessari (Australië)
1984
Assos (Zwitserland) tot 30-06
1984
Halfords - Raleigh (Groot-Brittannië) vanaf 01-07 tot 30-09
1984
Teka (Spanje) vanaf 01-10
1985
Teka (Spanje) tot 31-05
1985
Halfords - Raleigh (Groot-Brittannië) vanaf 01-06
1986
Janus Van Nispen (Nederland) tot 30-04
1986
Ever Ready - Ammaco (Groot-Brittannië) vanaf 01-05
1987
A. Timmerman's IJzerhandel Alkmaar (Nederland) tot 31-07
1987
Sigma - Diamant (België) vanaf 01-08
1988
Sigma - Fina (België) tot 28-02
1988
Panasonic - Isostar (Nederland) vanaf 01-03
1989
Panasonic - Isostar (Nederland) tot 28-02
1989
ADR - W-Cup - Bottecchia - Coors Light (België) vanaf 01-03 tot 30-06
1989
ADR - Nico Lapage (België) vanaf 01-10
1990
ADR - Nico Lapage (België) tot 28-02
1990
individueel (Onbekend) vanaf 01-03 tot 31-07
1990
Histor - Sigma - KB (België) vanaf 01-08
1991
Sigma Farben (Groot-Brittannië) tot 28-02
1991
individueel (Onbekend) vanaf 01-03 tot 31-07
1991
Stuttgarter Hofbräu (Duitsland) vanaf 01-08 tot 30-09
1991
Union Fröndenberg (Duitsland) vanaf 01-10
1992
Union Fröndenberg (Duitsland)
1992
Subaru - Montgomery (Verenigde Staten)
1993
Union Fröndenberg (Duitsland) tot 30-09
1993
Die Continentale (Duitsland) vanaf 01-10
1994
Die Continentale (Duitsland)
1995
Die Continentale - Olympia (Duitsland) tot 30-06
1995
RDM (België) vanaf 01-09
1996
RDM Newsystems (België) tot 31-01
1996
Die Continentale (Duitsland) vanaf 01-08
1997
Die Continentale (Duitsland) tot 15-02
1999
Leonardo - Coast (Duitsland)
Berichten
(0)
Fotoalbum Danny Clark
Foto: © Philippe HUGUENIN
1976
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
1977
Foto: Courtesy Bernard Paris
1978
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
1979
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
1983
Foto: © Unknown
1983
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
1985
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
1988
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
1999
Foto: Courtesy Guy Dedieu
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close