Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Ian Kitching
Voornaam: Ian
Achternaam: Kitching
Nationaliteit: Groot-Brittannië
Geslacht:
Geboortedatum: 00-00-0000
Geboorteplaats:
London (Greater London), Groot-Brittannië
Voornaam: Ian
Achternaam: Kitching
Nationaliteit: Groot-Brittannië
Geslacht:
Geboortedatum: 00-00-0000
Geboorteplaats:
London (Greater London), Groot-Brittannië
Coureurs
Uitslagen
Stats
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
1970
1970
2e in East Surrey Cyclists - Harriers Cyclo Cross,
(Coulsdon, Cyclocross)
, Coulsdon (Croydon), Groot-Brittannië
1972
1972
6e in Goodwood Terrena Grand Prix,
(Goodwood)
, Goodwood (West Sussex), Groot-Brittannië
1972
6e in Bill Stocker Memorial,
(Lingfield)
, Lingfield (Surrey), Groot-Brittannië
1972
2e in Kingston Pheonix - Spring Road Race,
(Ottershaw)
, Ottershaw (Surrey), Groot-Brittannië
1972
3e in Worthing C.C. - A.P.R.,
(Worthing (a))
, Worthing (West Sussex), Groot-Brittannië
1973
1973
1
e in Redmon Trophy Grand Prix,
(Chobham)
, Chobham (Surrey), Groot-Brittannië
1973
4e in Clarence Wheelers Cyclo Cross,
(Chobham, Cyclocross)
, Chobham (Surrey), Groot-Brittannië
1973
4e in Dave Cosson Memorial,
(Dorking)
, Dorking (Surrey), Groot-Brittannië
1973
5e in deel e Gemini B.C. Footscray Meadows Cyclo Cross,
(Foots Cray, Cyclocross)
, Sidcup (Bexley), Groot-Brittannië
1973
5e in 34 Nomads Grand Prix,
(London)
, London (Greater London), Groot-Brittannië
1973
2e in Grand Prix de la Bastille,
(London (aa))
, London (Greater London), Groot-Brittannië
1973
1
e in Roger Riviere Road Race,
(Meonstoke)
, Meonstoke (Hampshire), Groot-Brittannië
1973
5e in Sorian Road Race,
(Surrey)
, Surrey (Surrey), Groot-Brittannië
1973
3e in Bob Tregoning Memorial,
(Ugley (d))
, Ugley (Essex), Groot-Brittannië
1973
3e in Viking Trophy,
(Isle of Man)
, Douglas , Isle of Man
1973
6e in All London Championship, Op de weg, Groot-Brittannië, Hartfield (East Sussex), Groot-Brittannië
1974
1974
5e in Andrews Trophy,
(Chelmsford (a))
, Chelmsford (Essex), Groot-Brittannië
1974
6e in Redmon Trophy Grand Prix,
(Chobham)
, Chobham (Surrey), Groot-Brittannië
1974
3e in Dave Cosson Memorial,
(Dorking)
, Dorking (Surrey), Groot-Brittannië
1974
5e in Spider Trophy,
(Essex)
, Essex (Essex), Groot-Brittannië
1974
5e in 1e etappe Gwent Celtic Three Day,
(Gwent)
, Ebbw Vale (Blaenau Gwent), Groot-Brittannië
1974
5e in 3e etappe Gwent Celtic Three Day,
(Gwent)
, Ebbw Vale (Blaenau Gwent), Groot-Brittannië
1974
4e in Bill Stocker Memorial,
(Lingfield)
, Lingfield (Surrey), Groot-Brittannië
1974
3e in 1e etappe Peter Hansford Cycles Two Day,
(Meonstoke)
, Meonstoke (Hampshire), Groot-Brittannië
1974
4e in Eindklassement Peter Hansford Cycles Two Day,
(Meonstoke)
, Meonstoke (Hampshire), Groot-Brittannië
1974
2e in Velo Club Venta Grand Prix,
(Winchester)
, Winchester (Hampshire), Groot-Brittannië
1974
6e in Circuit of Woldingham,
(Woldingham)
, Woldingham (Surrey), Groot-Brittannië
1974
3e in Viking Trophy,
(Isle of Man)
, Douglas , Isle of Man
1974
1
e in Kingston Pheonix - Summer Road Race,
(Hartfield)
, Hartfield (East Sussex), Groot-Brittannië
1974
8e in Brighton to London,
(Brighton)
, London (Greater London), Groot-Brittannië
1975
1975
4e in Dave Cosson Memorial,
(Dorking)
, Dorking (Surrey), Groot-Brittannië
1975
5e in Bill Stocker Memorial,
(Lingfield)
, Lingfield (Surrey), Groot-Brittannië
1975
5e in Kingston Pheonix Autumn Road Race,
(Ottershaw (i))
, Farnham (Surrey), Groot-Brittannië
1975
3e in Velo Club Venta Grand Prix,
(Winchester)
, Winchester (Hampshire), Groot-Brittannië
1975
3e in Circuit of Woldingham,
(Woldingham)
, Woldingham (Surrey), Groot-Brittannië
1975
5e in Kingston Pheonix - Summer Road Race,
(Hartfield)
, Hartfield (East Sussex), Groot-Brittannië
1976
1976
2e in Bognor Regis C.C. - Goodwood Classic Hilly Time Trial,
(Chichester)
, Goodwood (West Sussex), Groot-Brittannië
1976
3e in deel b 34 Nomads - A.P.R. Crystal Palace,
(London)
, London (Greater London), Groot-Brittannië
1976
4e in Worthing Excelsior C.C. Road Race,
(Thakeham)
, Thakeham (West Sussex), Groot-Brittannië
1976
5e in 1e etappe Tour of the Hopfields,
(Tonbridge)
, Tunbridge Wells (Kent), Groot-Brittannië
1976
6e in Eindklassement Tour of the Hopfields,
(Tonbridge)
, Tunbridge Wells (Kent), Groot-Brittannië
1976
4e in 2e etappe Tour of the Hopfields,
(Tonbridge)
, Tunbridge Wells (Kent), Groot-Brittannië
1976
5e in Sutcliffe Park Kermesse,
(Withyham)
, Withyham (East Sussex), Groot-Brittannië
1976
10e in A - Travers Essex,
(Billericay (a))
, Wickford (Essex), Groot-Brittannië
1976
6e in Finsbury Park Road Race,
(Newgate Street)
, Essendon (Herefordshire), Groot-Brittannië
1976
3e in Southern Counties C.U. Championship, Road, Great Britain,
(Lingfield)
, Lingfield (Surrey), Groot-Brittannië
1977
1977
6e in 1e etappe Ras de Cymru,
(Abercynon)
, Aberfan (Merthyr Tydfil), Groot-Brittannië
1977
4e in 2e etappe Ras de Cymru,
(Abercynon)
, Aberfan (Merthyr Tydfil), Groot-Brittannië
1977
6e in 4e etappe Ras de Cymru,
(Abercynon)
, Aberfan (Merthyr Tydfil), Groot-Brittannië
1977
3e in Eindklassement Ras de Cymru,
(Abercynon)
, Aberfan (Merthyr Tydfil), Groot-Brittannië
1977
6e in Banbury Star C.C. Road Race,
(Banbury)
, Banbury (Oxfordshire), Groot-Brittannië
1977
4e in Brighton to London,
(Brighton)
, London (Greater London), Groot-Brittannië
1977
6e in Champagne & Flowers Road Race,
(Dunsfold)
, Dunsfold (Surrey), Groot-Brittannië
1977
3e in Catford Summer Road Race,
(Higham)
, Higham (Kent), Groot-Brittannië
1977
5e in Coronation Road Race,
(Long Crendon)
, Long Crendon (Buckinghamshire), Groot-Brittannië
1977
6e in Manx Mountain Time Trial,
(Manx Mountain, Chrono)
, Douglas , Isle of Man
1978
1978
1
e in 2e etappe Ras de Cymru,
(Abercynon)
, Aberdare (Mid Glamorgan), Groot-Brittannië
1978
10e in Eindklassement Ras de Cymru,
(Abercynon)
, Aberdare (Mid Glamorgan), Groot-Brittannië
1978
6e in 1e etappe Tour of the Hopfields,
(Tonbridge)
, Tunbridge Wells (Kent), Groot-Brittannië
1978
3e in Eindklassement Tour of the Hopfields,
(Tonbridge)
, Paddock Wood (Kent), Groot-Brittannië
1978
4e in 4e etappe Tour of the Hopfields,
(Tonbridge)
, Paddock Wood (Kent), Groot-Brittannië
1978
4e in Grand Prix of Woldingham,
(Woldingham)
, Woldingham (Surrey), Groot-Brittannië
1978
3e in East Surrey Hardriders Time Trial,
(Reigate, Chrono)
, Reigate (Surrey), Groot-Brittannië
1978
1
e in Croydon & District C.A. Hardriders Time Trial,
(Croydon, Chrono)
, Shirley (Croydon), Groot-Brittannië
1978
4e in Charlie Parker Memorial,
(Hughenden)
, Chesham (Buckinghamshire), Groot-Brittannië
1978
4e in 34 Nomads C.C. - Ken Munden Spring Road Race,
(Frant)
, Crowhurst (Surrey), Groot-Brittannië
1978
5e in Redmon Kingston Hilly Time Trial,
(Cobham, Chrono)
, Cobham (Surrey), Groot-Brittannië
1978
3e in East Sussex C.A. 10 Time Trial,
(East Hoathly)
, East Hoathly (East Sussex), Groot-Brittannië
1978
4e in Mid - Kent Grand Prix,
(Bexley)
, Brenchley (Kent), Groot-Brittannië
1979
1979
5e in 1e etappe Caldicot Three Day,
(Caldicot)
, Caldicot (Monmouthshire), Groot-Brittannië
1979
6e in Eindklassement Caldicot Three Day,
(Caldicot)
, Caldicot (Monmouthshire), Groot-Brittannië
1979
6e in East Grinstead C.C. Road Race,
(Dormans Land)
, Dormans Land (Surrey), Groot-Brittannië
1979
1
e in Hambledon Century Road Race,
(Hambledon)
, Hambledon (Hampshire), Groot-Brittannië
1979
4e in Redmon Crystal Palace Criterium,
(London)
, London (Greater London), Groot-Brittannië
1979
6e in 2e etappe Tour of the South Downs Three Day,
(Rowlands Castle)
, Rowlands Castle (Hampshire), Groot-Brittannië
1979
3e in 3e etappe Tour of the South Downs Three Day,
(Rowlands Castle)
, Rowlands Castle (Hampshire), Groot-Brittannië
1979
3e in Eindklassement Tour of the South Downs Three Day,
(Rowlands Castle)
, Rowlands Castle (Hampshire), Groot-Brittannië
1979
3e in Velo Club Venta Grand Prix,
(Winchester)
, Winchester (Hampshire), Groot-Brittannië
1979
2e in Croydon & District C.A. Hardriders Time Trial,
(Croydon, Chrono)
, Shirley (Croydon), Groot-Brittannië
1979
7e in Essex Trophy,
(Chelmsford)
, Chelmsford (Essex), Groot-Brittannië
1980
1980
2e in Bishops Stortford Wheel Race,
(Bishops Stortford)
, Saffron Walden (Essex), Groot-Brittannië
1980
6e in 1e etappe Bill Cox Memorial Two Day,
(Gravesend)
, Hoo (Medway), Groot-Brittannië
1980
3e in Redhill C.C. - Hospital Trophy,
(Redhill)
, Redhill (Surrey), Groot-Brittannië
1980
5e in 2e etappe Tour of the South Downs Three Day,
(Rowlands Castle)
, Rowlands Castle (Hampshire), Groot-Brittannië
1980
5e in Eindklassement Bill Cox Memorial Two Day,
(Gravesend)
, Higham (Kent), Groot-Brittannië
1980
3e in Sussex Border Road Race,
(Rowlands Castle)
, Rowlands Castle (Hampshire), Groot-Brittannië
1981
1981
5e in Grand Prix of Woldingham,
(Woldingham)
, Woldingham (Surrey), Groot-Brittannië
1981
3e in Bec C.C. - Lingfield Road Race,
(Lingfield)
, Dormans Land (Surrey), Groot-Brittannië
1982
1982
4e in 34 Nomads C.C. - Ken Munden Spring Road Race,
(Frant)
, Crowhurst (Surrey), Groot-Brittannië
1982
3e in 1e etappe Red Funnel Services Two Day,
(Southampton)
, Soberton (Hampshire), Groot-Brittannië
1982
6e in Eindklassement Red Funnel Services Two Day,
(Southampton)
, Wickham (Hampshire), Groot-Brittannië
1982
2e in Wally Gimber Trophy,
(Tenterden)
, Frant (East Sussex), Groot-Brittannië
1982
2e in Bishop Stortford Hilly Time Trial,
(Bishops Stortford, Chrono)
, Buntingford (Herefordshire), Groot-Brittannië
1982
2e in Festival R.C. Summer Road Race,
(Surrey)
, Surrey (Surrey), Groot-Brittannië
1982
5e in Fred Cowley Memorial,
(Surrey)
, Groombridge (East Sussex), Groot-Brittannië
1982
4e in Eindklassement Tour of the South Downs Three Day,
(Rowlands Castle)
, Rowlands Castle (Hampshire), Groot-Brittannië
1983
1983
4e in Worthing Excelsior C.C. Road Race,
(Thakeham)
, Ashurst (West Sussex), Groot-Brittannië
1983
2e in Southern Velo - March Hare Road Race,
(Turners Hill)
, Newdigate (Surrey), Groot-Brittannië
1983
2e in 2e etappe 34 Nomads C.C. - C.P. Hart Two Day,
(West Malling)
, West Malling (Kent), Groot-Brittannië
1983
6e in London G.L.C. Road Race Championship,
(London)
, London (Greater London), Groot-Brittannië
1983
8e in Eindklassement Velo Club d'Or - Tour of Surrey,
(Dorking)
, Dorking (Surrey), Groot-Brittannië
1983
4e in Eindklassement Tour of the South Downs Three Day,
(Rowlands Castle)
, Rowlands Castle (Hampshire), Groot-Brittannië
1983
2e in Addiscombe C.C. - Summer Road Race,
(Redhill)
, Redhill (Surrey), Groot-Brittannië
1984
1984
3e in Criterium des Vainqueurs,
(Colchester, Criterium)
, Great Saling (Essex), Groot-Brittannië
1984
2e in Southern Velo - March Hare Road Race,
(Turners Hill)
, Newdigate (Surrey), Groot-Brittannië
1984
4e in 4e etappe 34 Nomads Jubilee Two Day,
(Kent)
, Offham (Kent), Groot-Brittannië
1984
4e in Eindklassement 34 Nomads Jubilee Two Day,
(Kent)
, Offham (Kent), Groot-Brittannië
1984
2e in 3e etappe 34 Nomads Jubilee Two Day,
(Kent)
, Offham (Kent), Groot-Brittannië
1984
6e in Central Sussex Road Race,
(Plumpton Green)
, Staplefield (West Sussex), Groot-Brittannië
1984
1
e in South Eastern 25 Time Trial,
(Sussex)
, Sussex (East Sussex), Groot-Brittannië
1984
3e in Micky Ayliffe Memorial Trophy Team Time Trial,
(Sussex)
, Staplefield (West Sussex), Groot-Brittannië
1984
10e in Eindklassement Giles Ree Memorial Two Day,
(Dormans Land)
, Withyham (East Sussex), Groot-Brittannië
1984
6e in Eindklassement Caldicot Three Day,
(Caldicot)
, Caldicot (Monmouthshire), Groot-Brittannië
1984
4e in Brighton to London,
(Brighton)
, London (Greater London), Groot-Brittannië
1985
1985
1
e in Surrey Roads Spring Road Race,
(Ottershaw)
, Surrey (Surrey), Groot-Brittannië
1985
1
e in Catford Spring Road Race,
(Cliffe)
, Frant (East Sussex), Groot-Brittannië
1985
4e in 3e etappe Redmon Trophy Two Day,
(Surrey)
, Chobham (Surrey), Groot-Brittannië
1985
5e in Eindklassement Redmon Trophy Two Day,
(Surrey)
, Chobham (Surrey), Groot-Brittannië
Ploegen
Er zijn geen ploegen opgenomen in ons bestand.
Fotoalbum Ian Kitching
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close